تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - ریپل دومین ارز مجازی با ارزش رمزپایه شد - استخراج بیت کوین چیست ؟
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

استخراج بیت کوین چیست ؟
استخراج بیت کوین یا Mine کردن اصطلاحی است که شما میتوانید از طریق قدرت پردازش منابع سخت افزازی خود اقدام به استخراج بیت کوین کنید توضیحات تکمیلی تر را در ادامه مطلب میخوانید.

به گروهی از استخراج کنندگان معدن که بصورت تیمی با هم در ارتباط هستند را اصطلاحا Bitcoin Mining Pool یا استخر استخراج بیت کوین می نامند این افراد در حال حل چالش های بلاک ها و تقسیم جوایز آن یا همان بیت کوین بدست آمده هستند .چنانچه این همکاری ها نبود برای بدست آوردن بیت کوین باید تقریبا یک سال را صبر میکردیم تا بتوانیم آن را استخراج کنیم . بنابراین کار به یک گروه محول شد و انجام کار ها تقسیم شده است

شبکه بیت کوین در قبال زحمتی که استخراج کننده برای حل معادلات پیچیده انجام می دهد به او پاداش می دهد ،این پاداش میتواند در قالب دریافت بیت کوین جدید باشد یا تخفیف در هزینه تراکنش های شما

پاداش ها به عوامل خاصی بستگی دارند .اگر در مراحل اولیه استخراج باشید پاداش پایه در هر بلاک برای تشویق شما وجود دارد که مقدار آن در حال حاظر ۵۰ بیت کوین است که هر از چندگاهی نصف شده تا نهایتا به صفر برسد

هیچ گاه شما نمی توانید بصورت نامحدود بیت کوین استخراج کنید چون پروتکل هایی خاص برای استخراج وجود دارد که تعداد کل استخراج بیت کوین را ۲۱ میلیون اعلام کرده است . تا زمان نگارش این مطلب تعداد بیت کوین استخراج شده برابر ۱۶٫۵۱۶٫۵۰۰  است .

تحلیل ارز مجازی تا تاریخ ۲ ژانویه ۲۰۱۸

تحلیل ارز مجازی تا تاریخ ۲ ژانویه ۲۰۱۸

دنیای ارزهای مجازی به جایی رسیده است که حتی بیت کوین با رشد ۱۳۰۰ درصدی خودش در ۲۰۱۷ , جزو ۱۰ ارزمجازی برتر جایی ندارد.برترین ارز ریپل بود که ۳۰ هزار درصد رشد داشته است.در مقایسه با اینها , سرمایه گذاران سنتی خودشان را خوش شانس میدانند چون S&P 500 سال پیش ۲۰ درصد افزایش داشته است.

درحالی که کسی نمیتواند بفهمد چه چیزی در سال ۲۰۱۸ اتفاق میوفتد , یک چیز قطعی است ; اگر معامله گران بتوانند از ساز و کار سر در بیاورند , جایزه ی بزرگی برای آنها به همراه خواهد داشت.از آنجایی که ما شاهد این بودیم که این دو ارز مجازی در کنار هم درحال رشد بودند ولی راه جدایی در پیش گرفتند , شاید بهتر باشد که به سهام گذاری خود کمی تنوع بدهید و در بیشتر از یک ارز سرمایه گذاری کنید.

کار ما این است تا بهترین معامله ها را با بیشترین سود و کمترین ریسک انجام دهیم.

تحلیل ارز مجازی بیت کوین

بیت کوین درحال پیدا کردن خریدارن بالا در ۵۰ روز گذشته است , ولی برخلاف گذشته , نتوانست با قدرت برگردد.افت قیمت در ۱۴۰۰۰ دلار بسیار زیاد است.حدود روزانه قیمت در دو روز گذشته بسیار پایین آمده است.

در ۳۰ دسامبر , با اینکه رشد خوبی داشت ولی نتوانست قیمت خوبی کسب کند.روز بعدش دوباره قیمت ها بالاتر رفت.پیدا کردن حالت صعودی باری بیت کوین بسیار سخت است ; ولی هیچ معامله ای بین ۱۲۰۰۰ دلار تا ۱۴۰۰۰ دلار انجام نشد.هنوز , وقتی افت قیمت ها از روی بیت کوین برداشته شود , میخواهد به ۱۶۰۰۰ هزار دلار برسد.ولی ممکن است تا ۱۲۰۰۰ دلار هم پایین بیاید.باید منتظر یک حرکت بزرگ در چند روز آینده باشیم.

تحلیل ارز مجازی اتریوم

بهتون گفتیم که اگر این ارز از حالت افت قیمت خودش بیرون بزند , مطمئنا با قدرت بر میگردد و رشد میکند.

در ۳۱ دسامبر اتریوم مرز افت قیمت را شکست و در ۱ ژانویه به قیمت ثابت ۷۶۰ دلار رسید.بعد از آن , دوباره رشد خود را شروع کرد و بشیترین قیمت تاریخ خودش را ثبت کرد.اگر این حالت صعودی تا ۸۶۳ دلار ادامه پیدا کند , میتوانیم انتظار داشته باشیم تا به ۹۷۳ دلار هم برسد , که هدف بعدی رشد فیبوناچی است.اگر این قیمت ها شکسته شود , رشد بسیار زیادی خواهیم دید.ولی اگر این حرکات صعودی نتوانند تا ۸۳۶ دلار بالا بروند , قیمت ۷۶۰ دلار میتواند پایین ترین قیمت باشد.

تحلیل ارز مجازی ریپل 

کم شدن و تصحیح قیمت ریپل بعد از اینکه مشتری های در قیمت ۱٫۶۱ دلار بیشتر شدند تمام شد و دوباره با قدرت در حال رشد است.

در دو روز گذشته , قیمت ۲٫۱ دلاری ریپل در حال شکسته شدن بود.امروز , حرکات صعودی توانستند قیمت را بشکنند و میتوانند تا ۲٫۴۷۴ دلار هم بالا ببرند.
در شش هفت روز گذشته ما شاهد محکم کردن قیمت این ارز مجازی قبل از رشد دوباره ی خودش بودیم.اگرچه , میتوانیم پیش بینی کنیم که چند روز دیگر هم برای محکم کردن این قیمت زمان لازم است تا دوباره به بیشترین قیمت های تاریخ خودش برسد.البته , اگر قیمت این ارز کم بشود , تا ۱٫۸ دلار تا ۱٫۶ دلار پایین می آید.این رشد قیمت وقتی پایان می یابد که قیمت تا ۱٫۶ دلار پایین بیاید.

تحلیل ارز مجازی لایت کوین 

افت قیمت در ۳۰ دسامبر بیش از حد بود.ولی در قیمت ۲۰۰ دلار حمایت شد و همانجا ماند.

در حال حاضر , لایت کوین از حالت افت قیمت بیرون آمد و این حرکت مثبتی است.اگر از ۲۵۰ دلار بیشتر شود , اول به ۲۸۳ دلار و بعد به ۳۰۰ دلار میرسد.البته اگر پایین تر ۲۰۰ دلار برسد , در قیمت ۱۷۵ دلار حمایت میشود.درست است که در حال رشد است , ولی هیچ معامله ای را در آن پیشنهاد نمی دهیم.

             خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و ریپل از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع و بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و ریپل به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

 ریپل دومین ارز مجازی با ارزش رمزپایه شد.

ریپل

درحالی‌که امسال بیت کوین و اتریوم توجه همه را به خود جلب کرده بود، یکی دیگر از ارزهای مجازی به نام ریپل با افزایش قیمت در روز جمعه ازنظر رشد درصدی گوی سبقت را از دیگر ارزها ربود.
درحالی‌که ارزش ارزهای رمزپایه سقوط کرده بود و تلاش می‌کردند تا خود را تثبیت کنند، قیمت Ripple افزایش پیدا کرد. این امر با توجه به این‌که ارزش اکثر ارزهای رمزپایه کاهش پیداکرده بود، بسیار قابل‌توجه است. در چند روز گذشته، قیمت بیت‌کوین، بیت کوین‌کش و لایت کوین نیز با افت مواجه شدند. در حقیقت، از میان بیست ارز رمزپایه برتر در بازار،Ripple به‌عنوان تنها ارز رمزپایه سود‌آور در آن روز معرفی شد. اکنون ارزش کل بازار ریپل، اتریوم را پشت سر گذاشته است.
بااین‌حال بیت کوین با حاشیه امنیت بالای ۲۴۷ میلیارد دلاری بالاترین ارزش کل بازار ارزهای مجازی را در اختیار دارد و به نظر نمی‌رسد هیچ گزینه دیگری حداقل در آینده نزدیک، توان رقابت با آن را داشته باشد.
ازنظر سهم بازار نیز بیت کوین ۴۱ درصد را در اختیار دارد و ریپل و اتریوم به ترتیب با ۱۲٫۵ و ۱۲٫۱ درصد در جایگاه‌های دوم و سوم قرارگرفته‌اند.
برای درک بهتر رشد این ارز کافی است بدانید که ریپل سال قبل یک سنت ارزش داشته اما هفته قبل بهای آن به یک دلار رسید و تا جمعه دو برابر شد.
بر اساس اطلاعاتی که در وب‌سایت این شرکت ارائه‌شده بیش از صد شرکت از شبکه آن‌ها استفاده می‌کنند و علاوه بر این بانک‌های ژاپنی و کره‌ای در حال تحقیق بر روی این شبکه هستند. همچنین، بانک‌های متعددی نظیر اس‌ای‌بی که یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های سوئد است، از Ripple برای تسویه صدها میلیون دلار در تراکنش‌های مشتریان بسیار مشهور خود استفاده کرده‌اند.
تحلیل‌گران این موج افزایش اخیر قیمت ریپل را به مشارکت تازه ایجادشده بین «هلدینگ‌های اس‌بی‌آی» و شرکت‌های بزرگ کارت اعتباری در ژاپن نسبت داده‌اند. «اس‌بی‌آی ریپل آسیا»، یک سرمایه‌گذاری مشترک توسط هلدینگ‌های اس‌بی‌آی و ریپل است. اس‌بی‌آی ریپل آسیا، کنسرسیومی از شرکت‌های کارت اعتباری ژاپن را برای آزمایش، پیاده‌سازی و راه‌اندازی راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین ریپل ایجاد کرده است.

تزریق ارز اینترنتی چینی می تواند لذت بیتکوین باشد

در تلاشی برای بر انگیختن احساسات بازار ، چین در مجموع بیش از ۸۱۰ میلیارد ارز اینترنتی چینی (حدود ۱۳۰ میلیارد دلار) طی پنج روز به اقتصادش تزریق کرده است. این حرکت برای تقویت اقتصاد کشور و بهبود عرضه کشور است. اما ممکن است آنها فقط به بزرگترین دشمن خود کمک کرده باشند.

دولت چین، از زمان ممنوع شدن از مبادلات بیت کوین و (آی سی او ها) ، در پی تلاش برای حفظ سرمایه در کشور بوده و قصدش از حذف کردن محتاطانه بیت کوین و دیگر ارزهای مبادلاتی دیگر مشاهده میشود.

با این حال بازار (کریپتو) در کشور آسیا راه هایی برای محافظت از تنظیم کننده ها پیدا کرده است و این حرکت اخیر درواقع میتواند به نفع سرمایه گذاران گرسنه (بیت کوین) در چین تمام شود.

اثر سرو صدا ارز اینترنتی چینی

نقدینگی اضافی به لطف معاملات بازپرداخت شد. بانک مرکزی اوراق بهادار را از بانک های تجاری خریداری میکند، آنها موافقت دارند که دوباره در آینده آنها را بفروشند.این سرمایه در حال حاضر شناور است کاملا مایع، در اقتصاد، و هیچ تردیدی وجود ندارد که به (بیت کوین) خواهد رسید.

تحلیلگران (نامورا) در یک یادداشت گفتند : بازار در حفظ یک سیاست پولی محتاطانه قیمت گذاری میکند: “ما این را به عنوان نشانه ای می دانیم که کاهش بدهی مالی یک موضوع چند ساله است و اصلاحات مالی فراگیر در حال انجام است.”

از آنجایی که ( بیت کوین) همچنان در چین پشت یک دیوار بازار سیاهی شکل زندگی میکند ، هنوز هم افرادی هستند که راه های جدید و نوآورانه برای حفظ رمزنگاری ارز(کریپتو) پیدا میکنند.

بنابراین، به نظر می رسد که چین ممکن است با این آخرین حرکات به خود آسیب بزند. چون بدون شک این حرکات یک اثر سرشار از انرژی را بوجود می آورد و سرمایه بیشتری به جریان کریپتو وارد میشود.از این جا، نقدینگی اضافی به راحتی می تواند از کشور خارج شود، غیرقابل تنظیم و در برابر خواسته های تنظیم کننده ها باشد.

بیت کوین به زندگی ادامه میدهد

ارز کریپتو ممکن است ممنوع و در نتیجه از جریان اصلی بیرون افتد اما این بدان معنا نیست که آنها در جمهوری سوشیالستی خواهند مرد. راه های دیگری برای تجارت و کار با بورس اراق بهادر وجود دارد.

جلوگیری از مبادلات (بیت کوین) فقط آنها را قوی تر نموده. از زمان ممنوعیت بیت کوین های محلی رشد پایدار داشته اند و به بازار اجازه میدهند تا در آن زندگی کند ، اگرچه به شیوه ای متفاوت.با این حال، کشمکشهایی در بازار بیش فعال چینی بوده . بسیاری از کسب و کار ها در (اوکِکز) اشغال شده و (هوبی) از راه اصلی خود خارج شده است.


            خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و ریپل از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع و بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و ریپل به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: ریپل یعنی چی ، ریپل چیست ، ریپل به چه معنی است ، ریپل ارز مجازی ، ریپل استخراج ، ریپل از کجا بخریم ، ریپل بخریم یا نه ،
دنبالک ها: خرید ریپل – خرید انلاین ریپل – خرید اتوماتیک ریپل – ریپل خرید – ریپل فروش – شارژ خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران-فروش ریپل در ایران- شارژ ریپل – شارژ حساب ریپل – خریدار و فروشنده ریپل – قیمت خرید ریپل – قیمت فروش ریپل – قیمت خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران – خرید ریپل از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش ریپل – قیمت و نرخ خرید و فروش ریپل – قیمت ریپل در ایران – قیمت ریپل به ریال – قیمت ریپل به تومان – صرافی خرید و فروش ریپل – صرافی خرید ریپل – صرافی فروش ریپل – صرافی و شارژ خرید و فروش ریپل – صرافی و فروشگاه خرید و فروش ریپل – ریپل خرید فروش – خرید فروش ریپل – ریپل شارژ حساب – ریپل در ایران- ریپل از ایران – قیمت ریپل – چنج ریپل – اکسچنج ریپل – چنج خرید ریپل – خرید دلار ریپل – خرید و فروش ریپل – سایت خرید و فروش ریپل – سایت خرید ریپل – سایت فروش ریپل – شارژ انی ریپل – شارژ سریع ریپل – خرید انی ریپل – خرید سریع ریپل – فروش انلاین ریپل – فروش انی ریپل – فروش ریپل در ایران- خرید ریپل با قیمت مناسب – خرید ریپل با نرخ مناسب – قیمت و نرخ ریپل – ریپل خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش ریپل – خرید خودکار ریپل – فروش خودکار ریپل – خرید و فروش خودکار ریپل – سفارش خرید و فروش ریپل – خرید ریپل 24 ساعته – خرید و فروش ریپل با پشتیبانی 24 ساعته – خرید ریپل به هر مقدار – خرید ریپل به هر میزان – ریپل خرید و فروش و شارژ حساب – ریپل در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز ریپل – خرید و فروش ارز دیجیتال ریپل – خرید ارز ریپل – فروش ارز ریپل – خرید ارز ریپل در ایران – خرید ریپل از سایت معتبر – صرافی ریپل در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش ریپل انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش ریپل کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید ریپل کاملا اتوماتیک – خرید ریپل با ریال – خرید ریپل با تومان – خرید ریپل از ایران با ریال – خرید اسان ریپل – خرید راحت ریپل – خرید و فروش ریپل به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر ریپل – فروشگاه خرید و فروش ریپل – نرخ ریپل – قیمت ریپل به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک ریپل – ریپل با ریال – ریپل با تومان خرید و فروش – خرید ripple – فروش ripple – خرید و فروش ripple – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ripple – خرید انلاین ripple – خرید اتوماتیک ripple – ripple خرید – فروش ripple – سایت انلاین و اتوماتیک ripple – شارژ ripple – شارژ حساب ripple -خرید RIPPLE – فروش RIPPLE – خرید و فروش RIPPLE – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک RIPPLE – خرید انلاین RIPPLE – خرید اتوماتیک RIPPLE – RIPPLE خرید – RIPPLE فروش – سایت انلاین و اتوماتیک RIPPLE – شارژ RIPPLE – شارژ حساب RIPPLE – خرید ریپل کوین – فروش ریپل کوین – خرید و فروش ریپل کوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – خرید انلاین ریپل کوین – خرید اتوماتیک ریپل کوین – ریپل کوین خرید – ریپل کوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – شارژ ریپل کوین – شارژ حساب ریپل کوین – نحوه خرید ریپل – نحوه خرید ریپل کوین – نحوه خرید RIPPLE – نحوه خرید ripple ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 10:47 بعد از ظهر