خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - آلت کوین چیست؟ - پیش بینی قیمت بیت کوین
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

آلت کوین چیست؟ - پیش بینی قیمت بیت کوین

پنجشنبه 12 بهمن 1396 05:50 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

قیمت بیت کوین در سال آینده به ۵۰ هزار دلار میرسد

Image result for bitcoin

قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۸

یکی از شرکای Kenetic Capital گفته است که به دلیل پذیرفته شدن بازار ارزهای رمزپایه انتظار می رود تا پایان سال ۲۰۱۸ قیمت بیت کوین به ۵۰ هزار دلار برسد.

جن چو در صحبت با تلوزیون Bloomberg گفت :

مرکز مبادلات Cboe و CME در شیکاگو در ماه جاری قراردادهای جدیدی را روی بیت کوین راه اندازی می کند که قیمت بازار را بالا می برد و به بالا نگه می دارد. همین امروز گزارش شد که ارزش ارز رمزپایه با ۱۰ درصد افزایش به مرز ۱۳ هزار دلار رسیده است.

پیش بینی قیمت بیت کوین

چو در صحبت های خود درباره اینکه ارزهای مقایسه رمزپایه در آسیا و آمریکا گفت : بازار آسیا در مقایسه با بازارهای همتای خود در آمریکا با وجود مشکل ارائه سکه های اولیه و مبادلات ارز دیجیتالی از ارزش بالاتری برخوردار است.

جالب توجه است که وی اظهار داشت :

 وی همچنین معتقد است که تلاش های PBoC در راستای توسعه ارزهای رمزپایه اختصاصی برای رئیس جمهور از ارزش بالایی برخوردار است. وی افزود:

هنگامی که از وی پرسیده شد که دلیل تمایل کره جنوبی به ارزهای رمزپایه استفاده کره شمالی از آن و جایگاه امنی که در آن دارد است می باشد وی پاسخ منفی داد. به گفته چو دلیل تمرکز بر این حوزه فرهنگی تجاری این کشور است و این موضوع که مردم با سهام و Forex آشنایی دارند. او گفت که فکر می کند که استفاده از ارزهای رمزپایه انتقال را سریع می کند.

من زیاد معتقد نیستم که این موضوع ارتباطی به سیاست های بین دو کشور داشته باشد. اما در کشورهای علاقمند به تجارت مانند ژاپن ، کره حتی هنگ کنگ در چین علاقمندان زیادی را به ارزهای رمزپایه وجود دارد و رشد این مساله را نیز شاهد خواهیم بود.

مایک نووگراتز مدیر صندوق میلیاردر ها نیز یکی از افراد جسوری است که درباره قیمت بیت کوین اظهار نظر کرده است. وی ماه گذشته عنوان کرد که تا پایان سال ۲۰۱۸ قیمت بیت کوین به راحتی به ۴۰ هزار دلار خواهد رسید.

بانک های سوئیس به وسیله آینده بیت کوین تقویت می شوند

به گفته بلومبرگ ، نمایندگان دو بانک سوئیسی Falcon Private Bank و Vontobel Holding AG که مبادلات بین کوین را عرضه میکنند با توجه به پیش بینی ها از آینده بیت کوین در ایالات متحده ، سطح بالایی دارد. بانک ها بر این باور هستند که قراردادهای آتی بیشتری را در ارزهای دیجیتال عرضه دهند.

شرکت بازارهای جهانی Cboe در روز یکشنبه بیت کوین خود را در حالی معرفی کرد که گروه شرکت های CME محصول مشابهی را در ۱۸ دسامبر معرفی خواهد کرد. بیت کوین در روز جمعه به قیمت ۱۷ هزار دلار رسید که نشان می دهد در یک سال ۱۵۰۰ درصد رشد داشته است.

 سرمایه گذاران ترکیبی

هیتو جیگر مدیر اجرایی بانک فرانکفورت گفت : مشتریان Vontobel نظارت ترکیبی درباره قراردادهای آینده دارند. برخی قراردادهای آتی را مسیری برای جلب توجه بازارهای مالی میدانند در حالی که برخی دیگر معتقدند که بیت کوین یک حباب است و به زودی سقوط خواهد کرد.

وی افزود: برخی از سرمایه گذاران مایل به نقدینگی بیشتری برای پشتیبانی قراردادهای آتی در بازار هستند در حالی که برخی دیگر برای فروش بیت کوین در کوتاه مدت برنامه ریزی می کنند. به طور کلی مشتریان سرسخت هستند.

Falcon به مشتریان اجازه می دهد که به طور مستقیم در بیت کوین سرمایه گذاری کنند.

سوئیس به عنوان قطب ارزهای رمزپایه شناخته شده است. خانه سازمان Ethereum در شهر زوگ سوئیس است که در این شهر قرادادی نوشته شده است که به موجب آن مردم می توانند هزینه خدمات دولتی را با بیت کوین پرداخت کنند.

در ماه مارچ گذشته ، انجمن Crypto با پشتوانه دولت برای حمایت از استارت آپ های ارزهای رمزپایه و تاسیس شرکت هایی به واسطه توصیه های سیاسی ، کنفرانس های سازمانی و امکان برنامه های تحقیقاتی راه اندازی شد.

قراردادهای آتی دلگرم کننده

قراردادهای آتی برای بیت کوین تا زمانی که سرمایه گذاران حرفه ای به طور کلی تمایلی برای سرمایه گذاری در سیستم های غیرقابل تنظیم ندارند که بیت کوین در حال حاضر اینگونه است ، به منزله تغییر دهنده بازی می باشند. با وجود نگرانی برخی از سرمایه گذاران ، CME و Cboe به تعدیل کار ادامه می دهند.

 وای ساتر رئیس عملیات و تجارت Falcon گفته است در سال آینده محصولات بیت کوین دو برابر خواهد شد.

آلت کوین چیست؟

اینک بیشتر مردم با بیت کوین آشنا شده‌اند، حتی اگر درک نکرده باشند که چگونه کار می‌کند. با این وجود، روزی که آن‌ها شروع به کار با ارزهای رمزپایه (کریپتوکارنسی) می‌کنند، احتمالاً شگفت‌زده می‌شوند. پیش از این، آن‌ها نمی‌دانستند که در واقع صدها نوع ارز رمزپایه وجود دارد. این ارزهای رمزپایه، به عنوان آلت کوین شناخته می‌شوند. آلت کوین ها یک بخشی از دایره‌ی ارزهای رمزپایه می‌باشند، اما همه‌ی آن‌ها را شامل نمی‌شوند. افراد مبتدی معمولاً سوالاتی درباره‌ی آلت کوین دارند که سعی می‌کنیم در این‌جا به آن‌ها پاسخ دهیم. پس از آشنا شدن با آلت کوین، می‌توانید تصمیم بگیرید که بر روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید یا سراغ دیگر ارز رمز پایه -بیت کوین- بروید.

آلت کوین

لایت کوین و اتریوم، دو آلت کوین مطرح

آلت کوین چیست؟

کلمه‌ی ” Altcoin”  مخفف “Bitcoin alternative” به معنای جایگزین بیت کوین است. بنابراین، آلت کوین توصیف کننده‌ی هرکدام از ارزهای رمزپایه به غیر از بیت کوین است. دلیل این که به آلت کوین ها به عنوان جایگزین بیت کوین اشاره می‌شود، این است که بیشتر آلت کوین ها امیدوارند حداقل جایگزین بخشی از بیت کوین شوند یا تا آن حد بهبود یابند.

در این زمان، صدها آلت کوین وجود دارد و هر روز بر آن‌ها افزوده می‌شود. طبق لیست CoinMarketCap در زمان نگارش این مقاله، افزون بر ۹۰۰ آلت کوین به ثبت رسیده‌اند. بیشتر آلت کوین ها فقط کمی با ساختار بیت کوین متفاوتند. آن‌ها تنها تغییراتی جزئی همانند سرعت تراکنش‌ها، روش توزیع، یا الگوریتم هش آن‌ها نسبت به بیت کوین دارند. بسیاری از این آلت کوین ها برای مدت زیادی باقی نمی‌مانند. لایت کوین (Litecoin) نسبت به سایر آلت کوین ها یکی از  استثنائات محسوب می‌شود. لایت کوین یک از نخستین آلت کوین ها است و مدت زیادی است که به بقای خود ادامه داده است. لایت کوین، علاوه بر متفاوت بودن الگوریتم هش نسبت به بیت کوین، واحدهای ارزی بسیار بیشتری هم نسبت به بیت کوین دارد. به همین دلیل، لایت کوین برند خود را “نقره به طلای بیت کوین” می‌نامد.

آلت کوین

لیست پانزده کوین برتر از نظر CoinMarketCap

برخی آلت‌کوین‌های تازه، چندان ویژگی متفاوتی نسبت به بیت کوین ندارند و فقط بر پایه‌ی اهدافی تازه شکل گرفته‌اند. برای مثال، دارک کوین (Darkcoin) امیدوار است پلت‌فرمی را برای تراکنش‌های کاملاً ناشناس ارائه کند. بیت‌شیرز (BitShares) نیز خود را با عنوان “نسخه‌ی منصفانه‌ی وال استریت” معرفی می‌کند. همچنین، ریپل پروتکلی را برای راحتی در پرداخت‌های ارزی بین‌المللی ارائه می‌کند. برخی از آلت کوین‌ها نظیر کانترپارتی (CounterParty) و مسترکوین (Mastercoin) حتی از بلاک چین بیت کوین برای امنیت پلت‌فرم خود بهره می‌برند.

چرا آلت کوین اهمیت دارد؟

بسیاری از هواداران بیت کوین، آلت کوین‌ها را کاملاً غیر ضروری می‌دانند. آن‌ها معتقدند که آلت کوین‌ها موفق نخواهند شد، زیرا قادر به رقابت زیرساخت بیت کوین نمی‌باشند. با این وجود، آلت کوین ها نقش مهمی ایفا می‌کنند. “غیر متمرکز بودن” یکی از برجسته‌ترین اهداف بیت کوین است و آلت کوین ها جامعه‌ی ارزهای رمزپایه را غیرمتمرکز می‌کنند. همچنین، آلت کوین ها امکان تجربه و آزمایش ویژگی‌های منحصر به فرد را به توسعه‌دهندگان می‌دهند. اگر این ویژگی‌ها درست باشند و توسعه‌دهندگان یا جامعه تمایل پیدا کند، می‌توان برای بیت کوین آن‌ها را کپی کرد. بنابراین، آلت کوین ها به عبارتی “آزمایشگاه‌های ارزهای رمزپایه” می‌باشند که تست شبکه‌ی بیت کوین کارایی دارد.

در نهایت باید گفت، آلت کوین‌ها یک رقابت سالم برای بیت کوین ایجاد می‌کنند. آلت کوین‌ها برای کاربران، گزینه‌های جایگزین می‌باشند و از طرفی دیگر نیز به توسعه‌دهندگان بیت کوین فشار می‌آورند تا فعال بمانند و به نوآوری ادامه دهند. اگر کاربران احساس کنند که بیت کوین دیگر به تمایلات آن‌ها اهمیت نمی‌دهد، به سراغ آلت کوین ها خواهند رفت. به این ترتیب، وقتی آلت کوین خاصی مورد استقبال قرار بگیرد، توسعه‌دهندگان بیت کوین مجبور خواهند شد ویژگی‌های مورد نظر جامعه‌ی ارزهای رمزپایه را فراهم آورد تا جایگاه بیت کوین حفظ شود.

اولین آلت کوین کدام است؟

آلت کوین

“نیم کوین” (Namecoin) اولین آلت کوین است. این آلت کوین در سال ۲۰۱۱ ساخته شد. نیم‌کوین گرچه به عنوان یک ارز هم عمل می‌کند، اما هدف اصلی آن “غیرمتمرکز کردن ثبت نام دامنه” است. با این هدف، سانسور اینترنت بسیار مشکل‌تر می‌شود. نیم‌کوین مدت‌ها در بین ده کوین برتر قرار داشت. در زمان نگارش این مطلب، جایگاه نیم‌کوین به رتبه‌ی هفتاد و چهارم تنزل پیدا کرده است.

آیا باید بر روی آلت کوین ها سرمایه‌گذاری کنم؟

باید در نظر داشت که به طور کلی سرمایه‌گذاری در ارزهای رمزپایه، ریسک بالایی دارد. علت این امر این است که ارزهای رمزپایه‌ی بسیاری به وجود می‌آیند و به سرعت فضای بازار تغییر می‌کند. حتی بیت کوین که پایدارترین ارز رمزپایه است نیز، نوسانات قیمت را شاهد است.

به جز این، باید گفت که بازار آلت کوین‌ها بسیار خطرناک‌تر می‌باشد. زیرا بازار آن‌ها کوچک‌تر است و افراد ثروتمند به راحتی می‌توانند بازار را دست‌کاری کنند. این افرتد که به “وال” (نهنگ) معروفند، بیشتر اوقات سرمایه‌ی بزرگی را به ارزهای قیمت پایین وارد می‌کنند تا بازار را تحریک کنند. به این ترتیب قیمت آن ارز بالا می‌رود و با فروش ارزهای خود –با سودهای گزاف- بازار را ترک می‌کنند. این‌گونه، قیمت این ارزها به شدت افت می‌کند و سرمایه‌گذاران معمولی متضرر می‌شوند. این روش را “تلمبه و تخلیه” یا (Pump and Dump) می‌گویند.

برای این که در یک “تلمبه و تخلیه” تمام سرمایه‌ی خود را از دست ندهید، بهتر است ارزی را شناسایی کنید که بازار سالمی دارد و پتانسیل آن بسیار بالا است. پس از آن می‌توانید بر روی چنین ارزی برای سرمایه‌گذاری دراز مدت تمرکز کنید. به طور کلی باید گفت که آلت کوین‌های سالم، جوامعی قوی دارند، قابلیت نقدشوندگی آن‌ها بالا است، و توسعه‌دهندگان آن برای بهبود کد منبع آن کوین، فعالیت حرفه‌ای دارند. CoinGecko با الگوریتم آنالیز جامع خود، کوین‌ها را از منظر این سه عامل مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد و رتبه‌ی کوین‌ها را با توجه به قدرت کلی آن‌ها اعلام می‌کند.

آلت کوین

لیست ده کوین قوی از نظر CoinGecko

توصیه‌هایی برای سرمایه‌گذاری بر روی آلت کوین ها

اگر تصمیم به سرمایه‌گذاری در آلت کوین‌ها دارید، باید برخی اصول اساسی را رعایت کنید. از هیجانات بپرهیزید. اخبار و صحبت‌های زیادی منتشر می‌شوند، نباید با یک جمله تحریک شوید. فقط بر روی کوین‌هایی سرمایه‌گذاری کنید که به دقت آن‌ها را مورد تحقیق و بررسی قرار داده‌اید. یک سرمایه‌گذاری بیمار، اولین مرحله‌ی از دست دادن پولی است که به دشواری به دست آورده‌اید. قبل از تبدیل شدن به یک سرمایه‌گذار میان مدت و یا کوتاه مدت، برای یک سرمایه‌گذاری بلند مدت، وقت بگذارید. پیش از یک خرید بزرگ نیز نمودارهای معاملات روزانه را بررسی کنید. در نظر داشته باشید که هرگز بیش از استطاعت و قدرت ریسک پذیری خود، سرمایه‌گذاری نکنید.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: نحوه خرید و فروش بیت کوین ، فروش بیت کوین در ایران ، فروش بیت کوین از ایران ، فروش بیت کوین به ما ، خرید بیت کوین از ما ، فروش بیت کوین تمام اتوماتیک ، فروش بیت کوین در سایت معتبر ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:03 بعد از ظهر