خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - افزایش قیمت دوژکوین - استلار - بیت کوین
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

افزایش قیمت دوژکوین - استلار - بیت کوین

پنجشنبه 12 بهمن 1396 05:16 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

Related image

افزایش قیمت دوژکوین در یک هفته: ۲۰۰ درصد!

افزایش قیمت دوژکوین شوخی نیست! با اخبار و تحلیل‌های

دوژکوین به عنوان “ارز شوخی” (joke currency) حیات خود را آغاز کرد. این ارز رمزپایه که از سال ۲۰۱۳ کار خود را آغاز کرده است، همواره به عنوان یک ارز رمزپایه ارزان خود را شناسانده است. دوژکوین حتی به عنوان پاداش مطالب جالب در برخی شبکه‌های اجتماعی از سوی کاربران به یکدیگر اهدا می‌شود.

افزایش قیمت دوژکوین

در یک هفته گذشته بیشتر نگاه‌ها بر روی ارزهای رمزپایه‌ای همچون استلار، تور، لایت کوین، ریپل، بیت کوین و اتریوم بود و نوسانات آن‌ها مورد تحلیل قرار می‌گرفت. با این وجود، کمی پایین‌تر از این ارزهای برتر بازار ارزهای رمزپایه، افزایش قیمت دوژکوین نیز آغاز شده بود.

هفت روز پیش از این و در تاریخ دهم دی‌ماه (۳۱ دسامبر ۲۰۱۷) قیمت دوژکوین معادل ۰٫۰۰۹۰۴۱ دلار بود. امروز، با افزایش قیمت دوژکوین در این هفت روز، این رقم به ۰٫۰۱۸۱۰۳ دلار رسیده است: ۲۰۰ درصد رشد یا به عبارتی دو برابر شدن قیمت دوژکوین در طی یک هفته!

افزایش قیمت دوژکوین

این افزایش قیمت باعث شد که با وجود رشد برخی آلت کوین‌های دیگر، رتبه‌ی دوژکوین در جدول ارزش کل در بازار ارزهای رمزپایه، شش پله صعود داشته باشد و در جایگاه بیست و نهم قرار گیرد.

ارزش کل بازار ارز رمزپایه، فراتر از ۸۰۰ میلیارد دلار

به نظر می‌رسد که سال ۲۰۱۸، سال ارزهای رمزپایه است. در شروع این سال میلادی، بازار ارزهای رمزپایه مورد استقبال مردم سراسر دنیا قرار گرفته است و روز به روز بر ارزش کل این بازار افزوده می‌شود. امروز نیز با افزایش قیمت برخی از آلت کوین‌ها همراه بود. به ویژه، دو آلت کوین برتر بازار، یعنی ریپل و اتریوم نیز به ترتیب ۹٫۷ درصد و ۸٫۷۸ درصد رشد قیمت را به ثبت رساندند. به این ترتیب، ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه از مرز ۸۰۰ میلیارد دلار نیز عبور کرد و در لحظه انتشار این خبر به ۸۱۷ میلیارد دلار رسیده است.

این افزایش قیمت‌ها و ثبت رکوردها در حالی صورت می‌گیرد که برخی کارشناسان بازارهای مالی سنتی در پی منع مردم از سرمایه‌گذاری در این ارزها برآمده‌اند و آن‌ها را به سرمایه‌گذاری در بازارهایی همچون طلا -بازارهای خودشان- تشویق می‌کنند.

افزایش قیمت استلار با جهش ۵۰ درصدی، لایت کوین را پشت سر گذاشت

افزایش قیمت استلار (Stellar) باعث شد سرمایه‌گذاران استلار سال نوی میلادی را با یک چشم‌انداز و جهش فوق العاده آغاز کنند. این ارز رمزپایه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه نزدیک به ۵۰ درصد افزایش قیمت داشت. در زمان انتشار این خبر قیمت هر لومن به ۰٫۸۴ دلار رسیده است.

استلار به ۵ ارز رمز پایه برتر نزدیک می‌شود

با اعتماد سرمایه‌گذاران به استلار و افزایش قیمت آن، ارزش کل بازار استقلال پانزده و نیم میلیارد دلار رسید. به این ترتیب، Stellar توانست با غلبه بر لایت کوین، در جایگاه هفتم برترین ارزهای رمزپایه قرار گیرد.

استلار در طول تعطیلات سال نوی میلادی یک جهش و فوق العاده داشته است در حال حاضر این ارز رمزپایه تقریباً ۱۰۰۰% نسبت به اعتبار خود در آغاز ماه دسامبر افزایش قیمت داشته است. قیمت لومن (واحد استلار) دیروز به قیمت ۰٫۸۸ دلار رسید. این قیمتی است که استلار برای نخستین بار در تاریخ خود به آن دست یافته است.

استلار نیز همانند ریپل، یک ارز رمزپایه است که تمرکز خود را بر روی پرداخت‌های برون‌مرزی قرار داده است. این دو ارز رمزپایه تشابهی بیش از این دارند: یک مؤسس مشترک! “جِد مک کالب” بنیان‌گذار ریپل است که در سال ۲۰۱۳ آن‌جا را ترک کرد تا بر روی استلار کار کند.

بنیاد استلار به صورت غیر انتفاعی اداره می‌شود. بودجه این بنیاد از طریق فروش لومن و کمک‌های مالی تأمین می‌گردد.

دلایل افزایش قیمت استلار (XLM)

همان‌گونه که در مورد ریپل هم دیدیم، به نظر می‌رسد که ارزهای رمزپایه با پلت‌فرم پرداخت‌های بین‌المللی در سال ۲۰۱۸ با اقبال سرمایه‌گذاران مواجه شده‌اند. اما چرا سرمایه‌گذاران به آینده‌ی این نوع ارزهای رمزپایه خوش‌بین شده‌اند؟ واقعیت این است که پلت‌فرم‌های دیگر برای نقل و انتقالات مالی بین‌المللی نظیر بانک‌ها، فرآیند اسف‌باری برای این کار دارند. بنابراین، بسیاری ترجیح می‌دهند انتقال ارز را با چنین روش‌های کم‌هزینه‌تر و کم دردسرتر تجربه کنند.

افزایش قیمت استلار

یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت استلار این است که لومن به تازگی وارد فهرست مبادلات Okex کره شده است.

برای افزایش قیمت استلار با سرعت برق‌آسایش می‌توان دلیل دیگری را هم متصور بود. این دلیل هم روی آوردن سرمایه‌گذاران به آلت کوین‌هااست. در حالی که بازار بیت کوین در چند روز گذشته چندان درخشان نبوده است، آلت کوین‌ها بازار را به دست گرفته‌اند.

در آخر نیز این را باید ذکر کرد که استلار با شرکت “آی‌بی‌ام” شروع به همکاری کرده است. از این پس، “آی‌بی‌ام” از لومن های استلار برای پرداخت‌های بین‌المللی خود بهره خواهد برد.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Related image

ارزش کل بازار ارز رمزپایه از ۷۵۰ میلیارد دلار گذشت، قیمت اتریوم در مرز ۱۰۰۰ دلار

در دو روز گذشته، اتریوم نیز نشان داد که هنوز جای پیشرفت دارد و قیمت خود را به مرز ۱۰۰۰ دلار رساند. این افزایش قیمت اتریوم در حالی صورت گرفت که ریپل همچنان جایگاه دوم را پس از بیت کوین در اختیار دارد. در روز جمعه، قیمت اتریوم کمی کاهش یافت و به ۹۹۱ دلار رسید. این کاهش در ریپل شدیدتر بود و با افتی ۱۷ درصدی، قیمت آن ۳ دلار شده است. به این ترتیب، رقابت بین اتریوم و ریپل داغ‌تر شده است.

قیمت بیت کوین

تحرکات بازار آلت کوین‌ها، سهم بازار بیت کوین را کاهش داده است. در پایان روز چهاردهم دی‌ماه، سهم بیت کوین تنها ۳۳٫۱ درصد از کل ارزش بازار ارز رمزپایه بود. به عبارت دیگر، اکنون آلت کوین‌ها ۶۶٫۹ درصد ارزش کل بازار ارز رمزپایه را در اختیار خود گرفته‌اند.

با این وجود، قیمت بیت کوین هم در روزهای گذشته روندی صعودی به خود گرفته است و در روز جمعه نیز با جهشی ۱۲ درصدی، قیمت خود را به ۱۶٫۸۴۳ دلار رساند. به این ترتیب و به عقیده برخی کارشناسان، روزهای سخت بیت کوین در حال گذر است.

ارزش کل بازار ارز رمزپایه و ده ارز برتر

بازار داغ آلت کوین‌ها و تأثیر بر ارزش کل بازار ارز رمزپایه

تنها دو روز پس از دستیابی آلت کوین‌ها به ارزش بازار ۴۰۰ میلیارد دلاری می‌گذشت، در روز پنج‌شنبه، ارزش این بازار به ۵۲۰ میلیارد دلار رسید! در این افزایش قیمت، روند صعودی اتریوم تأثیر مثبتی داشت. البته با افت قیمت برخی آلت کوین‌ها در روز جمعه، ارزش کل این بازار به ۴۸۳ میلیارد دلار رسیده است.

صعود ترون و افت استلار

قابل توجه‌ترین عملکرد در میان برترین ارزهای رمزپایه مربوط به ترون است. ترون با رشد چشمگیر روزهای گذشته‌اش خود را به رتبه‌ی هشتم ارزش بازار ارز رمزپایه رسانده است. اکنون ارزش کل این ارز رمزپایه به بیش از ۱۳ میلیارد دلار رسیده است.

از سویی دیگر، بیش‌ترین افت قیمت در ده ارز رمزپایه برتر، به استلار، کاردانو و ریپل مربوط می‌شود. این ارزها به ترتیب با ۲۲٫۹۲، ۱۸٫۶۴ و ۱۷ درصد افت قیمت در روز جمعه مواجه شدند. به این ترتیب، استلار که برای مدت کوتاهی به رتبه هفتم جدول ارزشمندترین ارزهای رمزپایه رسیده بود، به رده‌ی نهم سقوط کرد.

ممنوعیت بیت کوین و مخالفت رییس سابق شرکت مرکزی سپرده بیمه ایالات متحده (FDIC)

“شیلا بیر”، مدیر سابق شرکت مرکزی سپرده بیمه ایالات متحده (FDIC)، اخیراً اظهار کرده است که ممنوعیت بیت کوین نباید صرفاً به دلیل فقدان ارزش ذاتی آن برقرار شود. او پیشنهاد داد که به جای ممنوعیت بیت کوین، دولت باید یک بازار آگاه و بدون دستکاری، تقلب و احتکار ایجاد کند.

“بیر” در “یاهو فاینانس” مطلبی منتشر ساخته است. او ابتدا متذکر شد که بیت کوین همانند حباب بوده و امسال رشد زیادی داشته است. همین امر هم موجب سختی برای تنظیم‌کنندگان شده که شاید ندانند با این پدیده چگونه رفتار کنند. آن‌ها می‌دانند که با تصمیم‌گیری برای ممنوعیت بیت کوین مردم پول زیادی را از دست خواهند داد.

او در مخالفت با لفظ “ممنوعیت بیت کوین” افزود که پول به طور تاریخی بیشتر از ماهیت فیزیکی، به مسائل روانشناسی مربوط است.

او نوشت:

“از زمان شروع تجارت، انسان‌ها به مواردی بها داده‌اند که به طور واقعی ارزش ذاتی آشکاری نداشت. به خصوص در مورد اسباب داد و ستد نظیر پول این‌گونه بوده است. ما خیلی ساده چیزی را ارزشمند می‌دانیم که دیگر کسانی که با آن‌ها معامله انجام می‌دهیم هم برای آن ارزش قائل می‌باشند.”

“بیر” به نمونه‌هایی تاریخی اشاره کرد که در آن‌ها دولت نتوانسته است ارزش پول حاکم را تعیین کند. او خاطرنشان کرد که ارزش بیت کوین با توجه عدم وابستگی و پشتیبانی بانک مرکزی نشأت گرفته است. بنابراین، اعتماد سرمایه‎گذاران ارزهای رمزپایه به تکنولوژی بیش از اعتماد آنان به دولت است.

“بیر”، پس از دوران ریاستش از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۱ بر FDIC، به تعدادی استار‌آپ مشاوره می‌دهد. او در مقاله‌اش افزود ساختار بیت کوین به حدی رشد کرده که بعضی  تلاش می‌کنند بر آن برچسب بی‌ارزش زنند.

او توضیح داد که گرچه این بازار به حباب شبیه است، اما ممنوعیت بیت کوین نباید صورت پذیرد؛ درست مثل کشور هلند که گل لاله را در قرن ۱۷ منع نکرد یا نظیر دولت که در اوایل دهه‌ی ۲۰۰۰ سهام فن‌آوری را ممنوع نساخت.

پیشنهاد به دولت برای رویکرد بیت کوین

به جای ممنوعیت بیت کوین، “بیر” گفت که دولت باید مطمئن باشد که سیاستش احمقانه نیست. شاید ممنوعیت بیت کوین حتی منجر به افزایش قیمت بیت کوین شود.  همچنین، او افزود:

“دولت باید اقداماتی انجام دهد که اطمینان‌بخش باشد تا قیمت بیت کوین را خود بازار تصویب کند. این‌گونه، قیمت بیت کوین انعکاسی از تصمیم‌های سرمایه‌گذاران است و تقلب و دست‌کاری در آن نخواهد بود. به این ترتیب، فعالیت‌های غیرقانونی نیز شکل نخواهد گرفت.”

سپس “بیر” اظهار داشت که معتقد است گام‌هایی مثبت در راستای این اهداف در حال برداشته شدن می‌باشند. به ویژه در مورد چارچوب “مجوز پول مجازی نیویورک” که به نام “بیت لایسنس” شناخته می‌شود، این نگاه مثبت وجود دارد. علاوه بر این، او “کمیسیون معاملات آتی کالا” (CFTC) را تحسین کرد. این تحسین به خاطر فشار  بر روی CBOE و CME (که قراردادهای آتی برای بیت کوین را به اجرا گذاشته‌اند) برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات مبادلات ارزهای رمزپایه توسط این کمیسیون بود. بنا به نظر “بیر”، این امر به نظارت بر تقلب و دست‌کاری بازار در ارزش بیت کوین کمک خواهد کرد.

او در ادامه از “کمیسیون مبادلات و امنیت” (SEC) هم به خاطر کار فعالشان برای حفاظت از سرمایه‌گذاران در برابر کلاهبرداری‌های در بازار “ارائه دهندگان سکه اولیه یا همان “ICO” تشکر کرد. پس از این “بیر” نسبت به جلوگیری از نقش‌آفرینی منفی برای اهداف غیرقانونی در مبادلات ارزهای رمزپایه هشدار داد و بیان کرد که داد و ستد باید تنظیم شده باشد.

تنظیم مقررات به جای ممنوعیت بیت کوین

او گفت: بیشتر تبادلات بیت کوین مقید به مقررات تنظیم شده نیستند تا بانک‌ها بتوانند از این مقررات برای نظارت بر مشتریان استفاده کنند و هرگونه مورد مشکوک را شناسایی و گزارش کنند؛ در حالی که باید این گونه باشند.

در آخر او متذکر شد بیت کوین اولین و آخرین بازار پر شور نیست. او سرمایه‌گذاران را از سرمایه‌گذاری بیشتر از توانایی پرداختشان نهی کرد. “بیر” به سرمایه‌گذاران توصیه کرد به یاد داشته باشند که قیمت ارز رمزپایه ممکن است در چشم بر هم زدنی سقوط کند؛ همان‌گونه که در این کریسمس رخ داد.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید دوزکوین اتوماتیک ، خرید شارژ دوزکوین ، خرید پول دوژکوین ، خرید دوژکوین برای ایرانیان ، خرید دلار دوزکوین ارزان ، خرید ارز دوژکوین ، خرید انی دوزکوین ،
دنبالک ها: خرید دوژکوین – خرید انلاین دوژکوین – خرید اتوماتیک دوژکوین – دوژکوین خرید – دوژکوین فروش – شارژ خرید و فروش دوژکوین – خرید دوژکوین در ایران-فروش دوژکوین در ایران- شارژ دوژکوین – شارژ حساب دوژکوین – خریدار و فروشنده دوژکوین – قیمت خرید دوژکوین – قیمت فروش دوژکوین – قیمت خرید و فروش دوژکوین – خرید دوژکوین در ایران – خرید دوژکوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش دوژکوین – قیمت و نرخ خرید و فروش دوژکوین – قیمت دوژکوین در ایران – قیمت دوژکوین به ریال – قیمت دوژکوین به تومان – صرافی خرید و فروش دوژکوین – صرافی خرید دوژکوین – صرافی فروش دوژکوین – صرافی و شارژ خرید و فروش دوژکوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش دوژکوین – دوژکوین خرید فروش – خرید فروش دوژکوین – دوژکوین شارژ حساب – دوژکوین در ایران- دوژکوین از ایران – قیمت دوژکوین – چنج دوژکوین – اکسچنج دوژکوین – چنج خرید دوژکوین – خرید دلار دوژکوین – خرید و فروش دوژکوین – سایت خرید و فروش دوژکوین – سایت خرید دوژکوین – سایت فروش دوژکوین – شارژ انی دوژکوین – شارژ سریع دوژکوین – خرید انی دوژکوین – خرید سریع دوژکوین – فروش انلاین دوژکوین – فروش انی دوژکوین – فروش دوژکوین در ایران- خرید دوژکوین با قیمت مناسب – خرید دوژکوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ دوژکوین – دوژکوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش دوژکوین – خرید خودکار دوژکوین – فروش خودکار دوژکوین – خرید و فروش خودکار دوژکوین – سفارش خرید و فروش دوژکوین – خرید دوژکوین 24 ساعته – خرید و فروش دوژکوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید دوژکوین به هر مقدار – خرید دوژکوین به هر میزان – دوژکوین خرید و فروش و شارژ حساب – دوژکوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز دوژکوین – خرید و فروش ارز دیجیتال دوژکوین – خرید ارز دوژکوین – فروش ارز دوژکوین – خرید ارز دوژکوین در ایران – خرید دوژکوین از سایت معتبر – صرافی دوژکوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش دوژکوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش دوژکوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید دوژکوین کاملا اتوماتیک – خرید دوژکوین با ریال – خرید دوژکوین با تومان – خرید دوژکوین از ایران با ریال – خرید اسان دوژکوین – خرید راحت دوژکوین – خرید و فروش دوژکوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر دوژکوین – فروشگاه خرید و فروش دوژکوین – نرخ دوژکوین – قیمت دوژکوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک دوژکوین – دوژکوین با ریال – دوژکوین با تومان خرید و فروش – خرید dogecoin – فروش dogecoin – خرید و فروش dogecoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک dogecoin – خرید انلاین dogecoin – خرید اتوماتیک dogecoin – dogecoin خرید – فروش dogecoin – سایت انلاین و اتوماتیک litecoin – شارژ litecoin – شارژ حساب litecoin -خرید LITECOIN – فروش LITECOIN – خرید و فروش LITECOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک DOGECOIN – خرید انلاین DOGECOIN – خرید اتوماتیک DOGECOIN – DOGECOIN خرید – DOGECOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک DOGECOIN – شارژ DOGECOIN – شارژ حساب DOGECOIN – خرید داگ کوین – فروش داگ کوین – خرید و فروش داگ کوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک داگ کوین – خرید انلاین داگ کوین – خرید اتوماتیک داگ کوین – داگ کوین خرید – داگ کوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک داگ کوین – شارژ داگ کوین – شارژ حساب داگ کوین – نحوه داگ کوین – نحوه خرید داگ کوین – نحوه خرید DOGECOIN – نحوه خرید dogecoin – خرید دوج کوین – فروش دوج کوین – خرید و فروش دوج کوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک دوج کوین – خرید انلاین دوج کوین – خرید اتوماتیک دوج کوین – دوج کوین خرید – دوج کوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک دوج کوین – شارژ دوج کوین – شارژ حساب دوج کوین – خرید داژکوین – فروش داژکوین – خرید و فروش داژکوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک داژکوین – خرید انلاین داژکوین – خرید اتوماتیک داژکوین – داژکوین خرید – داژکوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک داژکوین – شارژ داژکوین – شارژ حساب داژکوین – خرید دژکوین – فروش دژکوین – خرید و فروش دژکوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک دژکوین – خرید انلاین دژکوین – خرید اتوماتیک دژکوین – دژکوین خرید – دژکوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک دژکوین – شارژ دژکوین – شارژ حساب دژکوین – خرید داج کوین – فروش داج کوین – خرید و فروش داج کوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک داج کوین – خرید انلاین داج کوین – خرید اتوماتیک داج کوین – داج کوین خرید – داج کوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک داج کوین – شارژ داج کوین – شارژ حساب داج کوین ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:21 بعد از ظهر