تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - سقوط قیمت بیت کوین - بازار ارزهای رمزپایه و انتظار پیشرفت‌های بیشتر
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

Related image

سقوط قیمت بیت کوین به زیر  ۱۰،۰۰۰ دلار؛ اصلاح قیمت‌ها تشدید شد

سقوط قیمت بیت کوین در روز چهارشنبه ادامه یافت. در این روز، قیمت بیت کوین به کم‌تر از ۱۰،۰۰۰ دلار هم رسید. اصلاحات بازار در این هفته تشدید شده است.

سقوط قیمت بیت کوین

بازارهای ارز رمزپایه در این هفته سقوط آزاد را تجربه کرده‌اند. امروز نیز این روند ادامه یافت. در حالی که صبح، اوضاع بهتر به نظر می‌رسید، اما در ادامه شرایط همانند دو روز گذشته پیش رفت. اکنون، کل ارزش بازار ارزهای رمزپایه به ۴۵۷٫۵ میلیارد دلار رسیده است.

با ادامه سقوط قیمت بیت کوین در بازار امروز، ارزش این ارز رمزپایه حتی به ۹،۶۶۳ دلار نیز رسید که در “بیت فاینکس” معامله شده است. این اولین بار پس از دهم دسامبر ۲۰۱۷ است که بیت کوین چنین قیمتی را تجربه می‌کند.

در حال حاضر، بیت کوین با ۹٫۹۸۷ دلار معامله می‌شود و کل ارزش بازار آن فقط ۱۶۷٫۸۷ میلیارد دلار است. در ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین نزدیک به ۱۴ درصد دیگر افت قیمت داشته است.

 

چرا قیمت بیت کوین سقوط کرد؟

عوامل متعددی وجود دارد که دست به دست هم داده‌اند تا به اصلاح قیمت این هفته کمک کنند. هر دو کشور چین و کره جنوبی موضع سخت‌تری نسبت به تجارت داخلی ارزهای رمزپایه را در دستور کار خود قرار داده‌اند. چین در حال برنامه‌ریزی برای جلوگیری از دسترسی مردم به مراکز مبادلات ارزهای رمزپایه خارجی است. کره جنوبی نیز از ورود سرمایه‌گذاران کوچک به معاملات بازار ارزهای رمزپایه ممانعت به عمل آورده است.

در این هفته، ارتش کره جنوبی گزارش داد که دسترسی سربازان به مبادلات ارزهای رمزپایه را در زمان حضور در پادگان‌های نظامی، مسدود کرده است. از سوی دیگر، وزارت دادگستری کره جنوبی از قصد خود مبنی بر ممنوعیت مبادلات ارزهای رمزپایه به صورت مستقیم پرده برداشت. البته، این خبر توسط دولت تکذیب شد و تصمیم‌گیری را به “آینده” موکول کرد.

با این حال، در این که تنها این تحولات باعث ایجاد آشفتگی گسترده در بازارهای جهانی شده، جای تردید است. همان‌گونه که “اریک وورهیز”، مدیرعامل شرکت “شیپ شیفت” در صبح امروز گفت، فقط یک دلیل باعث این سقوط قیمت نیست. بنابراین، نباید فقط به دنبال “یک” تحریک کننده‌ی قطعی برای این اصلاح قیمت‌ها باشیم. اریک وورهیز نوشت:

“هنگامی که بازارها (از جمله، بازار ارزهای رمزپایه)، با افزایش قیمت مواجه می‌شوند و زمانی که سقوط می‌کنند الزاماً فقط یک دلیل وجود ندارد. سیستم‌های پیچیده دارای ویژگی‌هایی ظاهری می‌باشند، ولی علت واقعی آن یک رشته رویدادهای فردی پیچیده است و هیچ شخصی نمی‌تواند به تنهایی آن را تعیین کند.”

سقوط قیمت بیت کوین

سرمایه‌گذاران جدید اولین مواجهه را با اصلاح قیمت داشته‌اند

در هر صورت، سرمایه‌گذاران جدید بازار ارزهای رمزپایه اولین طعم سقوط قیمت در بازار را چشیده‌اند. بسیاری از آن‌ها، در پی افزایش چشمگیر قیمت‌ها (به ویژه قیمت بیت کوین) به این بازار وارد شده‌اند و انتظار سودهای هنگفت داشته‌اند. در هفدهم ماه دسامبر، برخی بیت کوین را ۱۹،۸۹۱ دلار در “بیت فاینکس” خریداری کرده‌اند. حالا با گذشت یک ماه، آن‌ها قیمت بیت کوین را نزدیک به نصف رقم پرداختی می‌بینند. این که چگونه این سرمایه‌گذاران جدید به این رکود ناگهانی و سقوط قیمت بیت کوین -و دیگر ارزهای رمزپایه- واکنش نشان می‌دهند، می‌تواند تعیین کند که آیا بیت کوین می‌تواند برخیزد، یا شکستی سخت خواهد خورد؟

بزرگ‌ترین بانک ژاپن مبادلات ارز رمزپایه را شروع خواهد کرد

مؤسسه مالی “میتسوبیشی یواف‌جی”، بزرگ‌ترین بانک ژاپن است. اکنون اعلام شده است که “میتسوبیشی یواف‌جی” در حال راه‌اندازی سیستمی برای مبادلات بیت کوین و ارزهای رمزپایه می‌باشد. سرمایه‌گذاران مؤسسات و خرده فروشی‌ها، هدف بزرگ‌ترین بانک ژاپن می‌باشند.

راه‌اندازی مرکز مبادلات ارز رمزپایه توسط بزرگ‌ترین بانک ژاپن

“مینیچی شیمبون”، یکی از بزرگ‌ترین روزنامه‌های ژاپن، و اخبار “کی‌بی‌اس”، رسانه‌ی ملی کره جنوبی، گزارش داده‌اند که “ام‌یواف‌جی” در حال آماده‌سازی تیمی متشکل از توسعه‌دهندگان برای تأسیس مرکز مبادلات ارز رمزپایه در بازار ارز رمزپایه ژاپن است.

بر اساس گزارش “سی‌سی‌ان” در سپتامبر ۲۰۱۷، دولت ژاپن و سازمان خدمات مالی این کشور، برنامه‌ای صدور مجوز برای تنظیم تبادلات ارز رمزپایه از طریق مؤسسات مالی معرفی کرده است. ۱۱ مرکز تبادل بیت کوین پروانه‌ی فعالیت دریافت کردند. این مجوز تحت عنوان “ارائه دهنده خدمات مالی کنترل شده” به آن‌ها اجازه‌ی مبادلات ارزهای رمزپایه را می‌دهد. از آن زمان، ۱۷ مرکز مبادلات ارز رمزپایه مورد بررسی قرار گرفته‌اند و در طی سه ماهه‌ی اخیر تعداد این مراکز دارای پروانه، افزایش یافته است.

در طول هفته‌های آینده، “ام‌یواف‌جی”، بزرگ‌ترین بانک ژاپن در نظر دارد تا با جمع‌آوری منابع لازم و استعدادها، یک مرکز مبادلات ارز رمزپایه افتتاح کند. آن‌ها باید مدارک خود را برای ارزیابی به سازمان خدمات مالی بفرستند. اگر چه، مینیچی شیمبون گزارش کرده است که درخواست برای تأییدیه گرفتن از سازمان خدمات مالی برای مراکز مبادلات ارزهای رمزپایه در ژاپن دشوار است. او گفت که بانک‌های ژاپنی برای ایجاد یک پلت‌فرم تجاری برای سرمایه‌های دیجیتال خود، مجبور به طی یک پروسه‌ی سخت‌گیرانه می‌باشند.

همچنین، دوماه پیش از این “سی‌سی‌ان” گزارش کرده بود که بانک “شینهان” که دومین بانک تجاری بزرگ کره جنوبی است، شروع به توسعه و آزمایش کیف پول و سیستم ذخیره بیت کوین کرده است. آن‌ها نیز در نظر دارند خدمات امنیتی به کاربران فعلی ارزهای رمزپایه ارائه دهند.

تعداد فزاینده‌ای از مؤسسات مالی در حال ورود به بازار ارزهای رمزپایه می‌باشند. ورود سخت‌گیرانه مؤسسات خدمات مالی به این صنعت، باعث می‌شود کاربران ارزهای رمزپایه امکان انتخاب‌های امن بیشتری از میان برنامه‌های مالی مختلف داشته باشند.

بزرگ‌ترین بانک ژاپن و ارز رمزپایه با پشتوانه ین

همچنین، طبق گزارش مینیچی شیمبون، “ام‌یواف‌جی” راه‌اندازی یک ارز رمزپایه وابسته به ارزش ین ژاپن را در برنامه‌ی خود قرار داده است. “ام‌یواف‌جی” برای راه‌اندازی این ارز رمزپایه بر اساس مقدار مشخصی ذخیره ین عمل خواهد کرد و مقداری مساوی توکن را برای هماهنگ شدن با ارزش ین تولید خواهد کرد.

بزرگ‌ترین بانک ژاپن و مبادلات ارز رمزپایه

رسانه‌های ژاپنی گزارش داده‌اند که توکن “ام‌یواف‌جی” به عنوان یک سرمایه‌ی رمزپایه، تاجران را از نوسانات بازار محافظت خواهد کرد. به این ترتیب، در زمان‌های آشفتگی‌های مالی نیز، تاجران می‌توانند با خیالی آسوده سرمایه‌های خود را به توکن‌های “ام‌یواف‌جی” که توسط ین ژاپن پشتیبانی می‌شوند، تبدیل کنند. ان‌ها با این کار می‌توانند از تحت‌تأثیر قرار گرفتن سرمایه‌هایشان در مواقع بحرانی پیشگیری کنند.

اساسا، ارز رمزپایه “ام‌یواف‌جی” مشابه با “یو‌اس‌دی‌تی” (USDT) یا “تتر” (Tether) است که به ارزش دلار آمریکا وابسته می‌باشد.

با توجه به این که “یو‌اس‌دی‌تی” به خاطر نداشتن پروانه فعالیت مناسب بحث‌برانگیز شد، برای این که “ام‌یواف‌جی” بتواند عملکردی قانونی با پشتیبانی ین ژاپن داشته باشد، باید به دنبال کسب پروانه فعالیت مناسب باشد. به این صورت، خواهد توانست به کاربرانش اطمینان پشتیبانی توکن‌ها توسط ین ژاپن را بدهد.

زمان‌بندی راه‌اندازی ارز رمزپایه‌ی “ام‌یواف‌جی” هنوز مشخص نیست. بزرگ‌ترین بانک ژاپن هنوز هیچ اطلاعاتی علاوه بر اطلاعات منتشر شده در رسانه ملی ژاپن افشا نکرده است.

برنامه‌ریزی بانک‌های بزرگ ژاپن و به ویژه بزرگ‌ترین آن‌ها، برای ورود به بازار ارزهای رمزپایه و جهت دادن به تقاضای ارز رمزپایه، بسیار برای این بازار امیدوارکننده است.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Related image

بیت کوین طلای جدید است؛ یک دارایی با امنیت بالاتر – “گلدمن ساکس”

“گلدمن ساکس”، بانک سرمایه گذاری ۹۶ میلیارد دلاری، بر این باور است که بیت کوین، طلای جدید است. گلدمن ساکس، بیت کوین را اندوخته‌ای برتر و با ارزش در بازار مالی جهانی می‌داند.

بیت کوین، پیشرفتی طبیعی از ارز سنتی

“زک پاندل” تحلیل‌گر “گلدمن ساکس” در گزارشی که به مشتریان بانک فرستاده است، نوشت که افزایش سریع تقاضا برای بیت کوین، ناشی از نارضایتی رو به رشد سیستم‌های پولی قانونمند شده و زیرساخت‌های بانکی است.

پاندل در بلندمدت، از ارزهای رمزپایه بالغ و تکامل یافته به یک کلاس دارایی بزرگ، اشاره کرد که ارزهای رمزپایه نظیر بیت کوین بازدهی پایین‌تری را نشان خواهند داد، اما همانند طلا و سایر دارایی‌های امن، ثبات ارزشی بالایی خواهند داشت. او نوشت:

“ما باید بر این نکته تأکید کنیم که در بلند مدت، از ارزهای رمزپایه به مانند پول باید انتظار سودآوری کمتری داشته باشیم. هرچند که در ابتدا، به دلیل تازگی این نوع ارزها، سود آن‌ها زیاد است. ارزهای رمزپایه باید به عنوان یک دارایی با سود کم یا صفر مورد توجه قرار گیرند. همان‌گونه که در مورد دارایی‌های مشابه نظیر طلا یا برخی فلزات گران‌بهای دیگر، چنین نگاهی داریم.”

بازار ارزهای رمزپایه و انتظار پیشرفت‌های بیشتر

با این حال، پاندل باز هم دیدگاهی منفی در مورد روند قیمت بیت کوین و نرخ رشد چشمگیر این نوع ارزها را در بازار ارزهای رمزپایه ارائه داد. همچنین، او احساس کارشناسان در بازار ارزهای رمزپایه نظیر و “چارلز هاسکینسون”، یکی از بنیانگذاران و “ویتالیک باترین” خالق اتریوم را به اشتراک گذاشت.

در ماه دسامبر، باترین اظهار داشت:

“امروزه کل ارزش بازار ارزهای رمزپایه فقط به نیم تریلیون دلار رسیده است. اما آیا این همان چیزی است که باید به دست می‌آوردیم؟ چند نفر از مردم بدون بانك، الان دارای بانک شده‌اند؟ چقدر تجارت مقاوم در برابر سانسور برای مردم عادی را فعال کرده‌ایم؟ چه مقدار برنامه غیر متمرکز (Dapp) ساخته‌ایم که استفاده قابل توجهی دارند؟ ارزش کم افزوده شده برای هر کاربری که از بلاک چین استفاده می‌کند، خوب است، اما پس از این باید حجم آن را افزایش دهیم.

البته پاسخ به تمام این سوالات قطعاً صفر نیست. حتی در برخی موارد بسیار قابل توجه است. با این وجود، این کافی نیست که بگوییم این سطح ارزش نیم تریلیون دلاری قابل توجه است. کافی نیست.”

بیت کوین، طلای جدید

ارزش بازار ارزهای رمزپایه از چند ارزهای رمزپایه‌ای که به طور عمده مبادله می‌شوند -نظیر بیت کوین و اتریوم- می‌تواند با توجه به تعداد پایگاه‌های کاربرانشان و افزایش فعالیت این کاربران بزرگ به نظر می‌رسد. با این حال، بازار ارزهای رمزپایه دیگر در بازار می‌تواند مورد سوال قرار گیرد. از این نظر، توصیف پاندل از بازار ارزهای رمزپایه به عنوان یک “حباب گمراه‌کننده‌ی کلاسیک” نیز می‌تواند موجه باشد.

 

پتانسیل بیت کوین، طلای جدید

اما، همان‌گونه که “لوید بلانکفین”، مدیرعامل شرکت گلدمن ساکس، در مصاحبه‌ای با “سی‌ان‌بی‌سی” توضیح داد، اگر بیت کوین پیشرفت طبیعی ارزهای سنتی یا تغییر شکل فیزیکی پول به ارزهای دیجیتال باشد، ارزش‌گذاری بازار بیت کوین به راحتی قابل توجیه است.

بلانکفین تأکید کرد که لغو استاندارد طلا و معرفی ناگهانی سیستم ارزشی ارزهای سنتی نیز در ابتدا توسط مردم و بازرگانان پذیرفته نشد. با گذشت زمان، اقتصاد جهانی با سیستم ارزشی ارزهای سنتی سازگار شد و از آن به عنوان شکل اصلی پول استفاده کرد.

بیت کوین نیز می‌تواند به پیشرفت طبیعی ارزهای سنتی به ارزهای دیجیتال منجر شود، همان‌گونه که تغییرات از طلا به ارزهای سنتی -نظیر دلار- صورت گرفت.بنابراین می‌توان گفت که بیت کوین، طلای جدید است.

بلانکفین گفت: “شاید من این را دوست نداشته باشم و به آن مطمئن نباشم، اما شاید درآینده‌ای نزدیک به سمتی برویم که از بیت کوین به جای پول سنتی استفاده کنیم. من می‌گویم شاید این پیشرفت طبیعی از شکل پول فیزیکی به پول دیجیتال بوده است.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید بیت کوین با وب مانی ، خرید هر بیت کوین ، خرید بیت کوین بدون واسطه ، خرید بیت کوین چگونه است ، خرید بیت کوین کم ، اموزش خرید و فروش بیت کوین ، رشد بیت کوین ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:53 بعد از ظهر