تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - نفس راحت بازار ارزهای رمزپایه در پی بهبود شرایط و افزایش قیمت‌ها
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Related image

حرکت سینوسی بازار ارزهای رمزپایه

حرکت سینوسی بازار ارزهای رمزپایه

در روز دوم بهمن، بسیاری از ارزهای اصلی بازار ارزهای رمزپایه -به استثنای چند آلت کوین– درصدهایی از ارزش خود را از دست دادند. ریپل و بیت کوین کش بیش از ۱۰ درصد افت قیمت داشتند.

قیمت بیت کوین و اتریوم نیز حدود ۶ درصد کاهش یافته است. این رقم البته کم‌تر از افت قیمت بسیاری از ارزهای رمزپایه در بازارهای جهانی است. از آن‌جا که بیت کوین و اتریوم به طور قابل توجهی بیش‌تر از ارزهای رمزپایه دیگر سهم بازار را در اختیار دارند و حجم معاملات روزانه آن‌ها در مقایسه با دیگر ارزهای رمزپایه بازار بسیار بیشتر است، با نسبت کم‌تری کاهش یا افزایش قیمت نشان می‌دهند. این دو ارز رمزپایه به نوعی کم نوسان‌تر ظاهر شده‌اند و حرکت سینوسی آن‌ها شدت کم‌تری داشته است.

از زمان شروع سال ۲۰۱۸، بازار ارزهای رمزپایه اصلاحات عمده‌ای را تجربه کرده است. ارزش کل این بازار در اوایل ژانویه به بالاترین  سطح خود در تمام تاریخش رسید. پس از آن، کاهشی شدید باعث شد تا بیت کوین، بیت کوین کش و ریپل تقریباً نیمی از ارزش خود در ماه دسامبر را از دست دادند. این روند حرکت سینوسی ادامه یافت: صعود، سقوط، صعود، …

در طول ۱۲ ماه گذشته تا به حال، بازار ارزهای رمزپایه به هیچ وجه اصلاحات بلندمدت زیادی نداشته است. اتریوم و ریپل در یک سال ۱۳۰ برابر و ۳۳۰ برابر افزایش یافتتند. در طول این یک سال، بیش‌تر ارزهای رمزپایه بازار نیز با درصدهای زیاد افزایش قیمت داشتند. در طول هفت روز گذشته، حجم معاملات روزانه بازار جهانی ارزهای رمزپایه از ۳۵ میلیارد دلار به ۲۷ میلیارد دلار کاهش یافته است.

حرکت سینوسی بازار ارزهای رمزپایه

پیش‌بینی افزایش حجم معاملات در آینده

در این هفته گزارش شد که از هر ده تراکنش بیت کوین، یکی در هند پردازش می‌شود. همچنین، بیش از نیمی از روس‌ها از بیت کوین آگاهی دارند. پذیرش ارزهای رمزپایه‌ای نظیر بیت کوین و اتریوم در کشورهای بزرگ، با مقررات و سیاست‌های نامشخص به سرعت در حال افزایش است. به این ترتیب، اگر دولت هند و روسیه در سال ۲۰۱۸ بازارهای مربوط به بازار ارزهای رمزپایه خود را تنظیم کنند، احتمال دارد که ارزش بازار ارزهای رمزپایه با توجه به حجم معاملات و ارزش معاملات روزانه افزایش یابد.

“آناتولی آکساکوف”، رئیس کمیته بازارهای مالی امور دوما در روسیه، اظهار داشت که انتظار دارد مقررات ارزهای رمزپایه در ماه مارس تنظیم شود. تنظیم بازار ارزهای رمزپایه غول پیکری نظیر روسیه، یک نشانه خوش‌بینانه برای رشد میان مدت ارزش بازار ارزهای رمزپایه است. آکساکوف اظهار داشت:

“من انتظار دارم که جلسه تصویب پیش‌نویس قانون ارزهای رمزپایه در ماه مارس برگزار شود… مشکل این است که ما پیش از این بسیاری از افرادی را دیده‌ایم که ارزهای رمزپایه را به دست آورده و بعد فریب خورده‌اند. ما باید به مردم فرصت کار قانونی بدهیم. قانون باید تا آن‌جا که ممکن است از آن‌ها محافظت کند.”

Image result for bitcoin

نفس راحت بازار ارزهای رمزپایه در پی بهبود شرایط و افزایش قیمت‌ها

نفس راحت بازار ارزهای رمزپایه و رشد ارزش کل بازار

هفته‌ی گذشته بازار ارزهای رمزپایه سه روز پر هیاهو را پشت سر گذاشت. اتفاقاتی که از آن به نام اصلاح بزرگ بازار یاد می‌شود، باعث شد در روز چهارشنبه ارزش کل بازار با سقوط آزاد به ۴۱۵ میلیارد دلار نیز برسد. این ارزش در حدود نصف ارزشی بود که بازار ارزهای رمزپایه با رشد چشمگیر ارزش آلت کوین‌ها در ابتدای سال نو میلادی به آن دست یافته بود.

با این حال، در روزهای پنج‌شنبه و جمعه روند بازار ارزهای رمزپایه بهبود پیدا کرد. با افزایش قیمت‌ها در ۴۸ ساعت گذشته، در زمان انتشار این خبر، ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه به ۶۱۳٫۷ میلیارد دلار رسیده است. به عبارتی دیگر، در ظرف ۴۸ ساعت، ارزش بازار ارزهای رمزپایه نیز ۴۸ درصد افزایش یافته است.

هدف نزدیک بیت کوین: قیمت ۱۳٫۰۰۰ دلاری

بیت کوین امروز هم همانند روزهای پنج‌شنبه و جمعه، پرچم‌دار بازار ارزهای رمزپایه بود و ارزش خود را بهبود داد. در این لحظه، قیمت بیت کوین به ۱۲٫۷۰۴ دلار رسیده است. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، رسیدن به ارزش ۱۳٫۰۰۰ دلاری برای بیت کوین در پایان امروز بعید نیست. هم اکنون، ارزش کل بازار بیت کوین به ۲۱۳٫۶ میلیارد دلار رسیده است.

هدف اتریوم: تثبیت ارزش ۱٫۱۰۰ دلاری

امروز اتریوم هم به روند افزایش قیمت خود ادامه داد. قیمت برترین آلت کوین بازار ارزهای رمزپایه هم اینک ۱٫۱۱۹ دلار است که به نظر می‌رسد هدف اول برای اتریوم، تثبیت قیمت ۱٫۱۰۰ دلاری و سپس چشم دوختن به پیکان صعودی نمودار باشد. ارزش کل بازار اتریوم ۱۰۸٫۷ میلیارد دلار به ثبت رسیده است.

نفس راحت بازار ارزهای رمزپایه

هدف ریپل: رهایی از سراشیبی

با وجود حرکت رو به رشد ریپل در روزهای پنج‌شنبه و جمعه، باز هم امروز ریپل در سراشیبی قیمت قرار گرفته است. سومین ارز رمزپایه بازار، در میان ده ارز رمزپایه برتر بدترین عملکرد را امروز داشته است و در این لحظه، نسبت به روز گذشته نزدیک به ۶ درصد کاهش قیمت داشته است. به این ترتیب، ارزش کل بازار ریپل نیز به ۶۰٫۶ میلیارد دلار کاهش یافت.

هدف بیت کوین کش، کاردانو، لایت کوین، نم و آیوتا: ادامه رشد

چهار آلت کوین پس از ریپل به همراه دهمین ارز رمزپایه برتر بازار، یعنی آیوتا، با ارقامی نزدیک و بین ۳٫۵ تا ۶٫۵ درصد رشد یافتند. این آلت کوین‌ها با رشد مشابه یکدیگر، روزهایی با نفس راحت برای طرفداران و سرمایه‌گذاران خود را رقم زدند.

هدف استلار و نئو؛ مشابه ریپل: رهایی از سراشیبی

استلار و نئو با وجود روزهای خوب گذشته، امروز افت قیمت داشتند. استلار با ۱ درصد و نئو با ۳٫۴ درصد کاهش قیمت روبه‌رو شده‌اند. نکته‌ی جالب این دو آلت کوین به جز افت مشابه، ارزش بازار آن‌ها است. اکنون ارزش کل بازار استلار ۹٫۳۴ میلیارد دلار و برای نئو ۹٫۲۸ میلیارد دلار است و کوچک‌ترین اتفاق، می‌تواند باعث جابه‌جایی این دو آلت کوین در جدول ده ارز رمزپایه برتر بازار شود.

اتفاق ویژه: رشد چشم‌گیر EOS

یازدهمین ارز رمزپایه برتر بازار با رشد ۲۰ درصدی نسبت به دیروز، اتفاق ویژه‌ی صبح شنبه را رقم زده است. به این ترتیب، ارزش کل بازار EOS به ۸ میلیارد دلار رسید. به نظر می‌رسد EOS خود را برای ورود به جمع ۱۰ ارز رمزپایه برتر آماده می‌کند.

البته آلت کوین‌هایی نظیر مونرو با ۱۷٫۳ درصد، وی چین با ۲۲٫۱ درصد، استیم با ۲۱٫۱ درصد، الکترونیوم با ۲۲٫۳ درصد، لوپرینگ با ۳۳٫۳ درصد و مونا کوین با ۲۵٫۸ درصد نیز با رتبه‌هایی پایین‌تر در میان ۱۰۰ ارز رمزپایه برتر، روند بسیار خوبی داشتند.

به طور کلی به نظر می‌رسد پس از فروکش کردن هیجانات بازار ارزهای رمزپایه که در پی اتفاقات چین و کره جنوبی رخ داد، اکنون وضعیت و شرایط به نفع ارزهای این بازار است.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بیت کوین پول الکترونیکی ، بیت کوین مجازی ، بیت کوین نمودار قیمت ، خرید بیت کوین در ایران ، خرید بیت کوین با کارت شتاب ، خرید بیت کوین با ریال ، خرید دلار بیت کوین ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:56 بعد از ظهر