تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید و فروش استلار لومنس (XLM) - ارز دیجیتال لیسک LSK، خرید و فروش - ارز دیجیتال زیکش و خرید و فروش - همه نکاتی که باید در مورد ارز دیجیتال ویوز (Waves)
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

Related image

استلار لومنس (XLM)، خرید و فروش و کیف پول آن

استلار لومنس (Stellar Lumens) خود را به عنوان یک زیرساخت پرداخت توزیع شده با منبع باز، بر اساس فرضیه ای مطرح می کند که جامعه جهانی نیاز به “یک شبکه مالی جهانی برای هر کس دارد.” Stellar Lumens این نیاز را پر کرده و افراد، موسسات و سیستم های پرداخت را از این طریق پشتیبانی می کند.

در انجام این کار، تیم استلار لومنس خواهان انجام معاملات پولی ارزان تر، سریع تر و قابل اطمینان تر از سیستم های فعلی است. علاوه بر این، پروتکل آنها با استفاده از پرداخت های فراتر از مرزها، مردم را از سراسر جهان به یکدیگر متصل می کند.

چگونه کار می کند؟

همانند (بیشتر) ارزهای دیجیتال دیگر، Stellar Lumens از ویژگی های فن آوری بلاک چین برخوردار است. شبکه استلار بر روی وب سرورهای غیر متمرکز که توسط یک کنسرسیوم بین المللی پشتیبانی می شود، اجرا می گردد. این سرورها از ledger پشتیبانی می کند که اطلاعات و معاملات شبکه را در آن دنبال می کند.

در عمل، پروتکل استلار لومنس، مثل PayPal، یکپارچه تر و قابل انعطاف تر عمل می کند. برای شروع به استفاده از Stellar، شما باید پول نقد را در شبکه ارسال کنید. این شبکه بسیار شبیه یک بانک یا پی پال است و پس از آن پول شما را نگه می دارد و به کیف پول مجازی شما اعتبار می دهد. مبادله به شما اجازه می دهد که پول خود را به صورت رسمی به حساب عمومی استلار تبدیل کنید.

مبادلات

استلار لومنس به کاربران خدماتی را برای فروش و یا خرید ارز های دیگر ارائه می دهد. همه نرخ ها توسط فردی که سفارش می دهد، تعیین می شوند، بنابراین با نرخ ارز خودکار که خود Stellar برای انتقال شخصی اعمال می کند، تفاوت دارد.

اگر می خواهید GBP برای EUR مبادله کنید، آن را در سفارشات استلار لومنس قرار دهید. سپس این سفارش به بازار جهانی وارد می شود، که شما می توانید با آن مقایسه کنید تا ببینید که سفارش شما در برابر دیگران چگونه است. توجه داشته باشید که این مبادله تنها به پول فیات محدود نمی شود و شامل ارز های دیجیتالب و فیات خواهد بود.

کیف پول های استلار لومنس

بسیاری از کیف های مورد استفاده برای ذخیره ی Ledger، در شبکه Stellar برای استفاده در بازار جهانی وجود دارند. برای مثال، Stronghold، تبادل توزیع شده در سیستم Stellar ساخته است و StellarTerm یک مشتری است که اجازه دسترسی به مبادله توزیع شده را برای تجارت یا ارسال وجوه می دهد. تیم Stellar نیز Stellar Desktop را ایجاد کرده است که مخصوص ارز Lumens است.

اگر به دنبال یک کیف پول غیر از شرکت استلار هستید، Ledger Nano S احتمالا امن ترین کیف است، اما اگر شما این کیف پول را نداشته باشید، می توانید از stargazerPapaya, و Saza. استفاده کنید.

ارز دیجیتال لیسک LSK، خرید و فروش و کیف پول آن!

لیسک یا Lisk یک پلت فرم عمومی blockchain است که برنامه هایبلاک چین را به صورت متمرکز فراهم می کند. از اوایل سال 2016 ازCrypti توسط Max Kordek و Olivier Beddows ایجاد شد.

تاریخچه

ارز دیجیتال لیسک Lisk به عنوان فورک Crypti با پیشنهاد اولیه  ICO در تصمیم گیری توزیع اولیه و افزایش بودجه توسعه یافت. ایکو به میزان 5.8 میلیون دلار این ارز را افزایش داد و در آن زمان، دومین و موفق ترین رمز دیجیتال cryptocurrency crowdfund بود (بعدا WAVES و The DAO فراتر از آن رفتند). در تاریخ 24 می 2016، استخراج کننده Lisk به طور زنده برای تجارت در مبادلات عمده در دسترس قرار گرفت. به لیسک به سرعت و پس از شروع تجارت، به طور خلاصه تبدیل به دومین و محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در برابر بیت کوین شد.

برنامه های بلاک چین در LSK

Lisk قصد دارد اولین (و موفق ترین) ارز رمزنگاری مدولار باشد. ایده این است که هر برنامه و اپلیکیشن Blockchain در sidechain قرار بگیرد وجدا از بلاک چین اصلی اصلی باشد. این موضوع باید به مسائل مربوط به مقیاس پذیری که بسیاری از  ارز های رمزنگاری، مثل بیت کوین روبرو هستند، کمک کند. sidechain توسط یک گروه از 101 گره اصلی که توسط مالک برنامه انتخاب شده است، امنیت داده می شود و با استفاده از همان ساز و کار (Static) و (DPoS) به عنوان شبکه والد Lisk فعالیت می کند. برنامه بلاک چین با استفاده از NodeJS / جاوا اسکریپت در backend و CSS3 / HTML5 / JavaScript نوشته شده است.

تفاوت با اتریوم

هم لیسک و هم اتریوم سعی می کنند یک پلتفرم برای یک ایده مشابه ارائه دهند: که لیسک، آن ها را اپلیکیشن بلاک چین می نامند.  لیسک از DPoS استفاده میکند، در حالی که اتریوم در حال حاضر از PoWاستفاده میکند (آنها اظهار دارند که در نهایت می خواهند به PoS برسند). پ

زبان برنامه: Lisk از جاوا اسکریپت استفاده می کند، در حالیکه Ethereum در حال حاضر از Solidity استفاده می کند.

محل برنامه ها: Lisk از sidechains استفاده می کند، در حالیکه Ethereum در حال حاضر آن را در بلاک چین اصلی ذخیره می کند.

هندلینگ خطا: در Lisk، اگر برنامه شما دارای یک خطا باشد، آن خطا فقط به بلاک چین شما بستگی خواهد داشت، اما نیاز به یک هارد فورک برای حل کردن دارد. در Ethereum، برنامه ها در یک ماشین مجازی در بلاک چین اصلی اجرا می شوند، بنابراین هر گونه خطا فقط باید هزینه های مبادله را در پی داشته باشد، اما باید به VM محدود شود.

برنامه VM: برنامه های Ethereum در ماشین مجازی EVM اجرا می شوند. Lisk یک VM ندارد، اما در حال توسعه آن است.

کیف پول لیسک

– LiskWallet که بهترین کیف پول برای این ارز دیجیتال است را می توانید از اینجا آن را دانلود کنید.

– کیف پول آنلاین که برای افرادی که نیاز به یک کیف پول آنلاین دارند، مناسب است و می توانید از اینجابه این وب سایت دسترسی پیدا کنید.

– برای نسخه اندروید هم می توانید از برنامه LiskWallet نسخه اندروی در این وب سایت استفاده کنید.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Related image

همه نکاتی که باید در مورد ارز دیجیتال ویوز (Waves) و خرید و فروش آن بدانیم!

ارز ویوز شما را قادر به ایجاد توکن های سفارشی می کنند، به این معنی که شما می توانید ارز رمزنگاری خود را راه اندازی کنید. شما همچنین می توانید مبادلات و جمع آوری پول را غیر متمرکز کنید، زیرا با دروازه های پول فیات، ارز های دلار / یورو / CNY درست در کیف پول شما خواهد بود.

شما می توانید به ICOs را برای سرمایه گذاری پروژه های خود از سراسر جهان در چند دقیقه و بدون گذشتن از برنامه نویسی cryptocurrency دسترسی پیدا کنید. این امر باعث می شود زندگی برای شروع کار آسان تر شود و دوران جدیدی از پروژه های حمایت شده از جامعه را باز کند.

ارز دیجیتال ویوز در بیشتر صرافی های دنیا موجود است

– WavesDex

  جالب است بدانیم دارایی های غیر متمرکز مانند BTC ETH در مبادلات متمرکز نگهداری می شود. هک هایی مانند MtGox و Bitfinexنمونه ای از این سطح  ناآگاهی هستندآیا این موضوع به این معنی نیست که دارایی های غیر متمرکز را در مبادلات غیر متمرکز حفظ و مبادله می کند؟

ویوزدکس WavesDex یک مبادله غیر متمرکز است که ب  روی بلاک چین Wave ساخته شده است. این امر اجازه می دهد تا کاربران به تجارت BTC / ETH / و غیره بپردازند. در ازای Waves (یا هر نوع دارایی دیگری که در پلت فرم Waves صادر شده است). شما می توانید WavesDex را با نصب کیف پول Lite در مرورگر Chrome استفاده کنید.

قراردادهای هوشمند

در ویوز، قراردادهای هوشمند به همان اندازه که در Ethereum پیچیده هستند، نیستند. آن ها غیر تورینگ کامل هستند، اما در حین حال قدرتمند و امن هستند.

Tokenization

شما می توانید توکن های سفارشی خود و یا ارز رمزنگاری را در یک دقیقه در پلت فرم Waves ایجاد کنید.  شما می توانید حداقل یک علامت WAVES را برای انجام این کار بگذارید.  شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام اسم را به کدام کوین دهید، چه تعداد صادر شده و چند قطعه اعشاری می خواهید ذخیره کنید. این ایده برای بودجه و ICOs است.

Fiat Gateways

Fiat Gateways مانند USD / EUR / CNY به شما اجازه می دهد تا هر کدام از کوین های صادر شده در پلت فرم Waves (یا هر نوع رمزنگاری دیگر مانند BTC / ETH) را به پول “واقعی” در بانک تبدیل کنید.

بهترین در هر دو دنیای

همه مبادلات بین ارز دیجیتال به fiat یا fiat به ارز دیجیتال در بلاک چین ویوز ثبت می شود. این موضوع همانند داشتن دو جهان است (یعنی سیستم های متمرکز و سیستم های غیر متمرکز).

KYC / AML

KYC / AML برای سپرده و اخذ پول نقد مورد نیاز است. با این حال، KYC برای معاملات رمزنگاری شده لازم نیست.

مجموع ویوزهای تولید شده

از 12 آوریل 2016 تا 31 می 2016  دوران افزایش موجدی ویوز بود. در طول این مدت 16،436،095 دلار افزایش یافت (معادل 30،096.7 BTC). مجموع عرضه کوین WAVES  1 میلیون عدد است و قیمت فعلی هر واحد 5.88 دلار است که کل کل بازار آن تقریبا 588 میلیون دلار است.

کیف پول های معروف ویوز

کیف پول دسکتاپ – WavesGUI GitHub

کیف پول موبایل – Waves Wallet (آندروید)، Waves Wallet iOS

مرورگر وب / Wallets وب – WavesLiteApp (Chrome Extension)، Waveswallet (وب)

سخت افزار – در حال حاضر هیچ کیف پول سخت افزاری از Waves پشتیبانی نمی کند.

ارز دیجیتال زیکش و خرید و فروش آن را بهتر بشناسیم!

زیکش Zcash  یک ارز دیجیتال است که از پروژه Zerocoin رشد کرده است و با هدف بهبود ناشناختگی کاربران Bitcoin ایجاد شده است. پروتکل Zerocoin در ابتدا بهبود یافت و به Zerocash تبدیل شد، که بدین ترتیب Cryptocurrency Zcash را در سال 2016 به ارمغان آورد. موسس و مدیر عامل شرکت زیکش؛ Zooko Wilcox-O’Hearn، است. گروه مؤسس آن شامل متیو دی گرین، نویسنده دانشگاه جان هاپکینز است. راجر ور یکی از سرمایه گذاران اولیه زیکش بود.

خرید و فروش و پرداخت ها در زیکش

پرداخت های زیکش بر روی یک بلاک چین عمومی منتشر می شوند، اما کاربران می توانند از یک ویژگی خصوصی اختیاری برای مخفی کردن فرستنده، گیرنده و مبلغ در نظر گرفته شده، استفاده کنند. همانند بیت کوین، Zcash دارای مجموع ثابت 21 میلیون واحد است. در 4 سال اول، 20 درصد از سکه هایی که در آن دوره ایجاد شده است به “بنیانگذار” اختصاص داده می شود که بین سرمایه گذاران، توسعه دهندگان و بنیاد غیر انتفاعی مشترک است.

فعالیت کاربران

زیکش به کاربرانش یک تراکنش خصوصی را اجازه می دهد تا کاربر برای اثبات پرداخت و اهداف حسابرسی، احساس امنیت کند. یکی از دلایل دیگر این امر این است که اجازه دهد تا تراکنش های خصوصی را با مقررات ضد پولشویی یا مالیاتی مطابقت دهند. “معاملات می توانند حسابرسی شوند، اما افشای آن ها تحت کنترل شرکت کنندگان است.” ویلکاکس؛ میزبان جلسات مجازی با سازمان های اجرای قانون در سراسر ایالات متحده برای توضیح این اصول است و گفته است که “آن ها ارز را برای تسهیل فعالیت غیرقانونی توسعه ندادند “.

تفاوت با اتریوم و بیت کوین و …

زیکش باعث شده است که بحث های زیادی در مورد نحوه توزیع ارز رمزنگاری ایجاد شود. این سازمان به عنوان یک جامعه مجازی در دسترس نیست بلکه به عنوان یک شرکت ثبت شده است. این اولین تفاوت عمده در Bitcoin و دیگر ارزهای رمزنگاری مانند Etherum است.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید ارز لیسک ، ارزش خرید لیسک ، فروش ارز لیسک به سایت معتبر ، مرکز خرید و فروش لیسک ، سفارش خرید لیسک ، ارسال انی لیسک ، خرید اتوماتیک لیسک ،
دنبالک ها: خرید لیسک کوین – خرید انلاین لیسک کوین – خرید اتوماتیک لیسک کوین – لیسک کوین خرید – لیسک کوین فروش – شارژ خرید و فروش لیسک کوین – خرید لیسک کوین در ایران- فروش لیسک کوین در ایران- شارژ لیسک کوین – شارژ حساب لیسک کوین – خریدار و فروشنده لیسک کوین – قیمت خرید لیسک کوین – قیمت فروش لیسک کوین – قیمت خرید و فروش لیسک کوین – خرید لیسک کوین در ایران – خرید لیسک کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش لیسک کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش لیسک کوین – قیمت لیسک کوین در ایران – قیمت لیسک کوین به ریال – قیمت لیسک کوین به تومان – صرافی خرید و فروش لیسک کوین – صرافی خرید لیسک کوین – صرافی فروش لیسک کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش لیسک کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش لیسک کوین – لیسک کوین خرید فروش – خرید فروش لیسک کوین – لیسک کوین شارژ حساب – لیسک کوین در ایران- لیسک کوین از ایران – قیمت لیسک کوین – چنج لیسک کوین – اکسچنج لیسک کوین – چنج خرید لیسک کوین – خرید دلار لیسک کوین – خرید و فروش لیسک کوین – سایت خرید و فروش لیسک کوین – سایت خرید لیسک کوین – سایت فروش لیسک کوین – شارژ انی لیسک کوین – شارژ سریع لیسک کوین – خرید انی لیسک کوین – خرید سریع لیسک کوین – فروش انلاین لیسک کوین – فروش انی لیسک کوین – فروش لیسک کوین در ایران- خرید لیسک کوین با قیمت مناسب – خرید لیسک کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ لیسک کوین – لیسک کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش لیسک کوین – خرید خودکار لیسک کوین – فروش خودکار لیسک کوین – خرید و فروش خودکار لیسک کوین – سفارش خرید و فروش لیسک کوین – خرید لیسک کوین 24 ساعته – خرید و فروش لیسک کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید لیسک کوین به هر مقدار – خرید لیسک کوین به هر میزان – لیسک کوین خرید و فروش و شارژ حساب – لیسک کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز لیسک کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال لیسک کوین – خرید ارز لیسک کوین – فروش ارز لیسک کوین – خرید ارز لیسک کوین در ایران – خرید لیسک کوین از سایت معتبر – صرافی لیسک کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش لیسک کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش لیسک کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید لیسک کوین کاملا اتوماتیک – خرید لیسک کوین با ریال – خرید لیسک کوین با تومان – خرید لیسک کوین از ایران با ریال – خرید اسان لیسک کوین – خرید راحت لیسک کوین – خرید و فروش لیسک کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر لیسک کوین – فروشگاه خرید و فروش لیسک کوین – نرخ لیسک کوین – قیمت لیسک کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک لیسک کوین – لیسک کوین با ریال – لیسک کوین با تومان خرید و فروش – خرید lisk – فروش lisk – خرید و فروش lisk – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک lisk – خرید انلاین lisk – خرید اتوماتیک lisk – lisk خرید – فروش lisk – سایت انلاین و اتوماتیک lisk – شارژ lisk – شارژ حساب lisk -خرید LISK – فروش LISK – خرید و فروش LISK – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک LISK – خرید انلاین LISK – خرید اتوماتیک LISK – LISK خرید – LISK فروش – سایت انلاین و اتوماتیک LISK – شارژ LISK – شارژ حساب LISK – خرید لیسک – فروش لیسک – خرید و فروش لیسک – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک لیسک – خرید انلاین لیسک – خرید اتوماتیک لیسک – لیسک خرید – لیسک فروش – سایت انلاین و اتوماتیک لیسک – شارژ لیسک – شارژ حساب لیسک – نحوه خرید لیسک – نحوه خرید lisk – نحوه خرید LISK – نحوه خرید لیسک کوین ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:06 قبل از ظهر