خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - قیمت بیت‌کوین امسال به چند دلار می‌‌رسد
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

قیمت بیت‌کوین امسال به چند دلار می‌‌رسد

پنجشنبه 12 بهمن 1396 03:23 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

احتمال عرضه ارز دیجیتالی اتحادیه اروپا

به گزارش هادی اکسچنج، استونی در تلاش است تا ارزی دیجیتال که پشتوانه آن، واحد پولی منطقه یورو است را عرضه کند. ارزهای مجازی اخیراً پرتلاطم بوده‌اند، نوساناتی که مانع اصلی پذیرش ارزهای مجازی در معاملات الکترونیکی محسوب می‌شود. یکی از راه‌های مقابله با این مسئله، عرضه ارزهای دیجیتال ارزهای موجود است اما تلاش‌های اولیه استونی، یکی از اعضای منطقه یورو برای این کار، سال گذشته با مخالفت ماریو دراگی (رئیس بانک مرکزی اروپا) مواجه شد.
حالا کاسپر کورجوس (مدیر اجرایی برنامه یکپارچگی الکترونیکی دولت استونی) با پیشنهاد‌های سه‌گانه‌ای برای ایجاد ارز دیجیتالی یورو به نام «است کوین» بازگشته است که الزاماً قوانین اتحادیه اروپا را نقض نمی‌کند. مدل سه‌گانه او برای ایجاد «است‌کوین» احتمالاً از فنّاوری بلاک چین که بیت کوین و بسیاری از همتایان آن استفاده می‌کنند، بهره خواهد برد. متخصصان بلاک چین معتقدند که یکی از پیشنهاد‌ها می‌تواند این باشد که راه برای استفاده از پلت فرم بلاک چین در ارز اروپایی هموار شود.
استونی پیشگام انتقال خدمات سنتی به خدمات دولتی آنلاین بوده است و همواره به دنبال تسهیل فعالیت‌های کسب‌وکار بوده است. برنامه دولت الکترونیک آقای کورجوس به مردم سراسر جهان امکان می‌دهد کسب‌وکار خود را در استونی راه‌اندازی کنند و آن‌ها را از راه دور کنترل کنند، مالیات خود را کاهش دهند و اسناد را به‌طور دیجیتالی امضا کنند. از زمان اجرای این برنامه تاکنون ۴۰۰۰ شرکت و ۲۸۰۰۰ شخص از این طرح استفاده کرده‌اند. تمامی سه مدل پیشنهادی «است‌کوین» در ارتباط با برنامه دولت الکترونیکی تهیه خواهند شد.
در نخستین مدل پیشنهادی، سهامداران دولت الکترونیکی که در این برنامه سرمایه‌گذاری کنند، به‌وسیله «است‌کوین» پاداش دریافت خواهند کرد. در مدل دوم، «است‌کوین» به شناسه کاربر در دولت الکترونیکی متصل می‌شود و برای امضای دیجیتالی اسناد، ورود به درگاه خدمات و اجرای قراردادهای هوشمندانه استفاده خواهد شد. در هر سه حالت، ارزش «است‌کوین» بستگی به کارآمدی بلاک چین دارد و متصل به یورو نخواهد بود.
به گفته آقای کورجوس، در مدل سوم همه افراد جامعه دولت الکترونیکی استونی می‌توانند از یورو در بستر بلاک چین استفاده کنند، در این صورت تمام بانک‌ها مجبور خواهند بود پول را به‌صورت است کوین واریز و برداشت کنند که در بستر یورو انجام می‌شود اما پس‌ازآن معاملات می‌توانند مستقل از یورو و در بستر بلاک چین انجام شود.
در این حالت، ارزش یورو بستگی به تعهد دولت برای خرید هر «است‌کوین» به قیمت یک یورو خواهد بود که در این صورت این نخستین بار است که ارزی دیجیتال دارای تضمین دولتی و قابلیت تبدیل به ارزهای مهم را خواهد داشت.
به گفته ژن بینهام (متخصص ارزهای دیجیتال) مدل پیشنهادی سوم راهی جدید برای ایجاد یک ارز است اما به‌تنهایی یک ارز محسوب نخواهد شد.

قیمت بیت‌کوین امسال به 50 هزار دلار می‌‌رسد

به گزارش هادی اکسچنج ، جیت‌سینگ مدیر بازار سهام در مجمع اقتصاد داووس در سوئیس اعلام کرد: درحالی‌که سرمایه‌گذاری در بازار بابیت‌کوین از 500 میلیارد دلار فراتر رفته است نوسان فضای مجازی مسئله غیرمعمولی نیست. وی افزود ارزهای مجازی اکنون از نوسان‌های شدید گذشته عبور می‌کند و بیت‌کوین امسال 50 هزار دلار را ثبت خواهد کرد.
سینگ که فضای ارزهای مجازی را طی 6 سال گذشته اجرایی کرده معتقد است این فصل مشترک ارزهای مجازی است که 70 تا 80 درصد و حتی بیشتر نوسان داشته باشد. در حال حاضر گمانه‌زنی‌هایی از وجود حباب در ارزهای مجازی در بازار وجود دارد اما این مسئله آن‌هایی را که سرمایه‌گذاری طولانی‌مدتی را انتخاب کرده‌اند آزرده نخواهد کرد چراکه آن‌ها معمولاً به این نوع نوسان‌ها عادت کرده‌اند.
وی گفت: اگر شما نگاهی به گذشته مایکروسافت یا اپل بیندازید زمانی که آن‌ها به بازار سهام وارد شده‌اند نوسان‌های مختلفی را تجربه کرده‌اند چراکه هنوز این شرکت‌ها به رشد واقعی خود نرسیده بودند. ارزهای مجازی در حال حاضر مانند یک فروشگاه است. مردم تمایل دارند که ارزهای مجازی خریداری کنند حتی اگر ارزش آن روند کاهشی داشته باشد اما می‌دانند که در طول زمان باارزش خواهد بود.
وی گفت: در حال حاضر این نوع ارز خریداران زیادی پیدا کرده است، در کشورهایی نظیر اندونزی و تایلند که نرخ تورم بالایی دارند ارزهای مجازی بین مردم کاملاً عادی و پذیرفته‌شده است. جمعیت بیشتری از کشاورزان در خریدوفروش قهوه و تنباکو از ارزهای مجازی استفاده می‌کنند. در کشورهای متفاوت نگاه‌های متفاوتی به بیت‌کوین وجود دارد. در آمریکا بیت‌کوین به‌عنوان یک کالا (commodity) مطرح است و در سوئیس به‌عنوان یک ارز شناخته می‌شود اما برای من فراتر از یک ارز است.
سینگ همچنین پیش‌بینی کرد بیت‌کوین به‌طور واضح قیمت 50 هزار دلار را در سال 2018 خواهد دید و این حقیقتی است که ما در حال حاضر از دوره نوسان ارزهای مجازی عبور می‌کنیم.
صرافی بیتفاینکس بهامُهر ترون را اضافه کرد

به گزارش هادی اکسچنج، شب گذشته صرافی بیتفاینکس با اضافه کردن 7 بهامُهر (Token) جدید ازجمله ترون دست به اقدامی تازه زد. این بهامُهرها می‌توانند در برابر بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و دلار (USD) به فروش برسند.
چشم‌انداز ترون بر اساس گفته جاستین سان (مدیر اجرایی پروژه) این است که یک سیستم محتوا بر اساس بلاک چین و با فنّاوری ذخیره‌سازی توزیع‌شده در سراسر جهان داشته باشد. شبکه ترون به هر کاربر اجازه می‌دهد آزادانه داده‌ها را به‌صورت غیرمتمرکز منتشر، ذخیره و مالکیت کند.
برای خریدوفروش ترون در ایران می‌توانید از سایت هادی اکسچنج به‌راحتی با ریال ترون خریداری کنید.

یک تحلیلگر ارشد اقتصادی پیش‌بینی کرد که دلار آمریکا طی دهه‌های آینده اهمیت و جایگاه بین‌المللی خود را از دست خواهد داد.

به گزارش هادی اکسچنج به نقل از کیتکو نیوز، روبرت کیوساکی تحلیلگر برجسته بازارهای بین‌المللی تأکید کرد: به نظر من تا سال 2040 میلادی، طلا و بیت کوین جای دلار آمریکا را در عرصه مبادلات و بازارهای جهانی خواهند گرفت.
کیوساکی گفت: فکر نمی‌کنم جایگاه دلار طلا و بیت کوین تا سال 2040 میلادی در شرایط فعلی باشد و قطعاً طلا و بیت کوین می‌توانند جانشین دلار آمریکا شوند. توسعه فناوری بلاک چین کمک زیادی خواهد کرد. تا 22 سال آینده شاهد نفوذ فناوری‌های جدید در بازار پولی و ارزی بین‌المللی خواهیم بود.
وی در ادامه هشدار داد: اقتصاد جهانی با 2 حباب بزرگ و خطرناک روبرو است، حباب ناشی از افزایش چشمگیر ارزش سهام و حباب بدهی. با از بین رفتن هر یک از این حباب‌ها اقتصاد جهانی با بحران جدی روبرو خواهد شد.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید واحد های ترون ، خرید ترون با قیمت مناسب ، نرخ خرید ترون ، پایگاه خرید و فروش ترون ، قیمت ترون به ریال ، فروش ترون و دریافت ریال ، فروش ترون با قیمت مناسب ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:09 قبل از ظهر