تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - بررسی ارز رمز پایه و پول واقعی
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

بررسی ارز رمز پایه و پول واقعی

پنجشنبه 12 بهمن 1396 03:05 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

اطلاعات ضروری درباره ارز نئو

به گزارش هادی اکسچنج، نئو (NEO) تابه‌حال ظهور قابل‌توجه و شهرت خاصی داشته است و اکثراً معاملات NEO را با رشد انفجاری برابر می‌دانند. بااین‌حال، زمانی که شما زیر زره بین آن را نگاه می‌کنید، بحث‌های زیادی وجود دارد. نئو «اتریوم چینی» نامیده می‌شود، به همین خاطر جذابیت‌های خاصی برای خود دارد.

نئو بخشی از استراتژی بسیار بزرگ‌تری توسط دولت چین در ایجاد پیش‌شرطی به‌عنوان یک رهبر صنعت پلت فرم بلاکچین Blockchain است.

نئو (NEO) با بهبود الگوریتم اتریوم و با بهره‌گیری از بلاک چین مخصوص به خود کار می‌کند که درنهایت باعث امنیت بیشتر و کارآمدی آن خواهد شد. این ارز دیجیتال باهدف حمایت از نظام‌های اقتصادی هوشمند و با استفاده از هویت‌های دیجیتالی ایجادشده است؛ و درست به‌مانند اتریوم به دیجیتال‌سازی دارایی‌ها کمک می‌کند و قابلیت پشتیبانی از قراردادهای هوشمند را نیز داراست که به مدیریت دارایی‌ها کمک می‌کند.

نئو به‌تازگی توجهات بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب نموده است.

بررسی ارز رمز پایه و پول واقعی

به گزارش هادی اکسچنج، از زمان آغاز رمزنگاری پول، این سؤال که آیا ارزهای رمز پایه، پول واقعی است؟ بحث‌های زیادی به راه انداخته است. برخی نیز ارزهای رمزپایه را به‌صورت کالا طبقه‌بندی می‌کنند.
در ابتدا باید تعریف دقیقی از پول داشته باشیم.
پول یک شیء یا چیزی است که در همه‌جا به‌عنوان یک وسیله برای پرداخت هزینه‌ی محصولات و خدمات و همچنین بازپرداخت بدهی‌ها و درزمینه‌ی اقتصاد اجتماعی شناخته‌شده و قابل‌قبول است.
به‌تدریج مردم استفاده از سکه و اسکناس‌ها را فراموش کردند و اکنون از کارت‌های اعتباری برای خرید در مغازه‌ها، پرداخت‌های آنلاین و رستوران‌ها استفاده می‌کنند؛ و این نکته را می‌دانند که آن‌ها عملاً از موجودی حساب خود در بانک استفاده کرده؛ و یا از شرکت‌های دارای کارت اعتباری قرض می‌گیرند.

معیارهای پول عبارت‌اند از:
وسیله‌ی مبادله بودن
قابل‌حمل بودن
واحد شمارش داشتن
طول عمر داشتن
قابلیت جابجایی و تبدیل
ارزش ذاتی داشتن
ذخیره‌ی ارزشی داشتن

بنابراین آیا ارز‌های رمزپایه پول بشمار می‌روند؟

وسیله‌ی مبادله
به‌عنوان یک وسیله‌ی مبادله ارز رمزپایه هم مانند پول‌های معمولی است. شما می‌توانید از هردوی آن‌ها برای خرید چیزهای مشابه استفاده کنید.

قابل‌حمل بودن
شما با اسکن کدهای QR در نرم‌افزارهای تلفن‌های هوشمند و یا بر روی کیف پول اینترنتی خود به‌راحتی می‌توانید پول‌های رمزپایه را برای کسی ارسال و یا دریافت کنید.

واحد شمارش

همیشه یک واحد از پول رمزنگاری‌شده با یک واحد دیگر هم‌اندازه‌‌ی همان پول برابری می‌کند؛ پول رمزنگاری‌شده نمی‌تواند جعلی باشد.
زیرا پول‌های رمزپایه توسط فنّاوری بلاک‌چین رمزنگاری شده‌اند و در آن‌ها از الگوریتم‌های توافقی استفاده شده است؛ و این امر سبب شده تا در حفظ امنیت نیز پول‌های رمزپایه یک‌قدم جلوتر از پول‌های معمولی باشند.

طول عمر
ازآنجایی‌که ارزهای رمزپایه شیء فیزیکی نیستند، تنزّل و تخریب فیزیکی آن‌ها نیز ممکن نیست؛ و این یک برتری دیگر پول‌های رمزپایه بر پول‌های کاغذی است که در مورد طول عمر نیز بهتر عمل کرده‌اند.
بسیاری از کسانی که تازه ‌پا به این عرصه گذاشته‌اند و استفاده از پول‌های رمزپایه را تازه شروع کرده‌اند، گاهی رمز دسترسی به کیف پول اینترنتی خود را گم می‌کنند؛ اما خوشبختانه بیشتر کیف پول‌های اینترنتی پول‌های رمزپایه، دارای تنظیمات پشتیبان‌گیری و بازگردانی است.
درهرحال دقیقاً همانند کیف پول‌های فیزیکی، این مسئولیت خود فرد است که از کیف پولش مراقبت کند.
اگر شخصی پول رمزپایه را اشتباهاً به کیف پول اینترنتی شخصی و یا جایی ارسال کند و سپس آرزو کند که پولش برگردد، باید بداند که این امکان وجود ندارد. به‌عبارت‌دیگر شما پس از زدن کلید «ارسال» هیچ کار دیگری نمی‌توانید انجام دهید.

قابلیت جابجایی
ارز‌های رمزپایه مانند پول‌های معمولی، قابلیت جابجایی‌ای که درنتیجه‌ی آن پول به خارج از محیط کار خود برود را ندارند. برخلاف پول‌های معمولی، پول‌های رمزپایه محیط کارشان دنیای مجازی است.
این بدین معنی نیست که فروشگاه‌ها معمولی پول رمزپایه را قبول نکنند؛ اما هنوز بیشتر کشورها از پول معمولی استفاده می‌کنند.

ارزش ذاتی
اگر باور داشته باشید که پول حتماً باید با چیز ارزشمندی پشتیبانی شود (آن چیز هرچه باشد) شما هیچ‌گاه آن پول را به‌عنوان پول واقعی قبول نکرده‌اید. به‌هرحال اگر باور کنید که ارزش ذاتی پول، بستگی به باور و درک شخصی افراد دارد، بعدازآن همه‌ی پول‌ها این قابلیت را دارا می‌شوند که پول واقعی به‌حساب بیایند.

ذخیره‌ی ارزش
تنها طلاست که در طول گذشت زمان ارزش خود را حفظ کرده است؛ اما اگر بسته به زمانی که یک پول ارزش و اعتبار دارد، آن را انتخاب می‌کنید ارزهای دیجیتال نیز ذخیره ارزش دارند.
آموزش کیف پول ترون

به گزارش هادی اکسچنج، ترون یک بهامُهر (Token) مبتنی بر اتریوم است؛ بنابراین کیف پول‌های اتریوم که از توکن های آن پشتیبانی می‌کنند گزینه خوبی برای ذخیره ترون هستند. شما همچنین می‌توانید در کیف پول صرافی‌های پشتیبانی‌کننده این ارز، ترون را ذخیره کنید.
با توجه به سؤالات زیاد کاربران در بخش نظرات درباره ترون با واحد اختصاری Trx آموزش ساخت کیف پول ترون را در ادامه مشاهده می‌کنید.

کیف پول Myetherwallet
بهترین کیف پول موجود برای ترون کیف پول Myetherwallet است. این کیف پول از اتریوم و تمام بهامهرهای مبتنی بر آن پشتیبانی می‌کند. مای اتر ولت، یک کیف پول تحت وب نیست. درواقع این سایت یک برنامه تحت وب برای ساخت و استفاده از کیف پول است. این قابلیت باعث امن شدن آن می‌شود و می‌توانید از کیف پول ساخته‌شده در خود سایت یا نرم‌افزارهای دیگر کیف پول استفاده کنید. این کیف پول درواقع به شما این امکان را می‌دهد که کیف پول خود را ایجاد کرده و هرجایی که تمایل دارید آن را ذخیره و از آن محافظت نمایید.
از این کیف پول می‌توانید برای ذخیره و ارسال اتریوم و انواع بهامهرهای مبتنی بر اتریوم مثل ترون استفاده کنید.

آموزش ساخت کیف پول در Myetherwallet
به وب‌سایت MyEtherWallet بروید و با انتخاب یک رمز عبور قدرتمند، بر روی گزینه Create New Wallet (ایجاد کیف پول) کلیک کنید. دقت داشته باشید که حتماً آدرس (MyEtherWallet.com) اصلی این سایت را در مرورگر وارد کنید و برای ورود به سایت از گوگل استفاده نکنید. بعضی افراد سودجو با ساخت آدرس‌های تقریباً مشابه،‌ کیف پول‌های غیر معتبری با همین نام ایجاد کرده‌اند.
در این مرحله کیف پول ساخته شده و حالا باید فایل keystore کیف پول خودتان را دانلود و ذخیره کنید. با این فایل و پسوردی که برای آن انتخاب کردید می‌توانید کیف پولتان را اجرا کنید و در انواع نرم‌افزارها به مبالغ کیف پولتان دسترسی داشته باشید. از این فایل تعداد زیادی کپی بگیرید و آن را گم نکنید زیر در صورت مفقود شدن قابل دریافت مجدد نخواهد بود. این فایل را برای کسی ارسال نکنید. داشتن این فایل به همراه پسوردش به‌منزله در اختیار داشتن تمام دارایی اتریوم و بهامهرهای کیف پول ساخته‌شده شماست. پس از دانلود فایل keysore روی I understand, Continue کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.
در این مرحله کلید خصوصی یا Private key کیف پول ساخته‌شده، به شما نمایش داده می‌شود. در صورت فراموشی پسورد یا گم کردن فایل keystore، با کلید خصوصی می‌توانید به ولت دسترسی پیدا کنید. کلید خصوصی خود را در یک مکان امن یادداشت کنید. به‌هیچ‌عنوان این کلید خصوصی را با کسی به اشتراک نگذارید. با داشتن کلید خصوصی می‌توانید کیف پول ساخته‌شده را در همه برنامه‌های کیف پول فراخوانی و مبالغ را کنترل کنید. پس از ذخیره کلید خصوصی روی Save Your Address کلید کنید تا به مرحله بعد بروید.
پس از طی کردن این مراحل، حالا برای مشاهده آدرس کیف پول خود می‌توانید کیف پول خود را با یکی از روش‌های گفته‌شده فراخوانی کنید.
حالا ولت شما باز می‌شود و می‌توانید آدرس کیف پول (Your Address) خودتان را ببینید. از این آدرس می‌توانید برای دریافت و ذخیره اتریوم و البته بهامهرهای مختلف مانند ترون و … استفاده کنید.
از قسمت سمت راست کیف پول Myetherwallet خود می‌توانید با کلیک بر روی Show All Tokens مقدار توکن های خود را مشاهده کنید. واحد ترون TRX است.
هر زمان که از ولت خارج شدید، با مراجعه دوباره به سایت و کلیک روی قسمت view wallet info، با استفاده از فایل keystore یا کلید خصوصی می‌توانید به آدرس و مبالغ خود دسترسی داشته باشید. همچنین از قسمت Send Ether & Tokens می‌توانید مبالغ خود را به‌سادگی انتقال دهید. البته برای انتقال باید مقداری اتریوم در کیف پول خود داشته باشید تا با استفاده از آن هزینه انتقال را پرداخت نمایید.

خرید ترون برای کاربران ایرانی

ارزهای دیجیتال راهی برای مقابله با تحریم ها

به گزارش هادی اکسچنج، ارزهای دیجیتال یک پول رمز پایه (cryptocurrency) هستند که به اعتبار رمزپایگی و نیز برخورداری از امنیت چند لایه و بسیار بالا و نیز به میزان کنترل عرضه آن، می تواند در دادوستد بین اشخاص و نیز استفاده برای امرسرمایه گذاری مالی مورد استفاده واقع شود.
این نوع ارزها، در واقع پول رایج در شبکه است که به صورت مجازی ایجاد و نگهداری می‌شود. شخص یا نهادی آن را کنترل نمی‌کند، چاپ نمی‌شود و به وسیله نرم‌افزاهای رایانه‌ای که در سراسر جهان مشغول حل مسائل ریاضی هستند، تولید می‌شود.
هدف طراحان این نوع ارزهای جدید، تولید پولی مستقل از هر نوع مرکز دولتی با قابلیت انتقال به صورت مجازی در بالاترین سرعت ممکن بود. بدین ترتیب افرادی که نرم افزار مربوط به آن را روی رایانه خود دارند از طریق اینترنت به یکدیگر متصل شده و شبکه پرداخت آن را شکل میدهند.
بسیاری ارزهای دیجیتال را ابزاری برای مقابله با پایان سیطره دلار آمریکا بر اقتصاد جهانی می¬دانند و بر این باورند، آمریکا با استفاده از ابزار دلار و امکان نظارت بر چرخه دلاری (یوترن) اقدام های یکجانبه را در حوزه تحریم کشورهای غیرهمسو با خود گسترش داده است و از این رو ارزهای دیجیتال میتوانند این شرایط را تعدیل کنند.
به این دلیل، برخی در داخل ایران بر این باورند که با توجه به تحریم های دلاری ایران میتوان از این ابزار برای مقابله با سیاست های یکجانبه آمریکا در مقابله با تحریم ها بهره برد؛ رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از موافقان این ایده است.
محمدرضا پورابراهیمی به تازگی در نشستی با نمایندگان اتاق بازرگانی ایران تعریف و ایجاد ارز دیجیتالی با برخی کشورها برای خارج شدن از سیطره دلار در معاملات تجاری کشورمان را خواستار شد.
وی با یادآوری مشکل بازرگانان و فعالان اقتصادی ایران در مراودات بانکی و نقل و انتقال پول با طرف های خارجی گفت: ارز دیجیتالی موضوعی است که می تواند در این مقطع کمک بزرگی برای رفع مشکلات بانکی باشد.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید ارز نئو ، خریدار و فروشنده نئو ، فروشگاه نئو در ایران ، بازار بورس قیمت نئو ، تحلیل نمودار قیمت نئو ، پیش بینی قیمت نئو ، خرید و فروش نئو در تبریز ،
دنبالک ها: خرید ریپل – خرید انلاین ریپل – خرید اتوماتیک ریپل – ریپل خرید – ریپل فروش – شارژ خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران-فروش ریپل در ایران- شارژ ریپل – شارژ حساب ریپل – خریدار و فروشنده ریپل – قیمت خرید ریپل – قیمت فروش ریپل – قیمت خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران – خرید ریپل از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش ریپل – قیمت و نرخ خرید و فروش ریپل – قیمت ریپل در ایران – قیمت ریپل به ریال – قیمت ریپل به تومان – صرافی خرید و فروش ریپل – صرافی خرید ریپل – صرافی فروش ریپل – صرافی و شارژ خرید و فروش ریپل – صرافی و فروشگاه خرید و فروش ریپل – ریپل خرید فروش – خرید فروش ریپل – ریپل شارژ حساب – ریپل در ایران- ریپل از ایران – قیمت ریپل – چنج ریپل – اکسچنج ریپل – چنج خرید ریپل – خرید دلار ریپل – خرید و فروش ریپل – سایت خرید و فروش ریپل – سایت خرید ریپل – سایت فروش ریپل – شارژ انی ریپل – شارژ سریع ریپل – خرید انی ریپل – خرید سریع ریپل – فروش انلاین ریپل – فروش انی ریپل – فروش ریپل در ایران- خرید ریپل با قیمت مناسب – خرید ریپل با نرخ مناسب – قیمت و نرخ ریپل – ریپل خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش ریپل – خرید خودکار ریپل – فروش خودکار ریپل – خرید و فروش خودکار ریپل – سفارش خرید و فروش ریپل – خرید ریپل 24 ساعته – خرید و فروش ریپل با پشتیبانی 24 ساعته – خرید ریپل به هر مقدار – خرید ریپل به هر میزان – ریپل خرید و فروش و شارژ حساب – ریپل در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز ریپل – خرید و فروش ارز دیجیتال ریپل – خرید ارز ریپل – فروش ارز ریپل – خرید ارز ریپل در ایران – خرید ریپل از سایت معتبر – صرافی ریپل در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش ریپل انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش ریپل کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید ریپل کاملا اتوماتیک – خرید ریپل با ریال – خرید ریپل با تومان – خرید ریپل از ایران با ریال – خرید اسان ریپل – خرید راحت ریپل – خرید و فروش ریپل به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر ریپل – فروشگاه خرید و فروش ریپل – نرخ ریپل – قیمت ریپل به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک ریپل – ریپل با ریال – ریپل با تومان خرید و فروش – خرید ripple – فروش ripple – خرید و فروش ripple – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ripple – خرید انلاین ripple – خرید اتوماتیک ripple – ripple خرید – فروش ripple – سایت انلاین و اتوماتیک ripple – شارژ ripple – شارژ حساب ripple -خرید RIPPLE – فروش RIPPLE – خرید و فروش RIPPLE – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک RIPPLE – خرید انلاین RIPPLE – خرید اتوماتیک RIPPLE – RIPPLE خرید – RIPPLE فروش – سایت انلاین و اتوماتیک RIPPLE – شارژ RIPPLE – شارژ حساب RIPPLE – خرید ریپل کوین – فروش ریپل کوین – خرید و فروش ریپل کوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – خرید انلاین ریپل کوین – خرید اتوماتیک ریپل کوین – ریپل کوین خرید – ریپل کوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – شارژ ریپل کوین – شارژ حساب ریپل کوین – نحوه خرید ریپل – نحوه خرید ریپل کوین – نحوه خرید RIPPLE – نحوه خرید ripple ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:14 قبل از ظهر