تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - چالش 2018: ارتقاء و نوآوری بلاک چین
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

چالش 2018: ارتقاء و نوآوری بلاک چین

پنجشنبه 12 بهمن 1396 02:05 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

چالش 2018: ارتقاء و نوآوری بلاک چین!

چالش 2018: ارتقاء و نوآوری بلاک چین

بت نیکرباکر مدیر اجرایی در اداره حسابرسی ارز های دیجیتال است، که وظایف، نظارت بر کلیه بانک های آمریکا در مورد ارتقاء و نوآوری را بر عهده دارد.

نوآوری در خدمات مالی برای رسیدگی به نیازهای مصرف کننده و کسب و کار، بسیار مهم است و دفتر نوآوری OCC (Office of the Comptroller of the Currency) در جهت ارتقای نوآوری مسئولانه در سیستم بانکی فدرال تلاش می کند. از سال 2017 تا کنون، دفتر نوآوری، مسئولیت ارتقای توانایی آژانس را برای شناسایی، درک و پاسخ به نوآوری های مالی که بر سیستم بانکی فدرال تأثیر می گذارد، به عهده دارد و به عنوان مرکز اصلی تماس و تأمین کننده امور مربوط به مسائل مربوط به نوآوری عمل می کند.

Image result for OCC.gov

اهداف

هدف از جلسات این است که این سازمان ها با مشاوره قانونی به شرکت کنندگان یک محیط مناسب ارائه بدهند تا نظراتشان را بیان کنند. موضوعات دیگر مورد بحث در این جلسات غیر رسمی شامل همکاری با بانک ها، انتظارات ریسک و نحوه آماده سازی برای کار در یک محیط بسیار محرمانه است.

نقاط قوت

یک صفحه وب اختصاصی در OCC.gov پیوندهایی برای راهنمایی های نوآوری برای بانک های جامعه، شرکتهای فناوری مالی (به عنوان مثال، بازار و راه اندازی در فناوری بلاک چین و فضای ارز های دیجیتال) و دیگر موسسات غیر بانکی است.

این صفحه چارچوب نوآوری مسئولانه OCC را شرح می دهد و پیوندهای مربوط به اخبار مربوط به نوآوری، سخنرانی ها و اطلاعات خاص منشور بانک آمریکا را ارائه می دهد. بانک ها، شرکت های غیر بانکی و شرکت های fintech می توانند از طریق یک آدرس ایمیل یا شماره تلفن اختصاصی به دفتر مراجعه کنند.

Image result for OCC.gov

توسعه

علاوه بر ساعات اداری، OCC در بیش از 50 رویداد اطلاع رسانی مرتبط با فن آوری و نوآوری شرکت داشته است. همکاری و آگاهی بیشتر شامل همکاری و به اشتراک گذاری اطلاعات با دیگر تنظیم کننده های داخلی و بین المللی می باشد.

همچنین در داخل، اداره تحقیقاتی را انجام و موارد اطلاع رسانی را توسعه می دهد و یک کتابخانه خبری، پادکست ها و سایر منابع مربوط به فن آوری و نوآوری را نگه می دارد. این موارد برای نیروی کار OCC در دسترس است، به طوری که آماده بحث در مورد موضوعات نوآوری با بانک ها و پاسخ به سوالات در مورد تلاش های نوآورانه OCC هستند.

نوآوری

پیش بینی می شود در سال 2018، OCC در حال بررسی یک برنامه برای شرکت در بانک برای درک بیشتر در مورد محصولات نوآورانه، خدمات، فرایندها و یا فن آوری است.

یک برنامه مانند این موضوع ممکن است همان اهداف را به انجام برساند و اجازه می دهد که OCC به نوآوریهای مسئولانه بلاک چین توسط بانک های نظارت شده ت در اوایل روند توسعه کمک کند.

اطلاعات جمع آوری شده همچنین می تواند سیاست های OCC را افزایش دهد و اطمینان حاصل شود که در حال آماده شدن برای نظارت بر فعالیت های جدید در مقیاس بزرگتر است.

Image result for fintech

برنامه های آینده

همچنین در سال 2018، OCC برنامه اداری خود را در دیگر مراکز نوآوری مالی گسترش می دهد، براساس تلاش های مربوط به توسعه و تحقیقات، آگاهی و دانش کارکنان OCC در مورد روند نوظهور در صنعت بهبود می بخشد.

OCC همچنان به شناسایی راه هایی برای تبلیغ و حمایت از بانک های علاقه مند به شرکت در نو آوری مسئولانه با همکاری با fintechs و دیگر شرکت های غیر بانکی به شیوه ای مطمئن و صحیح، کاهش هزینه ها و افزایش درآمد ادامه خواهد داد و به طور موثر در خدمت مشتریان خود خواهد بود.

Image result for Bitcoincash

کیف پول بیت‌کوین کش در وب سایت بلاک چین!

کیف پول بیت‌کوین کش (BCH) در 1 آگوست در بلوک بیت کوین با شماره 478558 ایجاد شد. اگر بیت کوین را در کیف پول خود داشته باشید می تونید BCH را نیز در کیف پول Blockchain خود فعال کنید. این کار را می توان با کلیک روی تنظیمات و سپس General انجام داد. برای داشتن یک کیف پول در بیت کوین کش چند سایت‌ و نرم‌افزار وجود دارد.

کیف پول بیت‌کوین کش در وب سایت بلاک چین  http://blockchain.infoنیز اکنون یکی از روش های ایجاد کیف پول برای بیت کوین شما است. وب سایت بلاک چین یک کیف پول آنلاین برای بیت کوین کش ایجاد می کند و با کیف پول های سخت افزاری و آفلاین متفاوت است.

Blockchain محبوب ترین کیف پول دیجیتال برای بیت کوین و اتریوم است. که در یک ماموریت برای ایجاد آینده مالی باز، قابل دسترسی و منصفانه قدم بر می دارد. در صورتی که در مورد بیت‌کوین اطلاعات کمی دارید می‌توانید  بیت کوین چیست و کیف پول بیت کوین را ببینید…

ایجاد یک WALLET BLOCKCHAIN ​​

شما نیاز به یک آدرس ایمیل قابل تایید برای شروع ساختن کیف پول بیت کوین کش دارید. البته بلاک چین اعلام کرده است که طی یک فرصت 8 هفته ای این امکان انجام خواهد شد.

تنظیم حساب برای اکسچنج کردن  

پس از ایجاد کیف پول خود، به برگه “خرید BCH” بروید تا یک حساب کاربری را با یکی از شرکای مبادله ی وب سایت تنظیم کنید. اگر گزینه خرید موجود نباشد هنگام ورود به حساب کاربری خود در کیف پول خود، تنظیمات را دنبال کنید. در حال همکاری با شرکای بورس در سراسر جهان وجود دارد و به زودی در هر منطقه ای خواهد بود!

قابلیت خرید BCh در حال حاضر فقط برای کاربران در هند، اتحادیه اروپا، ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ، سوئیس، موناکو و سان مارینو در دسترس است.

شروع به خرید بیت کوین کش در بلاک چین اینفو

هنگامی که یک حساب کاربری را با شریک خود تنظیم کردید، می توانید خرید بیت کوین کش را شروع کنید.  Blockchain با همکاران مبادله ای در سراسر جهان به گونه ای کار می کند تا بیت کوین کش را در کیف پول خود خریداری کنید و تجربه ای امن داشته باشید.

خرید BCH – Europe

در حال حاضر کاربران در منطقه SEPA پیشنهاد خرید بیت کوین در کیف پول Blockchain را از طریق Coinify شریک این سایت پیگیری می کنند. اگر این سرویس در منطقه شما در دسترس شما باشد گزینه Buy BCH را در کیف پول خود مشاهده خواهید کرد.

روی Buy BCH کلیک کنید و سپس مقدار EUR را که می خواهید را وارد کنید. توجه داشته باشید که قیمت کنونی بیت کوین کش نمایش داده می شود و میزان بیت کوین کش شما برای هزینه یورو دریافت می کنید را نشان می دهد. برای ادامه BCH را کلیک کنید. کشور خود را انتخاب کنید و ادامه را انتخاب کنید. روش پرداخت ترجیحی خود را انتخاب کنید و سپس برای ادامه سفارش خود ادامه دهید.

ارسال سفارش

هنگامی که سفارش شما ارسال می شود معامله در نظر گرفته خواهد شد. طول زمان دقیقی که یک معامله برای تکمیل انجام می شود، با  توجه به مقدار، کشور و گزینه پرداخت؛ متفاوت است. خودشه! خرید بیت کوین کش کامل شد و وجوه به طور خودکار به کیف پول Blockchain ارسال می شود.

روش ارسال بیت کوین کش به دیگران

برای ارسال بیت کوین کش در کیف پول بیت‌کوین کشبه شخصی دیگر باید آدرس کیف پول بیت کوین کش  (BCH wallet address) او را داشته باشید. برای انجام عملیات ارسال روی دکمه Send در حساب کاربری تان کلیک می کنید.

روش‌های بسیار زیادی برای بدست آوردن کیف پول بیت‌کوین کش وجود دارد، قبلا استخراج بیت کوین کش به صرفه بود ولی الان دیگر به دلیل افزایش سختی، صرفه اقتصادی ندارد. سایت‌های دریافت بیت‌کوین کش رایگان برای دریافت اولین مقادیر بیت‌کوین کش مناسب است تا بیشتر با روش کار این ارز آشنا شوید.

بانک مرکزی اروپا برای بحث درباره بیت کوین و و ارزهای رمز نگاری با جوانان مشورت می کند!

یکی از سه سؤال اصلی ارزهای رمز نگاری که رییس بانک مرکزی اروپا از طریق مجموعه فیلم در تاریخ 12 فوریه 2018 پاسخ می دهد، درباره ارزهای رمزنگاری و بلاک چین است.

ماریو دراگی به پرسش های انتخاب شده در مورد اینکه آیا بیت کوینیک جایگزین مناسب برای ارز های سنتی است، پاسخ خواهد داد و همچنین دیدگاه ECB  (European Central Bank) در مورد تکنولوژی آن را ارائه می دهد، که قرار است سه شنبه، 23 ژانویه 2018 ارائه شود. اروپاییان بین 16 تا 35 ساله می توانند سوالاتی را در مورد سه موضوع اصلی مطرح کنند: احتمال بحران اقتصادی جهانی جدید، بورس ارزهای رمزنگاری و بلاک چین، بهبود اقتصادی اروپا و بیکاری جوانان.

 

جزئیات جلسه

جلسه، بخشی از گفتگوی جوانان اتحادیۀ اروپا است که معمولا یک سری مذاکرات سیاست گذاران بانک با دانشجویان و جوانان در کشور های مختلف و زمینه  های مختلف در مورد ارزهای رمزنگاری برگزار می کند.

به عنوان مقدمه ای بر جلسه، بانک مرکزی European Central Bank یک نظرسنجی توییتری را راه اندازی کرده است که بپرسد آیا بیت کوین می تواند یک جایگزین مناسب برای ارزهای سنتی ارائه دهد. نظرسنجی از بانک مرکزی اروپا در حدود 24 ساعته بیش از 15.500 پاسخ دریافت کرده است.

بانک های مرکزی و ارزهای رمزنگاری

در حالی که نقش بانک های مرکزی در جهان ارز دیجیتال همیشه مورد بحث بوده است، دیدگاه آن ها برای کمک به اطمینان از ثبات در اقتصاد همچنان وجود دارد. نوساناتی که بیت کوین به دست آورده به عنوان وسیله ای برای بحران از سوی افرادی همچون لوید بلانکفین، مدیر اجرایی بانک سرمایه گذاری ایالات متحده، گلدمن ساکس، شده است. پیر گارمینا، وزیر دارایی لوکزامبورگ، پیشنهاد کرد که اتحادیه اروپا به زودی مقررات جدیدی را در رابطه با قوانین ارز های دیجیتال ارائه دهد.

Image result for European Central Bank

روند تصویب

واضح است که سال 2017 برای بیت کوین یک سال حیاتی بود. ارزش  این ارز دیجیتال در سراسر جهان افزایش یافته است، زیرا ارزش آن به شدت افزایش یافته است، در حالی که توجه رسانه های اصلی را به خود جلب کرده است.

اگرچه شواهدی وجود ندارد، اما آگاهی از پذیرش ارزهای رمزنگاری در اروپا افزایش یافته است؛ آمار موجود در سال 2017 نشان می دهد که استفاده از آن به عنوان روش پرداخت در اقتصادهای اصلی اروپا هنوز کم است.

استفاده از جوانان

با این وجود، واضح است که اطلاعات جدید در بسیاری از افراد به عنوان مالکیت خود در حوزه عمومی این ارز ها، به حال خود رها شده است. باید جلسه پرسش و پاسخ با بانک مرکزی اروپا را جشن بگیرند، حتی اگر انتظارات مثبتی نداشته باشد.

این جلسه در پی تعطیلی کارتهای اعتباری ویزا با بیت کوین در اروپا و ارائه مقررات مربوط به تنظیمات اتحادیه اروپا در مورد این ارزها است. همچنین ارزش فکر کردن را دارد که نتیجه آن می تواند در بانک ها و کارت های های پرداخت شده تحت تاثیر قرار گیرد. این که گفته می شود در مذاکره با صادر کنندگان کارت در اروپا و برای کسانی که به دنبال ایجاد یک بانک رمزنگاری / فیات مستقل از بانک های سنتی هستند


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: چالش 2018: ارتقاء و نوآوری بلاک چین ، کیف پول بیت‌کوین کش در وب سایت بلاک چین! ، نواوری خرید بیت کوین کش ، خرید بیت کوین با قیمت مناسب ، خرید بیت کوین با تخفیف ویژه ، ارزش هر بیت کوین کش در اینده ، رشد قیمت هر بیت کوین کش ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین کش – خرید انلاین بیت کوین کش – خرید اتوماتیک بیت کوین کش – بیت کوین کش خرید – بیت کوین کش فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین کش – خرید بیت کوین کش در ایران-فروش بیت کوین کش در ایران- شارژ بیت کوین کش – شارژ حساب بیت کوین کش – خریدار و فروشنده بیت کوین کش – قیمت خرید بیت کوین کش – قیمت فروش بیت کوین کش – قیمت خرید و فروش بیت کوین کش – خرید بیت کوین کش در ایران – خرید بیت کوین کش از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین کش – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین کش – قیمت بیت کوین کش در ایران – قیمت بیت کوین کش به ریال – قیمت بیت کوین کش به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین کش – صرافی خرید بیت کوین کش – صرافی فروش بیت کوین کش – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین کش – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین کش – بیت کوین کش خرید فروش – خرید فروش بیت کوین کش – بیت کوین کش شارژ حساب – بیت کوین کش در ایران- بیت کوین کش از ایران – قیمت بیت کوین کش – چنج بیت کوین کش – اکسچنج بیت کوین کش – چنج خرید بیت کوین کش – خرید دلار بیت کوین کش – خرید و فروش بیت کوین کش – سایت خرید و فروش بیت کوین کش – سایت خرید بیت کوین کش – سایت فروش بیت کوین کش – شارژ انی بیت کوین کش – شارژ سریع بیت کوین کش – خرید انی بیت کوین کش – خرید سریع بیت کوین کش – فروش انلاین بیت کوین کش – فروش انی بیت کوین کش – فروش بیت کوین کش در ایران- خرید بیت کوین کش با قیمت مناسب – خرید بیت کوین کش با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین کش – بیت کوین کش خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین کش – خرید خودکار بیت کوین کش – فروش خودکار بیت کوین کش – خرید و فروش خودکار بیت کوین کش – سفارش خرید و فروش بیت کوین کش – خرید بیت کوین کش 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین کش با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین کش به هر مقدار – خرید بیت کوین کش به هر میزان – بیت کوین کش خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین کش در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین کش – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین کش – خرید ارز بیت کوین کش – فروش ارز بیت کوین کش – خرید ارز بیت کوین کش در ایران – خرید بیت کوین کش از سایت معتبر – صرافی بیت کوین کش در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین کش انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کش کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کش کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین کش با ریال – خرید بیت کوین کش با تومان – خرید بیت کوین کش از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین کش – خرید راحت بیت کوین کش – خرید و فروش بیت کوین کش به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین کش – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین کش – نرخ بیت کوین کش – قیمت بیت کوین کش به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین کش – بیت کوین کش با ریال – بیت کوین کش با تومان خرید و فروش – خرید bitcoincash – فروش bitcoincash – خرید و فروش bitcoincash – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoincash – خرید انلاین bitcoincash – خرید اتوماتیک bitcoincash – bitcoincash خرید – فروش bitcoincash – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoincash – شارژ bitcoincash – شارژ حساب bitcoincash -خرید bitcoin cash – فروش bitcoin cash – خرید و فروش bitcoin cash – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin cash – خرید انلاین bitcoin cash – خرید اتوماتیک bitcoin cash – bitcoin cash خرید – bitcoin cash فروش – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin cash – شارژ bitcoin cash – شارژ حساب bitcoin cash – خرید بیت کوینکش – فروش بیت کوینکش – خرید و فروش بیت کوینکش – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوینکش – خرید انلاین بیت کوینکش – خرید اتوماتیک بیت کوینکش – بیت کوینکش خرید – بیت کوینکش فروش – سایت انلاین و اتوماتیک بیت کوینکش – شارژ بیت کوینکش – شارژ حساب بیت کوینکش – نحوه خرید بیت کوینکش – نحوه خرید بیت کوینکش – نحوه خرید bitcoincash – نحوه خرید bitcoin cash ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:15 قبل از ظهر