تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - استخراج بیت کوین می تواند هوش مصنوعی را تقویت کند!
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

Related image

استخراج بیت کوین می تواند هوش مصنوعی را تقویت کند!

دانشمند ارشد هوش مصنوعی ماتریکس: استخراجبیت کوین می تواند علوم عصبی را قدرتمند کند

برای استخراج بیت کوین در سال 2018، Yangdong Deng، دانشمند ارشد AI (هوش مصنوعی) استارت آپ ماتریس در بلاک چین، توضیح داد که قرار دادن هوش مصنوعی (AI) در اکوسیستم بلاک چین، امکان استفاده از توان محاسباتی بیت کوین برای نوآوری علمی را امکان پذیر خواهد کرد.

فلاپس در استخراج بیت کوین

فلاپس یا عملیات نقطه شناور در هر ثانیه (FLOPS) مقیاسی برای سنجش کارایی پردازشگر رایانه‌ ها است. طبق گفته Deng، محاسبات فعلی در عملیات استخراج بیتکوین 8.23*1022 عملیات نقطه شناور در هر ثانیه (FLOPS کوتاه) است، در حالی که کل محاسبات FLOPS در جهان 1.2*1023 است. با توجه به این محاسبات، استخراج بیتکوین 17 درصد از کل انرژی محاسبات جهانی را مصرف می کند، و توجیه مکرر اتهامات مربوط به استخراج بیت کوین را نادیده می گیرد.

بهبود الگوریتم های استخراج بیت کوین

ماتریکس تلاش دارد الگوریتم های استخراج را با استفاده از الگوریتم مونت کارلو در زنجیره مارکوف (MCMC) با استفاده از هوش مصنوعی به معادله باز گرداند. از آنجا که این محاسبات به طور مشابه در عملکردهای استخراج سنتی عمل می کند، آن ها برای استخراج بیت کوین کار می کنند.

استفاده از قدرت محاسباتی بیت کوین

همانطور که دنگ استدلال می کند، با استفاده از AI، قدرت محاسباتی مورد استفاده برای تأیید معاملات در شبکه بیت کوین می تواند برای استفاده های دیگر در خارج از جهان کریستوگرام ها استفاده شود.

یک مثال او  که در تحقیق علمی خود را انجام داده – شبیه سازی brain network نیاز به تقریبا 1018 FLOPS دارد، در حالی که شبیه سازی شبکه متابولیک کامل انسان نیاز به 1025 FLOPS دارد.

موارد استفاده

طبق گفته دنگ، موارد مهم دیگر استفاده نشده از رمزنگاری که نیازمند قدرت محاسباتی گسترده هستند، شبیه سازی واکنش شیمیایی، تشخیص پزشکی و مدل سازی مالی پیچیده است.

اینتل اخیرا یک ثبت اختراع برای سیستم مبتنی بر بلاک چین ارائه کرده است که همچنین برای استفاده از انرژی مورد استفاده در استخراج کریپتوکورنال برای توسعه علمی – در این مورد به ویژه برای توالی ژنتیکی کار می کند.

کنفرانس BlockShow Asia

کنفرانس BlockShow Asia در نوامبر شامل تعدادی از پروژه های نوآورانه علاوه بر Matrix بود. 1.500 کارآفرین و کارشناس در این رویداد در سنگاپور برای به اشتراک گذاشتن و کشف آخرین تحولات در صنعت گرد هم آمدند.

استخراج بیت کوین

شناسه منحصر به فرد هر تراکنش، هَش نام دارد. نرخ هَش (hashrate) معیار سنجش توان محاسباتی ماینر است. هرچه این توان بیشتر باشد، جواب های بیشتر و جایزه بیشتری را می توان به دست آورد. زمانی که یک بلوک از تراکنش ها تشکیل می شوند، ماینرها عملیاتی را روی آن انجام می دهند.
آنها اطلاعات بلوک را دریافت کرده، فرمول ریاضی مشخصی را روی آن اعمال کرده و آن را به ترکیبی کوتاه از اعداد و حروف تبدیل می کنند که «هَش» (hash) نامیده می شود. هر هَش منحصر به فرد است و حتی اگر یک کاراکتر در بلوک تغییر کند، نتیجه هَش کاملاً متفاوتی را حاصل خواهد کرد.

نقش هش

استخراج کنندگان علاوه بر تراکنش های داخل بلاک، هَش آخرین بلوک قبلی که در بلاکچین ذخیره شده را هم برای محاسبه
خود استفاده می کنند. بدین ترتیب، هَش هر بلاک بر اساس هَش بلوک قبلش ایجاد می شود و هرگونه دستکاری در هر مرحله به راحتی مشخص خواهد شد.

پس از اینکه اعتبار یک بلوک تأیید شد، تمام افرادی که در آن نقش داشتند، جایزه دریافت می کنند و این جایزه، همان بیت کوین است.

بلاک چین در استخراج بیت کوین

مفاهیم

  • بلاک: گروهی از تراکنش های بیت کوین که در یک قالب مشخص ذخیره می شوند. تقریباً هر ده دقیقه، یک بلوک جدید تولید می شود.
  • اثبات کار: کاری که ماینرها برای یافتن جواب و تعریف یک بلوک جدید انجام می دهند. این کار هیچ میانبری ندارد و فقط با محاسبات سنگین ریاضی قابل انجام است.
  • جایزه بلاک: تعداد بیت کوین هایی است که برای ساخت یک بلوک به ماینرها هدیه داده می شود. این رقم در آغاز برابر 50 بود، اما یک بار در اواخر سال 2012 و سپس در اواسط سال 2016 نصف شد و اکنون برابر 12.5 بیت کوین به ازای هر بلوک است.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Related image

ارز دیجیتال انیم یا XEM چیست؟

انیم یا NEM، یک پلت فرم ارزشمند و peer-to-peer در platformchainاست که در تاریخ 31 مارس 2015 راه اندازی شد. در جاوا،  با نسخه C ++ نوشته شده،  همچنین انیم دارای یک هدف مشخص از یک مدل توزیع گسترده و معرفی ویژگی های جدید برای فن آوری بلوکچین مانند الگوریتم  (POI)، مجوز حساب ها، پیام های رمزگذاری شده و سیستم اعتباردهی Eigentrust است.

نرم افزار NEM blockchain در یک بلوک تجاری به نام Mijin استفاده می شود که توسط موسسات مالی و شرکت های خصوصی ژاپنی و بین المللی مورد آزمایش قرار می گیرد.

تاریخچه

انیم توسط یک کاربر انجمن بیت کوین به نام UtopianFuture که توسط Nxt الهام گرفته شده بود آغاز شد. طرح اولیه انیم برای ایجاد یک فورک NXT بود، اما در نهایت به نفع یک پایگاه داده کاملا جدید رد شد.

از تاریخ 19 ژانویه 2014، برای شرکت در انجمن Bitcointalk دعوت شد. هدف از این تماس ایجاد یک مبحث رمزنگاری جامعه گرا بود.  پروژه NEM در آن زمان نه یک نهاد قانونی بود، اما تلاش های اخیر برای تغییر این موضوع صورت گرفته است.

ذی نفعان انیم

سهم NEM برای کسانی که به این پروژه کمک کرده اند، به میزان 2.25 میلیون XEM توزیع می شود. همانطور که پروژه تکامل یافته بود، مردم توانستند سهمی که پرداخت کرده بودند را بازخرید کنند. از آنجاکه NEM یک نهاد قانونی نبود، عدم اطمینان وجود داشت که افرادی که در حال اجرای بودند؛ آن را ترک کنند. در نتیجه یک مهلت 8 ماهه ایجاد شد و تمام بودجه های غیرقانونی تصمیم به کنار گذاشتن توسعه NEM شد.

نسخه آلفا

نسخه آلفا در تاریخ 25 ژوئن 2014 منتشر شد. در نهایت، نسخه تولید بتا در 20 اکتبر 2014 راه اندازی شد. NEM نخستین نسخه آزمایشی خود را در 31 مارس 2015 راه اندازی کرد. بروز رسانی بزرگ بعدی برای سیستم NEM به نام Catapult شد. در ابتدا تخمین زده شد که در سال 2017 میلادی منتشر می شود اما از زمان انتشار نسخه آلفای آن از سال 2017 به 2016 منتقل شد.

موزائیک

موزائیک؛ دارایی های سفارشی در blockchain NEM هستند. خود موزاییک ها می توانند با مقداری در هر اندازه محدود یا قابل تغییر، تنظیم شوند. آن ها می توانند طراحی شوند تا قابل انتقال باشند یا نه، تقسیم بشوند یا نه، شرح مختصری داشته باشند و می توانند در یک پیام در کنار پیام های رمز شده ارسال شوند.

هزینه هر  nem: xem (که نماد موزاییک برای سکه های XEM معمولی است) هر موزاییک بر روی NEM blockchain اختصاص داده شده است. هر موزاییک نامی است که تحت یک دامنه منحصر به فرد در  قالب subdomain.domain: mozaic قرار دارد.

چگونه انیم با بلوک چین کار می کند؟

پلت فرم بلوک NEM به صورت اندازه دار و پر سرعت طراحی و کد گذاری شده است. همچنین NEM  های مجاز در یک بلاک چین خصوصی ارائه می شوند و حاوی نرخ های معاملاتی پیشرو در صنعت برای معاملات داخلی است.

تکنولوژی Blockchain یک روش اساسا ساده برای نگهداری یک مبادله ایمن معاملات در مقایسه با یک پایگاه داده سنتی را  ارائه می دهد. XEM ارزی از پلت فرم NEM است. در این ارز دیجیتال 100٪ سکه از کدهای اصلی است که در جاوا و C++ با 100 صد درصد کد منبع اصلی نوشته شده است.

سیستم هوشمند

سیستم هوشمند NEM به شما اجازه می دهد تا کاملا از بلاک چین NEM به صورت دلخواه استفاده کنید. اول، فضای نام شما  را در home خود  و در blockchain تعریف می کند که می توانید به آسانی برای یادآوری، آدرس های کاربر و موارد دیگر را تعریف کنید. این موضوع می تواند یک سکه، یک امضا، وضعیت به روز رسانی  یا غیره باشد – شما تصمیم گیرنده هستید.

کیف پول NEM

1- کیف پول آی تونز (اپل)

2- کیف پول در گوگل پلی

به روز رسانی

با این حال، برای ایجاد دارایی واقعا هوشمند، انیم به شما اجازه می دهد آدرس هایی را ایجاد کنید که به عنوان Mosaics عمل می کنند که می توانند با قوانین Multisig مرتبط شوند. آدرس به سادگی می تواند نماینده یک کاربر، مانند یک دارنده حساب باشد. اما همچنین می تواند یک دارایی منحصر به فرد فرد مانند یک سند یا یک بسته باشد. پس از آن می توانید این دارایی را از طریق تراکنش های قابل تنظیم به روز کنید..

بیت کوین دوباره به ارزش بیش از 11،000 دلار رسیده است!

بیت کوین دوباره به ارزش بیش از 11،000 دلار رسیده است – آیا می تواند آن را نگه دارد؟

بیت کوین، به هر حال، یک هفته قابل ملاحظه ای داشت، در حالی که ارزش آن از 11،400 دلار تا نزدیک به 9،000 دلار کاهش یافت، در کل بازار تنها در مدت 90 دقیقه 3 میلیارد دلار را از دست داد. با این وجود، در عرض 24 ساعت، ارز  دیجیتال به بیش از 11،000 دلار افزایش یافته است.

علت افت و خیز

دلیل  این عوامل ناپایدار، بروز ناگهانی یک رکود نیست، هرچند به نظر می رسد که شرکت bull در بازار به صورت باور نکردنی، بیش از یک هزار دلار ارزش گذاری در هفته را در اختیار دارد، و در نتیجه  در اوج قرار دارد. همانطور که قیمت ها به شدت گیج کننده شد، بعضی ها فرصت یافتند که موقعیت هایی را که آنها با قیمت های بسیار پایین خریداری کرده اند، به فروش برسانند.

علت روند صعودی ارزش بیت کوین

با این حال، با وجود اینکه بیت کوین ارزش بیش از 10،000 دلار را پشت سر گذاشته است، دلیل صعود برای آن وجود داشت. آزادی تصمیم توسط کمیته بازرگانی کالا (CFTC) آمریکا که روز جمعه اعلام کرد گروه CME و CBOE شرایط مورد نیاز برای معاملات تنظیم شده را برآورده کرده است، منجر به درخواست های زیادی برای دستاورد های عظیم در مبادله ارز های دیجیتال شد و ارزش آن را به صورت صعودی تا 11،000 دلار بالا برد.

آیا این روند حفظ می شود؟

در حالی که bull با اخبار اصلی حرکت می کند، هنوز مشخص نیست که آیا بیت کوین قادر خواهد بود که سود بالاتری از 10،000 دلار را حفظ و تقویت کند و سپس برای افزایش بیشتر، فشار بیاورد. بعضی (از جمله میلیاردر کارل ایکن) اخیرا “بیت کوین” را حباب نامیده اند، و هرگونه امکان را برای به دست آوردن سود را فریب داده اند.

پیش بینی های انجام شده

به عنوان مثال، الکس ماشینسکی، بنیان گذار شبکه سلسیوس، یک نمونه محکم را ارائه می دهد که ممکن است نقطه فروش هماهنگ شده در حدود 11،000 دلار باشد. او می گوید:

“به نظر می رسد فروش 11،000 دلار هماهنگ شده است. بسیاری از اتاق های گفتگو تلگرام در مورد آن به عنوان یک سطح برای فروش صحبت کرده اند. پول زیاد به بازیکنان بزرگی مانند Coinbase وارد می شود، بنابراین فشار با خرید سازگار شده است که هر نوع فروش را از بین می برد.

همچنین بسیاری از صندوق های رمزنگاری از این نوسان ها استفاده می کنند تا BTC ارزان قیمت را از فروشنده هایی که سفارش های فروش محدود را به عنوان محافظت از ضعف ارائه می دهند، بدست بیاورند. در حال حاضر بیش از 300 صندوق رمزگذاری در SEC ثبت شده است. چهار مورد از آن ها بیش از 500 میلیون دلار ارزش دارند.بنابراین آن ها به اندازه کافی بزرگ هستند تا بتوانند قیمت ها را در هر لحظه کنترل کنند. ”

حفظ روند صعودی در ارزش بیت کوین

با این حال، دیگر افراد داخلی متقاعد شده اند که انتظار می رود که حرکت قیمت ها به سمت بالا ادامه یابد. همان طور که سطوح بالاتری از جریان مالی وارد بازار می شود، خریداران بیشتر باعث افزایش  ارزش بیت کوین خواهند شد.

الکساندر تاباخ، مدیر عامل شرکت PUBLIQ گفت:

“تصویب جریان اصلی، جریان سازمانی را در آینده  ایجاد می کند و مشتقات CME و دیگر صندوق های صدور بودجه،  دولت ها و مقررات، پذیرش پرداخت بیت کوین از شرکت های مهم (مثل PwC) در جریان ICO ثابت است و یک حرکت رو به جلو را حفظ می کند. ”

ارتباط با با فناوری

فراتر از سادگی مسائل مربوط به بازار، افراد دیگر مشکلات را با تبادل افزایش می دهند. هیچ پنهان نیست که Coinbase از برخی مسائل فنی رنج برده است. این نوع نگرانی به وضوح میتواند بازارها را به یک وحشت فروش کوتاه مدت برساند، تا زمانی که مشکلات تکنولوژی اصلاح شود. طبق گفته Amos Meiri، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، Colu:

می گوید:

“قیمت بیت کوین تحت تأثیر فاخبار و مبادلات بزرگ در سراسر جهان قرار گرفته است که از فرصت خوبی برای آینده بیت کوین برخوردار است. افزون بر این، ما اغلب چنین گمانه زنی در قیمت را مشاهده می کنیم، زمانی که تعداد بسیاری از افرادی را می خواهیم که بخواهند خرید کنند، اما نمی توانند مبادلات خود را تعطیل کنند. ”

صرف نظر از آن، خبرهای امروز برای بیت کوین بازان مثبت است، زیرا یک رکود بزرگ دیگری نیز به دنبال ثبت شدن است. اگر نظر صاحب نظران درست باشد، این قیمت باید پایدار باشد و ممکن است افزایش هم یابد.


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: استخراج بیت کوین می تواند هوش مصنوعی را تقویت کند! ، ارز دیجیتال انیم یا XEM چیست؟ ، خریدار و فروشنده بیت کوین ، فروشگاه بیت کوین در ایران ، بازار بورس قیمت خرید و فروش بیت کوین ، پیش بیت کوین در سال 2018 ، صرافی بیت کوین ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:14 قبل از ظهر