تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - رقابت اتریوم و بیت کوین در معاملات ارزی
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

رقابت اتریوم و بیت کوین در معاملات ارزی

پنجشنبه 12 بهمن 1396 01:35 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi
Related image
اتریوم و بیت کوین

رقابت اتریوم و بیت کوین در معاملات ارزی

برای مدت طولانی، افراد مختلفی بحث می کردند که آیا اتریوم یک روز می تواند به ارزش کنونی بیت کوین برسد و با بزرگترین بازار سرمایه تبدیل به بزرگترین ارز دیجیتال شود؟ در حال حاضر جداول ارزش ارزهای دیجیتال نتایج قابل قبولی را برای اتریوم نشان می دهد، بیت کوین کشکه اتریوم را در اختیار دارد و به عنوان رتبه دوم ارزهای رمز نگاری شده تبدیل شده است.

نتایج نهایی در فلیپنینگ به دست می آید

فلیپنینگ (Flippening) نامی ست که توسط عده‌ای از تحلیلگران مطرح شده و از طریق هشتگ در شبکه‌های اجتماعی به محبوبیت رسیده و تبدیل به برند شده است. بیت کوین کش در طول تعطیلات آخر هفته به طور پیاپی مورد بررسی قرار گرفت شد و قیمت آن از 660 دلار در روز جمعه به 2446 دلار در روز یکشنبه به بالاترین حد خود رسید. قیمت طی دو روز در حدود چهار برابر شده است که دیگر مبادلات جهانی نیز دستاوردهای سالم را گزارش کرده اند.

کل سرمایه بازار بیت کوین کش پس از اصلاح 31 میلیارد دلار است، که بیشتر از سرمایه اتریوم  در بازار است. در حالی که مردم همیشه اتریوم را به عنوان رقیب اصلی بیت کوین می دانستند، اکنون به نظر می رسد بیت کوین کش جای اتریوم را گرفته است.

اتریوم و بیت کوین

SegWit2x عامل بالا رفتن قیمت

در SegWit2x حجم بلوک از 1 مگابایت به 2 مگابایت افزایش میابد و این امر باعث تسریع و کاهش کارمزد شبکه بیت کوین می شود. افزایش شدید قیمت بیت کوین کش در هزینه بیت کوین صورت گرفت. قیمت بیتذکوین از زمان صعود Segwit2X کم شده است. بسیاری از مردم انتظار داشتند که سکه آزاد از Segwit2x دریافت کنند. در حالی که ناظران بازار، پس از اینکه Segwit2X لغو شد، بیت کوین کش را به عنوان اصلی ترین و سودمند ترین ارز معرفی کردند. قیمت ترکیبی بیت کوین و بیت کوین کش  بیش از 8000 دلار است که بسیار متفاوت از قیمت روز های قبل است.

معاملات بی اعتبار در بیت کوین

به غیر از انتظار سقوط از سکه های رایگان Segwit2X، مشکل دیگری که بیت کوین را برانگیخته است، بازده های بزرگ معامله است. با بیش از 135،000 تراکنش غیرقابل تایید و افزایش هزینه های معامله، شبکه بیت کوین به نظر می رسد که متوقف شده است. Segwit2X تغییری ایجاد کرد، اما رها شده است. با توجه به این مشکلات، Bitcoin Cash به نظر بسیار جذاب است.

بیت کوین در مقابل بیت کوین کش

در طول دو روز گذشته، قیمت از محدوده 500 دلار در یک مدت کوتاه تا 2،150 دلار افزایش یافته است. پس از  آن قیمت به سرعت در حدود 2000 دلار عقب نشینی کرد و در محدوده 1500 دلار قرار گرفت. کاهش عمده نیز با پاپ سریع در قیمت BTC همراه بود، که از  6000 دلار به 6،200 دلار رسیده است.

نوسانات عظیم نشان دهنده تقسیم عمیقی در جامعه بیت کوین است. جابه جایی قیمت نشان می دهد رد بیت کوین کش نیز در این نوسانات وجود دارد. البته بخش عمده ای از این نوسانات به دلیل حضور گسترده مردم در بازار ارزهای دیجیتال است. این موضوع برای کسانی که نگاه بلند مدت به معاملات ارز های دیجیتال دارند، بسیار مغتنم است.


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: رقابت اتریوم و بیت کوین در معاملات ارزی ، خرید ارز بیت کوین ، ارزش خرید بیت کوین ، فروش اتریوم به سایت معتبر ، مرکز خرید و فروش اتریوم ، سفارش خرید اتریوم ، ارسال انی بیت کوین ،
دنبالک ها: خرید اتریوم – خرید انلاین اتریوم – خرید اتوماتیک اتریوم – اتریوم خرید – اتریوم فروش – شارژ خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران-فروش اتریوم در ایران- شارژ اتریوم – شارژ حساب اتریوم – خریدار و فروشنده اتریوم – قیمت خرید اتریوم – قیمت فروش اتریوم – قیمت خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران – خرید اتریوم از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش اتریوم – قیمت و نرخ خرید و فروش اتریوم – قیمت اتریوم در ایران – قیمت اتریوم به ریال – قیمت اتریوم به تومان – صرافی خرید و فروش اتریوم – صرافی خرید اتریوم – صرافی فروش اتریوم – صرافی و شارژ خرید و فروش اتریوم – صرافی و فروشگاه خرید و فروش اتریوم – اتریوم خرید فروش – خرید فروش اتریوم – اتریوم شارژ حساب – اتریوم در ایران- اتریوم از ایران – قیمت اتریوم – چنج اتریوم – اکسچنج اتریوم – چنج خرید اتریوم – خرید دلار اتریوم – خرید و فروش اتریوم – سایت خرید و فروش اتریوم – سایت خرید اتریوم – سایت فروش اتریوم – شارژ انی اتریوم – شارژ سریع اتریوم – خرید انی اتریوم – خرید سریع اتریوم – فروش انلاین اتریوم – فروش انی اتریوم – فروش اتریوم در ایران- خرید اتریوم با قیمت مناسب – خرید اتریوم با نرخ مناسب – قیمت و نرخ اتریوم – اتریوم خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش اتریوم – خرید خودکار اتریوم – فروش خودکار اتریوم – خرید و فروش خودکار اتریوم – سفارش خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم 24 ساعته – خرید و فروش اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته – خرید اتریوم به هر مقدار – خرید اتریوم به هر میزان – اتریوم خرید و فروش و شارژ حساب – اتریوم در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز اتریوم – خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم – خرید ارز اتریوم – فروش ارز اتریوم – خرید ارز اتریوم در ایران – خرید اتریوم از سایت معتبر – صرافی اتریوم در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش اتریوم انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش اتریوم کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید اتریوم کاملا اتوماتیک – خرید اتریوم با ریال – خرید اتریوم با تومان – خرید اتریوم از ایران با ریال – خرید اسان اتریوم – خرید راحت اتریوم – خرید و فروش اتریوم به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر اتریوم – فروشگاه خرید و فروش اتریوم – نرخ بیت کوین – قیمت اتریوم به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک اتریوم – اتریوم با ریال – اتریوم با تومان خرید و فروش – خرید ethereum – فروش ethereum – خرید و فروش ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ethereum – خرید انلاین ethereum – خرید اتوماتیک bitcoin – ethereumخرید – فروش ethereum – سایت انلاین و اتوماتیک ethereum – شارژ ethereum – شارژ حساب ethereum -خرید Ethereum – فروش Ethereum – خرید و فروش Ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک Ethereum – خرید انلاین Ethereum – خرید اتوماتیک Ethereum – Ethereum خرید – Ethereum فروش – سایت انلاین و اتوماتیک Ethereum – شارژ Ethereum – شارژ حساب Ethereum – خرید ایتریوم – فروش ایتریوم – خرید و فروش ایتریوم – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ایتریوم – خرید انلاین ایتریوم – خرید اتوماتیک ایتریوم – ایتریوم خرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ایتریوم – شارژ ایتریوم – شارژ حساب ایتریوم ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:05 قبل از ظهر