تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - تجزیه و تحلیل قیمت در 10 آذر: بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، ریپل، لیت کوین، دش
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

Related image

معرفی ارز دیجیتال اومیسگو و کیف پول خرید و فروش آن!

 ارز دیجیتال اومیسگو

ارز دیجیتال اومیسگو  OmiseGO یک پلت فرم پرداخت آزاد و مبادله غیر متمرکز است که توسط Ethereum منتشر شده و یک بلاک چین عمومی منبع باز است. هدف اعلام شده آن، ارائه خدمات بانکی متمرکز در کشورهای در حال توسعه و محلی است که زیرساخت بانکداری سنتی ندارند. این ارز دیجیتال در حال حاضر دارای بالاترین سمپلر ERC20  رمزنگاری شده در جهان است. این پروژه توسط بنیانگذاران Ethereumپشتیبانی می شود: Vitalik Buterin و Gavin Wood هستند. انتظار می رود برنامه کیف پول در سه ماهه چهارم سال 2017 منتشر شود.

ویژگی ها

ارز OmiseGO راه حلی را برای مشکل هماهنگی بین پردازنده های پرداختی ارائه می دهد؛ دروازه های مالی و موسسات مالی. این موضوع، معاملات مالی را شامل می شود، از جمله “پرداخت ها، صندوق ها، سپرده های حقوق و دستمزد، تجارت B2B، تامین مالی زنجیره تامین، برنامه های وفاداری، مدیریت دارایی و تجارت و سایر خدمات تحت تقاضا”.

تاریخچه

ارز OmisGO توسط Jun Hasegawa و Donnie Harinsut، بنیانگذاران شرکت Omise در سال 2013 در بانکوک، تایلند تاسیس شد. ارائه اولیه سکه OmistGO (ICO در سال 2017 بیش از 25 میلیون دلار بود و در حال حاضر دارای 4 ردیف سکه بازار ERC20 cryptocurrency در جهان است که نزدیک به 1 میلیارد دلار ارزش دارد، با این حال این ارزش گذاری نوسان دارد. مشاوران OmiseGO شامل بنیانگذاران Ethereum: Vitalik Buterin و Gavin Wood است. همچنین تأیید و حمایت بانک تایلند و وزارت دارایی تایلند را دارد. نخستین وزیر تایلند در Digital Thai Big Bang 2017 شرکت کرد و ارز دیجیتال سال را به عهده گرفت. جالب تر اینکه OmiseGO توسط سرمایه گذاران نهادی و مشارکتی از جمله Alipay و McDonald’s پشتیبانی می شود.

خرید و فروش اویسگو

از آن جایی که این ارز دیجل تنها به صورت منطقه ای فروش می رود و هنوز گستردگی فراوانی ندارد، باید برای این کار از وب سایت های معتبر اقدام به خرید کنید… و همان طور که اشاره شد کیف پول اومیسگو نیز هنوز منتش نشده است.

حقوق عمومی

شبکه تکمیل شده به صورت آزادانه در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و متعلق به شرکت مادر Omise نخواهد بود. شرکت مادر دارای علامت ها و مزایای OmiseGO از اثرات شبکه است. مشارکت های رسمی لازم نیست که از شبکه استفاده کنند.

Blockchain

بلاک چین OmiseGO یک مبادله غیر متمرکز، مکانیزم ارائه دهنده نقدینگی، شبکه پیام رسانی واحد و دروازه بلاک چین پشتیبانی شده از دارایی است. بلاک چین OmistGo یک انگیزه برای صاحبان بزرگ فراهم می کند تا با امنیت شبکه بیشتری کسب کنند. هزینه های کم، زمان معامله سریع، گزینه های پول نقد از ویژگی های بلاک چین است.

Wallet-label Wallet

انتظار می رود که SDK کیف پول OmiseGO White-label در سه ماهه چهارم سال 2017 راه اندازی شود. SDK کیف پول White-label اجازه می دهد تا راه حل های پرداختی را به راحتی در شبکه OmisGO مستقر شود. این کیف پول به کاربران امکان می دهد تا با استفاده از مبادله غیر متمرکز OmiseGo، پول نقد، کارت اعتباری، پرداخت کارت، کارت هدیه، اضافه کردن پرداخت و پرداخت اعتبار؛ سایر دارایی های دیجیتال را به کاربران منتقل کنند. ارائه دهندگان کیف پول کیف پول، انعطاف پذیری برای ارتقاء، اضافه کردن و سفارشی کردن راه حل های پرداخت برای صنایع مختلف و بازارها را در نظر دارند. تمام معاملات در سراسر ارائه دهندگان کیف پول کیف پول در شبکه OmiseGO انجام می شود.


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Related image

تجزیه و تحلیل قیمت در 10 آذر: بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، ریپل، لیت کوین، دش

نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال

نوسانات شدید در قیمت بیت کوین در روز 8 آذر تعدادی از سرمایه گذاران تازه کار را خارج از فضای جدید قرار داد. این موضوع به عنوان یادآوری برای معامله گران عمل می کند که باید معاملات ارز را جدی بگیرند. علاوه بر این، این سقوط احتمال دارد بحث میان طرفداران و مخالفان را تجدید نماید.

جوزف استیگلیتز، برنده جایزه نوبل، تا آنجایی پیش رفت  که خواستار ممنوعیت بیت کوین شد، رفت. از سوی دیگر، جان مک آفی، بنیان گذار McAfee Associates، پیشتر حرکت کرده و هدف خود را در بیت کوین تا پایان سال 2020 تا 1 میلیون دلار افزایش داده است.

با این وجود، به غیر از سرمایه گذار دراز مدت، این اهداف بلند پروازانه بعید است که مورد استفاده قرار گیرد. معامله گران بیشتر در مورد حرکت بعدی 20-40 درصد نگران هستند. بنابراین، بگذارید سعی کنیم با نمودار جلو برویم و مسیر بعدی را پیش بینی کنیم.

بیت کوین

در 4 آذر،  پیش بینی کرده بودیم که قیمت 9،969 دلاری را از بیت کوین به دست آوریم، که نشان می دهد هدف بسیار محافظه کارانه است. بیت کوین در روز 3 آذر یک سیر صعودی تا 8 آذر در سطح 11،420.82 دلار قیمت داشته است.


قیمت ارزهای دیجیتال

سیر صعودی بی ثبات  بود و منجر به سقوط شد. از این رو، خوب است که این سیرمتوقف شد.  خط روند، رنگ سبز در نمودار، هماهنگ با پشتیبانی است. بنابراین، امیدواریم که منطقه ای از 8،750 دلار به 9،100 دلار برای حمایت قدرتمندانه عمل کند. اگر، با این حال، موفق به شکستن این حمایت EMA، بشود،  8،530  دلار به عنوان حمایت بعدی عمل خواهد کرد، که در آن ممکن است تا 8000 دلار کاهش یابد.

در صدر، روز گذشته قیمت بالای 10،570.49 دلار و  بالای 11،420.82 دلار به عنوان یک مقاومت عمل می کند. نوسانات احتمالا برای چهار تا پنج روز دیگر باقی می ماند زمانی که هر دو سعی می کنند برتری خود را ایجاد کنند. پس از آن، انتظار می رود که نوسانات ناپدید شود.

اتریوم

خوشبختانه، ما 50 درصد سود را در موقعیت های موجود در اتریوم با قیمت 483 دلار رزرو کردیم. ماانتظار داشتیم که مجددا از شکستن انتظار بالا تر برود، اما پیش بینی، سقوطی کمتر از 393 دلار را داشت. بنابراین، 390 دلار پیشنهاد شد.


قیمت ارزهای دیجیتال

با این حال، الگوی مثلث صعودی هنوز دست نخورده است. اگر اتریوم موفق شود در بالاتر از سطوح 393 دلار باقی بماند، احتمال دارد روند صعودی خود را از سر بگیرد و تلاش خود را برای رسیدن به هدف طرحش تا 652 دلار را انجام دهد.

بیت کوین کش

ما پیش بینی کرده بودیم که قیمت بیت کوین کش از 1،827 دلار به  2،056 دلار برسد. با این حال، این پول دیجیتال نمی توانست برآوردی از سطوح 1،758 دلاری داشته باشد. پس از معاملات در محدوده 1،507 دلار تا 1،758 دلار، این ارز مجازی در 7 آذر کاهش یافت.

قیمت ارزهای دیجیتال

در حال حاضر bull تلاش می کند تا از EMA حمایت کنند. اگر این سطح از بین برود، احتمال دارد تا 1،150 دلار کاهش یابد. از سوی دیگر، اگر خریداران در EMA گام بردارند، بازدهی $ 1،507 و $ 1،758 احتمال می رود.

راه اندازی یک تجارت بسیار خطرناک، خرید بیش از 1420 دلار با ضرر 1120 دلاری است. هدف در صعود دوباره از سطوح 1،758 دلار است. فقط معامله گران باید ازاین تجارت استفاده کنند و فقط 50 درصد از اندازه های معمول، خرید داشته باشند.

ریپل

ما انتظار داشتبم یک صعود 0.3 دلاری را در قیمت ریپل پیش بینی کنیم؛ اما نمیتوانست از $ 0.28 عبور کند. از آنجا، که با حمایت تا 0.22 دلار فروخته شد. انتظار می رود که سطح 0.22 دلار حداقل در کوتاه مدت، ثابت باشد. احتمال بازگشت آن به احتمال زیاد با مقاومت 0.25 سخت خواهد شد که 50 درصد اصلاحی فیبوناچی است که از 0.281 دلار به 0.2195 دلار رسیده است. فقط چند روز پیش، 0.25 دلار به عنوان یک مقاومت قوی در آن استفاده شد.


قیمت ارزهای دیجیتال

هنگامی که بالاتر از این سطح برود، یک صعود قیمت به دلار 0.28 و بعد از آن به $ 0.3 احتمال دارد. به طور خلاصه، اگر سطح 0.22 دلار خراب شود، می تواند ریپل را به 0.18 دلار برساند. معامله گران می توانند تلاش کنند تا قیمت ها به میزان 0.251 دلاربرسد و با  0.218 دلار  ضرر متوقف شود. هدف صعود قیمت به 0.28 دلار و 0.3 دلار است. این یک تجارت خطرناک است؛ از این رو، اندازه ریسک باید کمتر از 50 درصد از معمول باشد.

لیت کوین

در تجزیه و تحلیل های  قبل، پیشنهاد بالا رفتن قیمت ثابت شد که درست است. با این حال، تنها معامله گران ثروتمند از افزایش سود بهره مند شدند، زیرا پول دیجیتال در همان روز به میزان 76 دلار کاهش یافت.


قیمت ارزهای دیجیتال

اخبار مثبت این است که EMA شکسته نشده است، و روند صعودی را حفظ می کند. افزایش بعدی با مقاومت 93 درصدی در بلند مدت مواجه خواهد شد. پیشاپیش توصیه  می گردد هر گونه تجارت را کنار بگذارید تا نوسانات عادی شود.

دش

قیمت 650 دلار برای دش در تحلیل قبلی پیش بینی شده بود. در واقع، دش یکی از معروف ترین رمزنگاری است که روز 29 آذر در کل بازار دیجیتالی دست نخورده باقی مانده است. در حال حاضر، دش در خط صعودی قرار دارد که احتمالا عبور از آن سخت است.


قیمت ارزهای دیجیتال

شکست و  صعود، هدف قیمت 960 دلاری را نشان می دهد.  با این حال، در سطوح فعلی، هیچ تنظیماتی را در نمودارها  برای سود بالا پیدا نمی شود بنابراین، هیچ توصیه ای برای تجارت در آن نداریم.


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک ریپل ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع ریپل و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بیت کوین و اتریوم و بیت کوین کش و ریپل و لیت کوین و دش ، بازار خرید و فروش ریپل ، ارزش هر ریپل به ریال ، رشد قیمت ریپل ، تحلیل قیمت ریپل ، خرید ریپل از ایران ، صرافی ریپل ،
دنبالک ها: خرید ریپل – خرید انلاین ریپل – خرید اتوماتیک ریپل – ریپل خرید – ریپل فروش – شارژ خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران-فروش ریپل در ایران- شارژ ریپل – شارژ حساب ریپل – خریدار و فروشنده ریپل – قیمت خرید ریپل – قیمت فروش ریپل – قیمت خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران – خرید ریپل از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش ریپل – قیمت و نرخ خرید و فروش ریپل – قیمت ریپل در ایران – قیمت ریپل به ریال – قیمت ریپل به تومان – صرافی خرید و فروش ریپل – صرافی خرید ریپل – صرافی فروش ریپل – صرافی و شارژ خرید و فروش ریپل – صرافی و فروشگاه خرید و فروش ریپل – ریپل خرید فروش – خرید فروش ریپل – ریپل شارژ حساب – ریپل در ایران- ریپل از ایران – قیمت ریپل – چنج ریپل – اکسچنج ریپل – چنج خرید ریپل – خرید دلار ریپل – خرید و فروش ریپل – سایت خرید و فروش ریپل – سایت خرید ریپل – سایت فروش ریپل – شارژ انی ریپل – شارژ سریع ریپل – خرید انی ریپل – خرید سریع ریپل – فروش انلاین ریپل – فروش انی ریپل – فروش ریپل در ایران- خرید ریپل با قیمت مناسب – خرید ریپل با نرخ مناسب – قیمت و نرخ ریپل – ریپل خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش ریپل – خرید خودکار ریپل – فروش خودکار ریپل – خرید و فروش خودکار ریپل – سفارش خرید و فروش ریپل – خرید ریپل 24 ساعته – خرید و فروش ریپل با پشتیبانی 24 ساعته – خرید ریپل به هر مقدار – خرید ریپل به هر میزان – ریپل خرید و فروش و شارژ حساب – ریپل در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز ریپل – خرید و فروش ارز دیجیتال ریپل – خرید ارز ریپل – فروش ارز ریپل – خرید ارز ریپل در ایران – خرید ریپل از سایت معتبر – صرافی ریپل در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش ریپل انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش ریپل کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید ریپل کاملا اتوماتیک – خرید ریپل با ریال – خرید ریپل با تومان – خرید ریپل از ایران با ریال – خرید اسان ریپل – خرید راحت ریپل – خرید و فروش ریپل به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر ریپل – فروشگاه خرید و فروش ریپل – نرخ ریپل – قیمت ریپل به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک ریپل – ریپل با ریال – ریپل با تومان خرید و فروش – خرید ripple – فروش ripple – خرید و فروش ripple – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ripple – خرید انلاین ripple – خرید اتوماتیک ripple – ripple خرید – فروش ripple – سایت انلاین و اتوماتیک ripple – شارژ ripple – شارژ حساب ripple -خرید RIPPLE – فروش RIPPLE – خرید و فروش RIPPLE – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک RIPPLE – خرید انلاین RIPPLE – خرید اتوماتیک RIPPLE – RIPPLE خرید – RIPPLE فروش – سایت انلاین و اتوماتیک RIPPLE – شارژ RIPPLE – شارژ حساب RIPPLE – خرید ریپل کوین – فروش ریپل کوین – خرید و فروش ریپل کوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – خرید انلاین ریپل کوین – خرید اتوماتیک ریپل کوین – ریپل کوین خرید – ریپل کوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – شارژ ریپل کوین – شارژ حساب ریپل کوین – نحوه خرید ریپل – نحوه خرید ریپل کوین – نحوه خرید RIPPLE – نحوه خرید ripple ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:02 قبل از ظهر