خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - انواع ارزهای دیجتال در جهان
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

انواع ارزهای دیجتال در جهان

چهارشنبه 20 دی 1396 02:24 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

بیت کوین دارک BitcoinDark چیست ؟

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین BTC از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

بیت کوین دارک
بیکوین دارک BitcoinDark چیست ؟Reviewed by محمد آذرنیوارonJul 31Rating: 5.0

بیت کوین دارک چیست؟

بیت کوین دارک (BTCD) یک ارز دیجیتال برمبنای الگوریتم Pow and Pos (پاداش استخراج) است که دقیقا همانند بیت کوین عمل می کند. تفاوت بیت کوین و بیت کوین دارک به نوع توسعه و پیشرفت آن است. بیت کوین در حال حرکت به سمت شفافیت تراکنش هاست، اما بیت کوین دارک تلاش می کند که سیستم غیرمتمرکز و ناشناس خود را حفظ کند.در بیت کوین دارک زمان هر بلاک ۶۰ ثانیه است و در مجموع ۲۲ میلیون از آن تولید خواهد شد. پس از اعلام پلتفرم کومودو توسط تیم SuperNet BitcoinDark ، بیت کوین دارک می تواند برای سکه های KMD مبادله شود و تا سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد یافت. تکنولوژی BTCD در پلتفرم KMD پیشرفت بیشتری خواهد داشت.

بیت کوین دارک BitcoinDark چیست ؟

معرفی بیت کوین دارک از زبان مدیر این شرکت:

“بیت کوین دارک یک پلتفرم ارز دیجیتال است که به دنبال غلبه بر بسیاری از معایب جهان مالی کنونی است. علاوه بر این: ما به طور کلی بر این باوریم که همه باید به صورت امن و بدون هزینه تراکنش های خود را توسط درگاه های پرداخت جهانی در سراسر دنیا انجام دهند.”

بیت کانکت BitConnect چیست ؟

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

کانکت BitConnect چیست ؟Reviewed by محمد آذرنیوارonAug 1Rating: 5.0
بیت کانکت

بیت کانکت BitConnect چیست ؟

بیت کانکت یک پلتفرم سورس باز است که در آن شما می توانید بیت کوین ها را به اعضای قابل اعتماد بفروشید. اعضای سیستم بیت کانکت به طور مستقیم با یکدیگر در ارتباط هستند تا بتوانند با اطمینان با یکدیگر همکاری نمایند و امکان خرید، فروش و یا اعطای وظایف به دیگر اعضا فراهم است. بیت کانکت به عنوان یک شرکت یا موسسه مالی شکل نگرفته بلکه به عنوان یک کارگروه با هدف تبدیل بیت کوین به ارز اول جهانی فعالیت می کند. برای رسیدن به این هدف، این شرکت چندین ماژول منحصربفرد برای اتصال شما به بازار خرید و فروش بیت کوین ارائه کرده است. برای مثال بعضی از این ماژول ها امکان سریع خرید، فروش و وام را به ارمغان می آورند. بیت کانکت این ماژول ها را از پایه برای امنیت و گسترش بیت کوین طراحی کرده است.

بیت کانکت BitConnect چیست ؟

چرا بیت کانکت؟

بیت کانکت می تواند از طریق ماژول های وام دهی، ما را از خطر نوسان قیمت حفظ کند. این طرح نقش یه محافظ خیلی خوب را برای سرمایه گذاران بیت کوین بازی می کند. سود وام بیت کوین برای مدت یک سال از پیش تعیین شده است و پس از مدت زمان تعیین شده، سود وام با استفاده از الگوریتم خاصی که برای بررسی نوسانات قیمت ها طراحی شده، مشخص می شود. سیستم بیت کانکت کدهای بیت کوین نگهداری نمی کند، بنابراین، شما خود مسئول محافظت از ارزهای خود هستید. اگر شما با یک خریدار / فروشنده / و یا وام دهنده هستید، تمام آموزش های مورد نیاز درباره ی بیت کوین را فراخواهید گرفت.
چشم انداز و هدف بیت کانکت تبدیل شدن بیت کوین به ارز اول جهانی و امنیت هر چه بیشتر آن است. سیستم بیت کانکت به طور کامل متعلق به کاربران آن است

بیت شیرز BitShares چیست 

بیت شیرز

بیت شیرز BitShares چیست ؟Reviewed by محمد آذرنیوارonAug 1Rating: 5.0

بیت شیرز BitShares چیست ؟

BitShares (بیت شیرز) یک ارز دیجیتال و یک پلتفرم Fintech است. بیت شیرز با سرعت و امنیت زیاد ده ها هزار تراکنش را در ثانیه و به صورت ناشناس و غیرمتمرکز انجام می دهد. بیت شیرز تقریبا شبیه به بیت کوین عمل می کند اما تفاوت هایی در این دو وجود دارد. مثلا بلاک چین بیت کوین تراکنش ها را ذخیره می کند و بلاک چین بیت شیرز قرارداد های هوشمند را ذخیره می کند.

بیت شیرز BitShares چیست ؟

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین BTC از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

بایت بال Byteball چیست ؟


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین BTC از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

بایت بال

بایت بال Byteball چیست ؟Reviewed by محمد آذرنیوارonJul 31Rating: 5.0

بایت بال Byteball چیست ؟


بایت بال یک پایگاه داده غیرمتمرکز با ارزدیجیتال بومی خود به نام Bytes است، که استخراجخرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

 

بایت بال Byteball چیست ؟

بایت بال می تواند به عنوان وسیله ای برای انتقال ارز بین کاربران توسط ارز Bytes یا دیگر ارز هایی که می توانند به سیستم تعریف و تبدیل به Bytes شوند، استفاده شود. کامزد های هر تراکنش برخلاف بیت کوین نسبت به میزان Bytes که در تراکنش وجود دارد محسابه می شوند، مثلا کامزد تراکنش ۴۰۰ Bytes کمتر از ۳۰۰ Bytes است. اما در بیت کوین کامزد بر اساس درصد و زمان ثبت توسط بلاک چین محاسبه می شوند و حجم بیشتر هر تراکنش درصد کمتری کارمزد داد.

در بایت بال می توانید بدون نیاز به ثبت نام و با دانلود کیف پول موردنیاز خود به آدرس های بایت بال سراسر جهان فوری و امن پول واریز کنید و یا دریافت کنید. بایت بال همچینین یک سیستم پیشبینی وقایع دارد که می توانید با پیشبینی وقایعی مثل قیمت ارز ها و رویداد های ورزشی کسب درآمد کنید.

در این سیستم یک GByte برابر با ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ Bytes است.

بایت کوین Bytecoin چیست

بایت کوین

کویBytecoin چیست؟Reviewed by محمد آذرنیوارonJul 31Rating: 5.0

بایت کوین Bytecoin چیست؟

بایت کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز سورس باز است. هر کسی که علاقه مند باشد می تواند به شبکه بایت کوین بپیوندد و در توسعه ارز شرکت کند.بایت کوین علاوه بر اینترنت، یک ارز بین المللی محسوب می شود و می تواند در تمام دنیا مورد استفاده قرارگیرد.این شبکه می تواند تراکنش ها را خیلی سریع و بدون هزینه در سراسر دنیا انجام دهد. به منظور تشخیص شبکه بایت کوین از ارز بایت کوین، ارز بایت کوین را BCN می نامند. در حال حاضر در هر دو دقیقه ۶۵ هزار BCN تولید می شود.

بایت کوین Bytecoin چیست؟

پیوستن به شبکه بایت کوین

بایت کوین یک ارز دیجیتال سورس باز است. بنابراین، هر فردی می تواند به کاربر این ارز تبدیل شود و به طور داوطلبانه در عملیات شبکه شرکت کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نرم افزار خاصی را که یک کیف پول برای شما ایجاد می کند دانلود کنید. با کمک این نرم افزار می توانید پول خود را به دیگر کاربران ارسال کنید و از آنها پول دریافت کنید.الگوریتم های بایت کوین کاملا ناشناس و با امنیت بالا تراکنش ها را انجام می دهند .شما می توانید با در اختیار قراردادن رایانه خود در شبکه فعالیت کنید..دو راه برای به دست آوردن بایت کوین وجود دارد. شما می توانید با رایانه خود (نسبت به سخت افزار) در تعمیرونگهداری شبکه شرکت کنید و پاداش آن را دریافت کنید یا BCN را مستقیما از صرافی ها خریداری نمایید.

تراکنش ها در بایت کوین

تراکنش های مالی سنتی بین مردم از طریق واسطه، یک بانک یا موسسه مالی انجام می شود. تراکنش ها توسط یه عامل که وظیفه راه اندازی سیتم را داشته است ضمانت می شود.
اما تراکنش ها بین کاربران بایت کوین از طریق اینترنت انجام می شود. حریم خصوصی تراکنش توسط الگوریتم های رمزنگاری ایمن ضمانت می شود که بدین ترتیب هیچ کس نمی تواند شناسایی کند که مقدار پول چقدر بوده یا چه کسی پول را فرستاده است.پردازش تراکنش های بایت کوین توسط کل شبکه کاربران انجام می شود، با این حال هیچ فردی حتی توسعه دهندگان به جزئیات تراکنش دسترسی ندارد. همه انتقالها کاملا ناشناس هستند.پردازش تراکنش ها نیاز به مقدار قابل توجهی از منابع محاسباتی دارد. کسانی که به شبکه متصل می شوند ممکن است وقت خود را برای پردازش تراکنش اختصاص دهند و به عنوان پاداش BNC دریافت می کنند که اصطلاحا به آن استخراج می گویند.

دش Dash چیست ؟

دش (قبلا با عنوان دارک کوین و اکس کوین شناخته می شد) یک ارز دیجیتال سورس باز با مدل peer-to-peer و مبتنی بر بلاک چین است که ویژگی های مشابه بیت کوین را ارائه می دهد و همچنین دارای قابلیت های پیشرفته مانند تراکنش های سریع و امن و مدیریت غیر متمرکز(DGBB) است. دش اولین شبکه غیرمتمرکز کاملا خصوصی است. دش از یک معماری دو ردیفی برای قدرت شبکه استفاده می کند. اولین ردیف شامل استخراج کنندگانی است که شبکه را با رایانه های خود می سازند و تضمین می کنند و به درج تراکنش ها در بلاک چین کمک می کنند. سطح دوم شامل masternodes است که ویژگی های پیشرفته دش را فعال می کنند.

دش Dash چیست ؟

دیکرد Decred چیست ؟Reviewed by محمد آذرنیوارonJul 31Rating: 5.0

ارز های دیجیتال مختلفی وجود دارند که برخی از آن ها راه حل های خلاقانه بهتری نسبت به دیگران ارائه می دهند. متاسفانه، طی چند سال اخیر تعداد قابل توجهی ارز دیجیتال کپی شده به وجود آماده است که هیچ ارزشی ندارند. اما Decred یکی از پروژه هایی است که اخیرا مورد توجه قرارگرفته است. اکنون بررسی آنچه Decred ارائه داده است می پردازیم.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین BTC از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید بیت کوین ، خرید اتریوم ، خرید ریپل ، خرید انلاین اتریوم ، خرید اتوماتیک اتریوم ، خرید سریع اتریوم ، فروش اتریوم ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین ، خرید انلاین بیت کوین ، خرید و فروش بیت کوین ، خرید و فروش بیت کوین در ایران ، صرافی خرید و فروش بیت کوین ، خرید و فروش بیت کوین BITCOIN ، خرید انلاین بیت کوین BITCOIN ، خرید و فروش BTC ، خرید BTC ، خرید انلاین و اتوماتیک BTC ، تبدیل بیت کوینBTC به ریال ، خرید بیت کوین کش BCH ، خرید BCH ، خرید و فروش BCH ، خرید انلاین و اتوماتیک BCH در ایران ، تبدیل انلاین بیت کوین کش BCH به ریال ، شارژ BCH ، شارژ انلاین و اتوماتیک BCH ، قیمت هر BCH بیت کوین کش ، قیمت لحظه ای بیت کوین کشBCH ، خرید اتوماتیکBCH در ایران ، خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BCH در ایران به ریال ، BCH چیست ، قیمت نوسانی BCH ، قیمت هر بیت کوین کشBCH به ریال ، نرخ هر بیت کوین کشBCH ، خرید بیت کوین کش BCH ارزان ، خرید بیت کوین BTC ، خرید و فروش انلاین بیت کوین BTC ، فروشگاه خرید و فروش بیت کوینBTC ، خرید ارز دیجیتال بیت کو.ینBTC ، خرید و فروش پول بیت کوینBTC ، ارز دیجیتال بیت کوینBTC ، بیت کوین BTC چیست ، خرید ارزهای مجازی بیت کوینBTC ، تنها فروشگاه معتبر برای خرید و فروش بیت کوین BTC در ایران ، خرید تمام اتوماتیک بیت کوینBTC در ایران ، ساخت کیف پول انلاین بیت کوینBTC ، خرید بیت کوین ارزان و بدون کارمزد در ایران ، خرید بیت کوین با قیمت مناسب ، خرید بیت کوین بدون کارمزد ، خرید ارز مجازی بیت کوینBTC ، اینده بیت کوینBTC ، اینده بیت کوین BTC ، صرافی بیت کوین در تهران ، قیمت هر بیت کوینBTC ، قیمت خرید و فروش بیت کوین ، تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش بیت کوین در ایران ، خرید بیت کوین با مقادیر بالا بدون کارمزد در ایران ، خرید بیت کوین بدون کمسیون و کازمزد اضافی BTC ، شارژ کیف پول بیت کوینBTC ، شارژ تمام اتوماتیک بیت BTCکوین ، خرید و فروش بیت کوین به ریال ، تبدیل بیت کوینBTC به تومات ، خرید بیت کوین BTC با کارت شتاب ، نحوه خرید و فروش بیت کوین ، شرایط خرید و فروش بیت کوین ، خرید بیت کوین در ایران ، خرید بیت کوین BTC از ایران ، خرید فوری و سریع بیت کوینBTC ، قیمت بیت کوین در ایرانBTC ، فروش بیت کوینBTC با مقادیر بالا ، خرید و فروش بیت کوین BTC به صورت 24 ساعته ، خرید و فروش بیت کیون به صورت اتوماتیکBTC در ایران ، خرید و فروش تمامی ارزهای دیجیتال بیت کوین BTC ، فروش بیش از یک بیت کوینBTC ، نرخ خرید و فروش بیت کوینBTC ، خرید کالا با بیت کوینBTC ، فروش انلاین بیت کوین BTC به ریال ایران ، سازنده بیت کوینBTC ، بیت کوین BTC خرید و فروش ، خرید ارز دیجیتال بیت کوین ، خرید ارزهای بیت کوین و بیت کیون کش در ایران ، خرید مقادیر بالا بیت کوین در ایران ، تحلیل قیمت بیت کوینBTC ، پیش بینی قیمت بیت کوینBTC ، اینده بیت کوین ، خرید بیت کوین BTC ارزان در ایران ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 02:11 قبل از ظهر