خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید فروش اتریوم
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید فروش اتریوم

چهارشنبه 20 دی 1396 02:23 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

قراردادهای هوشمند اتریوم چگونه کار می کنند؟

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

قرارداد های هوشمند
قراردادهای هوشمند اتریوم چگونه کار می کنند؟Reviewed by محمد آذرنیوارonAug 4Rating: 5.0

مانند بسیاری از پروژه های بلاک چین، اصطلاح “قرارداد های هوشمند” باعث ایجاد سردرگمی در بین کاربران شده است. یک تکنولوژی جدید که توسط بلاک چین های عمومی ساخته شده است، درک قرارداد های هوشمند سخت است زیرا مفاهیم گیج کننده ای در آن وجود دارد.

در حالی که یک قرارداد استاندارد شامل قوانینی برای یک ارتباط است (معمولا یک قانون قابل اجرا است)، یک قرارداد هوشمند این ارتباط را با کد های رمزنگاری برقرار می کند.

به طور خلاصه، قراردادهای هوشمند، برنامه هایی هستند که دقیقا همانطور که توسط سازندگان مشخص شده اند، اجرا می شوند.

ایده اولیه آن در سال ۱۹۹۳ توسط یه مهندس کامپیوتر و رمزنگاری به نام نیک سابو به عنوان یک دستگاه داد و ستد خودکار معرفی شد. معروف ترین مثال آن یک دستگاه های فروش چیپس یا نوشابه است که با وارد کردن مبلغ به طور خودکار نوشابه یا چیپس دریافت می کنید. در اینجا هم ، کاربران اتریوم می توانند با استفاده از یک قرارداد هوشمند، ۱۰ اتریوم را به یک دوست در یک تاریخ خاص ارسال کنند. (می توانید به راهنمای ما “داستان پیدایش اتریوم” مراجعه کنید).

در این حالت، کاربر یک قرارداد را ایجاد می کند و داده ها را به آن قرارداد ارسال می کند تا بتواند دستور دلخواه را اجرا کند.

اتریوم یک پلتفرم است که به طور خاص برای ایجاد قراردادهای هوشمند ساخته شده است. اما این ابزار جدید(قرارداد های هوشمند) فقط برای یک کار خاص ساخته نشده اند. توسعه گران آن معتقدند که قرارداد های هوشمند حتی می توانند ساختمان بلاک ها را برای ساخت برنامه ها یا شرکت های غیرمتمرکز شکل دهند.

برای درک بهتر بخوانید : قراردادهای هوشمند به زبان ساده

قراردادهای هوشمند اتریوم چگونه کار می کنند؟

قرارداد های هوشمند چگونه کار می کنند؟

شایان ذکر است اولین بار بیت کوین از قرارداد های هوشمندانه برای انتقال ارز از فردی به فرد دیگر استفاده کرد.به این صورت که شبکه گره (node) ها تنها با شرایط خاص تراکنش ها را تایید می کنند. اما بیت کوین فقط برای انتقال ارز از قرارداد های هوشمند استفاده می کند. در مقابل، اتریوم محدودیت بیت کوین را ندارد و به توسعه دهندگان اجازه ایجاد برنامه های مختلف قرارداد های هوشمند را می دهد.

قراردادهای هوشمند می توانند:

  • برنامه ای مانند حساب های مشترک ایجاد کند که به صورت خودکار و بدون عوامل انسانی فعالیت کند (مثلا بودجه ای به برنامه بدهند و فقط در صورت توافق همه افراد مقداری بودجه آزاد شود)
  • ساخت برنامه هایی برای بیمه افراد
  • ارائه خدمات به برنامه های دیگر (مثلا چگونه یک نرم افزار کتابخانه کار کند)
  • ذخیره اطاعات مانند ذخیره اطلاعات یک دامنه یا یک پرونده

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

برنامه غیرمتمرکز اتریوم چیست؟


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

اتریوم

برنامه غیرمتمرکز اتریوم چیست؟Reviewed by محمد آذرنیوارonAug 3Rating: 5.0

اتریوم خواهد توانست با تغییر در بلاک چین، طراحی اینترنت را مطابق با خواسته توسعه دهندگان تغییر دهد.

این راه مانند ساخت یک AppStore غیر متمرکز و بدون واسطه است که هر کسی می تواند برنامه های غیرقابل توقف خود (dapps) را منتشر کند، که بر خلاف برنامه های امروزی (مانند Gmail یا Uber) نیازی به واسطه ای برای کارکردن یا مدیریت اطلاعات کاربر نیست. Dapps به طور مستقیم کاربران و ارائه دهندگان را به هم متصل می کنند.مثلا ساخت توییتری که فعالیت انسانی در آن دخالتی ندارد که باعث ایجاد توییتری بدون سانسور می شود. مثلا هنگامی که یک پیام برای انتشار در توییتر به بلاک چین منتشر می کنید این پیام به هیچ وجه قابل پاک شدن نخواهد بود مگر توسط خود شما .چند ویژگی اصلی این Dapps است که آن ها منبع باز هستند و هنوز راهی برای شکست آن ها وجود ندارد.

سه نوع برنامه

با استفاده از این تکنولوژی طوفانی جدید، طرفداران اتریوم ممکن است احساس کنند که بر همه چیز فقط خودشان تمرکز دارند. اما انواع برنامه های کاربردی که کاربران می توانند با پلتفرم جدید ایجاد کنند ممکن است تا حدودی محدود باشند. گزارشات اتریوم dapp ها را به سه نوع تقسیم می کند: برنامه هایی که پول را مدیریت می کنند، برنامه هایی که در آن پول دخیل هستند ( نیازمند یک بخش دیگر) و برنامه های دیگر در رده های بعدی برای سیستم های مدیریت یا رای گیری کاربرد دارند.

در اولین نوع برنامه، کاربرمی توانید نیازهای خود را در مبادله اتریوم برای حل و فصل قرارداد ها با فرد دیگر برطرف کند ، با استفاده از گره (node) های کامپیوتر توزیع شده شبکه راهی برای این گونه اطلاعات ایجاد می کند.

برنامه غیرمتمرکز اتریوم چیست؟

برای مشاهده سایز اصلی،روی تصویر کلیک کنید

نوع دوم برنامه ها پولی را با اطلاعات خارج از بلاک چین تلفیق می کند.

به عنوان مثال، یک طرح بیمه کردن محصولات کشاورزی که به گزارشات آب و هوا بستگی دارد. (مثلا به نرم افزار بگویید اگر خشکسالی وجود داشت بخشی از مبلغ محصولات را به طور اتوماتیک به کشاورز پرداخت کند )برای اجرا، این قراردادهای هوشمند به نام “oracles” به اطلاعات دقیق در مورد دنیای خارج می شود، تکیه می کنند. (هرچند، لازم به ذکر است که برخی از توسعه دهندگان شک و تردید دارند که این مورد را می توان به صورت غیر متمرکز انجام داد).

برنامه غیرمتمرکز اتریوم چیست؟

برای مشاهده سایز اصلی،روی تصویر کلیک کنید

 

اگر بیت کوین بتواند اختیار سازمان های مالی را کم کند، آیا برای شرکت ها و سایر سازمان ها همین کار را می توان انجام داد؟
سازمان های غیرمستقل یکی از اهداف بسیار محبوب هستند که خیلی بلند پروازانه است. به این گونه که شرکتی بدون مدیر تشکیل شود، و قوانین و اختیارات هر شخص توسط برنامه ها مشخص شوند. و اعضا می توانند رای دهند که چه قوانینی تعیین شود. تصورش را بکنید: حکومت نرم افزارها بر مردم!

برنامه غیرمتمرکز اتریوم چیست؟

برای مشاهده سایز اصلی،روی تصویر کلیک کنید

 خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید اتریوم ، اتریوم خرید ، شارژ اتریوم ، صرافی اتریوم ، اتریوم خرید در ایران ، خرید اتریوم با نرخ مناسب ، اتریوم خرید و شارژ ،
دنبالک ها: خرید و فروش اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم خرید انلاین اتریوم در ایران خرید ایتریوم خرید تمام اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم با قیمت مناسب قیمت اتریوم خرید اتریوم ارزان خرید و فروش اتریوم به ریال خرید اتریوم به ریال در ایران شارژ اتریوم شارژ انلاین اتریوم خرید اتریوم از صرافی خرید و فروش اتریوم خرید و فروش ایتریوم قیمت خرید و فروش اتریوم نرخ هر اتریوم قیمت نوسانی اتریوم خرید اتریوم از صرافی اینتر نتی اتریوم صرافی مجاز اتریوم خرید اتریوم در ایران قیمت لحظه ای اتریوم خرید ETH خرید و فروش ETH خرید ETHدر ایران خرید و فروش ETH در ایران شارز ETH شارژ انلاین و اتوماتیک ETH خرید و فروش و تبدیل ایتریوم خرید لحظه ای اتریوم در ایران قیمت هر ایتریوم اتریوم چیست نحوه خرید اتریوم نحوه خرید و فروش اتریوم قیمت هر اتریوم به تومان اتریوم چیست و نحوه ساخت اتریوم در ایران تنها نماینده و صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران اموزش تصویری ساخت حساب اتریوم خرید ethereum خرید و فروش ethereum اتریوم خرید و فروش اتریوم شارژ کیف پول اتریوم نقد کردن اتریوم به ریال تبدیل فوری اتریوم به ریال تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران قیمت اتریوم در ایران خرید اینتر نتی اتریوم خرید و فروش اینتر نتی اتریوم خرید ارز اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم در ایران اموزش ساخت حساب اتریوم خرید اتریوم در ایران با قیمت مناسب خرید اتریوم با نرخ مناسب شرح خرید و فروش اتریوم صرافی مجازی برای خرید و فروش اتریوم خرید اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم در ایران با تومان انواع کیف پول های اتریوم انواع کیف پول های انلاین اتریوم خرید و فروش انلاین ایتریوم در ایران خرید ارز دیجیتال اتریوم ایتریوم چیست تنها افیسر رسمی اتریوم در ایران بازار خرید و فروش اتریوم قیمت اتریوم به دلار نماینده اتریوم شارژ اکانت اتریوم خرید و فروش انی و اتوماتیک اتریوم در ایران ارز اتریوم خرید اتریوم با مقادیر بالا ایکچنچ معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران خرید و فروش اتریوم در تهران فروش اتریوم به بالا ترین قیمت روز خرید اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته سازنده اتریوم تاریخچه اتریوم اتریوم چیست و چگونه کار میکند ایا خرید و فروش اتریوم قانونی است خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب خرید اتریوم با ویزا کارت فروش اتریوم بدون کارمزد خرید ارز اکترونیکی اتریوم در ایران تنها سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایراان چنچ اتریوم به ریال خرید و فروش کاملا خودکار اتریوم در ایران قیمت هر اتریوم به ریال اتریوم خرید و فروش سرمایه گذاری روی اتریوم انواع والت های اتریوم قیمت هر اتریوم چند است قیمت هر اتریوم در روز خرید و فروش اتریوم در ایران با ریال خرید و فروش تمام اتوماتیک اتریوم فروشگاه خرید و فروش اتریوم سایت خرید و فروش اتریوم تنها سایت معتبر برای خرید و فروش ایتریوم در ایران نرخ تبدیل اتریوم به ریال قیمت خرید و فروش ایتریوم افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران ساخت حساب اتریوم شارز انواع کیف پول های اتریوم خرید اتریوم کاملا ارزان با قیمت مناسب ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 01:46 قبل از ظهر