خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین در ایران
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

مایکروسافت گزینه پرداخت بیت کوین را از فروشگاهش حذف کرد

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین BTC از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   


گزینه پرداخت بیت کوین را از فروشگاهش حذف کردReviewed by محمد آذرنیوارonJan 10Rating: 5.0

درحرکتی نا امید کننده برای برخی علاقه‌مندان بیت کوین، شرکت مایکروسافت گزینه پرداخت با بیت کوین را از روش‌های پرداخت فعال در فروشگاه خود حذف کرد. این شرکت از اولین پذیرنده‌های بیت کوین بود. همچنین مدیرعامل سابق این شرکت، یعنی بیل گیتس هم حمایت خود را از این ارز دیجیتال اعلام کرده بود.

این تصمیم مایکروسافت را نمایندگان خدمات مشتری تأیید کرده‌اند. به نظر می‌رسد دلیل اصلی توقف پذیرش بیت کوین، نوسانات و ریسک‌های این ارزرمزنگاری شده است.

مشتریان هنوز می‌توانند با بیت کوین،حساب مایکروسافت خود را (به صورت دلار) شارژ کنند و از آن حساب‌ها برای خرید بازی‌ها، فیلم‌ها و برنامه‌ها استفاده کنند، اما استفاده مستقیم از بیت کوین در فروشگاه مایکروسافت متوقف شده است. علاوه بر این، وجوه تبدیل شده از بیت کوین،‌ قابلیت تبدیل دوباره به بیت کوین را ندارند.

مایکروسافت به عنوان دارنده یکی از از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین جهان، گزینه پرداخت بیت کوین را حذف کرده است. شرکت‌های دیگری مثل اسکوئر در سال ۲۰۱۷،‌ بیت کوین را به گزینه‌های پرداخت خود اضافه کردند. به نظر می‌رسد رشد شدید بیت کوین در طول سال گذشته میلادی و حالا نوسانات سه ماه اخیر آن،‌ مایکروسافت را متوجه ریسک بزرگی کرده است.

قیمت بیت کوین پس از اوج گرفن تا مرز ۲۰,۰۰۰ دلار،‌ چند هفته‌ای است که در محدوده ۱۳ تا ۱۶ هزار دلار نوسانات زیادی دارد.

مایکروسافت گزینه پرداخت بیت کوین را از فروشگاهش حذف کرد


 کتاب مهم درباره بیت‌کوین

معرفی 6 کتاب مهم درباره بیت‌کوینReviewed by ثریا نیل درارonJan 7Rating: 5.0

در این مقاله به چند مورد از کتابهای بسیار خوبی که درباره ارزهای دیجیتال نوشته شده اند اشاره میکنیم. پیش از آنکه در این حوزه سرمایه گذاری کنید این کتابها را مطالعه کنید تا حسابی به این مبحث وارد و مسلط بشوید.
طی چند ماه اخیر رشد ارزهای دیجیتالی نظیر بیت کوین، اتریوم و لایت کوین، همه را شگفت زده کرده است.

برای نمونه، در ماه دسامبر قیمت بیت کوین برای مدت کوتاهی در صرافی کوین بیس به ۱۹،۰۰۰ دلار رسید. یا مثلا پس از اینکه کره جنوبی اعلام کرد برنامه دارد مقررات جدیدی را تنظیم کند، بیت کوین شاهد افت قیمت ۱۱ درصدی بود.

کوین او.لیری، سرمایه گذار و ستاره برنامه تلویزیونی شارک تنک طی مصاحبه خود با CNBC به سرمایه گذاران توصیه کرده است که جانب احتیاط را در پیش بگیرند:

پیش از آنکه سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال را شروع کنید، تحقیق کنید. هرگز نباید روی چیزی که از آن اطلاع و آگاهی کافی ندارید، سرمایه گذاری کنید.

در این قسمت ۶ کتاب معرفی شده است که با مطالعه آن‌ها به بسیاری از سوالات خود درباره بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال خواهید رسید:

«طلای دیجیتال» نوشته‌ی ناتانائیل پاپر

معرفی 6 کتاب مهم درباره بیت‌کوین

ناتانیل پاپر، یکی از خبرنگاران بخش مالی و تکنولوژی نیویورک تایمز است. او در سال ۲۰۱۵ کتابی درباره اولین سرمایه گذاران بیت کوین نوشت. در این کتاب درباره شخصیت های مهمی که از این ارز پشتیبانی کردند نوشته شده است، از جمله برادران وینکلواس که بعدها با عبور بیت کوین از مرز ۱۰ هزار دلاری در ماه نوامبر؛ به «ملیاردرهای بیت کوین» معروف شدند. سازنده مرموز بیت کوین؛ ساتوشی ناکاموتو نیز یکی از شخصیت هایی است که در این کتاب درباره‌اش نوشته شده است.

لری سامرز، وزیر سابق خزانه داری آمریکا درباره این کتاب گفته است:

«هر چند که بیت کوین از علوم کامپیوتر حاصل شده باشد، موضوعیست انسانی… تاریخچه گیرای آن یادآور این است که گاه حقیقت به مراتب از افسانه عجیب تر میشود.»

«دارایی های دیجیتال: راهنمای سرمایه گذاری نوآورانه در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال» نوشته‌ی کریس بورنیس و جک تاتار

معرفی 6 کتاب مهم درباره بیت‌کوین

کریس بورنیس، یکی از شرکای شرکت سرمایه گذاری خطر پذیر متمرکز بر ارزهای‌دیجیتال، تحت عنوان placeholder capital و جک تاتار از جمله نویسندگان فعال در حوزه امور مالی شخصی است. این دو با همکاری یکدیگر کتابی را منتشر کرده اند که در آن به قولی راه و چاه سرمایه گذاری روی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال گفته شده است. این کتاب در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. به نقل از وب‌سایت آن، در این کتاب درباره چگونگی ارزش‌گذاری ارزهای دیجیتال، زمان مناسب برای سرمایه گذاری، و «توصیه هایی درباره هدایت حباب های اجتناب ناپذیر» نوشته شده است.

آرتور لفر، یکی از اعضاء شورای مشاورین خط مشی اقتصادی ریگان، در نقد کتاب مذکور گفته است:

« بسیار آموزنده و کاربردی! توصیه میکنم علاقمندان به حوزه ارزهای دیجیتال و همچنین سرمایه گذاران بازار سرمایه حتما این کتاب را مطالعه کنند.»

«انقلاب بلاک‌چین» اثر مشترک دان و الکس تپسکات

معرفی 6 کتاب مهم درباره بیت‌کوین

فعالیت های بیت کوین در بستر فناوری بلاک چین صورت میگیرند. بلاک چین نوعی دفتر کل دیجیتال است. دان تپسکات و  پسرش الکس، در زمینه این فناوری تخصص کافی دارند و در سال ۲۰۱۶ کتابی را درباره آن منتشر کردند. در این کتاب به بررسی تاثیر بلاکچین روی سیستم های جهانی پرداخته شده است. همچنین این دو نفر با حمایت شرکتهایی نظیر مایکروسافت، آی بی ام، فد اکس، و پپسی؛ موسسه تحقیقاتی را در کانادا تاسیس نمودند. در مجله فوربس از دان تپسکات با این لقب یاد شده: دومین متفکر با نفوذ حوزه کسب و کار در سال ۲۰۱۷

پروفسور کلیتون کریستنسن از مدرسه عالی کسب و کار دانشگاه هاروارد؛ در نقد این کتاب گفته است:

«حقیقتا کتاب تپسکات درباره پیشرفت و بقا در موج بعدی تحول برخواسته از فناوری نوشته شده است. احتمالا این کتاب به یکی از کتاب های شناخته شده و معروف این قرن تبدیل خواهد شد.»

«عصر ارزهای دیجیتال» اثر پاول ویگنا و مایکل جی.کیسی

معرفی 6 کتاب مهم درباره بیت‌کوین

پاول ویگنا و مایکل جی.کیسی از خبرنگاران مجله وال استریت هستند و در کتاب خود به شرح این پرداخته اند که با حرکت جهان به سوی ارزهای دیجیتال، چقدر از سیستم پول نقد، بانک، دسته چک، طلا، و کارت اعتباری در دنیای امروز فاصله میگیریم و تا چه حد وضعیت متفاوت خواهد بود.

مجله Fortune در نقد این کتاب نوشته است:

خرید و فروش بیت کوین در سایت ارزهای الکترونیک هادی

در نشریه نیویورک تایمز نیز اینگونه نوشته شده:

«این کتاب کامل، به جا، و جذاب است و از آن میتوان همه چیز آموخت.»

«سردسته آمریکایی» نوشته‌ی نیک بیلتون

معرفی 6 کتاب مهم درباره بیت‌کوین

این کتاب درباره راس اولبریکت، خالق جاده ابریشم نوشته شده است. او بنیان‌گذار و مدیر بازار سیلک رود(یک پلت فرم ۱٫۲ میلیارد دلاری برای فروش مواد مخدر، اسلحه و هر چیز غیرقانونی دیگری) در دارک‌نت بود. کتاب سردسته‌ی آمریکایی به یکی از ۱۰۰ کتاب برتر آمازون در سال ۲۰۱۷، بهترین کتاب اپل در همان سال و پرفروش ترین کتاب منتخب سردبیر در نیویورک تایمز تبدیل شد. در این کتاب نوشته شده که ارتباط ارزهای دیجیتال با این داستان چیست و بیت کوین چه نقشی در این بازار غیر قانونی داشته است.

  «اینترنت پول» اثر آندریاس آنتونیوپولوس

معرفی 6 کتاب مهم درباره بیت‌کوین

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین BTC از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

آموزش ماینینگ بیت کوین ، آشنایی با دستگاه های استخراج


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین BTC از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

ماینینگ بیت کوین ، آشنایی با دستگاه های استخراجReviewed by محمد آذرنیوارonDec 16Rating: 5.0

استخراج بیت کوین می تواند بسیار سودآور باشد به شرطی که برق ارزان و سخت افزار مناسب این کار را داشته باشید. به خاطر داشته باشید که استخراج بیت کوین رقابتی است. کشور چین به دلیل برق ارزان تر غالب استخراج بیت کوین جهان را در اختیار دارد.

شما می توانید با CPU و گرافیک های قوی خودتان سیستم استخراج را جمع آوری و نصب کنید. اما این کار نیاز به دانش کافی دارد بنابراین دستگاه های آماده زیادی برای استخراج، عرضه شده اند.

ماینر بیت کوین ASIC چیست؟

با گسترش شبکه بیت کوین و تراکنش های آن، استخراج بیت کوین با کامپیوتر های معمولی اصلا به صرفه نیست. برای استخراج به صرفه بیت کوین به سخت افزار تخصصی ASIC نیاز خواهید داشت.

ابتدا ساتوشی ناکاموتو بیت کوین را برای پردازنده های کامپیوتری (CPU) طراحی کرد. بعد از چند سال استخراج کنندگان بیت کوین کشف کردند که می توانند از کارت های گرافیکی قدرت بیشتری داشته باشند و از کارت های گرافیکی توسط ساخته شده توسط ASIC ها (مدارهای مجتمع با کاربرد خاص) استفاده کردند.

امروزه تمام استخراج های بزرگ و اصلی بیت کوین بر روی سیستم های تحت ASIC انجام می شود . به نوعی سخت افزارهای ASIC بیت کوین متخصص استخراج بیت کوین و هسته ی اصلی دستگاه های استخراج بیت کوین هستند.

ویژگی هایی که باید برای خرید دستگاه استخراج بیت کوین در نظر بگیرید

چند عامل مهم برای خرید دستگاه های استخراج بیت کوین تحت ASIC باید در نظر گرفته شود:

میزان هش – دستگاه استخراج بیت کوین موردنظر چند هش در ثانیه تولید می کند؟ هش بیشتر در آمد بیشتر.

کارامدی – شما باید نسبت به میزان سرمایه و درآمدی که می خواهید، دستگاهی را انتخاب کنید که مصرف برق آن با سرمایه و درآمد موردنظر شما سازگار باشد. برق خانگی در بسیاری از کشورها از جمله ایران، قیمت بالایی دارد و مصرف برق دستگاه های استخراج بسیار بالا است. به همین دلیل برای استخراج به صرفه باید از برق صنعتی استفاده کنید.

قیمت – این عامل هم نسبت به سرمایه شما باید موردتوجه قرارگرفته شود. همچنین زمان بازگشت سرمایه و سوددهی هم باید در نظر گرفته شود.

دستگاه استخراج را فقط بر اساس قیمت یا فقط هش ریت خریداری نکنید. بهترین دستگاه ASIC، کارآمدترین آن است. هدف پول است.

کارآمدترین دستگاه استخراج

کارآمدی دستگاه استخراج به این معناست که برای هر هش ریت، هزینه برق کمتری پرداخت کنید.

دستگاه استخراج در فروشگاه های اینترنتی

سایت های زیادی وجود دارند که این دستگاه ها را برای فروش گذاشته اند . آمازون و ای بی هم دستگاه های آماده استخراج را با قیمت های مناسب به فروش می رسانند. البته به دلیل تحریم های ایران، خرید مستقیم دستگاه های استخراج از این سایت ها امکان پذیر نیست.

بررسی سودآوری

شما می توانید با نرم افزارهای محاسبه سود آوری استخراج، نسبت به قیمت برق، هش ریت و میزان برق مصرفی پاور دستگاه، سود خود را محاسبه کنید. حتما مطمئن شوید که هزینه های برق را به درستی حساب می کنید چون سود و ضرر واقعی در این کار به مصرف برق خیلی بستگی دارد.

معرفی اجمالی دستگاه های استخراج بیت کوین ASIC

سه دستگاه معروف استخراج بیت کوین

۱- Bitmain Antminer S9

آموزش ماینینگ بیت کوین ، آشنایی با دستگاه های استخراج

این دستگاه با قدرت هش ۱۴٫۰ TH/s یکی از قدرتمندترین دستگاه های ASIC بیت کوین است. در اواخر سال ۲۰۱۶ شرکت bitmain رسما از ماینر جدید خود رونمایی کرد. این دستگاه دارای قدرت هش ۱۴ تراهش و مصرف انرژی ۱۳۷۵ وات است. antminer s9 از یک فن خنک کننده قدرت مند بهره می برد. با این وجود باید از آن در محیط های خنک استفاده کرد. دستگاه با استفاده از کابل Ethernet به شبکه متصل می شود. قیمت این دستگاه حدود ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار در فروشگاه های مختلف متغیر است. در حال حاضر با مصرف برق صنعتی، بعد از حدود ۹۳ روز از شروع به کار، سرمایه اولیه خرید دستگاه برخواهد گشت. میزان سود این دستگاه با برق مناسب و صنعتی حدود ۰٫۰۱۹ بیت کوین در هفته است.

۲- Bitmain Antminer T9

آموزش ماینینگ بیت کوین ، آشنایی با دستگاه های استخراج

Antminer T9 با قدرت ۱۲٫۵ تراهش و مصرف انرژی ۱۵۷۶ یکی از قدرتمند ترین و البته پرمصرف ترین دستگاه های استخراج ASIC جهان است. این مدل از نظر ظاهری و سخت افزاری بسیار مشابه با مدل S9 است. قیمت آن حدود ۱۳۰۰ تا ۲۱۰۰ دلار در فروشگاه های مختلف متغیر است. به دلیل مصرف بالای انرژی، برق خانگی به هیچ وجه برای این دستگاه مناسب نیست. در حال حاضر با شروع کار این دستگاه بعد از حدود ۱۲۸ روز سرمایه اولیه بر می گردد. با برق صنعتی می توانید با این دستگاه حدودا هفته ای حدود ۰٫۰۱۸ بیت کوین سود داشته باشید.

۲- Bitmain Antminer R4

آموزش ماینینگ بیت کوین ، آشنایی با دستگاه های استخراج

دستگاه Antminer R4 بعد از مدل S9 و T9 یکی از دستگاه های استخراج محبوب شرکت Bitmain است. از این دستگاه به عنوان دستگاه خانگی استخراج هم نام برده می شود. با قدرت ۸٫۷ تراهش و مصرف انرژی ۸۴۵ وات، یکی از کارآمدترین دستگاه های استخراج است. برای کم تر کردن صدای دستگاه،از فن کوچکتری نسبت به مدل بالا بهره می برد، بنابراین نیاز به محیط خنک تری برای این دستگاه دارید. قیمت این دستگاه از ۱۱۰۰ تا ۲۲۰۰ دلار در فروشگاه های مختلف متغیر است. با مصرف برق صنعتی بعد از حدود ۱۵۰ روز سرمایه اولیه خرید بر می گردد. با برق مناسب حدود ۰٫۰۱ بیت کوین در هفته سود استخراج این دستگاه خواهد بود.

تجهیزات موردنیاز استخراج

علاوه بر دستگاه های ASIC استخراج، به تجهیزات جانبی دیگری در فرایند استخراج نیاز است :

منبع تغذیه یا پاور – سخت افزارهای استخراج بیت کوین نیاز به دستگاه منبع تغذیه یا پاور قوی برای استفاده از برق دارند.

فن های خنک کننده – سیستم های استخراج بیت کوین گرمای بسیار زیادی تولید می کنند. محیط خنک و استفاده از فن های قوی برای عملیات استخراج بسیار مهم است.

استخراج بیت کوین بدون سخت افزار قوی؟

امکان استخراج با سیستم های خانگی وجود دارد اما اگر قصد کسب درآمد دارید آن را فراموش کنید. همچنین با اجاره کردن سرویس های ابری می توانید بدون سخت افزار استخراج را انجام دهید که البته به دلیل نوسانات بازار ارزهای دیجیتال ممکن است کمی ریسک به همراه داشته باشد.

راهنمای استخراج ابری

آموزش ماینینگ بیت کوین ، آشنایی با دستگاه های استخراج

در استخراج ابری، شما می توانید بخشی از سخت افزار شرکت های بزرگ را برای عملیات استخراج اجاره کنید. با این کار شما فقط به یک کامپیوتر ساده برای ارتباطات و یک کیف پول نیاز خواهید داشت.

مزایای استخراج ابری:

  • بدون نیاز به مکان
  • بدون هزینه برق اضافی
  • بدون نیاز به تجهیزات
  • مشکلات خنک کردن تجهیزات وجود ندارد
  • به تامین و تنظیم کنندگان تجهیزات نیاز نخواهید داشت

معایب استخراج ابری:

  • استخراج غیرشفاف
  • هیجان کمتر (اگر شما یک عاشق کامپیوتر هستید که جمع آوری سیستم را دوست دارید!)
  • سود پایین تر – اپراتورها باید هزینه های خود را تامین کنند
  • نوسانات قیمت که ممکن است باعث کم شدن سود یا توقف فعالیت شود
  • عدم کنترل و انعطاف پذیری


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین BTC از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین در ایران ، خرید بیت کوین ، خرید انلاین بیت کوین ، خرید اتوماتیک بیت کوین ، خرید انی بیت کوین ، خرید سریع بیت کوین ، بیت کوین خرید ،
دنبالک ها: خرید انلاین بیت کوین خرید و فروش بیت کوین خرید و فروش بیت کوین در ایران صرافی خرید و فروش بیت کوین خرید و فروش بیت کوین BITCOIN خرید انلاین بیت کوین BITCOIN خرید و فروش BTC خرید BTC خرید انلاین و اتوماتیک BTC تبدیل بیت کوینBTC به ریال خرید بیت کوین کش BCH خرید BCH خرید و فروش BCH خرید انلاین و اتوماتیک BCH در ایران تبدیل انلاین بیت کوین کش BCH به ریال شارژ BCH شارژ انلاین و اتوماتیک BCH قیمت هر BCH بیت کوین کش قیمت لحظه ای بیت کوین کشBCH خرید اتوماتیکBCH در ایران خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BCH در ایران به ریال BCH چیست قیمت نوسانی BCH قیمت هر بیت کوین کشBCH به ریال نرخ هر بیت کوین کشBCH خرید بیت کوین کش BCH ارزان خرید بیت کوین BTC خرید و فروش انلاین بیت کوین BTC فروشگاه خرید و فروش بیت کوینBTC خرید ارز دیجیتال بیت کو.ینBTC خرید و فروش پول بیت کوینBTC ارز دیجیتال بیت کوینBTC بیت کوین BTC چیست خرید ارزهای مجازی بیت کوینBTC تنها فروشگاه معتبر برای خرید و فروش بیت کوین BTC در ایران خرید تمام اتوماتیک بیت کوینBTC در ایران ساخت کیف پول انلاین بیت کوینBTC خرید بیت کوین ارزان و بدون کارمزد در ایران خرید بیت کوین با قیمت مناسب خرید بیت کوین بدون کارمزد خرید ارز مجازی بیت کوینBTC اینده بیت کوینBTC اینده بیت کوین BTC صرافی بیت کوین در تهران قیمت هر بیت کوینBTC قیمت خرید و فروش بیت کوین تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش بیت کوین در ایران خرید بیت کوین با مقادیر بالا بدون کارمزد در ایران خرید بیت کوین بدون کمسیون و کازمزد اضافی BTC شارژ کیف پول بیت کوینBTC شارژ تمام اتوماتیک بیت BTCکوین خرید و فروش بیت کوین به ریال تبدیل بیت کوینBTC به تومات خرید بیت کوین BTC با کارت شتاب نحوه خرید و فروش بیت کوین شرایط خرید و فروش بیت کوین خرید بیت کوین در ایران خرید بیت کوین BTC از ایران خرید فوری و سریع بیت کوینBTC قیمت بیت کوین در ایرانBTC فروش بیت کوینBTC با مقادیر بالا خرید و فروش بیت کوین BTC به صورت 24 ساعته خرید و فروش بیت کیون به صورت اتوماتیکBTC در ایران خرید و فروش تمامی ارزهای دیجیتال بیت کوین BTC فروش بیش از یک بیت کوینBTC نرخ خرید و فروش بیت کوینBTC شارژ کیف پول بیت کوینBTC خرید کالا با بیت کوینBTC فروش انلاین بیت کوین BTC به ریال ایران سازنده بیت کوینBTC بیت کوین BTC خرید و فروش خرید ارز دیجیتال بیت کوین خرید ارزهای بیت کوین و بیت کیون کش در ایران خرید مقادیر بالا بیت کوین در ایران تحلیل قیمت بیت کوینBTC پیش بینی قیمت بیت کوینBTC اینده بیت کوین خرید بیت کوین BTC ارزان در ایران-فروش بیت کوین-فروشگاه خرید و فروش بیت کیون-خرید و فروش پول بیت کوین-خرید و فروش بیت کیون از یک فروشگاه اینتر نتی معتبر در ایران ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 02:11 قبل از ظهر