خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - شارژ انلاین و خرید و فروش بیت کوین
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

شارژ انلاین و خرید و فروش بیت کوین

چهارشنبه 20 دی 1396 02:15 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

شرکت SBI از ایده‌ی «استفاده از بیت کوین‌کش برای پرداخت‌های روزانه در سطح جهانی» پشتیبانی می‌کند
   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   


شرکت SBI از ایده‌ی «استفاده از بیت کوین‌کش برای پرداخت‌های روزانه در سطح جهانی» پشتیبانی می‌کندReviewed by ثریا نیل درارonDec 9Rating: 5.0

غول اقتصادی ژاپن، با ارزشی حدود پانصد میلیارد دلار مطابق با ارزش کل بازار، طرفدار سرسخت ارز دیجیتالی تحت عنوان بیت‌کوین‌کش است.

یوشیتاکا کیتاوو، مدیر عامل نماینده، رئیس، و مدیرعامل اجرایی شرکت سهام داری SBI (نو آوری استراتژیک در تجارت) می گوید:

« ایده اصلی بیت کوین که توسط ساتوشی ناکاموتو مطرح شده، قدرتمند است و نیازمند وجود یک سیستم پول نقد رایانه‌ای می‌باشد. از این رو، گروه SBI منابعی را به این اختصاص داده که در سرتاسر جهان از بیت کوین کش در پرداخت‌های روزانه استفاده شود.»

به تازگی گروه SBI اعلام کرد که قصد دارد اکوسیستم مالی جدیدی را در بستر ارزدیجیتال ایجاد نماید و آن را با اکوسیستم کنونی مرتبط سازد:

این اکوسیستم جدید شامل «هشت حرفه» خواهد بود که مواردی از این قبیل را کنترل میکنند: پلتفرم‌ صرافی، مدیریت صندوق پوشش ریسک، سرمایه گذاری، ماینینگ، عرضه اولیه سکه، خدمات اطلاع از ارزیابی پلتفرم صرافی، بازار مشتقات، خدمات انتقال وجه، تراکنش مالی/ پرداخت صورت حساب.

یکی از توابع این شرکت، به صورت استراتژیک در زمینه ابتکارات ارزهای رمزنگاری شده با شرکت nChain شروع به همکاری کرده و بیشتر بر روی بیت کوین‌کش متمرکز است.

این دو شرکت سعی دارند، با کمک ارزهای دیجیتال راه حل های امنیتی قوی‌تری را برای موسسات، مشتریان، و به ویژه نسل بعدی سیستم پیشرفته کیف پول امن توسعه بخشند.

هیچ‌گونه جزئیاتی در رابطه با این کیف پول ارائه نشده است. با وجود این، SBI اعلام کرده است که همکاری با nChain، این فرصت را برای اکوسیستم تجاری این شرکت در ژاپن و در سراسر جهان فراهم آورده است که نوآوری‌های امنیتی کلیدی از نمونه اختراعاتی که در انتظار ثبت مالکیت فکری هستند بازیابی شوند.

nChain، استارت آپ بحث برانگیز کریگ رایت، تعدادی از اختراعات مربوط به موارد امنیتی را بایگانی نموده، که ظاهرا در حال حاضر در اختیار SBI گذاشته میشود. البته شرایط آن مشخص نشده است.

شرکت SBI از ایده‌ی «استفاده از بیت کوین‌کش برای پرداخت‌های روزانه در سطح جهانی» پشتیبانی می‌کند

برخی از موارد بایگانی شده

کیتاوو در ابتدای سخنرانی خود، گفت:

گروه SBI به قدرت ارزدیجیتال برای اعمال تغییر در دنیا ایمان دارد. همچنین، اعضای این گروه متعهد شده اند که یک اکوسیستم پیشگام در این عرصه را به وجود آورند.

وی افزود:

«لازم است، برای اینکه روند رشد ارزدیجیتال ادامه پیدا کند، به سرمایه گذاران نهادی و مشتریان فردی تضمین و امنیت بیشتری ارائه شود. بدین ترتیب اطمینان آنها برای ادامه سرمایه گذاری در این حوزه جلب خواهد شد. SBI از همکاری با nChain رضایت دارد. این همکاری در واقع بخشی از اکوسیستم آتی بوده و به منظور توسعه یک سیستم امنیتی بهبود یافته و مفید برای کل این صنعت صورت گرفته است.»

این دو شرکت بیشتر در زمینه مقیاس پذیری در بستر بلاک‌چین فعالیت خواهند کرد، اما جزئیات زیادی درباره ماهیت همکاری آن ها در این زمینه ارائه نشده است. SBI اعلام کرد:

«گروه SBI و گروه nChain موظف اند، در شبکه بیت کوین؛ یک مقیاس گذاری گسترده و مبتنی بر بلاک چین را به انجام برسانند. این به منظور ایجاد شبکه ای خواهد بود که منجر به بهبود تراکنش‌های سریع تر و کم هزینه تر شده، و باعث میشود تعداد تاییدها مجددا مورد اعتماد باشند و قابلیت های سطح سازمانی به دست آیند.»

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین BTC از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

یک سوال از حرفه ای ها: چرا بیت کوین به ۱۰٫۰۰۰ دلار رسید؟


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین BTC از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   یک سوال از حرفه ای ها: چرا بیت کوین به 10.000 دلار رسید؟Reviewed by حامد صالحیonDec 3Rating: 5.0

در ژانویه ی(دی ماه ۱۳۹۵) امسال، قیمت ۱٫۰۰۰ دلاری بیت کوین، نقطه ی عطفی برای دارندگان بیت کوین بود که مشتاق بودند قیمت بیت کوین به این مقدار برسد. اما ارز دیجیتال آن را برهم زد، بر آن غلبه کرد و ده برابر یعنی بیش از ۱۰٫۰۰۰ دلار افزایش یافت. امسال برای ارز دیجیتال پر از خبرهای خوب بوده است، از رونق بازار آسیا گرفته تا ادغام بیت کوین با Square App، راه اندازی بازارهای تنظیم شده برای آینده و رشد جریان اصلی پذیرش. علیرغم این که بیت کوین تا سال ها مورد پذیرش قرار نمی گرفت اما هم اکنون در حال تبدیل شدن به قدرتی است که اقتصاد جهان باید روی آن حساب باز کند.

سایت Cointelegraph مجالی برای گفتگو با چند تن از کارشناسان خبره یافته و از آن ها پرسیده: “آیا بیت کوین به ۱۰٫۰۰۰ دلار خواهد رسید؟” پاسخ آن ها را در زیر به اشتراک می گذاریم.

پولِ نهادی (سازمانی)

امسال، صندوق های پوشش ریسک (Hedge funds)، صندوق های بازنشستگی (pension funds)، دفاتر خانوداگی و مانند این ها، به طور شگفت آوری به بیت کوین علاقه نشان داده اند. چنین “نهادهایی”، مبالغ هنگفتی را کنترل می کنند. به عنوان مثال، صندوق پوششی Man Group واقع در انگلستان، که بیان کرده علاقه مند به تجارت بیت کوین است، دارایی بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار را تحت کنترل خود دارد.

Simon Yu(سیمون یو) مدیر عامل شرکت StormX اینگونه بیان کرده:

” بالا بودن همیشگی قیمت بیت کوین که به دلیل پول های نهادی است، سرانجام در حال روانه شدن به بازار ارز رمزنگاری شده است. اخیراً اطلاعیه ای از سوی بانک Hyosung متعلق به کره ی جنوبی در حمایت از بیت کوین صادر شده، CME Group اعلام کرده که در حال راه اندازی بازارهای آتی برای بیت کوین هستند، Square Cash اعلام کرده که به دلیل حرکت صعودی در بازار، بیت کوین حمایت خواهد شد. تمامی این ها حکایت از تغییری بزرگ دارد.

عموم مردم، به تازگی در جریان ارزهای رمزنگاری شده که بازارهای اصلی نیز در حال پذیرش آن ها هستند قرار گرفته اند و این روند رو به جلو ادامه خواهد داشت زیرا آن ها شاهد پتانسیل شرکت ها برای پذیرش بیشتر این ارزها هستند.”

یک سوال از حرفه ای ها: چرا بیت کوین به 10.000 دلار رسید؟

Christopher Grey، مدیر ارشد اجرایی Caplinked، با اظهارات Simon Yu موافق است اما در این مورد کمتر خوش بین است:

“در حال حاضر سرمایه گذارانِ ناآشنا با ارزهای رمزنگاری شده که پول زیادی در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند، وضعیت را بسیار بی ثبات می کنند زیرا سرمایه گذاران انتظار دارند قیمت بیت کوین همچنان افزایش یابد. هرگونه کاهشی می تواند این وضعیت را به شدت تشدید کند زیرا آن ها دارندگان ارزهای رمزنگاری شده ی باثبات و پایداری نیستند.

“از طرف دیگر، قیمت بیت کوین می تواند سهمی وار به افزایش خود ادامه دهد و مبالغ هنگفتی در حد ده ها میلیارد دلار از دیگر سرمایه گذاری های نقدی پرمخاطره نظیر سهام پرسود(growth stock) و اوراق قرضه ی قمارآمیز(junk bonds) را به سوی خود جذب کند. حرکت نقدینگی از سوی این سرمایه گذاری ها به سویارزهای رمزنگاری شده، می تواند منجر به تضعیف قیمت آن ها شود.”

“در هر صورت، این وضعیت پایدار نیست و نمی تواند برای مدتی طولانی ادامه داشته باشد، چیزی که باید در بازارهای پرمخاطره آن را در نظر گرفت، زیرا نقدینگی در این بازارها نامحدود نیست و چیزی در اینجا به وجود نمی آید بلکه فقط توسط سفته بازان (speculators) از یک بازار پرمخاطره به بازاری دیگر منتقل می شود. این مهم نیست که کل ارزش ارز رمزنگاری شده کم است بلکه در این سطح از ارزش صدها میلیاردی، به مصرف کننده ی مهم سرمایه ریسک جهانی تبدیل می شود.”

یک سوال از حرفه ای ها: چرا بیت کوین به 10.000 دلار رسید؟

تازه واردها همچنان پذیرندگان اولیه هستند

در سال ۲۰۱۴، هنگامی که بیت کوین به کوین بِیس (Coinbase) و دیگر صرافی هایی که در حال ارتقاء تجربه ی کاربری خودشان بودند برای پذیرش اولین جریان اصلی اش (پذیرش بیت کوین کش) فشار آورد، مردم پرسیدند: “آیا برای ورود به بیت کوین دیر نشده است؟

این سؤالات امروزه نیز مطرح است و هر بار که قیمت بیت کوین از ۱٫۰۰۰ دلار افزایش می یابد، این سؤال ها تکرار می شوند. با این حال، به دلیل این که برآورد شده فقط ۵۰% از مردم جهان از ارز دیجیتال استفاده می کنند، هنوز هم زمان زیادی برای پذیرندگان اولیه وجود دارد.

جان چو (Jon Chou) مدیر عامل شرکت Bee Token می گوید:

مردم اغلب شکایت دارند که برای ورود به بیت کوین دیر شده است، اکثر پذیرندگان اولیه از سال ۲۰۱۰ بیت کوین را پذیرفته اند و یا فضای بیشتری برای افزایش وجود ندارد یا اگر وجود داشته باشد کم است. من می خواهم زاویه ی دید دیگری را برای بلند مدت پیشنهاد کنم، این یک مشاوره مالی نیست. با استناد به سایت Blockchain.info، تا نوامبر ۲۰۱۷ تقریباً ۷۰۰٫۰۰۰ آدرس بیت کوین وجود داشته است.

یکی از مشکلات اصلی که بیت کوین ادعا می کند آن را حل کرده، موضوع حواله ها، در اصل یعنی دسترسی توزیع شده در سطح جهانی، است، هفت میلیارد نفر در این جهان وجود دارند. با در نظر گرفتن ۱۰% نرخ نفوذ (penetration rate) و در صورتی که هر فرد فقط یک آدرس داشته باشد، پس ۷۰۰ میلیون آدرس به طور بالقوه در آینده وجود خواهد داشت. این، پتانسیل ۱۰۰۰ برابری در مبنای (به ازای) کاربر است. صرف نظر از نواسانات قیمت در کوتاه مدت، این مهم است که بدانیم چه موقع ما به عنوان یک کل در فضای بلاکچین قرار می گیریم.

یک سوال از حرفه ای ها: چرا بیت کوین به 10.000 دلار رسید؟

Sol Lederer، مدیر بلاکچین در LOOMIA ، اظهار داشته که بیت کوین همچنان در مراحل اولیه رشد خود قرار دارد و دارندگان بیت کوین(بیت کوینرهای) سال ۲۰۱۰ و قبلتر، اکنون به جای قربانی شدن شروع به حمایت شده اند.

در نهایت، بیت کوینرهای قدیمی احساس می کنند که باید از ارز خودشان که تا سالها آن را مورد تمسخر قرار می دادند، حمایت کنند، چرا که در نهایت جدی خواهد شد. انسان های منفی باف ممکن است هنوز هم بگویند، بیت کوین یک حباب است، به استثنای افراد معدودی که اینگونه استدلال می کنند که بیت کوین، بی ارزش است یا یک کلاهبرداری است، اما این داستان سرایی های فقط تا یک سال پیش رایج بود.

آینده ی بیت کوین همچنان نامشخص است، بیت کوین با همان چالش های فنی که تا سالها با آن ها روبه رو بود، مواجه است و رقابت سختی با ارزهای جدیدتر، بلاکچین های پیچیده تر خواهد داشت. اما حتی در صورتی که بیت کوین سقوط کند باز هم نمی شود این واقعیت را نادیده گرفت که بیت کوین مورد پذیرش قرار گرفته و بخشی از زندگی ما شده است. فارغ از این که بیت کوین با چه قیمتی، ۱۰٫۰۰۰ دلار، ۵٫۰۰۰ دلار یا ۵۰۰ دلار معامله شود، اما همچنان پابرجا باقی است.

 

یک سوال از حرفه ای ها: چرا بیت کوین به 10.000 دلار رسید؟

 

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین BTC از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  بیت کوین BTC  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید بیت کوین - خرید بیت کوین در ایران - خرید انلاین بیت کوین در ایران - شارژ بیت کوین در ایران - قیمت بیت کوین به ریال - تبدیل بیت کوین به تومان - نحوه خرید و فروش بیت کوین ، شارژ بیت کوین ، شارژ بیت کوین در ایران ، خرید انی بیت کوین ، صرافی خرید و فروش بیت کوین ، قیمت بیت کوین به تومان ، تبدیل بیت کوین به ریال ،
دنبالک ها: خرید انلاین بیت کوین خرید و فروش بیت کوین خرید و فروش بیت کوین در ایران صرافی خرید و فروش بیت کوین خرید و فروش بیت کوین BITCOIN خرید انلاین بیت کوین BITCOIN خرید و فروش BTC خرید BTC خرید انلاین و اتوماتیک BTC تبدیل بیت کوینBTC به ریال خرید بیت کوین کش BCH خرید BCH خرید و فروش BCH خرید انلاین و اتوماتیک BCH در ایران تبدیل انلاین بیت کوین کش BCH به ریال شارژ BCH شارژ انلاین و اتوماتیک BCH قیمت هر BCH بیت کوین کش قیمت لحظه ای بیت کوین کشBCH خرید اتوماتیکBCH در ایران خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BCH در ایران به ریال BCH چیست قیمت نوسانی BCH قیمت هر بیت کوین کشBCH به ریال نرخ هر بیت کوین کشBCH خرید بیت کوین کش BCH ارزان خرید بیت کوین BTC خرید و فروش انلاین بیت کوین BTC فروشگاه خرید و فروش بیت کوینBTC خرید ارز دیجیتال بیت کو.ینBTC خرید و فروش پول بیت کوینBTC ارز دیجیتال بیت کوینBTC بیت کوین BTC چیست خرید ارزهای مجازی بیت کوینBTC تنها فروشگاه معتبر برای خرید و فروش بیت کوین BTC در ایران خرید تمام اتوماتیک بیت کوینBTC در ایران ساخت کیف پول انلاین بیت کوینBTC خرید بیت کوین ارزان و بدون کارمزد در ایران خرید بیت کوین با قیمت مناسب خرید بیت کوین بدون کارمزد خرید ارز مجازی بیت کوینBTC اینده بیت کوینBTC اینده بیت کوین BTC صرافی بیت کوین در تهران قیمت هر بیت کوینBTC قیمت خرید و فروش بیت کوین تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش بیت کوین در ایران خرید بیت کوین با مقادیر بالا بدون کارمزد در ایران خرید بیت کوین بدون کمسیون و کازمزد اضافی BTC شارژ کیف پول بیت کوینBTC شارژ تمام اتوماتیک بیت BTCکوین خرید و فروش بیت کوین به ریال تبدیل بیت کوینBTC به تومات خرید بیت کوین BTC با کارت شتاب نحوه خرید و فروش بیت کوین شرایط خرید و فروش بیت کوین خرید بیت کوین در ایران خرید بیت کوین BTC از ایران خرید فوری و سریع بیت کوینBTC قیمت بیت کوین در ایرانBTC فروش بیت کوینBTC با مقادیر بالا خرید و فروش بیت کوین BTC به صورت 24 ساعته خرید و فروش بیت کیون به صورت اتوماتیکBTC در ایران خرید و فروش تمامی ارزهای دیجیتال بیت کوین BTC فروش بیش از یک بیت کوینBTC نرخ خرید و فروش بیت کوینBTC شارژ کیف پول بیت کوینBTC خرید کالا با بیت کوینBTC فروش انلاین بیت کوین BTC به ریال ایران سازنده بیت کوینBTC بیت کوین BTC خرید و فروش خرید ارز دیجیتال بیت کوین خرید ارزهای بیت کوین و بیت کیون کش در ایران خرید مقادیر بالا بیت کوین در ایران تحلیل قیمت بیت کوینBTC پیش بینی قیمت بیت کوینBTC اینده بیت کوین خرید بیت کوین BTC ارزان در ایران ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 02:27 قبل از ظهر