خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید ارز دیجتال ریپل در ایران
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید ارز دیجتال ریپل در ایران

چهارشنبه 20 دی 1396 02:12 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک ریپل - (Ripple (XRP از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و انی ریپل - (Ripple (XRP به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

CoinMarketCap Removes South Korea Exchanges, Ripple Market Cap Drops $20 Billion


Cryptocurrency Market Takes a Tumble as Ripple Bubble Fear Looms

“I’ve Bought All That Ripple!” CNBC Airs Bizarre Live Tutorial On Buying XRP

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک ریپل - (Ripple (XRP از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و انی ریپل - (Ripple (XRP به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Ripple Success Tips Chairman For World’s Richest As Zuckerberg Eyes Crypto

بسیار محبوب cryptocurrency به قیمت ردیاب CoinMarketCap چند حذف کره جنوبی مبادلات از لیست آن در تاریخ 8 ژانویه باعث شیب در بازار به طور کلی که به ویژه تحت تاثیر قرار altcoin موج دار شدن (XRP) .

این تغییرات شامل Bithumb، بزرگترین مبادله در جهان با حجم معاملات، همراه با Coinone و Korbit است.

CoinMarketCap که با استفاده از داده های چندین مبادله عمده جهانی برای تولید قیمت های میانگین برای کریپتوکورها، روز دوشنبه در مورد تصمیم خود مبنی بر حذف مبادلات را تایید کرد، گفت که این امر به دلیل "اختلاف شدید قیمت ها از سایر نقاط جهان و فرصت محدود arbitrage. "

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک ریپل - (Ripple (XRP از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و انی ریپل - (Ripple (XRP به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

بازار طوفان

شایعاتی مبنی بر اینکه Coinbase آلت کوین را اضافه می کند و در 4 ژانویه تایید می کند که در چند روز اول ماه ژانویه، قیمت و قیمت Ripple را افزایش می دهد. با این حال کاهش قیمت پس از تصمیم 8 ژانویه CoinMarketCap تاثیر فوری و شدیدتری داشت و با کاهش 16 درصدی در فضای 6 دقیقه.

نمودارهای رپپل

در نتیجه حرکت، XRP در حال حاضر حدود 0.60 دلار در CoinMarketCap در مقایسه با خدمات مشابه مانند Watch Coin Watch ، که هنوز هم شامل مبادلات عمده کره ای است، ادامه دارد.

کاربران در توییتر شکایت کردند که شکست CoinMarketCap به سرعت به کاربران در مورد تصمیم خود هشدار داده است که موجب فروش ناگهانی شد که به نوبه خود سبب افت بازار شد.


پس از یک سپر 2017 ، بازار معادن روغنی، معامله گران جدیدی را جذب می کند که آرزوی به دست آوردن ثروت را در کوتاه مدت دارند.در حالیکه این یک رشد صعودی است، همچنین دارای خطر است. اکثر افراد تازه وارد به بازار معتقدند که این یک طرح سریع و سریع است.

با این حال، اکثریت به سرمایه گذاری در سکه هایی که احتمالا در چند سال آینده از صحنه خارج می شوند، پایان می یابد. بیش از حد بسیاری از تجار بی تجربه مایل به خرید در هر قیمت می تواند منجر به یک حباب، که با رکود شدید است که به سرعت گام بر نمی دارد به پایان برسد.

امیدواریم که ما به اندازه کافی هوشمند هستیم تا قبل از اینکه بازار خرس را شناسایی کنیم و با کمترین زیان مواجه شویم. معامله گران همیشه باید در معرض خطر قرار گیرند تا بتوانند در مدت زمان طولانی در این کسب و کار ادامه دهند.  

BTC / USD

Bitcoin نمیتواند بیش از 17000 دلار برآورد کند که باعث جذب سود و فروش در سطوح بالاتر شد. این زیر EMA 20 روزه و خط روند روند شکسته شده است، که باعث افت سرمایه ما در 15،000 دلار می شود.

BTC / USDاگر خرس ها می توانند زیر 15،000 دلار نگه داشته شوند، cryptocurrency منفی خواهد شد و سقوط آن به 14،000 دلار می رسد.در زیر این سطح، SMA 50 روزه آخرین حمایت عمده است که از سپتامبر تاکنون به طور قانع کننده ای شکسته نشده است.

بنابراین، اگر خرس موفق به حفظ زیر SMA 50 روزه شود، این ضعف را نشان می دهد.

الگوی سر و شانه هنوز دست نخورده است و اگر قیمت زیر خط گردن شکسته شود، معامله گران باید خود را برای سطوح پایین تر، حتی کمتر از 10،000 دلار، متصل کنند.

دیدگاه نزولی ما اگر بخشی از BTC / USD پشتیبانی می کند و از هر یک از سطوح پشتیبانی فوق ذکر شده و از سطوح 17200 دلار خراب شود، معتبر نخواهد بود.

ETH / USD

Ethereum روز شنبه، 7 ژانویه، از کانال صعودی خارج شد و به سطح 11191 دلار افزایش یافت، جایی که شاهد رزرو سود بود. ما 1200 دلار را به عنوان یکی از اهداف احتمالی در تحلیل قبلی ما ذکر کرده ایم اگر گاوها موفق شوند که از 1200 دلار شکست بخورند، هدف بعدی در پیشبینی 1،310 دلار است که با اضافه کردن عرض کانال به نقطه شکستن کانال وارد می شود.  

ETH / USDبا این حال، در حال حاضر، قیمت کاهش یافته است و دوباره به کانال وارد شده است، که نشانه منفی است. سطوحی که می تواند پشتیبانی را فراهم کند، 993.91 دلار و 933.03 دلار است که 38.2 درصد و 50 درصد سطح پایینی از آخرین مرحله این تجمع است.

اگر گاو نرها به سرعت از حرکت صندوق ETH / USD به بالای کانال جلوگیری کنند، احتمالا به کاهش 820 دلار میرسیم که حمایت روند روند افزایش کانال است.

BCH / USD

بیتکوین نقدی روز جمعه، 7 ژانویه دیروز از سطح 2800 دلار خارج شد. در نتیجه، در حال حاضر محدوده ای بین 2،291 دلار و 2،770.6933 دلار تشکیل شده است.

BCH / USDپایین ترین محدوده در چهار حالت برگزار شده است. اگر دوباره برگزار شود، احتمالا شاهد چند روز دیگر از معاملات محدود خواهد بود.

اما اگر دامنه خراب شود، احتمال دارد که بیشتر فروش را جذب کند، که می تواند جفت BCH / USD را به SMA 50 روزه تقلیل دهد، نزدیک به 2000 دلار.    

XRP / USD

در سه روز گذشته، Ripple در محدوده وسیعی که در 5 ژانویه شکل گرفته است، در معرض فروش قرار گرفته است. حمایت از نزولی، بین 2.13492 دلار، 38.2 درصد از سطح اصلاح فیبوناچی و 2.15777 دلار، کمترین میزان در 5 ژانویه است.

XRP / USDدر برابر صعود، مقاومت در برابر $ 2،849، $ 3.06 و $ 3،317 است.

همانطور که قبلا ذکر شد، ما انتظار داریم که جفت ارز XRP / USD در نهایت به حدود 1.4 دلار برسد و در عرض چند روز باقی خواهد ماند.

اگر قیمت به بالاترین سطح عمر جدید برسد، اشتباه ثابت خواهد شد.     

IOTA / USD

در تاریخ 7 ژانویه، IOTA بار دیگر در برابر مقاومت بالای بالای 4،34 دلار مقاومت کرد. ما موقعیت های بلند را با قیمت های 3.904دلار و 4.121 دلار آغاز کردیم .

IOT / USDهمانطور که گاوها در سه مورد موفق به حفظ بیش از 4.34 دلار شده اند، ما معتقدیم که خرس ها احتمالا کریپتوکانال را به پایین ترین دامنه فشار می دهند.

در حال حاضر پیشنهاد توقف ضرر خود را به 2.85 دلار است. اگر چه با توجه به ضعف Bitcoin و بیشتر سایر ارزهای اصلی، توصیه می کنیم که توقف ضرر ما را به 3.5 دلار افزایش دهیم.

ما وقتی که جفت ارز IOTA / USD به پایین ترین محدوده در $ 3،032 می رسد، دوباره موقعیت های بلند را آغاز خواهیم کرد .    

LTC / USD

تلاش های گاو نرها برای از سر گیری روند صعودی در Litecoin ، در تاریخ 6 ژانویه، به مبلغ 307992 دلار رسید.

LTC / USDپس از تما توصیه کرده بود یک موقعیت طولانی در 1.072 $ انتظار مجدد از اوج. با این حال، NEM تنها می تواند به 1.9 دلار برسد.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک ریپل - (Ripple (XRP از ما بر روی بنر خرید کلیک کنیدXEM / USD   فروش انلاین و سریع و انی ریپل - (Ripple (XRP به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

بعد از روز 5 ژانویه در محدوده بزرگ، کارتانو در 6 ژانویه و 7 ژانویه در محدوده کوچک قرار گرفت.

ADA / BTCامروزه، cryptocurrency رد شده است. پشتیبانی فوری آن در 0.00005347 است که کمترین میزان ممکن در 5 ژانویه است. اگر این سطح از بین برود، سقوط می تواند به EMA 20 روزه گسترش یابد.

با این حال، اگر جفت ADA / BTC دارای سطوح حمایت باشد، ممکن است تلاش دیگری برای از سرگیری روند صعودی داشته باشیم. هر موقعیت طولانی باید فقط زمانی شروع شود که قیمت از 0.00006655 فرار کند.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید ریپل - خرید انلاین ریپل - خرید اتوماتیک ریپل - صرافی خرید و فروش ریپل - قیمت خرید و فروش ریپل - نرخ خرید و فروش ریپل - افیسر خرید و فروش ریپل در ایران ، خرید ارز دیجتال ریپل ، ریپل خرید ، ریپل فروش ، قیمت ریپل در ایران ، خرید ریپل در ایران ، خرید ریپل کوین ،
دنبالک ها: خرید ریپل XRP خرید و فروش ریپل XRP خرید و فروش انلاین و اتوماتیکXRP صرافی معتبر برای خرید و فروش ریپل XRP در ایران نماینده ریپل XRP در ایران خرید اینتر نتی ریپل XRP قیمت ریپل XRP خرید لحظه ای ریپل XRP خرید ارز دیجیتال ریپل XRP ایکچنچ معتبر برای خرید و فروش ریپل XRP افیسر رسمی خرید و فروش ارز ریپل XRP تبدیل ریپل XRP به ریال خرید ارز مجازی ریپل XRP شارژ انلاین ریپل XRP خرید انلاین و اتوماتیک و خودکار ریپلXRP شارژ ریپل XRP خرید فوری ریپل XRP شارژ انلاین و اتوماتیک ریپل XRP نماینده ریپل در ایران ریپل XRPچیست فروشگاه خرید و فروش ارز ریپل XRP شارژ حساب ریپل XRP شارز انلاین و اتوماتیک ریپلXRP اموزش ساخت حساب ریپل XRP ساخت حساب ریپل XRP خرید RIPPLE خرید ریپلRIPPLE-XRP خرید و فروش RIPPLE-XRP خرید انلاین و اتوماتیک RIPPLE-XRP در ایران شارذز انلاین RIPPLE-XRP خرید و فروش انی و فوری RIPPLE-XRP خرید RIPPLE-XRP به ریال ساخت کیف پول RIPPLE-XRP قیمت هر ریپل RIPPLE-XRP قیمت خرید و فروش ریپلRIPPLE-XRP شارز انلاین و اتوماتیک RIPPLE-XRP افیسر رسمی خرید و فروش ریپل RIPPLE-XRP ریپل RIPPLE-XRP چیست تبدیل فوری ریپل به ریالRIPPLE-XRP خرید لحظه ای ریپل RIPPLE-XRP خرید و فروش ارز دیجیتال ریپل RIPPLE-XRP خرید پول ریپل ساخت کیف پول انلاین ریپل RIPPLE-XRP خرید و فروش و شارژ اتوماتیک ریپلRIPPLE-XRP در ایران نماینده معتبر برای خرید و فروش ریپل RIPPLE-XRP در ایران خرید ارز مجازی ریپل RIPPLE-XRP شارژ انی و انلاین و اتوماتیک حسابRIPPLE-XRP صرافی معتبر و مجاز برای خرید و فروش ریپل RIPPLE-XRP قیمت نوسانی ریپل RIPPLE-XRP تحلیل قیمت ارز ریپل RIPPLE-XRP نرخ هر ریپل RIPPLE-XRP به ریال نرخ رشد ریپل RIPPLE-XRP تنها نماینده اصلی ریپلRIPPLE-XRP در ایران شارز اسان ریپل RIPPLE-XRP شما قیمت هر ریپل RIPPLE-XRP تبدیل ریپل RIPPLE-XRP خرید و فروش ریپل RIPPLE-XRP در سایت کوین پیمنتس خرید ریپل RIPPLE-XRP ارزان خرید ریپل RIPPLE-XRP بدون کارمزد تنها فروشگاه معتبر برای خرید و فروش ریپل RIPPLE-XRP در ایران خرید و فروش ریپل RIPPLE-XRP در تهران خرید پول الکترونیک ریپل RIPPLE-XRP خرید و فروش پول الکترونیکی RIPPLE-XRP تاریخ ساخت ریپل RIPPLE-XRP فروشگاه خرید و فروش ریپل RIPPLE-XRP خرید ارز دیجیتال ریپل خرید ریپل بدون کارمزد RIPPLE-XRP خرید و فروش ریپل RIPPLE-XRP با پشتیبانی 24 ساعته فروش ریپل به بالاترین نرخ روزRIPPLE-XRP ریپل چگونه ساخته شد شارژ انلاین حساب ریپلRIPPLE-XRP خرید ریپل RIPPLE-XRP با مقادیر بالا فروش ریپل بدون کارمزد و بدون کمسیون اضافی تبدیل ریپل به سایر ارزهای الکترونیک اینده ریپل RIPPLE-XRP ایا خرید ریپل RIPPLE-XRP خوب است خرید ریپل RIPPLE-XRP برای سرمایه گذاری صرافی اینتر نتی مجاز برای خرید و فروش ریپل RIPPLE-XRP قیمت نوسانی ریپل RIPPLE-XRP خرید و فروش ریپل RIPPLE-XRP در هر روز به صورت 24 ساعته پشتبانی انملاین در خرید و فروش ریپل RIPPLE-XRP نحوه خرید و فروش ریپل RIPPLE-XRP شرح خرید و فروش ریپل RIPPLE-XRP اموزش جامع ساخت حساب ریپل در سایت کوین پیمنتس خرید و فروش ریپل با تومان قیمت خرید و فروش ارز ریپل RIPPLE-XRP خرید کالای ریپل RIPPLE-XRP شرح خرید و فروش انلاین ریپل RIPPLE-XRP شارژ انلاین و اتوماتیک کیف پول ریپل شما نرخ خرید و فروش ارز ریپل ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 01:26 قبل از ظهر