خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید ایتریوم
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید ایتریوم

چهارشنبه 20 دی 1396 02:09 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

دامنه های Ethereum باعث جدید عجله طلائی دیجیتال: Watch Altcoin

دامنه های Ethereum باعث جدید عجله طلائی دیجیتال: Watch Altcoin

در حالی که سرمایه گذاران در سراسر جهان، به ویژه در ژاپن، هر نرخ دیجیتالی را با نرخ بی سابقه ای خریداری می کنند، بخش تازه ای از بازار در این فضای تازه آغاز شده است. Ethereum یک فلش دیگر را در تیر انداز خود ارائه می دهد که Bitcoin نمی کند و در اولین هفته سرمایه گذاری بسیار گرم است. آیا شما در زمان مناسب در جای مناسب هستید؟

اگر میخواهید بیت کوین را به کسی بفرستید، باید یک آدرس کلید عمومی وارد کنید که هیچ کس آن را به یاد نمیآورد یا حتی واقعا میخواهید از آن استفاده کنید.

شما با کپی کردن و چسباندن یک مجموعه نسبتا تصادفی از اعداد و حروف مانند "0xffF067E7ebe44Cc949C1c49Ca069BCFb4022b5fc" شروع می کنید. این مسئله خیلی مشکل نیست چون یک مرحله از توسعه اولیه Bitcoin نیاز به رشد از قبیل پوشک یا آموزش چرخ ها.

Ethereum تا 4 مه با استفاده از سرویس جدید نام Ethereum Name (ENS) از وبسایت استفاده می کند و این به کاربرانی که Ethereum اجازه می دهد با انتخاب نام و یا نام معروف خود، اتیتر را اضافه کنید و اتر را به صورت بسیار کمتر فنی و آشنا به آنها ارسال کنید، مانند ارسال ایمیل به آدرس شخصی. "

آیا دوست ندارید بیت کوین های خود را در "yourname.eth" دریافت کنید؟ این گزینه فرمت آدرس Ethereum جدید با آدرس Ethereum کاربر به عنوان مقصد یا یک قرارداد هوشمند کار می کند که دلیل آن Ethereum است.

چارت سازمانی

قیمت های این افزونه ها در حال حرکت هستند و ظاهرا برای سرمایه گذاری در آینده به فروش می رسند. به عنوان مثال، "donaldtrump.eth" برای تقریبا 3000 دلار فروش می کند. دوستان خود را تحت تاثیر قرار دهید و "Kanye.eth" را برای دریافت اتر خود یا "DallasCowboys.eth" برای نشان دادن fanties خود را دریافت کنید. سپرده های مربوط به نسخه های آینده تا 30،000 ETH، که برابر با 2،700،000 $ می باشد، متغیر است.

برای مالکیت یک دامنه، مزایای ویکری مورد استفاده قرار می گیرد که در آن پیشنهاد ها بسته بندی می شوند و بالاترین پیشنهاد دهنده برنده می شود، اما تنها قیمت دومین پیشنهاد دهنده را می پردازد. قیمت های بالا، از نوامبر تا دسامبر، شامل freemarket.eth (14،500 ETH) و exchange.eth (12،888 ETH) است.

"کمتر از 15 درصد از نام دامنه به بازار رسیده است، بنابراین هنوز هم برای استفاده از این" عجله طلای دیجیتال "جدید وجود دارد.


تجزیه و تحلیل قیمت Ethereum: 2 تا 10 ماه مه

تجزیه و تحلیل قیمت Ethereum: 2 تا 10 ماه مه

قیمت Ethereum به مارک 100 دلاری افزایش یافته است، که به دنبال معاملات بزرگ تجاری است - نتیجه گمانه زنی ها پس از اخبار ETF. آیا این به معنای پایان روند صعودی طولانی مدت است؟

ETH \ USD

روند صعودی بلند مدت متوقف شد

به نظر می رسد که ما می توانیم به نتیجه گیری میانجیگری برسیم، با توجه به اینکه قله روند بلند مدت تعریف شده است. پس از افزایش جدید از 80 دلار، قیمت به 100 دلار رسید. بنابراین، قیمت Ethereum در طی پنج ماه 17 بار افزایش یافته است. حجم رشد ما از 80 دلار به طور قابل توجهی پایین تر از آن چیزی است که از $ 20 تا $ 50 بود. همچنین، افزایش شدید به دنبال سقوط مشابه به شدت، که از طریق نقطه شروع رشد شکسته شد. همه این عوامل باعث خسارت به روند می شوند. یک سناریوی مشابه در تاریخ 17 مارس، زمانی که Ethereum به شدت از 50 دلار به 36 دلار کاهش یافت، در یک ماه پس از آن در یک آپارتمان گیر افتاد. بنابراین، می توانیم روند بلندمدت مقیاس فعلی را به پایان برسانیم.

نمودار ETH / USD

ادامه روند صعودی

معمولا پس از ایجاد ساختار یک روند متوقف شده است، یک بازپرداخت به دنبال آن است. قیمت Ethereum تا به حال به حداقل اهداف بازپرداخت رسیده است، و احتمالا اوج این اصلاح را تشکیل می دهد. Ethereum برخی از پشتیبانی از گاوها در حدود 74 دلار را تجربه کرد. همچنین معاملات قبلی و فعلی در این سطح دیده می شود. این علامت ممکن است تبدیل به قله معکوس به سمت اصلاح عمیق تر شود.

تشکیل یک روند بزرگتر در مقیاس بزرگ

منطقه اصلاح متوسط ​​به سمت روند صعودی قبل از سطح 74 دلار خواهد بود. اگر هیچ تغییری در 74 دلار وجود نداشته باشد، شانس به سوی رشد ادامه می یابد؛ حداقل تا زمانی که حجم انباشته سفارشات فروش نزدیک به 95 دلار باشد.

نمودار ETH / USD

ETC \ USD

افزایش از 3 دلار تمام شده است

قیمت کریستال Ethereum به عنوان قله روند صعودی تعریف شده است. حرکت از $ 3 را می توان در نظر گرفت به پایان رسید، به عنوان شده است توسط معاملات بزرگ فروش از 7 دلار متلاشی شده است. همه اینها می تواند یک خرس بزرگ را به سود خود برساند.

نمودار ETC / USD

تصحیح عمیق تر

قیمت Ethereum کلاسیک یک سناریو مشابه با Ethereum دارد. در حال حاضر تغییر در مقیاس بزرگ در مقیاس کوچک انجام نشده است. به احتمال زیاد اوج اصلاحی 5.2 دلار نسبت به روند از 3 دلار شکل گرفته است. واکنش شدید تایید کرد. در مورد سقوط عمیق تر، این نقطه به تصویب خواهد رسید. اگر اترئوم کلاسیک بدون پشتوانه کافی دوباره به آن نقطه برسد، به احتمال زیاد این حرکت به سمت پایین حرکت خواهد کرد.

رشد بزرگ در مقیاس بزرگ

یک سناریوی جایگزین بدون تغییر در 5.2 دلار بازی خواهد کرد. در این مورد، ETC فرصتی بهتر برای رشد به حداقل 7 دلار خواهد داشت.

نمودار ETC / USD

به احتمال زیاد سناریوها

ETH \ USD

  • بدون تغییر معکوس در خط اصلی 74 دلار، شانس در کنار رشد ادامه خواهد یافت.
  • برعکس، با توجه به تغییر در قیمت 74 دلار، قیمت احتمالا همچنان کاهش خواهد یافت.

ETC \ USD

  • اگر قیمت بعد از رسیدن به 5.2 دلار کاهش یابد، ممکن است افزایش یابد.
  • اگر قیمت کریستال Ethereum کلاسیک به قیمت 5.2 دلار کاهش یابد، احتمالا همچنان سقوط خواهد کرد.

Ethereum Blockchain به سازمان ملل کمک خواهد کرد بدون نقدی، غذا را به گرسنگی در اردن توزیع کند

Ethereum Blockchain به سازمان ملل کمک خواهد کرد بدون نقدی، غذا را به گرسنگی در اردن توزیع کند

سازمان ملل متحد برای کمک به پناهندگان در اردن دسترسی به جیره های غذایی را با استفاده از Ethereum Blockchain و تکنولوژی بیومتریک که شامل شناسایی آلودگی های انسانی است، دریافت می کند.

این تکنولوژی قبلا توسط برنامه غذای جهانی (WFP) سازمان ملل متحد در پاکستان آزمایش شده است. WFP امیدوار است تا سال 2018 به تقریبا نیمی از میلیون نفر کمک کند. طبق نظر Futurism ، بیش از 10،000 نفر از این فن آوری تنها در اردن بهره مند می شوند.

فن آوری برش لبه

سازمان ملل از فناوری Ethereum Blockchain برای توزیع کوپن استفاده می کند که به جای پول محلی، دینار اردن استفاده می شود.

انتظار می رود که تعداد زیادی از مردم که از تلفن های هوشمند و دسترسی به اینترنت در میان جمعیت پناهندگان برخوردار نیستند وجود داشته باشد. با توجه به Investopedia دریافت کنندگان کمک WFP می توانند عنبیه خود را با استفاده از تکنولوژی توسعه یافته IrisGuard راه اندازی شده در لندن اسکن کنند.

انتظار می رود که مبادله کوپن ها برای پول نقد وجود نداشته باشد، اما کارکنان فروشگاه برای پناهندگان غذا را با استفاده از تکنولوژی توسعه یافته توسط نوآوری نوآوری سازمان ملل و توسعه فن آوری Ethereum Parity Technologies و Datarella، شرکت Blockchain، تامین می کنند. این شرکت ها سیستم هایی را ایجاد کرده اند که به دنبال استفاده از کوپن می باشند.

Ethereum می تواند نشتی های پلاگین را پشتیبانی کند

با حذف مالیات در روند کمک، WFP امیدوار است که نشت ها را در کمک های غذایی متصل کند و اطمینان حاصل کند که کمک به افرادی که در نظر گرفته شده است.

سیستم پول نقد یک ایده جدید است که به سرعت در حال گسترش است و تصور می شود که تا اوت 2017 نزدیک به 100،000 نفر بتوانند از این پروژه بهره مند شوند.

جالب است که چگونه Cryptocurrency به بخش های حاشیه نشین جهان کمک می کند. اگر پروژه موفقیت باشد، تنها استفاده دیگری از ارزهای بلوچین و دیجیتال را نشان می دهد.

Blockchain کمک به پایان دادن به گرسنگی جهان

با وجود این که جهان گام های سریع را برای ریشه کن کردن گرسنگی به ارمغان آورده است، هنوز هم مشکلات زیادی در ارتباط با این رنج خاص در سراسر جهان وجود دارد.

گرسنگی در مناطقی مانند کشورهای جنوب صحرای آفریقا و هند یک مشکل حاد است.

در مناطقی که قحطی و یا امواج پناهندگان را گرسنه می بینند، این برنامه WFP است که به آنها کمک می کند. تخمین زده شده است که برنامه جهانی غذا به 80 میلیون نفر در 80 کشور کمک می کند و با هدف اعلام شده جامعه جهانی برای پایان دادن به گرسنگی جهانی تا سال 2030 میلادی است. آیا فناوری بلوچین بخشی از این تلاش است؟


چگونه چین می تواند قیمت Ethereum را به شدت افزایش دهد: مشاهدات و روند

چگونه چین می تواند قیمت Ethereum را به شدت افزایش دهد: مشاهدات و روند

اندرو کیز، رئیس توسعه جهانی کسب و کار در سیستم Consensus Systems، که بیشتر به عنوان ConsenSys شناخته می شود، اخیرا جزئیات سفر خود به چین را با بنیاد Ethereum و رشد انفجاری Ethereum Keys و بنیاد Ethereum مشاهده کرد.

هفته گذشته، کلید و بنیاد Ethereum به جلسه مالی Global Blockchain که در Hangzhou برگزار شد دعوت شد. آنها یک سفر پنج روزه در سرتاسر چین برای دیدار از شهرهای مختلف و مناطق که سرعت رشد صنعت و بازار Ethereum را افزایش می دهند، برنامه ریزی کردند.

در داخل آزمایشگاه Ethereum چینی

Keys و بنیاد Ethereum در طول سفر خود به چین، کشف کردند که موسسات و سازمان های برجسته مختلف از جمله موسسه آموزشی چین با نام دانشگاه پکن و شرکت های دولتی فعالانه برنامه های کاربردی و سیستم عامل را در بالای پروتکل Ethereum توسعه می دهند .

به طور خاص، دانشگاه پکن به اندازه کافی برای ایجاد یک مرکز اختصاص داده شده به اجرای و توسعه برنامه های Ethereum است.

کلید نوشته است :

"دانشگاه پکن در حال ایجاد یک آزمایشگاه Ethereum برای کار بر روی بهبود پروتکل ها و موارد کاربرد برنامه کاربردی است که بر چین تاثیر می گذارد، به ویژه در زنجیره تامین و بازار انرژی".

تیم Ethereum همچنین به نعل سلطنتی چینی، یکی از واحدهای بزرگ چاپ چین و چاپ یادداشت های بانکی، اختصاص داده است که منابع و تیم های توسعه خود را برای دیجیتالی کردن یوان چینی، همچنین به عنوان رنمگین (RMB)، با استفاده از نشانه های Ethereum، تخصیص داده است.

چنین توسعه فعالانه ای که توسط یک سازمان دولتی و دولتی تامین می شود، برای پذیرش جریان Ethereum در سراسر چین بسیار مهم است زیرا شبکه را در داخل کشور قانونی می کند و شرکتها را در بخش خصوصی متقاعد می کند تا Ethereum را کشف، تحقیق و پیاده سازی کنند.

Keys می گوید: "این نعل سلطنتی چینی با استاندارد ERC 20 token و قراردادهای هوشمند Ethereum برای دیجیتالی کردن RMB آزمایش می کند."

ترویج Ethereum در سراسر کشور

Keys علاوه بر سازمان های آموزشی و مالی نیز تأکید کرد که کنسرسیوم محلی و موسسات تحقیقاتی Blockchain، که توسط دولت چین تایید شده اند، همچنین منجر به توسعه و نوآوری Ethereum در کشور می شوند.

طبق گفته Keys، موسسه تحقیقاتی جیانگ سو Huaxin BIockchain (JBI)، یک سازمان تأیید شده از سوی دولت استانی چین، نقش مهمی در ترویج و گسترش پذیرش چارچوب Ethereum Alliance Enterprise (EEA) در سراسر چین دارد، کار با افراد و کسب و کار در منطقه.

کلید گفت:

"در حال حاضر، JBI به طور عمده بر روی کاربرد فناوری Blockchain به خدمات آموزش صنعت و پرسنل متمرکز است. JBI دارای 30 توسعه دهنده و محقق تنها بر Ethereum تمرکز کرده و اخیرا بسیاری از مستندات Ethereum و EEA را به Mandarin ترجمه کرده است. JBI یک نیروگاه در اکوسیستم Ethereum خواهد بود و برای شرکت های خارج از چین تبدیل خواهد شد. "

Alibaba، Alipay و آزمایش آنها با Blockchain

مهمتر از همه، بزرگترین شركت فن آوری چینی Ant Financial كه یك شركت Alibaba است كه با استفاده از ارزشمندترین شركت Alipay با ارزش ترین شركت جهانی در جهان كار می كند، با تمركز بر توسعه و پیاده سازی Ethereum جهت ارتقاء عملیات موجود و ساختن ساختارهای نامناسب برای رشد بلندمدت .

Keys اشاره کرد که موریت مالی با Ethereum آزمایش می کند تا سیستم عامل های پرداخت جهانی خود را بهبود بخشد.

پیش از این، در تاریخ 22 ژانویه، Cointelegraph گزارش داد که آلپای، غول پیکر 60 میلیارد دلاری، در آینده نزدیک برنامه بلوچین را برای بهبود اکوسیستم و زیرساخت های مالی خود در نظر می گیرد. در آن زمان اریک جینگ، مدیر عامل شرکت Ant Financial، اظهار داشت:

"ما آرزوی داشتن یک شرکت جهانی هستیم. بنابراین دیدگاه من این است که ما می خواهیم با استفاده از فناوری، با همکاری با همکاران ... برای خدمت به کسانی که از دست رفته اند، در 10 سال آینده به 2 میلیارد نفر خدمت کنیم".


دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: چنج اتریوم ، چنج و صرافی خرید و فروش اتریوم ، نرخ قیمت ایتریوم ، سایت خرید اتریوم ، سایت فروش اتریوم ، خریدار و فروشنده اتریوم ، نرخ و قیمت اتریوم ،
دنبالک ها: خرید و فروش اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم خرید انلاین اتریوم در ایران خرید ایتریوم خرید تمام اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم با قیمت مناسب قیمت اتریوم خرید اتریوم ارزان خرید و فروش اتریوم به ریال خرید اتریوم به ریال در ایران شارژ اتریوم شارژ انلاین اتریوم خرید اتریوم از صرافی خرید و فروش اتریوم خرید و فروش ایتریوم قیمت خرید و فروش اتریوم نرخ هر اتریوم قیمت نوسانی اتریوم خرید اتریوم از صرافی اینتر نتی اتریوم صرافی مجاز اتریوم خرید اتریوم در ایران قیمت لحظه ای اتریوم خرید ETH خرید و فروش ETH خرید ETHدر ایران خرید و فروش ETH در ایران شارز ETH شارژ انلاین و اتوماتیک ETH خرید و فروش و تبدیل ایتریوم خرید لحظه ای اتریوم در ایران قیمت هر ایتریوم اتریوم چیست نحوه خرید اتریوم نحوه خرید و فروش اتریوم قیمت هر اتریوم به تومان اتریوم چیست و نحوه ساخت اتریوم در ایران تنها نماینده و صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران اموزش تصویری ساخت حساب اتریوم خرید ethereum خرید و فروش ethereum اتریوم خرید و فروش اتریوم شارژ کیف پول اتریوم نقد کردن اتریوم به ریال تبدیل فوری اتریوم به ریال تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران قیمت اتریوم در ایران خرید اینتر نتی اتریوم خرید و فروش اینتر نتی اتریوم خرید ارز اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم در ایران اموزش ساخت حساب اتریوم خرید اتریوم در ایران با قیمت مناسب خرید اتریوم با نرخ مناسب شرح خرید و فروش اتریوم صرافی مجازی برای خرید و فروش اتریوم خرید اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم در ایران با تومان انواع کیف پول های اتریوم انواع کیف پول های انلاین اتریوم خرید و فروش انلاین ایتریوم در ایران خرید ارز دیجیتال اتریوم ایتریوم چیست تنها افیسر رسمی اتریوم در ایران بازار خرید و فروش اتریوم قیمت اتریوم به دلار نماینده اتریوم شارژ اکانت اتریوم خرید و فروش انی و اتوماتیک اتریوم در ایران ارز اتریوم خرید اتریوم با مقادیر بالا ایکچنچ معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران خرید و فروش اتریوم در تهران فروش اتریوم به بالا ترین قیمت روز خرید اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته سازنده اتریوم تاریخچه اتریوم اتریوم چیست و چگونه کار میکند ایا خرید و فروش اتریوم قانونی است خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب خرید اتریوم با ویزا کارت فروش اتریوم بدون کارمزد خرید ارز اکترونیکی اتریوم در ایران تنها سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایراان چنچ اتریوم به ریال خرید و فروش کاملا خودکار اتریوم در ایران قیمت هر اتریوم به ریال اتریوم خرید و فروش سرمایه گذاری روی اتریوم انواع والت های اتریوم قیمت هر اتریوم چند است قیمت هر اتریوم در روز خرید و فروش اتریوم در ایران با ریال خرید و فروش تمام اتوماتیک اتریوم فروشگاه خرید و فروش اتریوم سایت خرید و فروش اتریوم تنها سایت معتبر برای خرید و فروش ایتریوم در ایران نرخ تبدیل اتریوم به ریال قیمت خرید و فروش ایتریوم افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران ساخت حساب اتریوم شارز انواع کیف پول های اتریوم خرید اتریوم کاملا ارزان با قیمت مناسب ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 01:09 قبل از ظهر