خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - پول ریپل - (Ripple (XRP
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

پول ریپل - (Ripple (XRP

سه شنبه 18 مهر 1396 10:17 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

   ریپل چیست؟

                                                    Image result for ripple

ریپل نام یک پول دیجیتال (XRP) و یک شبکه‌ی پرداخت آزاد است که این پول در آن معامله می‌شود. این شبکه در واقع یک سیستم پرداخت توزیع شده و منبع باز (open source) است که هنوز نسخه‌ی بتای خود را تجربه می‌کند. در وب‌سایت ریپل آمده است کههدف ریپل این است که مردم بتوانند از «باغ‌های محصور» شبکه‌های مالی خلاصی پیدا کنند. باغ‌های محصور همان کارت‌های اعتباری، بانک‌ها، پرداخت‌های اینترنتی و سایر ابزارهای مالی هستند که دسترسی‌ها را محدود می‌کنند، برای تبادل پول کارمزد می‌گیرند و تأخیرهایی را در هنگام تراکنش بر مردم تحمیل می‌کنند.

ریپل چه کار می‌کند؟

ریپل از حامیان اصلی جریان آزاد گردش مالی است. آنها از قابلیت نقل و انتقال آزاد پول پشتیبانی می‌کنند و همواره از بانک‌ها و نهادهای مالی به خاطر دریافت کارمزد انتقال پول و تأخیر در پرداخت‌ها انتقاد کرده‌اند. هدف ریپل این است که شبکه‌ای ایجاد کند که پول در آن همان‌طور دست به دست شود که اطلاعات در اینترنت مبادله می‌شود.

ریپل و اینترنت

 رمزنگار ارشد ریپل، دیوید شوارتز، از شباهت ریپل و اینترنت می‌گوید: «سیستم‌های پرداخت امروزی در شرایطی هستند که ایمیل در اوائل دهه‌ی 1980 آن را تجربه می‌کرد. هر یک از ارائه‌دهندگان خدمات سیستم خودش را برای مشتریانش می‌ساخت و اگر مردم از سیستم‌های مختلفی استفاده می‌کردند، نمی‌توانستند به راحتی با یکدیگر تعامل کنند. ریپل برای متصل کردن سیستم‌های پرداخت مختلف به یکدیگر طراحی شده است».

همچنین، شوارتز پیش‌بینی می‌کند که «شرکت‌های بزرگ به تدریج کنترل خود بر جریان پول مردم را از دست می‌دهند (همان طور که پیشتر کنترل خود بر جریان اطلاعات را هم از دست دادند)».

 گردانندگان ریپل

 شرکت سازنده‌ی پروتکل ریپل یعنی اُپن‌کوین (OpenCoin) توسط کریس لارسن (مدیرعامل) و جِد مک‌کالیب (مدیر فناوری) تأسیس شده است. مک‌کالیب از متخصصان برجسته‌ی پول دیجیتال به حساب می‌آید و قبلاً در شرکت مت‌گاکس بوده است که در حال حاضر بخش زیادی از مبادلات بیت‌کوین کل جهان را بر عهده دارد. لارسن قبلاً شرکت مالی آنلاین ای‌لون (E-LOAN) را نیز تأسیس و هدایت کرده است. توسعه‌دهندگان دیگر حاضر در تیم ریپل نیز قبلاً در حوزه‌ی بیت‌کوین فعالیت کرده‌اند.

 آیا ریپل شبیه بیت‌کوین است؟

از بسیاری جهات، بله! واحد XRPی ریپل نیز مانند بیت‌کوین نوعی پول دیجیتال مبتنی بر فرمول‌های ریاضی است و تعداد واحدهای آن که می‌توان از طریق معدن‌کاری به دست آورد نیز محدود است. هر دوی آنها را می‌توان به صورت P2P و بدون دخالت شخص ثالث از یک حساب به حساب دیگر منتقل کرد. هر دوی این پول‌های دیجیتال آن قدر امنیت دیجیتالی فراهم می‌کنند که از ورود سکه‌های تقلبی به چرخه‌ی خود جلوگیری به عمل می‌آورند.

ریپل رقیب بیت‌کوین است؟

 ریپل خودش را مکمل و نه رقیب بیت‌کوین می‌داند. در حقیقت، در وب‌سایت آنها صفحه‌ای به نام Ripple for bitcoiners (ریپل برای بیت‌کوینی‌ها) هم وجود دارد.

شبکه‌ی ریپل به گونه‌ای طراحی شده است که امکان انتقال یکپارچه‌ی هر پول دیجیتالی را فراهم می‌کند: دلار، یورو، پوند، ین یا بیت‌کوین.

استفن توماس، از توسعه‌دهندگان ارشد پروتکل ریپل و از طرفداران بیت‌کوین، می‌گوید: «ریپل دروازه‌های بسیاری را برای کاربران بیت‌کوین ایجاد می‌کند و عملاً بین بیت‌کوین و دنیای مالی جهان یک پل بزرگ به وجود می‌آورد».

سودآوری ریپل چگونه است؟

 علاوه بر متصل کردن بیت‌کوین به بسیاری از انواع و اقسام پول‌های گوناگون، ریپل وعده‌ی تراکنش‌های سریع و پایداری فزاینده را به همگان داده است. ریپل، به عنوان یک شبکه‌ی توزیع شده، برای مدیریت و تضمین امنیت پایگاه داده‌ی تراکنش‌های خود وابسته به یک شرکت واحد نیست. در نتیجه، نیازی به منتظر ماندن برای تأیید بلوک‌ها نیست و تأیید تراکنش‌ها به سرعت وارد شبکه می‌شود.

تعداد ریپل‌ها؟

طبق برنامه‌ریزی‌های شرکت، سرانجام ۱00 میلیارد ریپل به وجود خواهد آمد. نیمی از آنها برای ایجاد گردش مالی ارائه می‌شوند و شرکت در نظر دارد که نیمه‌ی دیگر را نزد خود نگه دارد.

کارمزد ریپل

 ریپل مانند پی‌پال، بانک‌ها و کارت‌های اعتباری رایج کارمزد نقل و انتقال دریافت نمی‌کند. با این حال، بخش اندکی از هر ریپل (تقریباً معادل یک هزارم یک سنت) را در هر تراکنش بر می‌دارد. این میزان ریپل به جای اینکه نگهداری شود نابود می‌شود‍! این کسر میزان ریپل در عمل مانند یک سپر محافظ در برابر افرادی است که با ثبت میلیون‌ها تراکنش همزمان قصد ایجاد ازدحام ساختگی در شبکه را دارند.

ارزش ریپل

مهم‌ترین نکته درباره‌ی هر پولی، ارزش آن است! اگر بخواهیم بر اساس آمارهای مستند و معتبر صحبت کنیم، در آوریل 2013 هر ۱000 ریپل با یک دلار آمریکا مبادله می‌شده است و در ۱۷ می 2013 حدود ۱۱5 ریپل معادل یک دلار آمریکا بوده است؛ افزایش ارزش چشمگیر طی یک ماه! اکنون پس از چند سال، ارزش کنونی ریپل به رسیده است. پس از چهار سال، ارزش ریپل در می 2017 به 0.3 دلار رسیده است.


*** Ripple coin با نماد XRP یکی از بهترین کریپتورهای موجود در بازار است که تفاوت اساسی آن با سایر کریپتورها مربوط به استراتژی آن است که با توجه به سرعت انتقال بالا و کارمزد تقریبا صفر، بدنبال جایگزینی SWIFT (سیستم انتقال بانکی سوئیفت)  می باشد که در صورت موفقیت، رشد غیرقابل باوری خواهد داشت. ارزش آن تا اوایل سال 2017 حدود 0.006 دلار بود که با توجه به استقبال کشور کره جنوبی و تا حدودی ژاپن از آن با رشد خیره کننده 60 برابری مواجه شد و تا حدود 0.40 دلار پیش رفت و قیمت فعلی آن که حدود 0.20 دلار می باشد نیز 30 برابر ارزش آن در اوایل سال است. ( نمودار زیر را ببینید)

کارشناسان معتقدند در صورت استقبال سایر دولت ها از آن، ارزش ریپل می تواند سقف های 1، 10 و نهایتا 100 دلار را نیز رد کند.

ریپل (Ripple)

ریپل (XRP) یک شبکه‌ بین‌المللی تسویه‌ بلادرنگ است که به ارائه‌ پرداخت‌های بین‌المللی کم هزینه و آنی می‌پردازد. در سال ۲۰۱۲ در تعریف این سرویس گفته شد که، «ریپل به بانک‌ها امکان تسویه‌ پرداخت‌های بین‌المللی را به صورت فوری، با شفافیت پایانه به پایانه و هزینه‌ کم می‌دهد». ارز ریپل دارای سرمایه‌ ۲۶/۱ میلیارد دلاری در بازار است. ساخت ریپل نیازی به معدن‌کاوی ندارد که این ویژگی باعث انحراف از مسیر بیت‌کوین و آلت کوین‌ها می‌شود. عدم نیاز به معدن‌کاوی باعث کاهش استفاده از نیروی کامپیوتر و به حداقل رساندن تأخیر در شبکه می‌شود. ریپل معتقد است که «ارزش توزیعی، یک روش قدرتمند برای تشویق و تحریک رفتارهای معینی در بازار می‌شود و از این رو در حال حاضر برنامه‌ ما توزیع هر چه بیشتر XRP است».

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک ریپل - (Ripple (XRP از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


فروش انلاین و سریع و انی ریپل - (Ripple (XRP به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید

لینک های مرتبط
خرید ریپل - (Ripple (XRP
خرید انلاین ریپل - (Ripple (XRPخرید اتوماتیک ریپل - (Ripple (XRPشارژ انلاین و اتوماتیک ریپل - (Ripple (XRPچنج و اکسچنج خرید و فروش ریپل - (Ripple (XRP
سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش ریپل - (Ripple (XRP در ایران
بهترین نرخ خرید و فروش ریپل - (Ripple (XRP
فروش ریپل - (Ripple (XRPفروش انلاین ریپل - (Ripple (XRPصرافی ریپل - (Ripple (XRPچنج ریپل - (Ripple (XRPخریدار و فروشنده ریپل - (Ripple (XRP
بازار خرید و فروش و شارژ ریپل - (Ripple (XRP

تنها نماینده و افیسر رسمی خرید و فروش و شارژ ریپل - (Ripple (XRP با بهترین نرخ

خرید و فروش ریپل - (Ripple (XRP
تبدیل ریپل - (Ripple (XRP به ریال
خرید دلار ریپل - (Ripple (XRP
خرید پول ریپل - (Ripple (XRPخرید ارزالکترونیک ریپل - (Ripple (XRPخرید و فروش انلاین و اتوماتیک ارزالکترونیک ریپل - (Ripple (XRP
شارژ حساب و اکانت ریپل - (Ripple (XRP با بهترین نرخ روز
قیمت ریپل - (Ripple (XRP
قیمت خرید و فروش ریپل - (Ripple (XRP
ریپل - (Ripple (XRP خرید و فروش
صرافی انلاین و اتوماتیک ریپل - (Ripple (XRP
ریپل - (Ripple (XRP با بهترین نرخ خرید و فروش
خرید و فروش و شارژ ریپل - (Ripple (XRP
تبدیل انلاین ریپل - (Ripple (XRP
خرید و شارژ حساب ریپل - (Ripple (XRP با ریال
صرافی و سایت و چنج و اکسچنج ریپل - (Ripple (XRP در ایران
قیمت خرید و فروش ریپل - (Ripple (XRP در ایران
نرخ خرید و فروش ریپل - (Ripple (XRP
ریپل - (Ripple (XRP خریدریپل - (Ripple (XRP فروشریپل - (Ripple (XRP خرید و فروش
ریپل - (Ripple (XRP شارژ
شارژ حساب ریپل - (Ripple (XRP
شارژ اکانت ریپل - (Ripple (XRPچنج خرید و فروشریپل - (Ripple (XRP
صرافی انلاین و اتوماتیک خرید و فروش و شارژریپل - (Ripple (XRP در ایران
سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش ریپل - (Ripple (XRP در ایران
ریپل - (Ripple (XRP خرید و شارژ
خرید ریپل - (Ripple (XRP با ریال
صرافی ریپل - (Ripple (XRP در ایران
فروش ریپل - (Ripple (XRP
خرید و فروش ریپل - (Ripple (XRP در ایران
صرافی و سایت خرید و فروش و شارژ ریپل - (Ripple (XRP در ایران
خرید و شارژ ریپل - (Ripple (XRPدیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: پول ریپل - (Ripple (XRP ، خرید اعتبار ریپل ، خرید اینترنتی ریپل ، اشنایی با ریپل ، خرید سریع ریپل ، اموزش خرید و فروش ریپل ، سایت خرید ریپل ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 19 مهر 1396 12:24 قبل از ظهر