خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - مقایسه کارت های دریایی سیستم های پرداخت محبوب
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

درآمد در cryptocurrency به داوری

مقایسه کارت های دریایی سیستم های پرداخت محبوب

در حال حاضر هیچ نیاز به باز کردن یک حساب در یک بانک دریایی وجود دارد - به اندازه کافی برای ثبت نام در یکی از سیستم های پرداخت، که به کارت ناشناس. 

در مورد آنها امروز و صحبت خواهیم کرد. ما شما را به آنچه نقشه دریایی، چگونه کار می کند و چه ایجاد شده است. به شما خواهد آموخت که چگونه به مالکیت یک کارت ناشناس، و چه مقدار از آن می تواند ناشناس ماندن مالی هزینه.

ناشناس (دریایی) نقشه چیست و چرا لازم است؟

به تازگی کارت های دریایی صادر نه تنها بانک ها، بلکه برخی از سیستم های پرداخت. با کمک آنها، این امکان را به پول نقد از مبالغ زیادی از پول، در حالی که باقی مانده به طور کامل کشف شد. اما، سیستم های پرداخت مانند، ما یک کمی بعد صحبت کنید. در این میان، اجازه دهید ما یک مثال ساده از اینکه چگونه یک کارت ناشناس می تواند در زندگی روزمره استفاده در نظر بگیرید.

بیایید می گویند شما در حال کار راه دور بر روی شرکت های خارجی که شما به اتهام بر روی نقشه. با توجه به قانون اوکراین، شما ملزم به اعلام درآمد خود را و او را مالیات 18٪ پرداخت. اگر شما نمی خواهید به "سهم" خود سخت به دست آورده، استفاده از نقشه های دریایی حفظ گمنامی را، و هیچ کس درآمد می داند.

سیستم های پرداخت الکترونیکی کارت فلات قاره

اجازه بدهید ببینیم چه CSE حمایت از عملکرد صدور کارت های ناشناس، و چقدر لذت آن هزینه خواهد شد.

کارت دریایی AdvCash مسترکارت

سفارش تنها تایید کاربران می توانند کارت ناشناس پلاستیک این سیستم پرداخت. 

در 7 روز اول بعد از ثبت نام، کاربران این فرصت را به خرید یک کارت پلاستیکی فقط برای $ 4.99 است. در پایان این دوره، قیمت به $ 14.99 افزایش یابد. 

از جمله مزایای استفاده از این کارت - سرویس رایگان و بدون کمیسیون در هر خرید. اما نکته اصلی - شما می توانید با یک کارت تا 3000 پول نقد از $ در هر روز، و یا تا 90 000 $ در یک ماه!

اگر شما می خواهید برای پر کردن کارت از طریق کیف پول AdvCash، شما یک کمیسیون از $ 0.99 را حذف کنید. برای برداشت پول از در دستگاه های خودپرداز به دلار، شما شارژ خواهد شد قیمت: 1.99 $ کمیسیون. و برای خروج در یک دستگاه خودپرداز در ارز دیگر - $ 2.99 و اضافی 2.95٪ از مقدار ارز.

دوباره پر کردن می توانید به طور مستقیم از وب مانی (کمیسیون برای تکمیل - 3٪) و یا از طریق مبدل E-ارز .

مثال زیر را در نظر بگیرید: 

  • شما می خواهید برای دریافت 1000 $ از طریق دستگاه خودپرداز به دلار: $ 1،000 - $ 1.99 = $ 998.1. این کمیسیون خواهد بود 0.2٪.
  • شما می خواهید برای دریافت 1000 $ از طریق دستگاه خودپرداز در ارز دیگر: $ 1000 - $ 2.99 - 2.95٪ = $ 967.5. این کمیسیون خواهد بود 3.2٪.

کارت دریایی OKPAY مسترکارت

برای به دست آوردن OKPAY کارت ناشناس، شما باید کیف پول ثبت نام و تصویب تأیید. 

هزینه این کارت از این سیستم پرداخت 15 $ می باشد. با این حال، صبور باشید، منتظر یک معجزه به دلیل پلاستیکی حدود 1 ماه داشته باشد. اگر می خواهید سرعت بخشیدن به روند - آماده اضافی $ 55. سپس تحویل در عرض 5-7 روز کاری تحقق یابد.

در هنگام انتقال پول از یک کیف پول بر روی کارت، شما را به هزینه از $ 3 حذف شده است. به پول نقد از پول در دستگاه های خودپرداز، شما باید برای پرداخت هزینه از 2٪ از مقدار.

مثال زیر را در نظر بگیرید:

  • شما می خواهید برای دریافت 1000 $ از OKPAY خودپرداز به دلار: $ 1،000 - 2٪ = $ 980. 

اگر شما به کارت خود را در سال اول استفاده نمی کنید، با بیشتر شما 10 $ برداشت. عدم در سال دوم عمل 17.50 $ هزینه خواهد شد.

برای دوباره پر کردن کیف پول الکترونیکی، شما می توانید با استفاده از مبدلهای الکترونیک ارز .

نقشه سازه های دریایی MoneyPolo VISA

برای به دست آوردن یک کارت ناشناس از این سیستم پرداخت، شما باید آن را باز کنید و از طریق تأیید.

کارت در چند ارزهای موجود است: یورو، دلار و پوند استرلینگ. کارت دلار به شما 19.99 $ هزینه. کارت "یورو» - 15،99 €. "پوند" - در £ 9.99. نقشه حمل و نقل رایگان است، اما در این مورد باید به 3-4 هفته صبر کنید. اگر زمان است، شما می توانید پرداخت 50 $ و منتظر بسته ظرف 5 روز کاری.

خدمات MoneyPolo کارت به صورت رایگان، اما برای هر فعل یا ترک فعل عملیات شما شارژ خواهد شد تعداد زیادی از کمیسیون. بنابراین، برای خرید بین المللی شما نیاز به پرداخت یک کمیسیون 0.72 $؛ برای برداشت از ATM در بریتانیا - 2.40 $؛ و بیرون پادشاهی - $ 3.60. برای ارز خارجی اضافی شما 2.75٪ از مقدار حذف شده است. همچنین شارژ پول برای وجوه ارسالی غیر تجاری (1.60 $)؛ معامله را رد کرد (0.56 $) پرداخت هزینه برای برداشت تمام پول ($ 16) و سرویس و خدمات اس ام اس.


مثال زیر را در نظر بگیرید:

  • شما می خواهید برای دریافت 1000 $ از MoneyPolo خودپرداز به دلار: $ 1000 - $ 3.60 = $ 996.4. این کمیسیون خواهد بود .36٪.
  • شما می خواهید برای دریافت 1000 MoneyPolo $ از یک دستگاه خودپرداز در ارز دیگر: $ 1000 - $ 3.60 - 2.75٪ = $ 969. این کمیسیون خواهد بود 3.1٪.

بالا تا کارت می تواند به صورت نقدی می باشد، با انتقال بانکی یا توسط سیستم OKPAY پرداخت. شایان ذکر است که این کمیسیون برای دوباره پر کردن از طریق OKPAY کمتر از 1 $ از MoneyPolo. با این حال، یک محدودیت وجود دارد - تنها دو تکمیل در روز است.

با کارت MoneyPolo VISA، شما می توانید از یک دستگاه خودپرداز تا 2000 $ در هر روز، و یا تا 20 000 دلار در هر ماه برداشت. 

کارت دریایی Payeer مسترکارت

برای خرید کارت ناشناس از این سیستم پرداخت، نه لزوما مورد تأیید. به سادگی یک حساب ایجاد کنید. با این حال، در این مورد، شما می توانید بیش از 1000 $ از یک دستگاه خودپرداز برداشت و یا خرید بیش از 1500 $ در اینترنت. اگر شما بیش از این حد، شما هنوز هم موظف به اعلام هویت خود هستند. البته، به جز برای سیستم پرداخت از معاملات مالی خود را نمی خواهد کسی می داند.

دریافت کارت دریایی میتواند آزاد باشد، اما از شما خواسته خواهد شد که به پرداخت حمل و نقل از $ 9.95. اگر شما نمی خواهید به یک کارت ماه صبر کنید، شما می توانید پرداخت 44.95 $، و به منظور کاهش مدت انتظار به نصف.

برای برداشت پول در دستگاه های خودپرداز، شما را به کمیسیون 1،99-3،5 $ (بسته به خودپرداز) را حذف کنید. برای برداشت از کارت به یک ارز های مختلف، شما علاوه بر بیشتر 2.5 درصد را در تبادل.

مثال زیر را در نظر بگیرید:

  • شما می خواهید برای دریافت 1000 Payeer $ با یک دستگاه خودپرداز به دلار: $ 1،000 - $ 3.5 = $ 996.5. این کمیسیون خواهد بود 0.4٪.
  • شما می خواهید برای دریافت 1000 Payeer $ با یک دستگاه خودپرداز در ارز دیگر: 1،000 $ - $ 3.5-2.5٪ = $ 971.5. این کمیسیون خواهد بود 2.9٪


یکی از مزایای اصلی Payeer کارت - آن است که توسط سیستم بیمه سپرده اروپا بیمه شده است. این به این معنی که اگر این بانک بسته است، شما تماس تمام پس انداز خود را دریافت کنید.

برای دوباره پر کردن سیستم پرداخت، استفاده از مبدل E-ارز .

آیا هر گونه ملاحظات ویژه ای وجود دارد که در هنگام انتخاب یک کارت دریایی؟

هیچ توصیه خاص وجود دارد، احتمالا نه. نکته اصلی این است که شما متناسب با شرایط برای کارت های صدور و پرداخت. 

و در نهایت،

آیا کارت ناشناس را فراموش نکنید می کند داده های شما را پوشش نمی 100٪ است. آنها به سیستم پرداخت و بانکی است که کارت صادر شناخته شده است


خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ارزهای الکترونیک از لینک های زیر

 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: درآمد در cryptocurrency به داوری ، از داد و ستد کالا به Bitcoin: تکامل پرداخت ، خرید بیت کوین ، خرید انلاین بیت کوین ، خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین ، صرافی بیت کوین ، صرافی انلاین خرید و فروش بیت کوین ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 16 خرداد 1396 10:29 بعد از ظهر