خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید و فروش بیت کوین با قیمت مناسب
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید و فروش بیت کوین با قیمت مناسب

پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 08:27 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

Ethereum هزینه تجزیه و تحلیل: 02-10 مه


Ethereum هزینه تجزیه و تحلیل: 02-10 مه

در نتیجه - قیمت Ethereum به 100 $ علامت، که توسط معاملات فروش بزرگ به دنبال داشت رسید حدس و گمان پس از اخبار ETF است. آیا این به معنای پایان روند صعودی بلند مدت؟

ETH \ USD

بلند مدت روند صعودی مختل

به نظر می رسد که ما می توانیم یک نتیجه واسطه برسد، با توجه به اینکه اوج روند بلند مدت تعریف شده است. پس از موج جدید از $ 80، قیمت از 100 $ رسید. بنابراین، قیمت Ethereum 17 بار در پنج ماه افزایش یافته است. حجم رشد ما از $ 80 دیده می شود به طور قابل توجهی پایین تر از آنچه آن را از 20 $ تا 50 $ بود. همچنین، افزایش شدید با کاهش به طور مشابه تیز، که از طریق نقطه شروع که رشد شکسته شد به دنبال داشت. همه این عوامل مخل به روند هستند. سناریوی مشابهی از بازی در 177 مارس، وقتی Ethereum به شدت از 50 $ به 36 $ سقوط کرد و در یک آپارتمان برای یک ماه پس از آن گیر کرده بود. بنابراین، ما می توانیم در نظر گرفتن روند بلند مدت از مقیاس فعلی به پایان رسید.

ETH / USD جدول

ادامه تک به تک رو به پایین

معمولا، پس از ساختار یک روند است مختل شده است، تک به تک شرح زیر است. Ethereum قیمت در حال حاضر رسیده به اهداف حداقلی از تک به تک، تشکیل اوج به احتمال زیاد از این اصلاح. Ethereum برخی از پشتیبانی از گاو نزدیک 74 $ لذت می برد.همچنین معاملات بزرگ قبلی و فعلی در آن سطح دیده می شود وجود دارد. این علامت ممکن است تبدیل به اوج معکوس حرکت اصلاحی و عمیق تر است.

تشکیل یک روند در مقیاس بزرگتر

منطقه اصلاح با مقیاس متوسط ​​به سمت روند رو به بالا خواهد قبل از سطح 74 $ باشد. اگر هیچ واژگونی در 74 $ وجود دارد، شانس را به سمت رشد مستمر تغییر خواهد کرد. حداقل تا زمانی که حجم انباشته از سفارشات فروش در نزدیکی 95 $.

ETH / USD جدول

ETC \ USD

روند صعودی از $ 3 به پایان رسیده است

Ethereum قیمت کلاسیک شده است به عنوان اوج روند صعودی تعریف شده است. حرکت از 3 $ را می توان در نظر گرفته به پایان رسید، به عنوان آن شده است توسط معاملات فروش بزرگ از 7 $ به هم زدند. همه این را می به یک خرس بزرگ گرفتن سود خود اشاره می کنند.

ETC / USD جدول

اصلاح عمیق تر

Ethereum کلاسیک قیمت در حال تجربه یک سناریو شبیه به Ethereum. واژگونی رو به پایین در مقیاس بزرگ است هنوز صورت گرفته. اوج احتمال از اصلاح 5.2 $ به سمت روند از $ 3 تشکیل شده است. تک به تک تیز تایید کرد که. در صورت سقوط عمیق تر، این نقطه منتقل خواهد شد. اگر Ethereum کلاسیک است که نقطه می رسد دوباره بدون حمایت کافی، بازگشت به سمت پایین به احتمال زیاد به دنبال خواهد داشت.

جدید رشد در مقیاس بزرگ

یک سناریوی متفاوت بازی خواهد کرد بدون معکوس در 5.2 $. در آن صورت، ETC شانس بهتری برای نگه داشتن در حال رشد حداقل به 7 $ داشته باشد.

بیت کوین خوب بلند مدت سرمایه گذاری: مدیر عامل شرکت عمده سیلیکون ولی راه اندازی

8922 بازدید در مجموع
 
462 کل سهام
بیت کوین خوب بلند مدت سرمایه گذاری: مدیر عامل شرکت عمده سیلیکون ولی راه اندازی

مایکل Dunworth، مدیر عامل شرکت ها Wyre، راه اندازی fintech که در پردازش نقل و انتقالات بانکی جهانی متمرکز، به تازگی اعلام کرد که مشاوران مالی باید Bitcoin اخبار به عنوان یک طبقه دارایی در نظر بگیرید.

به عنوان توصیف شده توسط توسعه دهنده بیتکوین اندرو DeSantis،

"بیت کوین یک زمان و پیام پروتکل غیر متمرکز است که وقتی اجرا و نتایج آن پایدار در یک سیستم ذخیره سازی ارزش است."

بنابراین، بسته به استفاده، بیت کوین می تواند به عنوان طلا دیجیتال، شبکه حل و فصل و پول نقد دیجیتال یا ارز .

دارائی ایمن

در چین و دیگر کشورها، سرمایه گذاران نهادی و معامله گران با مشخصات بالا استفاده بیتکوین به عنوان یک محصول دارائی و ثروت مدیریت ایمن (WMP). در شرایط عدم اطمینان اقتصادی و محدودیت هایی ارز، سرمایه گذاران به Bitcoin اشاره به حفظ ثروت و دارایی های خود را. چنین مورد استفاده از بیت کوین همچنین در اوایل سرمایه گذار فیس بوک و صاحب تیم گلدن استیت رزمندگان NBA Chamath Palihapitiya تاکید کرده بود که او گفت:

"تکرار باور من در مورد بیت کوین. این بیمه نامه نهایی در برابر استبداد، محدودیت هایی ارز و دیگر اشکال تخریب ارزش است. "

Dunworth، که به تازگی توانست به یک بودجه سری A $ 5.8 میلیون دور AMPHORA سرمایه برای Wyre به رهبری، ابراز خوش بینی خود را به سمت بیت کوین اصرار مشاوران مالی به در نظر گرفتن کیفیت فوق بیت کوین و دسته بندی Bitcoin اخبار به عنوان یک طبقه دارایی.

مهمتر از همه، بیتکوین یکی از چند ارز و یا دارایی است که به طور کامل و تنها وابسته به بازار، در حالی که بسیاری از دارایی ها در بازار عمومی به طور مستقیم توسط عملکرد ارز ذخیره و اقتصاد جهانی را تحت تاثیر قرار است.

نوسانات

در netwealth تور گروه مورد مطالعه، یک برنامه fintech چهار روزه با حضور استرالیا مبتنی بر مشاوران مالی با وجوه دام تحت مدیریت (FUA) از 14 $ میلیارد، Dunworth اظهار داشت:

"یک مقدار زیادی از رشد فناوری است که هنوز به اتفاق می افتد، با تاثیر بسیار گسترده ای در سطح بین المللی وجود دارد. دامنه را برای فرصت بزرگ است ... اگر کسی به شما گفت در سال 1991 که شما می توانید در این چیزی که به نام "اینترنت سرمایه گذاری، شما می توانید آن را انجام دهید دانستن اینکه چه چیزی تمام ما اکنون می دانیم در مورد آن. ما در همان [اوایل] مرحله با Bitcoin می باشد. "

Dunworth تاکید کردند که در حالی که بیتکوین نرخ نوسانات کوتاه مدت همچنان بالا است، آن همچنان یک سرمایه گذاری عالی بلند مدت  برای طیف گسترده ای از مشتریان و سرمایه گذاران.

"بسیاری از مردم می گویند که بیت کوین بسیار فرار است. این در کوتاه مدت است اما اگر من انجام مدیریت صندوق برای موکل من، من آن را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت بسیار خوبی را ببینید، "اشاره کرد Dunworth.

نرخ نوسانات بیت کوین یک اندازه گیری از رشد است که می کند و نمی نمی توانند به درستی به تصویر می کشد ارزش بیت کوین است.

بیت کوین دارای یک درپوش ثابت عرضه در 21 میلیون است. تا زمانی که یک تقاضای پایدار است و یا همچنان به افزایش، قیمت بیتکوین نیز روند رو به بالا حفظ کند.

اگر چه بسیاری از کارشناسان در گذشته ذکر است که نرخ نوسانات بالا و بیت کوین یک جزء منفی به عنوان یک ارز دیجیتال و فن آوری است، بیت کوین هنوز در مراحل اولیه توسعه است.

با گذشت زمان، نرخ نوسانات بیت کوین کاهش خواهد یافت به عنوان راه حل پوسته پوسته شدن اجرا می شوند و شبکه بهینه سازی شده است.ETC / USD جدول

Ethereum مقابل داش در رقابت برای $ 100 علامت گذاری به عنوان، هر دو آستانه عبور


Ethereum مقابل داش در رقابت برای $ 100 علامت گذاری به عنوان، هر دو آستانه عبور

پنجشنبه شب از قیمت Ethereum شگفت آور از $ 70 ستون به 100 $ دستخوش تغییرات ارسال Ethereum طرفداران و دارندگان با لبخند تمام راه را به رمزی "بانک" برای بررسی تعادل خود را.

با 22.75 درصد پرش قابل توجه، همه چیز به نظر می رسد به خوبی پیش میرود برای آنها و کلاه خود را در بازار است در 9 $ میلیارد. در حال حاضر، کلاه بازار به طور کلی سری ومخفی $ 40 میلیارد رسیده است.

توسعه به معنای پیشگام قرارداد های هوشمند در حال حاضر پیشی گیرد و رمزنگاری چند لحظه بعد، داش ، که در ستون 90 $ برای برخی از زمان بوده در حال حاضر. با این حال، در زمان نوشتن، داش است که در بیش از $ 100 به فروش می رسد.

Ethereum مقابل داش در رقابت برای $ 100 علامت گذاری به عنوان، هر دو آستانه عبور

داش در حال حاضر تاریخ با عنوان اولین altcoin به نقض علامت $ 100 ساخته شده است. با هر دو که در $ 100 خط در زمان پر کردن این گزارش، آن را جذاب است تصور کنید که از دو درخواستی می توانید در این موقعیت نگه دارید.

حتی اگر Ethereum در حال حاضر کمی جلوتر، شما می توانید عقب سر خود را در این صنعت که آن را به قیمت و پیش بینی بازار کلاه می آید. چند صاحب نظر ذکر شده است که در این موفق است.

نیروی پشت Ethereum

نمودارها Ethereum

پس از پارگی 50 علامت $، Ethereum قیمت تنظیم به سمت بالا از 80 درصد ساخته شده است. بسیاری از کارشناسان در اکوسیستم رمزنگاری با اعتماد به نفس اتر به عنوان یک نتیجه از امکان رو به رشد هستند تایید ETF ، در حالی که دیگران حدس زده شود که سرمایه گذاران نهادی بیشتر در حال حاضر درگیر شدن.

Moreso است مکتب فکری دیگری که بر آن است که تصمیم به تجدید نظر در ETF بیتکوین را تکذیب کرد در ماه مارچ نیز موثر بر تورم دوم cryptocurrency به با ارزش ترین است. به هر صورت ممکن است، آن است که همه برای چشم انداز خوب به عنوان منتقدان و شکاکان از صنعت همچنان به شرمنده شود.

داش می توانید آن را

نمودارها داش

از سوی دیگر، یکی از عوامل است که به احتمال زیاد به فشار داش به سمت محدوده 100 $ نیز وجود دارد، هر چه ممکن است. ساز و برگ دیجیتال حریم خصوصی محور است، افزایش قابل توجهی یکی دیگر از که توسط ذکر شده داده شده است Coinapult این هفته است.

ادغام خرید فیات از داش اجازه خواهد داد که در سطح جهانی بدون شخص ثالث. به عنوان یک ماده در واقع، آخرین همکاری بسیار ناب است از Coinapult به خوبی می چرخاند.

به هر حال، نبرد بین اتر و خط تیره برای رسیدن به و حفظ موقعیت $ 100 بسیار هیجان انگیز و نیرو برای کل جامعه رمزنگاری است.صرف نظر از هر کس می شود وجود دارد برای اولین بار، آن را به مرزها برای همه گسترش دهد.

لیت کوین هزینه موج به 30 $ به عنوان بزرگترین پشتیبانی از Exchange می افزاید کره جنوبی


لیت کوین هزینه موج به 30 $ به عنوان بزرگترین پشتیبانی از Exchange می افزاید کره جنوبی

لیت کوین قیمت رو به افزایش از فعال شدن ثابت معامله انعطاف تیم توسعه هسته بیت کوین و پوسته پوسته شدن راه حل تفکیک شاهد  (SegWit) بوده است. افزایش تقاضا به سمت لیت کوین مبادلات ارز دیجیتال در مناطق عمده تحت فشار قرار دادند برای اضافه کردن  پشتیبانی تجارت برای کاربران Litecoin و سرمایه گذاران.

اخیرا، لیت کوین خالق و Coinbase مدیر مهندسی چارلی لی نشان داد که Bithumb، بزرگترین بازار ارز دیجیتال کره جنوبی، حمایت یکپارچه کامل برای تجارت لیت کوین. تقریبا بلافاصله پس از اعلام Bithumb، حجم معاملات روزانه لیت کوین به $ 174 میلیون رسید، از حدود 80 $ میلیون. علاوه بر این، Bithum خود را به عنوان سومین ارز لیت کوین در جهان، در یک دوره از روز است.

با توجه به ارائه دهندگان دیجیتال اطلاعات بازار ارز های مختلف از جمله CoinMarketCap، Bithumb موقعیت خود به عنوان حفظ کرده است سومین ارز لیت کوین در بازار جهانی، پردازش در حدود 8.3 درصد از لیت کوین حجم معاملات روزانه. در حال حاضر، لیت کوین حجم معاملات روزانه Bithumb معادل $ 14.5 میلیون است، که بالاتر از BTC-E و Bitfinex است.

Ethereum به لیت کوین؟

این در تاریخ 5 مه که کره جنوبی رسما بزرگترین بازار ارز Ethereum با حجم معاملات $ 105 میلیون و 21 درصد از سهم بازار ارز Ethereum جهانی تبدیل شد، نازل شده است.

Cointelegraph مانند رشد انفجاری Ethereum به نگرانی های جامعه محلی بر سر مسائل مقیاس پذیری Bitcoin اخبار و هک ارز نسبت داد. در واقع، زمانی که یکی از مبادلات Bitcoin اخبار کره جنوبی Yapizon هک شد، رقابت مبادلات ارز دیجیتال افزایش حجم معاملات از ارز رمزنگاری جایگزین یا altcoins مانند موج دار شدن و اتر را تجربه کرد.

با توجه به جیک کیم، یک توسعه دهنده و محقق بیتکوین مستقر در کره جنوبی، لیت کوین را آغاز کرده است برای جذب علاقه جوامع محلی و سرمایه گذاران . کیم توضیح داد برخی از جوامع با توجه به سرمایه گذاری در لیت کوین، که توجیه افزایش انفجاری بازار Bithumb لیت کوین در حجم معاملات.

در حالی که آن را دشوار است به تعمیم اثر کلی ادغام کره جنوبی Bithumb ارز در مورد حمایت از لیت کوین به روند قیمت لیت کوین می توان گفت که دلالان تبدیل شده اند افزایش خوش بینانه در مورد رویکرد مقیاس پذیری لیت کوین و ظهور بازارهای نوآورانه.

بیت کوین در حال پیشرفت به سرعت در حال مانند در روزهای اولیه از اینترنت: کارشناسان


بیت کوین در حال پیشرفت به سرعت در حال مانند در روزهای اولیه از اینترنت: کارشناسان

تصویب جریان اصلی بیت کوین رود دست به دست با افزایش سرمایه گذاری در بازار و همچنین قیمت بیت کوین و altcoins بالا .

باب چوب دانشگاه Nexxus که می گوید:

"cryptocurrency به سرعت در حال پیشرفت با راه حل های فناوری است که به مراتب فراتر توسعه بازار از مردم جریان اصلی."

با این حال، در مراحل اولیه توسعه با تراکم به طور مداوم در حال رشد از تصویب، بعضی عوامل از اهمیت زیادی برخوردار است در نظر گرفته و اساسی برای توسعه صنعت رمزنگاری به طور کلی.

المان ها از تصویب

چوب توضیح می دهد که مهم ترین عناصر برای تصویب جریان اصلی آینه کسانی که از فن آوری های جدید قبلی مانند کامپیوتر شخصی و اینترنت می باشد. آنها عبارتند از آگاهی و دانش عمومی، سود کاربران درک گاهی اوقات به عنوان "برنامه قاتل،" راحتی و سهولت استفاده، امنیت و ایمنی.

با توجه به چوب، مقدار بسیار کمی در حال حاضر انجام برای پیشبرد منافع cryptocurrency به از دنیای تکنولوژی را به عموم مردم به جریان اصلی. به عنوان کارآفرینان کسب و کار گرا بیشتر توسعه راه حل های cryptocurrency به ، فکر بیشتری را به رفع نیازهای  برای تصویب جریان اصلی است.

او اشاره می کند که نرخ متداول رشد برای تصویب جریان اصلی cryptocurrency به نیاز به شتاب برای دیدن نرخ پذیرش مشابه فن آوری های جدید قبلی است.

چوب می گوید:

"کامپیوتر شخصی در اطراف 1975 اختراع شد، اما نمی تصویب جریان اصلی تا سال 1990 با شیوع رابط کاربر گرافیکی برای قابلیت استفاده را مشاهده کنید. اینترنت تجاری در سال 1990 در دسترس بود اما تصویب جریان اصلی تا پس از آغاز قرن گذشته را نمی بینم. cryptocurrency به در مراحل اولیه تنها هشت سال از زمان اختراع خود است و در حال حاضر به صفحه نمایش سبز و فلاپی درایو از دوران رایانه های شخصی در اوایل 1980s مقایسه است. بر اساس این فن آوری های جدید قبلی، cryptocurrency به ممکن است تصویب جریان اصلی کامل تا بعد از سال 2025. رسید "

Nexxus که در حال کمک غیر تکنولوژی کاربران عمومی جریان اصلی در یادگیری آنچه cryptocurrency به است و چگونه آن را می توانید آنها را بهره مند شوند. چوب می گوید Nexxus که در حال شکل گرفتن این فن آوری به مردم به جای تلاش برای گرفتن مردم به فن آوری:

"ما نیاز به دیدار با مردم که در آن آنها راحت ترین و هدایت آنها به فضائل از cryptocurrency به."

تصویب ذهنی است

مدیر عامل شرکت Netcoins، مایکل وگل ، فکر می کند که این ایده از تصویب جریان اصلی از cryptocurrency به ذهنی است:

"من شخصا این هرگز دیده می شود به عنوان چیزی که باید توسط آجر و خرده فروشان ملات پذیرفته می شود به منظور جریان اصلی در نظر گرفته شود Bitcoin اخبار."

او با توضیح که بیت کوین یک ابزار ارزشمند برای تجارت الکترونیک، پرداخت است ادامه می دهد، خرد، نظیر به نظیر وام، ذخیره ارزش و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر.

موارد استفاده همچنان به رشد و بیت کوین در حال حاضر در راه است که پول نقد، کارت اعتباری و طلا به سادگی نمی تواند تابع استفاده می شود.

وگل نیز اشاره می کند که تیم های لیگ آمریکا ورزشی که بیت کوین را به عنوان یک شکل از پرداخت وجود دارد. "من کاملا ملاحظه کردند که تصویب جریان اصلی،" او می گوید.

مقایسه اینترنت

همچنین ساخت اشاره خاص به روزهای اولیه از اینترنت، وگل اشاره می کند که حتی اگر بسیاری از کاربران به طور جدی توسط اواخر 1990s آنلاین بودند، اکثریت جمعیت به سادگی به حال بدون دسترسی به اینترنت (یا نیاز به دسترسی به درک شده)، در حالی که حتی برخی از ایده داشتن یک کامپیوتر دوری کردند.

وگل توضیح می دهد که اینترنت شد محکوم به شکست به دلیل آن بود که توسط همه در آن نقطه در زمان استفاده نمی شود.

او با توجه به که او انتظار یک مسیر مشابه با بیت کوین، به جز با بیت کوین به عنوان یک پشت ستون فقرات صحنه برای مصرف کنندگان عادت کرده اند به پول بدون پشتوانه نتیجه گیری.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 08:40 بعد از ظهر