خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید فوری و اسان و سریع وب مانی به ریال -خرید وب مانی بدون کارمزد و ارزان در ایران
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

چگونه برای حذف Webmoney Purse 

کیف پول وب مانی

قبل از اینکه شما بخواهید - "چگونه به حذف یک کیف پول وب مانی"، ما باید به آن را دارند. خب، تصور کنید که ما تلاش خواهد کرد تا حذف شود. بنابراین، ما باید یک حساب وب مانی. ما به ترتیب دریافت WMID - یک شناسه شخصی است. هنگام ثبت نام یک حساب مشتری جدید، به عنوان یکی از شرکت کنندگان از روند انتقال پول - انتقال وب مانی، تخصیص داده شده است یک شناسه 12 رقمی - WMID.

گواهی نام مستعار

سپس، به این WMID ایجاد شده و متصل کیف پول - شناسه 12 رقمی با 1 نامه پیشوند. اولین سطح از شناسایی - یک نام مستعار گواهی، فقط رایگان صادر بلافاصله پس از ثبت نام. و این سطح اولیه امنیت در نظر گرفته شده به ارسال مشخصات مندرج در گذرنامه به سایت.

انتصاب او فقط مقدمه ای بر سیستم است. همچنین، این سطح از شناسایی اجازه می دهد تا ما را به ارائه سرویس محدود که مسئولیت رسیدگی به مقادیر کم هنگام خرید آنلاین، بالا تا تلفن های همراه، پرداخت هزینه خدمات است.

اگر در این مرحله اولیه، ما یک ایده در مورد امتناع از خدمات، هنگامی که به حد کامل از سیستم با توجه به اعتبار از مشتریان خود، ما یک ناراحتی بزرگ در عدم حذف حساب ندارد. از آنجا که، قوانین خود WMT می گویند که "درجه اعتماد و با نام مستعار گواهی به مشتریان حداقل است."

گواهی نام مستعار

گذرنامه رسمی و داده های شخصی

اما، اگر ما دو یا سه وب مانی کیف پول ایجاد کرده اند، و سپس دریافت یک گواهی رسمی، سپس آن را نیاز به تایید از داده های پلاک وارد شده، کد مالیات بر ارزش افزوده با یک اسکن با ارسال اسناد به خدمات است. بنابراین، ما از یک طرف امکان گسترش حساب ما، و از سوی دیگر - به به شبکه ارسال اطلاعات شخصی خود را.

گذرنامه رسمی

ما سعی به استفاده از. پیچیده - "مال من نیست." و در اینجا است یک حس ناخوشایند است. فرض کنید ما به یک دلیل یا یکی دیگر از این سرویس مراجعه نکرده است و ما می خواهیم حساب من، اطلاعات شخصی، تاریخ پرداخت را حذف کنید. اما، اگر شما سعی می کنید برای پیدا کردن دکمه "حذف" در رابط وب مانی، چیزی مشابه آن را پیدا کند است. هیچ دکمه وجود دارد - "حذف وب مانی".
باید چه کار کنم اگر حساب وب مانی غیر فعال است

سوال - "آن را ممکن است به حذف یک حساب وب مانی؟" 3 پاسخ وجود دارد:

افتتاح حساب وب مانی نمی تواند حذف شود. شما فقط می توانید به خدمات پشتیبانی فنی اعمال و از آنها بخواهید برای غیر فعال کردن حساب.

  1. شما می توانید یک کیف پول با یک نام مستعار گواهی کند را شامل نمی ارسال اطلاعات شخصی در سیستم ثبت نام کنید. خوب، به جز برای یک گوشی و ایمیل همراه آدرس. و بنابراین، در صورت امتناع از خدمات خدمات برای محافظت از خود از حس ناخوشایند در سمت چپ در شبکه ای از داده های شخصی غیر ضروری.
  2. کاربران چاشنی ادعا می کنند که شما می توانید اطلاعات شخصی خود را در حساب وب مانی را تغییر دهید و به دنبال حمایت از شکایت، که می تواند حذف حساب شما به دنبال دارد.
  3. به وضوح روشن است و اضافه کرد که از روش سوم به سختی می تواند متمدن است و درست آن می شود. و سپس، هیچ کس به درستی که آیا حساب است که در واقع پشتیبانی حذف برای همیشه می داند. اما چیزی که شما می توانید مطمئن باشید. اگر لازم باشد، بازگشت به خدمات از اطلاعات گذرنامه همان بعید است برای موفقیت است. شما را انتخاب نمایید.

محرومیت از خدمات

چگونه می توانید از کیف پول های غیر ضروری خلاص

حساب نمی توان حذف کرد. اما اگر ما را انتخاب کنید به ادامه به استفاده از سیستم وب مانی، یک راه برای از کیف پول، که نمی تواند حذف شود خلاص وجود دارد، و آنها نیاز نیست. شما می توانید WMID دیگر، که در حال حاضر مجموعه ای از کیف پول "حق" ایجاد کند. به عنوان مثال، شما می توانید به 10 WMID ایجاد کنید تا بدون استفاده از اجازه برای حمایت و بدون برداشتن کیف پول.

خدمات وب مانی ما فراهم می کند با یک ابزار مناسب برای دست زدن به عرضه پول در اینترنت است. اما به منظور بهترین اطلاعات در مورد تمام معاملات، حساب و پرداخت محافظت از خود و ما باید به یک حساب خاص، IP، و داده های دیگر، فعالیت مشتری مربوط می شود. پول همیشه این سرویس، است که امن تر خواهد ترجیح می دهند.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و خرید روبل یاندکس مانی

و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و روبل یاندکس مانی و

اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما  جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

هر گونه سوالی در مورد خرید و فروش و تبدیل ارزالکترونیک دارید از پشتیبان بپرسید

خرید انلاین وبمانی

برداشت از کیف پول Bitcoin اخبار

cryptocurrency به بیت کوین ساخته شده است یک انقلاب واقعی در بازار، بنابراین ما تجزیه و تحلیل آنچه درخواست تجدید نظر از شخصیت عنوان و چگونه به برداشت پول از کیف پول Bitcoin اخبار.

مزایای آن چیست

کیف پول Bitcoin اخبار

در مقایسه با سیستم های سنتی از cryptocurrency به پرداخت های الکترونیکی محروم از بسیاری از کمبود. مزیت های اصلی آن - ناتوانی در کنترل توسط هر سازمان های دولتی، تقریبا خاص که این لایحه نیست مسدود خواهد شد، و بسیار کم هزینه های معامله (بسیار کمتر از واحد لقب سنتی). - علاوه بر این، لحظه مثبت اصلی برای هر کسی که دارای یک بیت کوین این است که اصل عدم تمرکز است: cryptocurrency به تنها توسط یک شرکت و یا توسط مدیر کنترل شده نیست، و با تکثر کامپیوتر کاربر در شبکه جهانی است.

برداشت

چندین راه برای تبدیل cryptocurrency به صورت نقدی وجود دارد.

انجمن

روش اول - انواع انجمن ها، که در آن کاربران ارائه به تبادل بیتکوین به واحدهای عنوان و یا سیستم های پرداخت برای پول نقد. روش بسیار غیر قابل اعتماد و به احتمال زیاد برای اجرا به یک سرکش است.

از طریق بورس

روش دوم - یک بازار خاص. به عنوان مثال، BTC.

مبادله

به منظور نمایش Bitcoin اخبار، شما باید:

  1. در وهله اول - ثبت نام و وارد شوید.
  2. در کنار سایت برای یادگیری یک آدرس خاص است، که به یک کیف پول، همچنین مقدار مناسب و از بالا به بالا وارد می شود.
  3. پس از آن، به cryptocurrency به حساب Exchange، و شما می توانید عملیات بیشتر است.
  4. تعداد واحدهای که باید فروخته شود، قیمت درخواست آنها (شما می توانید تقریبا هر مقدار را وارد کنید) و "محاسبه" را فشار دهید را وارد کنید. به نظر می رسد کمیسیون و مقدار کل که کاربر دریافت خواهد کرد.
  5. در مرحله آخر، به فعال کردن دکمه "فعال BTC» و صبر کنید تا بیتکوین بازخرید خواهد شد لازم است. وقتی که آخر اتفاق می افتد، از آن می توان به تبدیل وجوه تقریبا در هر ارز.

استفاده از مبدل های حرارتی

روش سوم - مبدل. آنها کار بزرگ و لزوما برای بسیاری صورت جداگانه از هر نظر نمی آید: شما می توانید به سادگی استفاده از منابع.این الگوریتم با یک منبع بسیار ساده کار می کند. ستون اول نشان می دهد ارز که با آن به تبادل، در این مورد، بیت کوین است. در سال دوم، به ترتیب نشان دهنده شخصیت عنوانی، که می تواند ارز (تمام گزینه های ممکن در ستون دوم مشخص خواهد شد) است. بعدی خواهد بود یک جدول که منابع را نشان می دهد، از ارتکاب عملیات تبدیل.در واقع همه آنها نیاز به مجوز دارد. بعد از اینکه اجازه تنها به نقطه در یک خط بیتکوین، و دوم - تبادل ارز مورد نظر، دکمه "تبادل": پس از ورود به درخواست cryptocurrency به خروجی داده بیتکوین به اتمام است.

دوباره پر کردن

حالا در نظر بگیرید، چگونه به انتقال پول به بیت کوین. ممکن است که به انجام تمام از روش های فوق با استفاده از تولید cryptocurrency به. در مورد صاحب انجمن بیت کوین منتقل خاص مقدار قبل از مذاکره، و به جای می آید cryptocurrency به، در مورد اوراق بهادار با استفاده از دکمه "خرید BTC»، کار با مبدل در ستون اول یکی از ارزهای است که یک کاربر نشان می دهد و با این که او می خواهد به تبادل . بنابراین انتقال شخصیت عنوانی ساخته شده است، و به جای آن کاربران دریافت بیت کوین.

از همه بالاتر روشن می شود که برای مقابله با اصول بیتکوین، دوباره پر کردن، خروج و تبدیل حتی می توانید یک کاربر تازه کار خود را.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و خرید روبل یاندکس مانی

و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و روبل یاندکس مانی و

اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما  جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

هر گونه سوالی در مورد خرید و فروش و تبدیل ارزالکترونیک دارید از پشتیبان بپرسید

خرید انلاین وبمانیدیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید بیت کوین ، خرید انلاین بیت کوین ، خرید بیت کوین در ایران ، خرید بیت کوین به ریال ، خرید بیت کوین با کارت شتاب ، خرید بیت کوین با قیمت مناسب ، خرید بیت کوین ارزان ،
آخرین ویرایش: شنبه 9 اردیبهشت 1396 03:08 بعد از ظهر