خرید و فروش بیت کوین ، پرفکت مانی ، وب مانی در ایران خرید بیت کوین خرید پرفکت مانی خرید وب مانی خرید payeer خرید اوکی پی خرید لایت کوین خرید دوژکوین خرید cash u خرید بی تی سی ای btc-e خرید wiredpay خرید dixipay خرید lavapay خرید entromoney خرید yandexmoney خرید ADVCASH خرید QIWI خرید SBERBANK خرید dushpay خرید  Ethereum خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی exchangehadi.ir - خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین ، پرفکت مانی ، وب مانی - سایت ارزهای الکترونیک هادی

كد ساعت و تاريخ

تور دبی

كد ساعت و تاريخ

تور دبی

كد ساعت و تاريخ

تور دبی
وضعیت سفارش ها در سایت ارزهای الکترونیک هادی : 

نوع سفارش ( خرید پرفکت مانی ) کد پیگیری فاکتور : 130656 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید دوژکوین ) کد پیگیری فاکتور : 128662 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید پرفکت مانی ) کد پیگیری فاکتور : 128666 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید وایرد پی ) کد پیگیری فاکتور : 128930 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید وایرد پی ) کد پیگیری فاکتور : 128941 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین ) کد پیگیری فاکتور : 130642 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین ) کد پیگیری فاکتور : 130644 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید یاندکس مانی) کد پیگیری فاکتور : 128993 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 130642 - پرداخت شد 

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129119 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129186 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید وب مانی) کد پیگیری فاکتور : 129284 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129446 - پرداخت شد

نوع سفارش ( فروش بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 132052 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129515 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129532 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید یاندکس مانی) کد پیگیری فاکتور : 129549 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129689 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129740 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید پرفکت مانی) کد پیگیری فاکتور : 130078 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید پرفکت مانی) کد پیگیری فاکتور : 130081 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید پرفکت مانی) کد پیگیری فاکتور : 130276 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید یاندکس مانی) کد پیگیری فاکتور : 130323 - پرداخت شد

نوع سفارش ( فروش بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 131270 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید پاییر) کد پیگیری فاکتور : 132399 - پرداخت شد
ویژگی های سایت ارزهای الکترونیک هادی :

1 - انی و سریع و فوری و لحظه ای و اسان و اتوماتیک و انلاین 

2 - بدون کارمزد 3- پایین ترین قیمت

4 - امنیت خیلی بالا  5-  پشتیبانی انلاین در 24 ساعت شبانه روز  

6- درگاه پرداخت انلاین با پذیرش کلیه ی کارت های شتاب   

7- خرید و فروش نامحدود  8 -  خرید و فروش تمامی ارزهای الکترونیک  

9- تضمین و گارانتی 100% برگشت ارز در صورت عدم خدمات رسانی در 24 ساعت اینده

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین ، پرفکت مانی ، وب مانی - خرید و فروش و شارژ اکانت و حساب یورو اوکی پی- OKPAY EUR در ایران
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Time Exchange Hadi

خرید و فروش و شارژ اکانت و حساب یورو اوکی پی- OKPAY EUR در ایران

OKPAY کاملا سرویس پرداخت آنلاین جوان راه اندازی در سال 2010. تیم آن نتایج قابل ملاحظه ای بیش از هفت سال گذشته به دست آمده است - سرویس در حال حاضر در بیش از 200 کشور در دسترس است. این بدان معنی است که می توان OKPAY در هر مکان در جهان استفاده کنید!

بالا اولویت OKPAY است که برای مشتریان فردی و کسب و کار با فرصت نامحدود از عملیات مالی بین المللی است. در واقع، در حال حاضر آنها انجام شده است کاملا!

راه حل از OKPAY برای افراد

مشتریان فردی می تواند یک کیف پول الکترونیکی در OKPAY ایجاد و تنظیم پرداخت های خودکار. آنها می توانند ارسال و پول را قبول و، البته، خرید آنلاین - بسیاری از فروشگاه های بزرگ و متوسط ​​آنلاین کار به طور مستقیم با OKPAY.

بیست ارز بیشتر علاوه بر EUR در دسترس هستند - ارز اصلی OKPAY. مشتریان رایگان به مبادله ارز به همان اندازه که آنها می خواهند. آنها می توانند یورو به دلار آمریکا، پوند انگلیس، قلوه سنگ روسیه و سایر ارزهای محبوب تبدیل کنید.

راه حل دیگر ارائه شده توسط OKPAY یک کارت پلاستیکی است. این به طور کامل درست مانند هر کارت بدهی دیگر صادر شده توسط یک بانک عملکردی است. در واقع می توان آن را برای پرداخت آنلاین و آفلاین از همه نوع استفاده کنید.مشتریان ممکن است بین ویزا و مسترکارت را انتخاب نمایید. با این حال، از نقطه حساب EUR ویزا تنها گزینه ممکن است.

یک مشتری نیاز به پرداخت 15.99 EUR برای صدور کارت. همچنین 0.54 EUR کمیسیون برای هر پرداخت آنلاین / آفلاین وجود دارد. هزینه برداشت برای تجاری پول از طریق ATM به 2.70 یورو در هر عملیات برابر است. هیچ یک از این دو هزینه بستگی به مقدار پول صرف شده / خارج خواهند شد.

همین قاعده در امر به اضافه نمودن وجوه به ویزا کارت خود را - 2 EUR هزینه عادی در عمل است و 3 EUR یک کمیسیون بیان زمانی است که شما نیاز به پول برای دریافت بلافاصله اضافه شده است. زمان دوباره پر کردن عادی است تا 2 روز برای بودجه برای رسیدن به مانده حساب اضافه شده است.

هنگام رد و بدل پول از ویزا حساب یک مشتری می پردازد هزینه تخت از 2.75 EUR علاوه هزینه ویزا FX. لطفا VISA FX مقدار کمیسیون در وب سایت ویزا تیک بزنید.

حداکثر تعادل مجاز برای کارت های ویزا 15 000 یورو است. محدودیت خروج روزانه برای اتمس 1500 EUR است (تا 7 عملیات خروج مجاز).

هر کارت های پلاستیکی صادر شده توسط OKPAY به مدت 3 سال از روز صدور معتبر است. OKPAY تحویل رایگان به آدرس پستی مشخص و تغییر پین کد رایگان فراهم می کند.

راه حل های کسب و کار

چگونه می تواند شما را از استفاده از OKPAY به عنوان یک صاحب کسب و کار بهره مند شوند؟ خب، پاسخ واضح ترین است برای اضافه کردن ماژول پرداخت OKPAY به قبول پرداخت برای کالاها و خدمات خود را. ماژول پرداخت یک راه حل خوب فکر کردن اجازه می دهد برای به دست آوردن معاملات خودکار ساخته شده از طریق بانک ها، خدمات پرداخت آنلاین، حساب های تلفن همراه، ارز رمزنگاری، انتقال پول مستقیم و غیره است. لطفا لیست کامل در وب سایت OKPAY تیک بزنید.

علاوه بر OKPAY ارائه می دهد ماژول دیگر برای پرداخت های خودکار می باشد. که یک راه حل عالی برای شرکت های کار با برون سپاری و مترجمان آزاد است - شما نمی خواهد که به اتلاف وقت در پرداخت دستی به عنوان سیستم می تواند همه چیز را برای شما انجام دهد. ماژول OKPAY اجازه می دهد تا برای پرداخت صورت خودکار از طریق پرداخت های الکترونیکی، انتقال پول نقد، نقل و انتقالات بانکی و پرداخت به ویزا و مسترکارت. چه چیزی بیشتر، مردم شما در حال رفتن به پرداخت لازم نیست به یک حساب کاربری در OKPAY!

البته، OKPAY برای یکپارچه سازی ماژول های خود فراهم می کند تمام اسناد و مدارک فنی لازم است. به هر حال، این امر می تواند برای کسی که دارای تجربه کمی در یکپارچگی دشوار است.

فروشگاه های آنلاین می تواند علاقه مند در کیف پول الکترونیکی OKPAY اجازه می دهد برای هر گونه عملیات مالی - دریافت پول، ارسال پول، پول ارز و غیره. مشتری می تواند تعداد نامحدودی از کیف پول الکترونیکی را ایجاد و حفظ پول در ارزهای مختلف است.

کسانی که ترجیح می دهند کار با بانک به عنوان یک کسب و کار مشتری اما می خواهم به پرداخت در وب قطعا درک خواهد کرد خدمات بانکداری آنلاین از OKPAY. OKPAY با استفاده از مکانیزم های بانک قابل اطمینان ترین و راه حل های به طوری که مشتریان می تواند هموار و ایمن کار می کنند.

در نهایت، یک سرویس بسیار جالب موجود برای مشتری کسب و کار وجود دارد - تایید مشتری می باشد. OKPAY می تواند برای شما انجام این کار! آنها یک ماژول خودکار برای تأیید حساب و می تواند شما زمان زیادی را ذخیره کنید. لطفا از وب سایت OKPAY برای اطلاعات بیشتر - می توان آن را در بخش کسب و کار وب سایت یافت.

مزایای استفاده از OKPAY

که سخت به آنچه نرم افزار و روش OKPAY تیم استفاده می کند برای محافظت از مشتریان خود را از تقلب و نرم افزارهای مخرب. این کار کاملا - است که همه ما نیاز به دانستن، آن آن است؟ حداقل هیچ نشریات یا ادعاها در مورد امنیت ضعیف در OKPAY وجود دارد.

وب سایت OKPAY و رابط در کل واقعا راحت و کاربر پسند می باشد. از زبان انگلیسی و اسپانیایی به استونیایی و عربی - آن را در 21 زبان ترجمه شده است. این قابل توجه است. بدون شک، بچه ها از OKPAY علاقه مند به دستیابی کاربران بیشتر از نقاط مختلف جهان هستند.

در نهایت، OKPAY است بخش کمک آموزنده ترین همیشه. آنها را فیلم نشان میدهد که چگونه به استفاده از خدمات و عملیات های مختلف، آنها به سرعت به گونه نمایش داده شد پاسخ آنلاین از طریق ایمیل و آنها را به پشتیبانی از مشتری کامل موجود در تلفن 8 تا 18 ساعت.

دستورالعملها و راهنماهای نیز مفید هستند - شما می توانید آن دستورالعمل های گام به گام برای تنظیم داشبورد حساب خود را در راه قابل استفاده ترین استفاده کنید. خوشبختانه OKPAY UI به اندازه کافی راحت است و احتمالا شما هرگز حتی نیاز به خواندن پرسش و پاسخ و یا تماس با خدمات پشتیبانی از مشتری.

OKPAY است که قطعا یک رهبر در میان EUR خدمات پرداخت آنلاین. این ارائه می دهد وسیع ترین طیف وسیعی از خدمات مالی به مشتریان شخصی و کسب و کار و هر کس چیزی مناسب برای نیازهای او را پیدا

OKPAY یک راه حل منطقی برای خرید اینترنتی، ارسال و دریافت پول و برای اجرای کسب و کار آنلاین است. شما می توانید اتوماسیون برای فرآیندهای مالی از وب سایت خود و یا فروشگاه آنلاین را در هیچ زمان، ترتیب!

به عنوان یک مشتری فردی شما قطعا ویزا کارت EUR از OKPAY شما اجازه می دهد به پرداخت هر دو آنلاین و آفلاین. OKPAY یک سرویس به خوبی تثبیت شده است که مناسب برای همه نوع از کاربران است.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و خرید روبل یاندکس مانی

و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و روبل یاندکس مانی و

اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما  جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

هر گونه سوالی در مورد خرید و فروش و تبدیل ارزالکترونیک دارید از پشتیبان بپرسید

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید اوکی پی ، خرید انلاین اوکی پی ، خرید انلاین اوکی پی در ایران ، خرید اوکی پی به ریال ، خرید اینتر نتی اوکی پی ، خرید و فروش اوکی پی ، صرافی مجاز برای خرید اوکی پی ،
آخرین ویرایش: شنبه 9 اردیبهشت 1396 04:30 بعد از ظهر