خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید و فروش انلاین و اتوماتیک و شارژ اکانت پاییر در ایران
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و فروش انلاین و اتوماتیک و شارژ اکانت پاییر در ایران

هنگامی که بیش از حد بسیاری سیستم پرداخت الکترونیکی در اطراف وجود دارد آن را به جای دشوار است برای پیدا کردن یکی از بهترین است که تمام توابع مورد نیاز و شرایط مناسب ارائه می دهد. Payeer - یک سیستم در سال 2012 راه اندازی شد - نظر گرفته می شود مانند یک.

Payeer یک سرویس همه کاره حمایت از بیش از 150 روش های پرداخت و سیستم های از جمله تعداد زیادی از آنهایی که محلی است. این تعداد همواره در حال رشد به طوری که صاحبان وب سایت می توانید روش های پرداخت بیشتر در وب سایت های و فروشگاه های آنلاین خود را بپذیرید.

مزایای استفاده از Payeer

همانطور که در بالا گفته ام Payeer یک سرویس همه کاره است. این بدان معنی است که شما می توانید آن را برای مقاصد مختلف از پرداخت پذیرش در فروشگاه اینترنتی خود را به ساخت انتقال پول از طریق مسنجر استفاده کنید. Payeer یک راه حل عالی برای هر دو یک مبتدی و یک کاربر پیشرفته است.

اولین و احتمالا مزیت ضروری ترین فرصت برای ارسال پول به یک فرد که حساب Payeer ندارد. این به اندازه کافی به ارائه خود و یا ایمیل خود و یا شماره تلفن که در آن دستورالعمل برای دریافت انتقال ارسال خواهد شد. چنین گزینه ای را می سازد Payeer خدمات جذاب برای کاربران که به طور فعال انتقال پول و که نمی خواهند به صرف زمان در ثبت نام و چیزهای دیگر وقت گیر است.

Payeer یک سرویس است که در آن هیچ کس را کنترل که در آن و چه کسی به شما پول ارسال به. آنها واقعا در چه فروشگاه آنلاین خرید کنند خود را با استفاده Payeer کیف پول مهم نیست. بنابراین این خطر بسیار کم از مسدود کردن حساب ناگهانی وجود دارد. افرادی که در شریک های مختلف و برنامه ارجاع و همچنین معامله گران آنلاین را به شدت قدردانی Payeer برای آن است.

اگر شما صاحب یک وب سایت فروش کالا یا خدمات شما به راحتی می توانید یک ماژول Payeer به صفحه وب خود را اضافه کنید و به طور خودکار قبول پرداخت. Payeer ارائه می دهد ادغام API ساده است که واقعا نیاز به هیچ گونه دانش عمیق نیست. این به اندازه کافی به پیروی از دستورالعمل.

Payeer ارائه می دهد پرداخت از طریق مسنجر و تبادل فوری - تعداد زیادی از سیستم های پرداخت الکترونیکی در دسترس هستند. شما ممکن است به سرعت انتقال پول از یک کیف پول الکترونیکی را به دیگری با کمیسیون بسیار کم و بدون هر گونه تاخیر.

کاربران همچنین می توانند یک کارت پلاستیکی Payeer سفارش - مستر. این هزینه تنها $ 9 و شما نمی خواهد که به پرداخت هر بیشتر. کارت به مدت سه سال معتبر است. می توان آن را برای برداشت پول در دستگاههای خودپرداز هر در سراسر جهان و همچنین برای پرداخت در فروشگاه های آنلاین و واقعی استفاده می شود. که یک راه حل عالی برای کسانی که کسب درآمد اینترنتی و دریافت پول از مشتریان خارجی است.

به هر حال، شما واقعا نمی باید به منظور بررسی شخصیت خود را به منظور استفاده از Payeer مسترکارت. هیچ محدودیتی برای خرید آنلاین و کاملا "سخاوتمندانه" حد برای دستگاه های خودپرداز خارج وجود دارد - تا 400 $ در روز. با این حال اگر شما ارسال اسکن از ID خود را از حد خودپرداز حذف خواهد شد.

شرکت کنندگان فعال از برنامه های ارجاع شانس خوبی برای کسب با Payeer. ما به شدت توصیه شما برای بررسی شرایط برنامه شریک خود و شرایط موجود را در وب سایت Payeer. آنها یک برنامه شش مرحله کاربران اجازه می دهد به افزایش درآمد خود را با آوردن افراد جدید به Payeer دارند.

در نهایت مانی، Payeer یک سرویس بسیار امن است. هکرها تلاش کرده اند به سرقت کاربران Payeer داده پرداخت مقدار زیادی از بار اما آنها هرگز موفق بوده اند. به نظر میرسد که Payeer سرمایه گذاری زیادی در امنیت و هرگز موجب صرفه جویی در بهترین متخصصان و ترین فن آوری های تا به امروز است.

چگونه برای شروع با استفاده از Payeer

پس از بخش اول از نظر ما را بخوانید که مطمئنا شما انتظار می رود که ثبت نام در Payeer سریع و آسان است. حق با شما است! Payeer باعث نمی شود شما فرم های طولانی را پر کنید و ارائه بیش از حد بسیاری از اطلاعات شخصی. علاوه بر این، شما حتی نمی باید به منظور بررسی ثبت نام با کلیک روی یک لینک تایید فرستاده شده به ایمیل شما!

همه شما باید انجام دهید این است به روی "ایجاد یک کیف پول"، آدرس ایمیل و کد امنیتی را وارد کنید. خودشه. شما صرف ده ثانیه از زندگی خود و یا به ایجاد یک حساب کاربری در یکی از بزرگترین خدمات پرداخت در جهان است.

پس از تکمیل ثبت نام شما به صفحه با اعتبار ورود خود را از جمله نام کاربری و رمز کلمه های مخفی شما بهتر است بر روی کامپیوتر خود ذخیره کنید و یا نوشتن بر روی یک کاغذ هدایت می شوید. داشبورد خود را وارد کنید با استفاده از این اعتبار - کیف پول Payeer ایجاد شده است!

کیف پول را می توان با راه های متعدد پر - با ویزا یا مسترکارد، طریق سیستم های پرداخت محلی، با Cryptocurrencies مانند Bitcoin و غیره به منظور برداشت وجوه شما نیاز به کلیک بر روی "انتقال" را فشار دهید و روش پرداخت را انتخاب کنید. انتقال خود را همیشه از طریق مسنجر اگرچه هنگام برداشت پول به حساب بانکی شما ممکن است تا 3 روز کاری بسته به بانک خود را بالا ببرند. برخی از بانک پردازش معاملات از جمله بلافاصله در حالی که دیگران ممکن است لازم هم برای آن است.

چه کاربران فکر می کنم؟

اگر یک شرکت و یا خدمات سند ناعادلانه آن را غیر ممکن به آن را پنهان - کاربران واقعی همیشه ترک بررسی منفی و تفسیر که اغلب ما را از ارائه دهندگان خدمات از جمله ماندن است.

Payeer اعتبار مناسب و معقول در میان معامله گران اینترنتی، شرکت تجارت الکترونیک و کاربران عادی، با این حال از زمان به زمان ما می توانید ببینید که تجربه منفی نیز رخ می دهد.

به طور کلی مردم در مورد هزینه های بالا شکایت - 0.95٪ برای انجام معاملات صندوق و هزینه های حتی بالاتر برای دوباره پر کردن حساب و یا برای پول خروج. خوب، شما همیشه می توانید اطلاعات مناسب در مورد که در وب سایت Payeer خواندن و یا تماس با خدمات پشتیبانی از مشتری خود که همه چیز را روشن کند. اما هنوز هم ما قبول داریم که 3.9٪ برای بودجه خروج کمی بیش از حد بالا است. بی پرده بگویم، آن را به مراتب بالاتر از هزینه متوسط ​​در بازار است.

کاربران همچنین توجه داشته باشید که آنها مسائل نامنظم با ورود به سیستم که در آن به سرعت پس از تماس با خدمات پشتیبانی از مشتری حل روبرو هستند. Payeer به ارمغان می آورد از آن عذر خواهی و می گوید که آن را توسط فرآیندهای مختلف در نظر گرفته شده برای بهبود امنیت سیستم ایجاد می شود.

Payeer یک سرویس خوب با جوانب مثبت و منفی که می تواند با توجه به بسیاری از ما با توجه به آنچه ما به دنبال بهترین چیز این است که ما می توانیم کاملا مطمئن شوید است - آن را یک کلاهبرداری نیست. این یک سیستم قابل اعتماد است که ممکن است برای هر دو نیازهای شخصی و کسب و کار استفاده می شود. اگر شما یک فروشگاه اینترنتی و یا یک وب سایت شما می خواهم برای کسب درآمد در ما به شما پیشنهاد با توجه Payeer به عنوان یک راه قابل اعتماد و امن برای پردازش پرداخت به صورت خودکار.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و خرید روبل یاندکس مانی

و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و روبل یاندکس مانی و

اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما  جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

هر گونه سوالی در مورد خرید و فروش و تبدیل ارزالکترونیک دارید از پشتیبان بپرسیددیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید پاییر ، خرید payeer ، خرید انلاین payeer ، خرید انلاین payeer در ایران ، خرید payeer به ریال ، خرید و فروش payeer ، خرید payeer ارزان ،
آخرین ویرایش: شنبه 9 اردیبهشت 1396 03:01 بعد از ظهر