خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید و فروش اتریوم
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید و فروش اتریوم

سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 01:27 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

   اتر Ethereum برای تبدیل شدن به بهترین در جهان انجام ارز در سال 2016، بیت کوین دوم

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و خرید روبل یاندکس مانی

و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و روبل یاندکس مانی و

اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما  جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

هر گونه سوالی در مورد خرید و فروش و تبدیل ارزالکترونیک دارید از پشتیبان بپرسید

مردم در خارج از بیت کوین، به دنبال در، تمایل دارند که دیدگاه تحریف از شایستگی و ارزش Bitcoin عنوان یک سرمایه گذاری. در اوایل سال جاری، برخی از شکایت کرده است که قیمت بیتکوین خیلی راکد تبدیل شده بود ، احتمالا پس از مشروط به آن فکر می کنم به عنوان  نوعی از نیتروگلیسیرین پولی.

کوه فروپاشی است gox است  و اصلاح بازار مربوطه تقریبا دو سال پیش به پایان رسید. اثر مایک هرن در بازار شده است در چند ماه احساس نیست. از آن زمان به اجازه همه از آن ناهنجاری رفتن است.

علاوه بر این، از آن زمان به یک قهرمان جدید است که هیچ کس را دیدم آمدن در سال 2016. ارزهای دیجیتال در حال تغییر قواعد بازی سرمایه گذاری برای همیشه لطفا برای نگاه است.

ما به یک قهرمان جدید را داشته

هیچ کس را دیدم مبتدی، Ethereum، در نظر گرفتن جهان پول دیجیتال توسط طوفان شروع به سال 2016. جهان از وعده و ایده های بزرگ، آن را دقیقا لباس خواب گربه تماس در روز سال نو نیست، تجارت برای کمتر از یک دلار در آن زمان (0.96 $ می شود دقیق، با توجه به Coinmarket ).

با این حال، در پایان ژانویه، در حال حاضر ساخت و ساز بود حرکت، و تا حد زیادی در قیمت دو برابر. تا پایان زمستان آن را تقریبا در 15 $ بود و نزدیک 20 $ با شروع تابستان بود. با انفجار از مفهوم DAO، به Ethereum عشق وعاشقی قرمز گرم به طور قابل توجهی سرد می شود، اما هنوز بیش از 10 $ در $ 11.50 باقی مانده است، در حال حاضر. که 1195٪ افزایش ارزش تا کنون در 2016 است.

همانطور که خواهید دید، آن است که به فرض هیچ پشتوانه های دیگر و یا پول دیجیتال، با یک کلاه بازار حداقل 100 $ میلیون، مطابقت و یا بیش از آن در سال 2016 برای بالا عملکرد.

ETH جدول

حالا که چنگال صورت گرفته است، و صندوق های سرمایه گذاری در حال بازگشت به صاحبان اصلی خود، همه چیز را برای Ethereum جوان وارد کرده اند، با بسیاری از درس های آموخته شده. نوع مانند آزمایش های رسانه های اجتماعی ها Iggy Azalea پس از اولین مگا تنها "علاقه داشتن به،" برخی از اشتباهات، ساخته شد و از آن زمان به بازسازی برند و جلو حرکت کند.

واقعیت این است که ارزش باقی مانده اند، دلگرم کننده است، اما Ethereum طراحی نشده است به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری جریان اصلی مانند بیت کوین. Ethereum دارای مقدار زیادی از مهارت های علاوه بر ارزش های تجاری، و در قیمت فعلی آن، مقدار زیادی از اتاق را برای رشد آینده وجود دارد. ارزش بازار سرمایه این است که در حال حاضر کمتر از $ 1 میلیارد.

بیت کوین به انجام آنچه در آن قرار است به انجام است، و است که قدردانی در طول زمان، با توجه به عرضه محدود حمایت با افزایش تقاضا در طول زمان. ماه گذشته ، ما تحت پوشش عملکرد سالانه Bitcoin اخبار در رابطه با نرخ تورم، اما در حال حاضر، ما در قیمت بازار ارزش / بیتکوین تمرکز می کنند. بیت کوین است که با داشتن سال بنر دیگر، پیگیری بودن ارز بهترین عملکرد در جهان در سال 2015 .

در پایان سال 2014، Bitcoin برای 315.19 $ فروخته می شد و هنوز هم در پرتاب از پایان خود کردن پس از سقوط از کوه است gox. در 2015 ژانویه 14، آن را در زیر $ 200 کاهش یافته است، اما از آن شده است به دست آوردن بسیار از زمان، در پایان سال 427.23 $، سود خالص از 35.55 درصد در سال.

چارت سازمانی

این را ایمن می گویند که بیت کوین رشد Ethereum در سال جاری مطابقت ندارد، اما آن را به راحتی ضرب و شتم عملکرد ارزش بازار سال گذشته است. بیت کوین در سال با قیمت 427.23 $ آغاز شده است. با بیش از دو درصد افزایش در روز گذشته، بیت کوین در حال حاضر تجارت شمال 670 $ (673.15 $ به عنوان این نوشته، با توجه به Bitcoinaverage است.) که نشان دهنده یک افزایش 57.56٪ در سال 2016 به تنهایی. در حال حاضر ارزش بازار کلاه بیتکوین حدود است. $ 10.7 میلیارد.

اعطا هنوز دو ماه در سال وجود دارد، و در جهان بیت کوین، هر چیزی می تواند رخ دهد. چین عملا در کنترل کل بازار بیتکوین است، اما به این دلیل است باید اعتماد به نفس که باشد ارزش Bitcoin نمی رد گم کردن. مگر اینکه کل اقتصاد چین است بهبود در شصت روز بعد، دلالان خود ادامه خواهد داد در حال حرکت از یوان / رنمینبی و به بیت کوین، به عنوان کاهش ارزش پول خود را ادامه می دهد.

نقطه کم برای 2016 از خروج از جامعه از مایک هرن در بود 
ژانویه، مارک سال دوم در یک ردیف که در آن ژانویه بهترین زمان برای فروش، و یا خرید Bitcoins خود را بود. اجازه بدهید نگاهی به بقیه چشم انداز اقتصادی نگاه کنید و ببینید چه به ارزهای دیگر انجام می دهند در سال 2016، در مقایسه با.

به گزارش بلومبرگ، مقایسه روبل روسیه به USD، شاخص نرخ ارز خود را تا 72.52-62.11 در این سال کاهش یافته است. رنمینبی چینی کمی افزایش یافته است، 6.49-6.78، به لطف وضعیت جدید ارز ذخیره آن است. دلار آمریکا در سال گذشته بسیار قوی بود، تا حدود 9 درصد، اما در این سال آن شده است تاب و نورد در تمام طول سال، هنوز پایان دادن به در همان محل. شاخص دلار در سال جاری در 98.63 آغاز شده است و در حال حاضر در 98.66، با بسیاری از قله ها و دره در میان است. این پایین ترین سال بوده است و فقط آن را به حتی در ماه اکتبر ساخته شده است.

به نظر میرسد که از بهترین عملکرد در پول بدون پشتوانه است پزوی آرژانتینی است که تا بیش از 50٪ از اواسط دسامبر، 2015، اما از اول سال جاری تا  17.7٪.

این رفتار طبیعی برای متوسط ​​پول بدون پشتوانه است. ارز فیات طراحی شده اند به از دست دادن ارزش، سال به سال، با توجه به تورم و عوامل دیگر. این یک ناهنجاری برای پول کاغذی به افزایش در ارزش برای هر طول زمان است. با توجه به اقتصاد، سال گذشته تنها ارز که در سیاه و سفید بود، علاوه بر بیت کوین از Isreali شکل، در کمتر از 1٪ بود. من خیلی مدل ارزش سرمایه گذاری Bitcoin اخبار ترجیح می دهند.

بهترین ارز از 2015

چگونه در مورد طلا و نقره، شما ممکن است بپرسید؟ بر خلاف چهار سال گذشته، 2016 یک سال بسیار خوبی برای دو فلزات گرانبها با توجه به بوده است، goldprice.org . طلا سال در 1060 $ شروع شده و در حال حاضر در معاملات برای 1266 $، افزایش تقریبا 20٪ است. نقره ای انجام داده است حتی بهتر، افزایش از 13.85 $ به $ 17.49، افزایش 26.3٪، و یا حدود نیمی از آنچه بیتکوین صاحبان در سال 2016. همچنین فراهم کرده است، از عوامل که در نقره ای در 35-40 $ فروش در سال 2011 بود، در حالی که طلا به نزدیک تر بود $ 1،800. آنها مقدار زیادی از ارزش از دست رفته به را تشکیل می دهند، نه که آنها سرمایه گذاری صدا نیست رفتن به جلو.

Ethereum و Bitcoin یک مزیت بسیار ویژه در سراسر جهان پول بدون پشتوانه. این موضوع را به هوی و هوس بانکهای مرکزی، دولت که با استفاده از آن به صندوق شدن جنگ، یا یک طرز فکر اقتصادی ساخته شده در اطراف لگد زدن بدهی پایین جاده به نسل های آینده است.

بیت کوین تورم در طبیعت است، بدهی یک عنصر در نمی  موفقیت Bitcoin اخبار . نه تصویب توده است، اما شما ترجیح می شود لاک پشت و یا خرگوش وقتی که می آید به چه ارز ارزش است در کیف پول (دیجیتال) خود را؟ من فکر می کنم ما می دانیم که چه کسی برنده در دراز مدت بود. Ethereum ایجاد در چنین حجم نباید انتظار بازده سالانه شبیه به این، در دراز مدت، اما آن را برای پیشگامانی بزرگ بوده است، اگر آنها حدس می شد، و نه به پایین سوراخ خرگوش DAO است.

زمان آشکار خواهد شد اگر خرس از خواب زمستانی آمده بعدی ژانویه، روز پس از جریان اصلی می دهد بیتکوین غرفه خود را برای یک سال دیگر بزرگ ارزش سرمایه گذاری. چه باید از این جمع آوری است که بیت کوین یک کالا سرمایه گذاری خرید و نگه داشتن است. اگر شما فقط آن را به عنوان آن را ببینید و فراموش کردن چیزهای شگفت انگیز دیگر می توان آن را انجام دهید، شما راه جلوتر از این بازی هستیم.

امیدوارم، شما به اندازه کافی عاقل برای لذت بردن از نوسانات رو به بالا خود را در این سال بوده است. و سال گذشته است.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید و فروش اتریوم ، خرید Ethereum ، خرید و فروش Ethereum ، خرید و شارژ Ethereum ، شارژ اکانت Ethereum ، شارژ انی Ethereum ، شارژ اتریوم ارزان Ethereum ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 06:45 بعد از ظهر