خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - Ethereum قیمت تجزیه و تحلیل
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

Ethereum قیمت تجزیه و تحلیل

دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 09:39 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

Ethereum قیمت تجزیه و تحلیل


Ethereum قیمت تجزیه و تحلیل: 11 آوریل - 18

قیمت Ethereum دوباره اوج روند صعودی خود رسیده است. آیا این نشانه ای برای رشد ادامه دهید؟

ETH \ USD

واژگونی رو به پایین اتفاق رخ نداد

قیمت Ethereum در حدود 40 $، سطح سود آور ترین گاو، برای بیش از یک هفته غنی شده. این می تواند تاثیر منفی قیمت اگر یک فروشنده بزرگ در بازار ظاهر شد. سطح 40 $ است که قطعا برای اکثر خریداران سودآور، در غیر این صورت، قیمت غنی شده وجود ندارد. به همین دلیل تعداد زیادی از معاملات خرید را در آن منطقه متمرکز شده است. اما واژگونی برگزار نشد. در عوض، Ethereum قیمت به شکل یک موج تخت به سمت بالا است.

ETH / USD جدول

خروج از تخت و تداوم رشد

خیلی زود است که در مورد ادامه رشد صحبت می کنند. استفاده از روند صعودی قطعا حفظ شده است و از شکل گیری یک $ 40 - $ 50 تخت به جای یک حرکت اصلاحی نزولی عمیق تر فقط تایید می کند که. اما برای یک خط تیره را به سمت بالا جدید، بازار را از طریق حجم زیادی از سفارشات فروش در نزدیکی حد بالای تخت شکستن، در 50 $. ETH قیمت است که به شکل یک موج معکوس به سمت بالا در آن علامت. تحت چنین شرایطی، خروج از که ادامه مسطح و رشد هستند بیشتر احتمال دارد.

ادامه مسطح

تا زمانی که غنی سازی و برگشت انجام گیرد در یکی از محدودیت های تخت را ندارد، که مسطح ادامه خواهد داد. $ 42 - و اگر هیچ معکوس به سمت بالا در حد بالای 50 $ وجود دارد، قیمت بار دیگر به $ 40 قرار می گیرند.

ETH / USD جدول

ETC / USD

بازار در متشنج

Ethereum قیمت کلاسیک ادامه نوسان در یک تخت می باشد. حجم در حال سقوط است، و جنبش جانبی است به تدریج باریک. معمولا، دیگر تخت، قوی تر جنبش خروج از آن. که با تجمع حجم معاملات بزرگتر ایجاد می شود. در واقع، مقیاس جنبش با هر یک از امواج تخت رشد می کند و خروج از تخت خواهد بود مناسب قدرتمند است.

ETC / USD جدول

رشد بیشتر قدرتمند

پس از یک تخت طولانی، و غیره قیمت یک فرصت برای دوباره به حداکثر خود از 3.5 $، در سال گذشته تشکیل شده است. برای این اتفاق، ما نیاز به یک تایید در قالب یک موج معکوس به سمت بالا، در نزدیکی حد بالای تخت در 2.7 $ به 2.8 $. اگر بازار به سمت بالا در تبدیل که علامت و می شکند از طریق خط مقاومت $ 3، Ethereum کلاسیک یک شات مناسب و معقول در فراتر رفتن از سطح 3.5 $ داشته باشد.

واژگونی رو به پایین

سناریوی جایگزین سقوط به سمت 2 حداقل $ است. این می تواند در مورد یک موج معکوس رو به پایین در حد پایین تخت اتفاق می افتد، در نزدیکی 2.6 $. فقدان ساختارهای معکوس در محدوده از تخت به معنی عدم استفاده از هر دو گاو و خرس.

ETC / USD جدول

ترین سناریوی احتمالی

  • اگر هیچ واژگونی در 50 علامت $ وجود دارد، Ethereum قیمت به احتمال زیاد به سقوط به سمت $ 40 به 42 $ می باشد.
  • موج معکوس به سمت پایین در 2.6 $ ممکن است Ethereum کلاسیک قیمت به یک سقوط قوی تر حداقل به $ 2 را تحریک کند.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و خرید روبل یاندکس مانی

و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و روبل یاندکس مانی و

اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما  جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

هر گونه سوالی در مورد خرید و فروش و تبدیل ارزالکترونیک دارید از پشتیبان بپرسید

خرید بیت کوین

خرید دلار بیت کوین

خرید سریع بیت کوین

سایت معتبر خرید بیت کوین

قیمت خرید بیت کوین

خرید ارز الکترونیک بیت کوین

خرید بیتکوین

خرید بیت کویین

خرید پول بیت کوین

خرید پول اینترنتی بیت کوین

بیت کوین خرید

نحوه خرید بیت کوین

خرید بیت کوین ارزان

خرید اتوماتیک بیت کوین

خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک

خرید بیت کوین به صورت اتوماتیک

خرید بیت کوین با ریال

خرید بیت کوین با تومان

خرید بیت کوین در ایران

خرید بیت کوین از ایران

خرید دلار بیتکوین

خرید پول الکترونیک بیت کوین

خرید بیت کوین ایران

خرید بیت کوین با تخفیف

دیدار بیتکوین پلاس - بعد cryptocurrency به بزرگ


دیدار بیتکوین پلاس - بعد cryptocurrency به بزرگ

بیایید آن روبرو هستند، بیت کوین در حال حاضر تسلط بر بازار، اما altcoins می توانید نه فقط خار کردن، آنها بلوغ و همچنین و آماده ارائه رقابت شدید و سخت است.

است وجود دارد یک سکه، با این حال، که، به عنوان بنیانگذاران آن ادعا کرد، حتی نمی تواند نامیده می شود یک "altcoin." دیدار با بیت کوین به علاوه - در cryptocurrency به بزرگ بعدی.

بیت کوین، اما "نامید"

تاریخ بیتکوین به علاوه می رود به اوایل سال 2014 زمانی که سکه از طریق یک راه اندازی شد ICO در بورس Poloniex برگزار شد. با این حال، معلوم شد که ICO به صندوق cryptocurrency به اما تعطیلات از توسعه دهنده اصلی که با وجوه جمع آوری شده جایی در جهت جنوب فرار نمی انجام شد.

بعدها، بیت کوین به علاوه به rehab رفت و به عنوان چند اعضای جامعه واقعا اختصاص داده شده یک تیم تشکیل، استخدام یک رمز گذار برای رفع کیف پول و معرفی طرح پایداری.

جشن میلاد عیسی مسیح میلز، یکی از رهبران تیم در بیت کوین به علاوه، توضیح می دهد به Cointelegraph:

"توسعه دهندگان اصلی یک سکه بزرگ ایجاد اما به نظر می رسد آنها انگیزه های نهان شده بود، بنابراین آنها به زودی سکه رها شده است. من سرمایه گذار اصلی بود و آن را دوست داشتم از من اولین بار در مورد آن در ماه مه 2014. پیدا شده است من فکر می کنم آن را به بیت کوین است، اما استاد با بسیاری از پیشرفت و مجموعه تلفیقی کمیاب، از این رو علاوه اضافه شده به نام سکه. "

چگونه آن را به وحشی بازار رانندگی

cryptocurrency به تا حد زیادی تکامل یافته است، به خصوص در سال گذشته است. در اصل، XBC بود صرفا یک سکه اثبات خطر است، با این حال، یک دسته از روز رسانی های اخیر شامل توانایی برای تامین امنیت شبکه با استفاده از اثبات کار، در نتیجه بیت کوین به علاوه آنچه در حال حاضر به عنوان یک POS / POW ترکیبی شناخته شده است. این به این معنی که اگر شبکه همیشه یک مسئله جدی مواجه است، همه چیز را می توان همراه دستی با تعویض بر روی اثبات کار برای یک دوره کوتاه نقل مکان کرد.

بیت کوین به علاوه دارای یک میلیون سکه برای پاسخ به 21 میلیون بیتکوین، آن است که توسط زمان پردازش بلوک بسیار سریعتر مشخص و می توانید معاملات هشت برابر بیشتر از بیت کوین را اداره کند. میلز اشاره می کند که از بهترین ویژگی های بیت کوین به علاوه 20 درصد پوست بزرگ هستند سالانه تا زمانی که همه یک میلیون سکه بنا شده است. به نظر او، این ویژگی به تنهایی در حال حاضر رانندگی وحشی بازار

نظر میلز:

"بیت کوین به علاوه از 0.08 $ در ماه ژانویه سال 2016 به بالای 131 $ در ماه گذشته رفت. که جدی است. "

بیت کوین به علاوه، مسائل مقیاس پذیری منهای

یک نظر است که چه خوب است برای بیت کوین است دارای تاثیر مثبت بر روی دیگر cryptocurrencies وجود دارد. اما آنچه در مورد مشکلات در حال حاضر توسط بیت کوین مواجه شدند، ولی هر مربوطه در بقیه فضای cryptocurrency به هستند؟

مقیاس پذیری همواره یک مسئله برای Bitcoin شده اما به تازگی شبکه از ظرفیت در حال اجرا شده است، هزینه های معامله شده اند بالاتر،  در حالی که سرعت پردازش به طور قابل توجهی کاهش شد.

SegWit مقابل بحث BU است که شده است در تاریخ و در ماه ها و آن چه به نظر نمی مانند ما در حال رفتن به یک نتیجه گیری هر زمان به زودی. چگونه می توانم این بازی بلوک را تحت تاثیر قرار بیتکوین به علاوه؟

خب، XBC است متوسط ​​زمان پردازش بلوک بسیار کوتاه - 60 ثانیه نسبت به بیت کوین، بنابراین شبکه بیت کوین به علاوه قادر به تحمل 10 برابر بیشتر معاملات هر 10 دقیقه است.

علاوه بر این، محدودیت اندازه بلوک بیت کوین به علاوه ایستاده بسیار بزرگتر 1.5 مگابایت است. متوسط ​​حجم معامله بیت کوین به علاوه بسیار شبیه به سلف خود است، بنابراین هر بلوک قادر به جا به عنوان بسیاری از 3030 معاملات و یا 50.5 تراکنش در ثانیه است.

تیم بیتکوین به علاوه مطمئن می سازد که آن را به مدت طولانی قبل کاربران باید شروع به نگرانی در مورد هر موضوع مقیاس پذیری است.

میلز می گوید به Cointelegraph:

"با توجه به پوسته پوسته شدن مسائل، بیت کوین اصلی می تواند اداره کند، به عنوان حقیقت، کمتر از هفت تراکنش در ثانیه در مقایسه با بیت کوین به علاوه که می تواند 50+ تراکنش در ثانیه را اداره کند. ما در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی SegWit در مقابل نامحدود و، صادقانه، من فکر نمی کنم هم ایده خوبی است. چیزی که در مورد بیت کوین به علاوه که کار می کند این است که ما یک تیم است که موافق در همه چیز. اگر بیتکوین به علاوه نیاز به مقیاس ما به سطح ویزا در مقیاس خواهد در صورت نیاز. "

درگیر شدن جامعه را به توسعه یک سکه

تیم فعلی بیت کوین به علاوه شامل چند تن از اعضای جامعه که اجرای وب سایت، BitcoinTalk Forum موضوع، بلوک کاشفان، 24/7 گره ها و اطمینان از پایداری از سکه.

تیم باز، قابل دسترسی است و نیت خود را شفاف هستند. همچنین به نظر میرسد که آنها در حال تلاش برای تعامل با جامعه در توسعه سکه، ارائه ایده هایی برای به روز رسانی از شبکه برای رای دادن و گسترده گزارش از اتمام ایده upvoted.

آیا این چیزی است فضای cryptocurrency به است همه چیز در مورد؟ آزادی مطلق، انعطاف پذیری و توانایی برای رسیدن به اجماع؟ با این همه در بیت کوین به علاوه بسته بندی، انتظار می رود که این پروژه به موفقیت های بزرگ دست یابند خواهد شد.

میلز آمده است:

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و خرید روبل یاندکس مانی

و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و روبل یاندکس مانی و

اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما  جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

هر گونه سوالی در مورد خرید و فروش و تبدیل ارزالکترونیک دارید از پشتیبان بپرسید

خرید بیت کوین

خرید دلار بیت کوین

خرید سریع بیت کوین

سایت معتبر خرید بیت کوین

قیمت خرید بیت کوین

خرید ارز الکترونیک بیت کوین

خرید بیتکوین

خرید بیت کویین

خرید پول بیت کوین

خرید پول اینترنتی بیت کوین

بیت کوین خرید

نحوه خرید بیت کوین

خرید بیت کوین ارزان

خرید اتوماتیک بیت کوین

خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک

خرید بیت کوین به صورت اتوماتیک

خرید بیت کوین با ریال

خرید بیت کوین با تومان

خرید بیت کوین در ایران

خرید بیت کوین از ایران

خرید دلار بیتکوین

خرید پول الکترونیک بیت کوین

خرید بیت کوین ایران

خرید بیت کوین با تخفیف
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: Ethereum قیمت تجزیه و تحلیل ، دیدار بیتکوین پلاس - بعد cryptocurrency به بزرگ ، خرید اتریوم ، خرید بیت کوین ، خرید و فروش بیت کوین ، خرید بیت کوین سریع و انی ، فروش بیت کوین با بهترین قیمت ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 06:55 بعد از ظهر