خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - قرارداد هوشمند: جدا Ethereum از Bitcoin
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

قرارداد هوشمند: جدا Ethereum از Bitcoin

دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 09:33 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi
قرارداد هوشمند: جدا Ethereum از Bitcoin

قرارداد هوشمند: جدا Ethereum از Bitcoin

یکی از سوالاتی که بخش قابل توجهی از مردم خواست که Ethereum راه اندازی شد "چرا به توسعه Ethereum که ما در حال حاضر Bitcoin برای انتقال پرداخت بود؟"

خب، بلاکچین یک تکنولوژی قدرتمند است و درست است که ما به طور کامل آن را به پتانسیل آن استفاده نشده است. بیت کوین تنها باعث می شود استفاده از یکی از بسیاری از برنامه های کاربردی که ممکن است از بلاکچین تکنولوژی یعنی نظیر به نظیر انتقال وجه.

Ethereum یک پلت فرم را بر اساس تکنولوژی مورد استفاده برای بلاکچین است توسعه برنامه های کاربردی غیر متمرکز . از آن است که تعداد کمی از مزایای بیش از بیتکوین مانند ویژگی از برنامه نویسی قراردادها هوشمند و ماشین مجازی Ethereum.

قرارداد هوشمند چیست؟

به عبارت ساده، قراردادها هوشمند یک نسخه دیجیتالی از یک قرارداد سنتی است. آنها برنامه های کامپیوتری که در حال فرار هستند پایگاه داده بلاکچین و می تواند به خود اجرا هنگامی که شرایط نوشته شده در کد منبع خود را برآورده برنامه ریزی شده. قرارداد هوشمند توسط کاربران به عنوان یک بار برنامه ریزی مطمئن، شرایط قرارداد می بنابراین تغییر ساخت قرارداد تغییر ناپذیر.

قرارداد های هوشمند با استفاده از "استحکام" زبان و ارائه مزایای متعدد بیش از قراردادهای سنتی رمزی:

  • است بدون وابستگی به یک شخص ثالث برای اجرای قرارداد وجود دارد. حذف واسطه ها، بطور قابل توجهی مقدار کل پول صرف شده در قرارداد را کاهش می دهد.

  • حذف فروشندگان شخص ثالث نیز این معنی است که تمامی مراحل کار از اعتبار و اجرای قرارداد سریع می شود به عنوان کاربران به طور مستقیم با یکدیگر معامله.

  • از آنجا که شرایط قرارداد نمی تواند تغییر کند، کاربران را در معرض خطر کمتر از حال فریب خوردن است. قرارداد هوشمند از هر نوع مداخله انسان هستند.

  • قرارداد های هوشمند در معرض ابتلا به شکست مانند قطع برق، خرابی گره و غیره هیچ خطر غلط گذاشتن یا از دست دادن قرارداد به عنوان قرارداد در دفتر توزیع ذخیره وجود ندارد. این بدان معنی است که هر دستگاه متصل به شبکه دارای یک نسخه از قرارداد و داده را برای همیشه بر روی شبکه باقی می ماند.

قرارداد هوشمند چگونه کار می کند؟

توسعه دهندگان در کار نوشتن کد قراردادها هوشمند . قرارداد هوشمند را می توان برای معامله و مبادله (یا) از هر چیزی بین دو یا چند طرف استفاده می شود. کد شامل برخی از شرایط است که قرارداد خود را به اجرا را آغاز کند.

برای مثال، یک قرارداد هوشمند مربوط به شرایط اجاره برای یک آپارتمان تنها از باعث زمانی که صاحب اجاره دریافت می کند و می کلید امنیتی برای آپارتمان به مستاجر ارسال. این قرارداد می تواند برنامه ریزی برای اطمینان از پرداخت به طور منظم از اجاره بها و می تواند در هر ماه دوباره شروع شود.

هنگامی که برنامه نویسی انجام شده است، قرارداد هوشمند به شبکه بلاکچین آپلود به عنوان مثال آنها به تمام دستگاه های متصل به شبکه ارسال می شود. مربوط به برنامه دیگری این بلاکچین - Bitcoin اخبار - آپلود است که چگونه یک به روز رسانی شبکه در مورد یکمعامله بیت کوین می توان بر روی بلاکچین ارسال می شود.

هنگامی که داده ها بر روی تمام دستگاه های آپلود، کاربران به توافق فردی با نتایج حاصل از اجرای کد برنامه آمده است. پس از کاربران به توافق رسیده اند، پایگاه داده به روز شده است برای ضبط اجرای قرارداد و نظارت بر شرایط قرارداد به برای انطباق بررسی .

در اینجا، هیچ امکان از قرارداد که توسط یک حزب واحد به عنوان کنترل بر اجرای قرارداد هوشمند دستکاری کند در دست هر حزب واحد دروغ نیست دیگر وجود دارد.

پتانسیل استفاده از موارد برای قراردادهای هوشمند

قرارداد های هوشمند حال حاضر تبدیل شدن محوری برای بسیاری از برنامه های کاربردی بلاکچین و به احتمال زیاد یکی از تبدیل ارکان مهم تکنولوژی بلاکچین . ما در حال حاضر شاهد قرارداد هوشمند در حوزه fintech و غیر fintech با جدید استفاده از موارد بالا آمدن روزانه استفاده می شود.

برخی از زمینه های که در آن قراردادهای هوشمند را می توان با موفقیت مورد استفاده عبارتند از:

مدیریت زنجیره تامین - زنجیره های تامین آسیب پذیر به سیستم های مبتنی بر کاغذ، که در آن اشکال طریق  کانال های مختلف عبور برای تصویب در نتیجه قرار گرفتن در معرض تقلب، دزدی ها و عقب نشینی دیگر افزایش هستند. بلاکچین سالانه مانند موانع با ارائه یک نسخه دیجیتال امن و قابل دسترس به هر یک از طرفین شرکت کننده در زنجیره ای و خودکار فرآیند پرداخت.

حکومت - قرارداد هوشمند می تواند مورد استفاده برای ارائه یک اکوسیستم امن تر و قابل انعطاف به رای  دهندگان که در آن رای دهندگان نیاز به غرفه رای گیری نمی آمد اما می توانند رای خود را از هر نقطه انتقال از آنجایی که آنها در حال حاضر در یک قرارداد آغاز شده توسط مقام حاکم شرکت می کنند. اتصال به اینترنت - همه آن را برای اتمام قرارداد نیاز دارند.

املاک و مستغلات - با استفاده از قراردادهای هوشمند، بسیاری از زحمتی پرداخت به کارگزار، شرکت های  تبلیغاتی و هزینه های مشابه اطراف می تواند به عنوان دفتر بلاکچین باطل به ما کمک کاهش هزینه ها و مستاجر و صاحب قادر خواهد بود به طور مستقیم با یکدیگر و ستد.

محافظت از حقوق مالکیت معنوی - حقوق مالکیت معنوی می توان با استفاده قرارداد هوشمند، که اجازه می دهد تا به کاربران برای پیگیری مالکیت هر گونه فایل آپلود بر روی شبکه اجرا می شود. سازندگان محتوا می تواند در قرارداد هوشمند با کاربران دیگر شرکت می کنند، اجازه می دهد که سازندگان به دلیل اعتبار برای محتوای خود و به راحتی جبران شود از آنجا که هیچ نیازی نیست برای هر واسطه شخص ثالث وجود دارد.

چه نهفته است در آینده قراردادهای هوشمند؟

فن آوری بلاکچین است یکپارچه با ابعاد مختلف زندگی یک کاربر به طور متوسط است. همچنین، قراردادهای هوشمند تبدیل شدن به یک ستون مهم بلاکچین.

هر دو بلاکچین و قراردادهای هوشمند موارد استفاده که به طور کامل کاوش نشده اند اما تحقیقات ثابت است که در همان انجام می شود، با بسیاری از شرکت های بزرگ سرمایه گذاری به شدت در تحقیق و توسعه این فن آوری .

توسط ایوش Varshney، CTO و موسس، داروین آزمایشگاه

سلب مسئولیت: داروین موزیلا ساخت برنامه های کاربردی و زیرساخت در بلاکچین، واقعیت مجازی و هوش مصنوعی. Bluegape و سوفل - قبل از داروین آزمایشگاه، ایوش یکی از بنیانگذاران در دو شرکت بود. عشق خود را برای فن آوری های جدید چیزی است که درایوهای کل شرکت به مرزهای تخیل از چه ممکن است.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و خرید روبل یاندکس مانی

و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و روبل یاندکس مانی و

اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما  جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

هر گونه سوالی در مورد خرید و فروش و تبدیل ارزالکترونیک دارید از پشتیبان بپرسید

خرید بیت کوین

خرید دلار بیت کوین

خرید سریع بیت کوین

سایت معتبر خرید بیت کوین

قیمت خرید بیت کوین

خرید ارز الکترونیک بیت کوین

خرید بیتکوین

خرید بیت کویین

خرید پول بیت کوین

خرید پول اینترنتی بیت کوین

بیت کوین خرید

نحوه خرید بیت کوین

خرید بیت کوین ارزان

خرید اتوماتیک بیت کوین

خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک

خرید بیت کوین به صورت اتوماتیک

خرید بیت کوین با ریال

خرید بیت کوین با تومان

خرید بیت کوین در ایران

خرید بیت کوین از ایران

خرید دلار بیتکوین

خرید پول الکترونیک بیت کوین

خرید بیت کوین ایران

خرید بیت کوین با تخفیف

Poloniex برای لیست خارج 17 Altcoins در ماه مه بدون هیچ توضیحی

ا
Poloniex برای لیست خارج 17 Altcoins در ماه مه بدون هیچ توضیحی

cryptocurrency به ارز Poloniex اعلام کرده است که لغو نامگذاری یک رکورد 17 altcoins موثر 2 مه باشد.

این تصمیم تعجب را در فرم از یک صدای جیر جیر در سه، که در آن تبادل دارایی های ذکر شده از جمله Boolberry و وکسل در میان بازندگان بدشانس بود.

سکه دیگر به وقت خود را در کتاب Poloniex است غیر ارادی به پایان رسید Bitstar، سکه 2.1، CureCoin، افق، I / O سکه، بی شمار، NobleCoin، NuShares، Qibuck، Qora، Quatloo، Rubycoin، ShadowCash، SuperNET و مغ.

در حالی که اکثریت از سکه یک پایگاه کاربر نسبتا کوچک و انتشار، نتایج حاصل از تصمیم قابل لمس در تمام 17 بود.

افت در ارزش، برخی شدید، موجی از اعتراضات را در توییتر به عنوان هر دو کاربران و توسعه دهندگان بر توضیح از Poloniex، که تا کنون داده نشده است همراه است.

پاسخ اشاره به عدم ارتباط یا به دلایل بتن برای حرکت، با Boolberry کارکنان حتی درخواست چگونه آنها می توانند از لغو نامگذاری اجتناب کنند.

Altcoins در سراسر هیئت مدیره را دیده اند، زمان آشفته طی ماه های گذشته. سنبله ها در قیمت با شور و شوق تجارت به ظاهر ظاهر می شود از هیچ جا باعث پاشنه قیمت تحت تاثیر قرار داده هر دو 10 صفحه و بسیاری از بقیه. بسیاری از دارایی با توجه به ناپدید می شوند از Poloniex - برای مثال، ShadowCash - استثنا هستند.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و خرید روبل یاندکس مانی

و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و روبل یاندکس مانی و

اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما  جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

هر گونه سوالی در مورد خرید و فروش و تبدیل ارزالکترونیک دارید از پشتیبان بپرسید

خرید بیت کوین

خرید دلار بیت کوین

خرید سریع بیت کوین

سایت معتبر خرید بیت کوین

قیمت خرید بیت کوین

خرید ارز الکترونیک بیت کوین

خرید بیتکوین

خرید بیت کویین

خرید پول بیت کوین

خرید پول اینترنتی بیت کوین

بیت کوین خرید

نحوه خرید بیت کوین

خرید بیت کوین ارزان

خرید اتوماتیک بیت کوین

خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک

خرید بیت کوین به صورت اتوماتیک

خرید بیت کوین با ریال

خرید بیت کوین با تومان

خرید بیت کوین در ایران

خرید بیت کوین از ایران

خرید دلار بیتکوین

خرید پول الکترونیک بیت کوین

خرید بیت کوین ایران

خرید بیت کوین با تخفیف
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: Poloniex برای لیست خارج 17 Altcoins در ماه مه بدون هیچ توضیحی ، قرارداد هوشمند: جدا Ethereum از Bitcoin ، خرید اتریوم ، خرید ایتریوم ، خرید و فروش بیت کوین ، شارژ بیت کوین انلاین و اتوماتیک ، شارژ بیت کوین ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 06:55 بعد از ظهر