تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - چشم انداز یک سیستم غیر متمرکز بر اساس blokcheyna
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

چشم انداز یک سیستم غیر متمرکز بر اساس blokcheyna

شنبه 26 فروردین 1396 08:04 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید انلاین و ارزان و اتوماتیک وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

جهت خرید از ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :                       

فروش انلاین و با قیمت مناسب و بالا وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

به ما - جهت فروش به ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :          

چشم انداز یک سیستم غیر متمرکز بر اساس blokcheyna

بسیاری بر این باورند که آن را به دور نیست بازار مالی در انتظار تغییرات عمده. جوهر از عدم تمرکز چک اجرای معاملات - این تکنولوژی مدت طولانی است که در سیستم پرداخت استفاده می شود و به نام بیت کوین blokcheyn.

مفهوم عدم تمرکز در فن آوری

به تازگی، کاملا بسیاری از سردرگمی در ارتباط با واژه "عدم تمرکز" در برابر شبکه بیت کوین و سایر سیستم های با استفاده از اصل blokcheyna. در معنای تحت اللفظی - آن را یک مکانیسم واحد پراکندگی و کارگران معدن داده و توسعه دهندگان است.

cryptocurrency به بیت کوین

به طور کلی پذیرفته که پس از جدایی از کارگران معدن، با توجه به چگونه آن را دیده است ساتوشی Nakamoto (توسعه دهنده بیتکوین)، بر اساس این اصل که یک کاربر "مال من" از یک دستگاه. بنابراین هر معدنچی صدا در شبکه غیر متمرکز است.

Blokcheyn، در اصل، یک دفتر توزیع از اتفاقاتی که در دنیای دیجیتال اتفاق افتاده است. سیستم غیر متمرکز و در دسترس بسیاری از کاربران است. هنگامی که در اطلاعات ثبت شده هرگز نمی تواند تغییر یا حذف شود. به همین دلیل است blokcheyn بیتکوین حاوی اطلاعات کاملا دقیق در مورد تمام معاملات تا به حال متعهد است. چنین شهادت غیر متمرکز از معاملات دیگر کامپیوتر ها هستند که از یکدیگر جدا شده، به لحاظ جغرافیایی و محاسباتی هستند.

شما می توانید این اطلاعات را به خاطر داده است در استفاده از رمزنگاری، فراهم می کند که ایمنی تقریبا مطلق بر اساس اعتماد است. تحریف وقایع غیر متمرکز blokcheyne - آن را مانند تلاش برای ایجاد نیمی از بشریت در همان زمان که می گویند، برخی دروغ آشکار است. مختصات این توسعه ممکن است برای حمله.

آنلاین cryptocurrency به ارز

در شبکه بیت کوین در حال حاضر باید دوباره فرمول عدم تمرکز، که در ابتدا به عنوان "یک CPU - یک رای" در نظر گرفته شد. در حال حاضر، این امر می تواند درست می گویند که یک واحد کامپیوتر مشروط متعلق به یک واحد قدرت. واحد بیشتر - قدرت بیشتر. این است که در این مکانیسم از "اثبات" این یا آن معامله انجام شده ساخته شده است. عدم تمرکز یک مدت که هیچ شرطی را توصیف، و روند کلی است.

اگر ما باتنت نظر گره، وجود دارد اگر چه از یک نقطه جغرافیایی نظر پراکنده، اما آنها در رفتار خود را در وب یکسان هستند. در blokcheyn مقابل یک تمرکز زدایی واقعی، است که توسط درجه آزادی مجاز به منظور پیوستن به اجماع سازی اندازه گیری است. با توجه به این واقعیت است که شناسه کاربر و شبکه داده ها در blokcheyne موجود به همان اندازه، آزادی تصمیم گیری را می توان به عدالت واقعی برابر. هر کس حق دارد به ترک و یا اقامت دارد.

ارز آنلاین بیت کوین

تمرکز زدایی از توابع

یکی دیگر از راه توصیف اصول عدم تمرکز وجود دارد. برای نیاز به تنوع در نمونه کارها از خطرات و دارایی. این نقطه نظر، حداقل یک صد سال. اما اگر از یک سبد به یکدیگر دارایی های مرتبط، معلوم است که تنوع از نمونه کارها، خطرات قادر نخواهد بود برای توزیع.

همانطور که برای blokcheyna، ما می توانیم فرض کنیم که هر گره آزادی مطلق تصمیم گیری، که در آن هیچ هیئتی از معاملات حسابداری توسعه دهندگان وجود دارد. با توجه به تحقیقات در دانشگاه پرینستون، Bitcoin اخبار الگوریتم اجماع تا حد زیادی بستگی به شانس. اعتقاد بر این است که به جای یک جدول زمانی دقیق برای ایجاد یک اجماع، از آن خواهد شد به صورت خودکار با گذشت زمان انجام شود. این امر ممکن است به دلیل اینکه احتمال تناقضات که بوجود می آیند گرایش به کاهش نمایی.

به عنوان مثال نخست در اینجا اصل سیستم های توزیع شده حفاظت POW است. اگر چه سیستم غیر متمرکز است، اما به نظر می رسد که تنها چند اعضای کنترل بیشترین تعداد از قدرت محاسباتی است. با این وجود، هیچ کس نمی تواند هر کسی که به شرکت در روند یا استفاده از یک تعداد نامحدود از دستگاه برای استخراج از معادن در اختیار آن منع می کند. مشخص شده است که بسیاری از استخرهای قدرت از چین توسط معدنچیان خصوصی، که هر حق را به آنها پیکربندی مجدد به عنوان لازم بدانند دارند متعلق به.

این رویکرد منجر به ظهور فرایند رقابت آزاد می دهد. این شبیه به رای گیری در انتخابات وقتی که این فرایند تمرکززدایی دموکراتیک نشانه ای از مشروعیت است. این نوع از رقابت در بازار آزاد است. این نوع از رقابت منجر به تمرکز از محاسبات است.

جوانب مثبت و منفی

بسیاری بر این باورند که این فن آوری غیر متمرکز به زودی cryptocurrency به مرد چرا که با افزایش سریع تعداد کاربران، آنها یک فناوری مرکزی در energooeffektivnosti بازی کند. اعتقاد بر این است که بیت کوین و مشتقات آن هیچ آینده ای ندارد، به عنوان تمام این سیستم ها، رسیدن به یک اندازه خاص، و یا برای کاربران از سیستم بی ثمر تبدیل، یا بس به فراهم آوردن قابلیت اطمینان کافی است.

و بیت کوین نمی خواهد نیاز به "کشتن" ممنوعیت دولت. این سیستم بسیار غیر متمرکز سازمان یافته در blokcheyne یک ایراد اساسی دارد، که قادر است برای به تعویق انداختن دستیابی به "آینده روشن" برای یک دوره نامحدود.

نرخ ارز 4exchange.cash

شبکه بیت کوین مجموعه ای از کامپیوتر و رایانه، بین که است که یک اتصال وجود دارد. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که تعداد شرکت کنندگان در شبکه را افزایش می دهد؟ تعداد سرعت در حال رشد از معاملات، که باعث کاهش پهنای باند شبکه. ثابت شده است که آن را مناسب برای ساخت خرد تمرکز زدایی از بیت کوین است. اما این واقعیت غم انگیز این است که این افزایش در تعداد معاملات منجر به افزایش های متعدد در کل هزینه های انرژی است.

مزایای استفاده blokcheyna عدم وجود واسطه ها را می توان به معاملات بانکی متمرکز نسبت داد. تا به امروز، همه پولی و دیگر عملیات ها از طریق واسطه ها، سازمان های دولتی، بانک ها، اسناد رسمی و دیگران انجام شده است. عدم تمرکز سازمان یافته در blokcheyne هیچ قدرت مرکزی و بررسی هر سیستم از شرکت کنندگان معامله. کد شبکه باز است، و هر کس این فرصت به درخواست تجدید نظر به او، اما هویت و اطلاعات شخصی محرمانه باقی می ماند. ما تنها اطلاعات در یک معامله خاص را ببینید.

خرید انلاین و ارزان و اتوماتیک وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

جهت خرید از ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :                       

فروش انلاین و با قیمت مناسب و بالا وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

به ما - جهت فروش به ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :          

چشم انداز برای Bitcoins و blokcheyna در سال 2017

در سال 2008، ارزهای جهان سنتی یک رقیب جدی است، به دست آوردن محبوبیت هر سال است. برای اولین بار غیر متمرکز در جهان - این در مورد بیت کوین است cryptocurrency به ، توسط فن آوری blokcheyn اداره می شود. اساس این فن آوری - زنجیره ای از واحد معامله، که صحت بررسی شده است تنها شرکت کنندگان، بدون واسطه و تنظیم کننده.

به گفته بسیاری از کارشناسان شناخته شده و سرمایه گذاران (به عنوان مثال، بری Silbert، در سخنرانی خود در بیت کوین سالانه و اجلاس بلاکچین)، 2017 خواهد بود بسیار سازنده برای کل سیستم بیت کوین و تکنولوژی blokcheyn.

4exchange.cash

چه خواهد بود قیمت بیت کوین 2017

در گذشته، تحلیلگران، کارشناسان بازار مالی و سهام پیش بینی خوش بینانه در مورد بیت کوین قیمت های ارتباط با دلار و ارزهای دیگر ساخته شده است. و در پیش بینی برای 2017 از دیدگاه بسیاری از آنها دیدن همه موارد - آن است که انتظار می رود افزایش قابل توجهی در قیمت cryptocurrency به نه تنها در تمام طول سال 2017، اما قبل از پایان 2016.

در حال حاضر، نرخ آن در برابر دلار آمریکا از 700-800 $ برای 1 Bitcoin اخبار.

اگر شما شرایط سیاسی و اقتصادی خاصی از جهش شدید از این دوره می تواند به عنوان اوایل به عنوان دسامبر 2016 مشاهده شده است. به عنوان مثال برگزاری اجلاس سران G20 باعث نرخ رشد بیتکوین از 10٪.

و در سال 2017 رشد بیتکوین به احتمال زیاد به اتخاذ یک مقیاس جهانی است. به عنوان مثال، برخی از معامله گران انتظار دارند که تا پایان سال آینده این دوره 1800 دلار برسد. بنیانگذار صندوق جهانی مشاوران بیت کوین می سازد آن را حتی بیشتر خوش: در نظر او، این cryptocurrency به می تواند به 4400 دلار رشد می کنند.

این مهم است که درک کنند که رشد قیمت بیت کوین تحت تاثیر عوامل بسیاری، از جمله فعالیت شرکت های بزرگ بین المللی با استفاده از این cryptocurrency به، و همچنین به اندازه سرمایه گذاری در فن آوری blokcheyn توسعه است.

رشد معاملات بیتکوین

4exchange.cash cryptocurrency به تبادل سریع

در حال حاضر این سال، ادغام پلت فرم micropayment در رسانه های اجتماعی، سیستم های ذخیره سازی داده ها، مرورگرها. و سرمایه گذار بری Silbert این عقیده را که در سال 2017 آن را امکان پذیر خواهد بود که از طریق سیستم بیت کوین بسیاری از کاربران microtransactions در مقدار تنها چند سنت انتظار می رود ادامه می دهند.

به عنوان یک کل، حجم معاملات به طور منظم Bitkin در سراسر جهان رشد می کند، اما برخی از کشورها، به ویژه کسانی که در آن است که تعداد زیادی از تکنولوژی شروع یو پی اس وجود دارد، ایستادگی کردن: آنها گسترش افزایش نرخ بیت کوین انجام شده است.

همانطور که برای yuzkeysov سیستم بیت کوین امیدوار کننده ترین، این شامل وجوه ارسالی، به عنوان آنها ارزان تر و سریع تر از خدمات سنتی است. با توسعه و بهبود خدمات سیستم مانند اتحادیه های غربی می تواند مشکلات جدی به خصوص در زمینه ای از افزایش تعداد صاحبان گوشی های هوشمند، ساده کار با cryptocurrency به تجربه،.

احساسات نسبت به cryptocurrency به

صندوق های سهام سرمایه گذاری مدرن، تنها با بیتکوین کار می کنند، دارای پتانسیل بسیار زیادی در رابطه با جذب سرمایه گذاران نهادی.

به عنوان مثال، همان GBTC، متعلق به بری Silbert یا XBTC، اداره شده توسط SolidX، بیت کوین ساخته شده است سیستم جذاب تر برای سرمایه گذاران سنتی است. با این حال، ETF دیگر وجود دارد، قادر به ایجاد یک پیوند قوی بین بخش مالی سنتی و cryptocurrency به.

cryptocurrency به تبادل سریع

و با توجه به منابع اطلاعات وال استریت ژورنال، تمایلات سرمایه گذاران به سمت بیت کوین به عنوان یک کل در حال تبدیل شدن مثبت تر، و ما اطمینان می توان گفت که این روند نیز مشخصه برای 2017. با توجه به وال استریت ژورنال، در حال حاضر ترجیح می دهند سرمایه گذاران بیت کوین به شک قابلیت اطمینان و ثبات همتایان سنتی در میان بحران مالی دوره، و همچنین کسانی که می خواهند برای حفاظت از پس انداز خود را در صورت یکی دیگر از بحران.

علاوه بر این، افزایش محبوبیت بیت کوین با بهرهگیری از این واقعیت است که نوسانات (نوسانات) قیمت این cryptocurrency به تازگی به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

به طور کلی، با توجه به وال استریت ژورنال، از افزایش روزافزون علاقه در Bitcoin دیگر نشان می دهد: نسل جدیدی از سرمایه گذاران به میزان بیشتری در فن آوری از سیاستمداران تکیه می کنند.

چشم انداز تغییرات blokcheyna

در حال حاضر، در حال حاضر تعداد صنعت، ائتلاف ملی و بین المللی برای این فن آوری بلاکچین توسعه وجود دارد. به طور خاص، در آینده نزدیک تکنولوژی blokcheyn را می توان به استفاده می شود:

  1. معاملات سهام. به عنوان مثال، یک خرده فروش آنلاین بیش از حد اندوختن یک سیستم است که اجازه می دهد تا شرکت به صدور سهام و به وام وام مسکن خود را از طریق بلاکچین ایجاد کرده است. شرکت کنندگان راه اندازی زنجیره ای با نزدک کار بر روی سهام تجارت از شرکت های خصوصی از طریق فن آوری blokcheyn.
  2. زنجیره تامین مواد غذایی است. به عنوان مثال، تعاونی تعاونی بریتانیا رابطه مواد غذایی با منشأ blokcheyn راه اندازی در حال حاضر آزمایش راه حل برای ردیابی تمام راه غذاهای دریایی حمل به رستوران ها و مغازه ها.
  3. هویت دیجیتال از مردم است. در حال حاضر، برخی از خدمات (به عنوان مثال، BitID و OneName) ارائه خدمات خود را برای هویت دیجیتال از فرد از طریق بلاکچین.
  4. کنترل و انتقال آثار هنری. به عنوان مثال - Swancoin، که در آن آثار هنری برای خرید از طریق شبکه blokcheyn بیت کوین در دسترس هستند.
  5. تمایز و عدم تمرکز در عملکرد های دولت در ارائه خدمات به شهروندان: این تکنولوژی می تواند به عنوان یک مخزن از همه ثبت عمومی استفاده می شود، و آن را یک نوع از یک رجیستری جهانی است.
cryptocurrency به اشتراک گذاری آسان

و در نهایت، تکنولوژی blokcheyn می توان مورد استفاده برای انجام معاملات بانکی مختلف: اعتبار مصرف کننده، پرداخت در خرده فروشی. به هر حال، بر اساس یک نظرسنجی که توسط IBM از 200 بانک بزرگ انجام شده از 16 کشور، 15 درصد از آنها در حال برنامه ریزی برای شروع برنامه فن آوری blokcheyn فعال در حال حاضر در 2017. مدیریت معتقد است که این موسسات مالی، این رویکرد به طور قابل توجهی سرعت بخشیدن به معاملات مالی خاص، به طور قابل توجهی کاهش هزینه های خود و افزایش ایمنی.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: چشم انداز یک سیستم غیر متمرکز بر اساس blokcheyna ، خرید بیت کوین با قیمت مناسب ، بهترین نرخ خرید بیت کوین ، بهترین نرخ برای فروش بیت کوین ، بهترین جا برای خرید و فروش بیت کوین ، قیمت انی و بهترین نرخ خرید و فروش بیت کوین ، خرید و فروش بیت کوین ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین ، خرید و فروش بیت کوین ، بیت کوین در ایران خرید و فروش ، بیت کوین با بهترین نرخ خرید و فروش ، صرافی انی و فوری و انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین ، فروش بیت کوین ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 27 فروردین 1396 03:04 بعد از ظهر