تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - پرسش و پاسخ در مورد سیستم پرداخت محبوب یاندکس مانی
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید انلاین و ارزان و اتوماتیک وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

جهت خرید از ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :                       

فروش انلاین و با قیمت مناسب و بالا وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

به ما - جهت فروش به ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :          

پرسش و پاسخ در مورد سیستم پرداخت محبوب یاندکس مانی

در سال های اخیر، پول الکترونیکی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب. ویژگی اصلی آنها - عدم کنترل کامل توسط دولت است. مزیت اصلی - در دسترس بودن را به عموم مردم و امکان ثبت نام بدون نیاز به هر گونه کاغذ، پر کردن قراردادها و تشریفات دیگر. - در روسیه، محبوب ترین دو سیستم وب مانی و "یاندکس". اما اگر وب مانی برای اکثر کاربران امری عادی است، با "یاندکس. پول "، پرسش های خاصی وجود دارد. در این مقاله ما از ویژگی های اساسی از سیستم پرداخت در نظر بگیرید.

یاندکس. پرسش و پاسخ

چگونه "یاندکس. پول "؟

برای اولین بار، این سیستم پرداخت در سال 2002، پنج سال پس از شروع وب مانی معرفی شد. در زمان تولد پشتیبانی پروژه آن یک شرکت شناخته شده در PayCash جهان ارائه شده است. تجربه او، دانش و احترام اجازه داده اند "یاندکس.پول "به اندازه کافی سریع برای شکستن به بازار روسیه و شروع به رقابت با وب مانی. توسعه سیستم و دوباره پر کردن مشتریان برای یک ثانیه را متوقف کند. در حال حاضر، تعدادی از کاربران دارای بیش از 22 میلیون نفر.

در حال حاضر، آرم به نظر می رسد مثل یک یاندکس کیف پول

لوگو کیف پول یاندکس

چگونه برای ایجاد یک کیف پول "یاندکس. پول "؟

برای اینکه کیف پول الکترونیکی، شما باید به سایت بروید و یاندکس صندوق پستی. هنگامی که شما ثبت نام شما باید آمد تا اعالم و رمز عبور که بعدا مورد استفاده قرار خواهد برای بررسی در سایر سرویس های سیستم (از جمله برای ایجاد یک کیف پول الکترونیکی). اگر صندوق پستی در دسترس است، شما باید از طریق روش مجوز بروید و باز کردن یک حساب کاربری. تنها پول انتقال آنها را به کیف پول و خاموش در یک خودپرداز خاص را (و یا استفاده از تبادل ارزهای الکترونیکی دارند ). در هنگام ثبت نام شما باید شماره تلفن همراه خود را، که لازم است برای بازگرداندن دسترسی به کیف پول را وارد کنید.

چگونه به برداشت پول؟

مشکل با حذف پول از کیف پول الکترونیکی "یاندکس" وجود ندارد. علاوه بر این، سه گزینه اساسی وجود دارد:

 1. انتقال کارت پول از هر بانکی (اصلی ترین چیزی که یک پلاستیک ویزا یا مسترکارت »بود). پول به دست آمده در 1-2 روز کسب و کار اما به صرف در کمیسیون است، که تنها 15 روبل.
 2. وجوه از "یاندکس. پول "را می توان به حساب بانکی شما منتقل می شود. موسسه مالی ندارد به در خاک روسیه می شود. زمان انتقال در این مورد می توانید تا هفت روز می باشد.
 3. شما همچنین می توانید برداشت پول در یاندکس نقشه بانک پس انداز و یا هر کارت های بانکی دیگر را با کمک  از خدمات ما.

راه برای دوباره پر کردن کیسه در یاندکس وجود داشته باشد؟

گاهی اوقات یک وضعیت ممکن است بوجود می آیند که پول ضروری و مورد نیاز برای پرداخت صورت حساب از طریق اینترنت. همه به راحتی قابل حل - مقدار مورد نیاز را می توان به خود را کیف پول الکترونیکی با کارت اعتباری منتقل شده است. گزینه دوم - به استفاده از خدمات خدمات تبادل . روش سوم - محبوب ترین: دوباره پر کردن کیف پول یاندکس با کارت انداز بانک. این را می توان از دفتر شخصی از بانک های پس انداز، و همچنین با استفاده از خدمات سایت ما انجام در اینجا .

برای ادامه به احساس کار راحت بر روی سیستم "یاندکس. پول "، شما نیاز به اتصال یک کارت بانکی به کیف پول الکترونیکی به تازگی ایجاد شده. این سرویس کاملا رایگان است، که اجازه می دهد خوب صرفه جویی در سیستم کمیسیون.

آیا سطح امنیتی "یاندکس بالا. پول "؟

نمی توان گفت که یک کیف پول الکترونیکی در سیستم به طور کامل شکست ناپذیر. در حالی که کلاهبرداران هوشمندانه وجود دارد، احتمال هک است و همیشه خواهد بود. اما در اغلب موارد علت از دست دادن منابع مالی شخصی است قابلیت اطمینان ضعیف از سیستم، و عدم توجه از کاربران به امنیت آنها نیست. افرادی که در حال در مورد عواقب فکر نمی عبور بر روی لینک های مشکوک، عبور مشخصات خود را به اشخاص ثالث در مقابل برای برخی از وعده ها و غیره. برای کاهش احتمال شکستن کیف پول را به حداقل، شما باید فورا به آشنا با قوانین ایمنی از سیستم دریافت کنید.

شما می توانید کیف پول الکترونیکی از "سیستم یاندکس را حذف کنید. پول "؟

بار زمانی که نیاز به وب سایت کیف پول رفته است. در چنین وضعیتی، آن مطلوب به آن را حذف است، بنابراین او کلاهبرداران نیست. آن را ساده. شما نیاز به ثبت نام با نام کاربری و رمز عبور خود، رفتن به گذرنامه، اطلاعات باز با اطلاعات شخصی، و در پایان پیدا کردن یک لینک که می گوید "حذف حساب". اگر شما با کلیک و تایید کنید که می خواهید، آن را حذف نه تنها کیف پول، بلکه اطلاعات شخصی خود را با دیگر سرویس های سیستم. شایان ذکر است که، برای تایید، شما باید به یاد داشته باشید رمز عبور لاگین خود است.

خرید انلاین و ارزان و اتوماتیک وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

جهت خرید از ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :                       

فروش انلاین و با قیمت مناسب و بالا وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

به ما - جهت فروش به ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :          

نمای کلی سیستم پرداخت QIWI

QIWI - به جای سیستم پرداخت قدیمی از زمان آغاز آن در سال 2007 تحت، بسیاری از تغییرات و بهبود تا سرانجام یک ابزار واقعا جهانی برای پرداخت مجازی شد. امروز آن را در بیش از 20 کشور در سراسر جهان کار می کند و برای بسیاری از اهداف استفاده می شود. هنگامی که QIWI می تواند کمک:

 • پرداخت وام و بسیاری از خدمات؛
 • شارژ حساب کاربری تلفن همراه؛
 • پرداخت هزینه خرید آنلاین؛
 • انتقال پول به افراد دیگر؛
 • پرداخت مالیات و جریمه، خدمات نرم افزار و بازی های آنلاین.
 • دریافت کارت های پلاستیکی، که با آن شما می توانید خرید را، با استفاده از هر کارت دیگر.

باید شبیه به تطبیق پذیری و به دست محبوبیت این سرویس پرداخت ایفا کرده است.

چگونه برای شروع

همانطور که در بیشتر سیستم های پرداخت، به طور کامل استفاده از تمام ویژگی های QIWI، شما نیاز به تکمیل یک ساده روند ثبت نام . ابزار پرداخت کامل - سپس، کاربر را در اختیار خود یک کیف پول الکترونیکی است.

ثبت نام در سایت بسیار ساده است و زمان زیادی نمی کنند. فقط بر روی دکمه کلیک کنید "درست کیف پول"، سپس سیستم از شما می خواهد به وارد کردن شماره تلفن خود را. این که چگونه به نظر می رسد:

روند ثبت نام در QIWI

با کلیک بر روی دکمه "ادامه" شما یک تایید SMS بر روی تلفن خود را دریافت، آن خواهد بود که کد است که باید در فرم زیر وارد شود.

ثبت نام Eapy QIWI-کیف پول

در مرحله بعد شما نیاز به انتخاب یک رمز عبور و اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. در این فرایند ثبت نام در QIWI می توان کامل در نظر گرفته.

اضافه کردن اطلاعات شخصی مربوط به واقعیت، به منظور جلوگیری از سوء تفاهم در آینده است. تنظیمات حساب را می توان به اتصال به کیف پول پول وب، برای مثال، به طوری که بعد آن را آسان تر برای انجام یک عقب نشینی بود. همچنین توصیه می شود به لینک به حساب ایمیل و شماره تلفن همراه.

با این حال، شما می توانید برای بسیاری از خدمات و بدون ثبت نام پرداخت. در سراسر روسیه ایستاده پایانه QIWI، با استفاده از آن مردم برای خدمات تلویزیون ماهواره ای، ارائه دهنده خدمات اینترنت خود را پرداخت و به روز رسانی حساب تلفن همراه.

QIWI ترمینال

راه برای دوباره پر کردن کیف پول

همانطور که با هر سیستم پرداخت عمده، راه های مختلفی برای شارژ در QIWI ارائه:

 • با کارت اعتباری؛
 • با حساب تلفن همراه؛
 • با سیستم های پرداخت دیگر. با این حال، محدودیت در این زمینه وجود دارد. به عنوان مثال، در سال 2011، غیر ممکن است برای کار با یاندکس-کیف پول؛
 • در پایانه های QIWI؛
 • خودپرداز؛
 • یونی استریم در گیشه؛
 • در پرداخت تماس با پاراگراف.

برداشت

یکی از رایج ترین روش های خروج پول است به آنها انتقال به دیگر کیف پول الکترونیکی، و سپس نقد و یا ادامه استفاده از اختیار. با این حال، مجبور به پرداخت کمیسیون. بیشتر در مورد چگونگی به برداشت پول از QIWI بدانید، شما می توانید به عنوان خوانده شده در اینجا . 
شما می توانید پول به طور مستقیم به کارت های بانکی انتقال، برای مثال، منجر به نقشه انداز بانک QIWI . 
همچنین، پول نقد، پول الکترونیکی می تواند در دستگاه های خودپرداز و نقاط پرداخت تماس بگیرید.

کارت های پرداخت QIWI

در حال حاضر چندین گونه های در دسترس از هر دو QIWI کارت پلاستیک مجازی و فیزیکی است. آنها به طور کامل می توانید برای کالاها و خدمات را پرداخت. اما اشکال این است که هنگامی که شما نیز از خرید مجبور به پرداخت درصدی به عنوان کارمزد.

 1. مجازی از طریق ویزا QIWI - که شما ممکن از نام حدس بزنید، یک کارت مجازی، که با آن شما می توانید در اینترنت پرداخت. ویژگی آن این است که آن را تا ترازنامه خود را و عمل دقیقا 3 ماه می باشد.
 2. QIWI ویزا کارت - تعادل کارت با کیف پول الکترونیکی ترکیب، اما تنها یک کارت می تواند در ارتباط است. اعتبار 1 سال آن است.
 3. پلاستیک از طریق ویزا QIWI - یک کارت پلاستیکی فیزیکی، آن را به 100 روبل هزینه. ویژگی این است که ممکن است به اتصال به کیف پول کارت های متعدد. هنگامی که در فروشگاه های معمولی استفاده می شود بهره نیست، اما تلاش برای پول نقد در دستگاه خودپرداز 2٪ هزینه خواهد شد، و حتی 50 روبل.
 4. QIWI ویزا کیف پول - به کیف پول و تعادل کلی با او گره خورده است. شما می توانید تنها یکی از این کارت، تاریخ انقضا از 2 سال است. کارت شماره رایگان است، هیچ علاقه ای در خرید در فروشگاه های روسی وجود دارد، اما برای کمیسیون بین المللی از 2.5 درصد است.

به طور خلاصه

البته، تصمیم نهایی در مورد استفاده از خدمات پرداخت الکترونیکی است تا به کاربر. شما فقط می توانید در پایان از مزیت های اصلی و معایب سیستم QIWI را علامت بزنید.

مزایا:

 • تطبیق پذیری؛
 • امکان صدور کارت؛
 • انتقال به اندازه کافی سریع وسیله ای برای هدف در نظر گرفته شده؛
 • قابلیت اطمینان؛
 • فقدان علاقه در هنگام ورود به صندوق؛
 • سهولت استفاده.
 • راه های بسیاری چگونه به صندوق کیف پول و برداشت پول از وجود دارد؛
 • توزیع خودکار از پایانه های QIWI - آن اجازه می دهد تا حتی در مناطق داخلی کشور روسیه به سرعت برای ارائه خدمات پرداخت یا به روز رسانی حساب خود را.
 • توانایی برای پیگیری پرداخت.
 • در بسیاری از کشورها در سراسر جهان کار می کند.
 • اس ام اس پرداخت زمانی که به اینترنت برسد.

معایب:

 • درصد بالایی از اشتقاق از وجوه و رستگاری خود را.
 • کمیسیون در خرید (اگر چه در حال حاضر پدیده شایع است).
 • ناکافی کارکنان پشتیبانی عملیاتی؛
 • اگر شما از طریق پایانه های پرداخت QIWI موارد تاخیر در پرداخت هستند.دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: پرسش و پاسخ در مورد سیستم پرداخت محبوب یاندکس مانی ، چگونه "یاندکس. پول "؟ ، چگونه برای ایجاد یک کیف پول "یاندکس. پول "؟ ، خرید روبل یاندکس مانی ، خرید وب مانی ، خرید و فروش دلار وب مانی ، خرید وب مانی با قیمت کم ،
دنبالک ها: خرید وبمانی ، خرید و فروش وبمانی ، خرید انلاین و اتوماتیک وبمانی ، قیمت انلاین خرید و فروش وبمانی ، نرخ خرید و فروش وبمانی ، قیمت و نرخ انلاین خرید و فروش وب مانی ، خرید و فروش وبمانی در ایران ، خرید وبمانی در ایران ، فروش وبمانی در ایران ، شارژ وبمانی در ایران ، شارژ دلار وبمانی در ایران ، خرید و فروش دلار وبمانی ، وب مانی خرید و فروش و شارژ حساب ،
آخرین ویرایش: شنبه 26 فروردین 1396 05:45 بعد از ظهر