تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - پلت فرم تبلیغاتی blockchain بیت کوین آماده میکرو پرداخت برای آینده ای بزرگ
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

پلت فرم تبلیغاتی blockchain بیت کوین آماده میکرو پرداخت برای آینده ای بزرگ

مدیر عامل شرکت میسلیوم الکساندر کوزمین، که رهبر جدید توده شبکه شد - blokcheyna متخصص در صنعت تبلیغات آنلاین، قصد خود را برای تبدیل تبلیغات در اینترنت اعلام کرد. این برنامه ریزی شده برای انجام این کار با یک پلاگین جدید-Adblock به برای کروم (نرم افزار خواهد شد در سال 2017 منتشر شد). با توجه به COO شبکه توده A. Oshchepkova سیستم های مدرن با هدف قرار دادن تبلیغات به دور از کامل، و فقط پروژه جدید توده در نظر گرفته شده است آن را به ایده آل نزدیک می کند. 

ارز دیجیتال از توده

توده سکه - ارز دیجیتال، که به عنوان یک شبکه حمل و نقل blokcheyna، که تنها یک بار صادر استفاده می شود، و هزینه های آن در بازار عرضه و تقاضا بستگی دارد. فرآیند توده سکه قرار دادن اولیه باید توسط دسامبر به پایان رسید. 

با تشکر از سیستم پرداخت جدید برای پلت فرم توده، مشتریان می توانند داده ها را از پلاگین کاربران Adblock به با قیمت های شفاف، که به طور انحصاری توسط قوانین بازار تشکیل دریافت خواهید کرد. به جای خود وب مستر کاربران پلاگین به عنوان آنها در تعداد رشد می کنند. 

آنلاین بیتکوین جرم خواهد شد برای رسیدن به سطح متقابل و برای ضبط استفاده می شود. سکه توده سکه خود را بیش از پروتکل بیت کوین تبدیل شود. 

مشکلات بازار تبلیغات آنلاین

با توجه به مدیران سایت A. Oshchepkova همیشه یک سطح کافی از مسئولیت با توجه به حریم خصوصی اطلاعات کاربران نشان نمی دهد. گاهی اوقات آنها را به اتهام جمع آوری اطلاعات به اشخاص ثالث که می تواند بیش از حد تعصب و غیرت نشان می دهد و جمع آوری داده های بیشتر از آن باید. بلکه توسط کاربران خود را اغلب اطلاعات غیر ضروری در مورد خودتان را آشکار سازد. سیستم جدید طراحی شده است به منظور بهبود امنیت کاربران و برای حل این مشکل حفظ حریم خصوصی خود. 

توزیع دارایی 

A. Oshchepkov اشاره کرد که بازار تبلیغات اینترنتی است که هنوز هم سهم شیر از درآمد متعلق به شبکه های بزرگ. به گفته وی، هیچ چیز خوب یا بد، این وضعیت وجود دارد - به طور طبیعی. Oshchepkov نیز می کند وضعیت ناعادلانه در نظر نمی که در آن کاربر پول برای داده های خود را دریافت نمی کنند. پلت فرم توده به خودی خود دارای هیچ برنامه ای برای مبارزه با ویژگی های ذکر شده از توزیع درآمد در زمینه تبلیغات آنلاین، طراحی شده است اما برای اطمینان از عملکرد بازار آزاد که در آن است.

یک چهارم از تمام گره بیت کوین در حال حاضر با استفاده از کد SegWit

کد نام تفکیک شاهد (SegWit) وعده داده فعال شدن نوامبر 15 2016. در ایجاد آن، توسعه دهندگان امیدوار بودند برای به دست آوردن یک راه حل برای بهبود ساختار شبکه بیت کوین اصلی و مقیاس افزایش است.

درباره تاریخ انتشار آن شناخته شده از نامه ای از توسعه دهنده و خالق SegWit شد - پیتر Vella در، نامه ای خطاب به توسعه دهندگان از هسته بیت کوین. کاندیدای انتشار نسخه از نرم افزار بر روی GitHub منتشر شده است.

این بسته بروز رسانی نرم افزار ارائه شده در اواسط سال، به عنوان یک روش پوسته پوسته شدن شبکه بیت کوین، در نهایت توسط شرکت بیت کوین توسعه دهندگان هسته منتشر شده است. طبق گفته سازندگان، این فن آوری خواهد افزایش در اندازه بلوک بیت کوین فراهم می کند. اخبار درباره این نوآوری در میان طرفداران cryptocurrency به هر دو مثبت و بازخورد منفی بود باعث شده است که به هم بزنید بی سابقه است.

بیش از 5 درصد از تمام گره های شبکه استفاده بیتکوین اجرای جایگزینی به نام بیت کوین نامحدود. این اجازه می دهد شما را به مجموعه ای از اندازه بلوک در اولویت خود را، تعداد گره های متصل 306 است.

از آنجا که نوامبر 19 آن امکان پذیر خواهد بود واقعا ارزیابی وضعیت، زمانی که به 15 از این ماه وجود دارد پیچیدگی شبکه بازشماری اول. همه ارائه دهندگان بیت کوین کیف پول در حال آماده شدن برای حمایت از ارتقاء.

هسته بیت کوین نسخه 0.13.1 شامل یک قطعه کد SegWit اضافی که اجازه می دهد تا تمام کاربران در وهله اول برای شروع apgreyt نرم افزار خیش.

قضاوت از سایت Bitnodes داده ها، در حال حاضر بیش از 25 درصد از واحدهای در حال کار بر روی یک نسخه از هسته بیت کوین 0.13.1 در حال حاضر شامل کد SegVita. 1362 واحد از 5436 گره های متصل آماده برای ارتقاء هستند.

با وجود حمایت SegWit از ¼ از تمام واحد، به طور کامل تمام کاربران آهسته به حرکت بر روی آن بوده است. برای انتقال کامل لازم است که 95 درصد از کاربران را اتخاذ کرده اند و نصب کد به روز رسانی، و پس از آن در سال 2016 SegWit-بلوک در یک ردیف منتقل می شود.

نتیجه چنین توسعه سریع معدنچیان تصمیم biktoin در مسدود کردن هر طرح تا زمانی تا زمانی که همه به خوبی تعریف نشده برای افزایش اندازه از بلوک است.

این است که، روند در حال حاضر آغاز شده است و شاید bespovoroten و قطعی در جهت خود را. ما فقط می توانیم برای قابلیت اطمینان امید، و شرایطی که شکست عملیات.

خرید بیت کوین از ما از لینک زیر

فروش بیت کوین به ما از لینک زیر

لینک های مرتبط

1-خرید بیت کوین

2-خرید دلار بیت کوین

3-خرید سریع بیت کوین

4-خریذ اینترنتی بیت کوین

5-راهنمای خرید بیت کوین

6-سایت معتبر خرید بیت کوین

7-قیمت خرید بیت کوین

8-چگونه با بیت کوین خرید کنیم

9-مرکز خرید بیت کوین

10-خرید واحد بیت کوین

11-خرید ارز الکترونیک بیت کوین

12-خرید بیتکوین

13-خرید بیت کویین

14-خرید پول بیت کوین

15-خرید پول اینترنتی بیت کوین

16-سایت خرید بیت کوین

17-صرافی خرید بیت کوین

18-چنج خرید بیت کوین

19-بیت کوین خرید

20-روش خرید بیت کوین

21-اموزش خرید بیت کوین

22-نحوه خرید بیت کوین

23-طریقه خرید بیت کوین

24-سفارش خرید بیت کوین

25-خرید بیت کوین ارزان

26-خریذ انلاین بیت کوین

27-خرید اتوماتیک بیت کوین

28-پایگاه خرید بیت کوین

29-خرید بیت کوین انلاین 

30-خرید بیت کوین اتوماتیک

31-خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک

32-خرید بیت کوین کاملا انلاین

33-خرید بیت کوین کاملا انی

34-خرید بیت کوین سریع

35-فروشگاه خرید بیت کوین

36-اکسچنج خرید بیت کوین

37-خرید فوری بیت کوین

38-خرید بیت کوین فوری

39-خرید بیت کوین به صورت اتوماتیک

40-خرید بیت کوین با ریال

41-خرید بیت کوین با تومان

42-خرید بیت کوین در ایران

43-خرید بیت کوین از ایران

44-خرید بیت کوین در تهران

45-خرید دلار بیتکوین

46-نرخ خرید بیت کوین

47-خرید اینترنتی بیت کوین

48-خرید پول الکترونیک بیت کوین

49-خرید پول اینترنتی بیت کوین

50-انجمن خرید بیت کوین

51-خرید بیت کوین ایران

52-خرید بیت کوین از تهران

53-خرید میلی بیت کوین

54-خرید یک بیت کوین

55-خرید بیت کوین با تخفیف

خرید بیت کوین از ما از لینک زیر

فروش بیت کوین به ما از لینک زیر
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: پلت فرم تبلیغاتی blockchain بیت کوین آماده میکرو پرداخت برای آینده ای بزرگ ، یک چهارم از تمام گره بیت کوین در حال حاضر با استفاده از کد SegWit ، روند خرید و فروش بیت کوین ، خرید بیت کوین در ایران ، تبدیل بیت کوین به پول ایران ، سامانه خرید و فروش بیت کوین ، چنج خرید و فروش بیت کوین ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 22 فروردین 1396 03:57 قبل از ظهر