تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با بهترین نرخ قیمت روز و به صورت انی و خودکار در کمترین زمان ممکن با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - Bitcoin - طلا ی قرن جدید
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

Bitcoin - طلا ی قرن جدید

دوشنبه 21 فروردین 1396 08:49 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

Bitcoin - طلا ی قرن جدید

این مقاله مورد بحث قرار خواهد برگزار خواهد شد که آیا بیت کوین طلا، و در برابر استدلال.

کلمات کلیدی: بیت کوین نرخ ارز، طلا، صرفه جویی، ثروت، مزایا و معایب.

طلا تقریبا در تمام تاریخ بشر یک راه قابل اعتماد برای حفظ و افزایش ثروت انباشته است. در حال حاضر به نظر می رسد آن است. تا به حال، آن است که از زمین هر روز استخراج شده است. اما در دهه گذشته را در خود جای یک ادعای جدید به اختراع مرد Bitcoin اخبار. آیا او جایگزین تا به حال کامل برای طلا؟ سعی کنید به درک.

برای شروع من نمیفهمد چگونه طلا قادر به گرفتن چنین افتخار از محل بود. این شد به دلیل:

1. یکی از اسرار اصلی موفقیت این فلز نادر بودن نسبی آن است و به طور گسترده ای به عنوان یک ارزش در بسیاری از کشورها شناخته شده است.

2. طلا است که به تورم نیست، در مقابل به پول کاغذی همان، ارزش آن محاسبه شده در سطح تقاضا برای آن مبتنی است.

3. فلزات گرانبها آسان به حمل و نقل است، در حالی که آن را خراب نمی کند و خواص آن در طول زمان از دست دادن نیست. در طول ذخیره سازی آن نیازی به تخصیص یک مقدار زیادی از فضای. که بسیار عملی است.

4. اگر یک قطعه طلا را به قطعات کوچکتر از که آن را ارزش خود را به الماس همان از دست دادن نیست، در مقابل تقسیم شده و سپس.

5. همه فلز تولید دارای ویژگی های مشابه است. از آن نگاه زیبا و معتبر است.

بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت چند مزیت دارد:

1. مقدار محدود. و همچنین دیگر بیتکوین ثروت مادی نیز نیاز به یک تولید نه پیچیده است.

2. حفاظت از دارنده کیسه ناشناس ماندن، که نمی تواند تعیین شود. علاوه بر این، ارز است حتی ساده تر به حمل و نقل، نیاز به انجام دیگر می چسبد.

3. ارزش cryptocurrency به تورم، اما تنها تقاضا تاثیر نمی گذارد.

در اوایل سال جاری، قیمت بیت کوین ارزش طلا فراتر رفته است. آیا این به معنای آن است که به جای، در پایان، این فلز گرانبها؟ این یک مسئله نسبتا پیچیده است. با توجه به این واقعیت است که، با وجود مزایای آشکار، این ارز دارای اشکالاتی:

1. این دوباره محدود شده است. آن را یک مزیت و یک نقطه ضعف است. می توانید بیش از 21 میلیون بیتکوین تولید نمی کند. چگونه واکنش بازار پس از توقف تولید ناشناخته است. قیمت آن می تواند هر دو منجر به تعداد زیادی و، در مقابل، به طور کامل دچار اختلال میشود. به ویژه به دلیل این cryptocurrency به هیچ چیز تضمین شده است.

2. سطح نسبتا بالای بی اعتمادی. در بسیاری از کشورها، بیت کوین است معتبر، این است که، آن است که به اندازه کافی گسترده نیست.

3. از آنجا که از گمنامی و سهولت اطلاعات حمل و نقل، پول الکترونیکی را می توان در جهان جنایی استفاده می شود، که محبوبیت خود را را اضافه می کند.

اما زمان همه چیز را در خود جای داده است. پاسخ به این سوال به زودی به اندازه کافی شناخته شده است.

بیت کوین: برنامه ای برای این سال

آخرین عادلانه در 2016 blokchain سال اعلام شد. این سال، به عنوان دولت به طور فعال وارد عمل شد تا blokchain - توسعه است. این تلاش ها منجر به blokchain - رونق در برقراری ارتباط با سازمان های دولتی حوزه های. اما سوال اصلی است که، در آن به تمرکز جامعه به منظور دستیابی به شناخت، هنوز باز است. آیا من نیاز به ادامه به تمرکز بر روی مشتریان برای ایجاد تقاضا پایدار برای Bitcoins و blokchain - راه حل، و یا علاقه مندان که علاقه مند به فروش cryptocurrency به، شما باید در یک سوال قانون تمرکز، حصول اطمینان از به رسمیت شناختن قانونی؟

رئیس "رمزنگاری Kosultant" D.Kessidi معتقد است که هر دو از مقامات و شهروندان نیاز به متحد تلاش در این مرحله از توسعه است. بسیاری از ایالت ها تحریک تجربه با ارز بر اساس blokchain، در تلاش برای منعکس کننده موفقیت بیتکوین در مقیاس ملی است.

به نفع ساختارهای دولتی به Bitcoin در حال افزایش است. حتی سریعتر از Bitcoin اخبار. همه با توجه به این واقعیت است که بسیاری از مناطق زندگی استفاده می شود که به طور کامل توسط مقامات کنترل، در حال حاضر در آستانه تغییرات عمده: یک سیستم پزشکی، انتخابات، شناسایی و خیلی بیشتر. علاوه بر این، این احتمال وجود دارد که دولت به blokchain آن حرکت می کند. در این صورت، آنها می توانند این سطح از کنترل، که می تواند با ایجاد یک سیستم که کار بر اساس blokchainبیتکوین نمی توان به دست دست یابد.

D.Kessidi معتقد است که در این مرحله، صنعت باید به حساب منافع هر دو دسته (دولت و کاربران)، به عنوان با بیت کوین به عنوان یک علاقه جریان اصلی در سازمان های دولتی به آن عمل کرده است، به بودن قادر به خرید بیت کوین، باید برای افزایش ادامه خواهد داد.

D. کسیدی اشاره کرد که بیت کوین هنوز برنامه sverhuboynoe خود را که در چند سال آینده بوجود می آیند و به رسمیت شناختن جرم بیتکوین تسریع ایجاد نمی شود.

در حال حاضر شرکت در یک مرحله از توسعه و blokchain بیتکوین که اینترنت در اوایل 1990s تجربه کرد. شما حتی می توانید از مرورگرهای آنلاین مبارزه از آن سال ها با جریان کیف پول ISP ها مبارزه در عصر دیجیتال نقدی مقایسه کنید. در حدود سال 2020 استفاده از کیف پول دیجیتال خواهد هیچ دانش خاصی نمی پذیرد، در مقابل به وضعیت این است که امروز مشاهده شده است. تجربه کاربر طیف تا حد زیادی خواهد تغییرات بزرگ را انجام دهند. 

خرید بیت کوین از ما از لینک زیر

فروش بیت کوین به ما از لینک زیر

لینک های مرتبط

1-خرید بیت کوین

2-خرید دلار بیت کوین

3-خرید سریع بیت کوین

4-خریذ اینترنتی بیت کوین

5-راهنمای خرید بیت کوین

6-سایت معتبر خرید بیت کوین

7-قیمت خرید بیت کوین

8-چگونه با بیت کوین خرید کنیم

9-مرکز خرید بیت کوین

10-خرید واحد بیت کوین

11-خرید ارز الکترونیک بیت کوین

12-خرید بیتکوین

13-خرید بیت کویین

14-خرید پول بیت کوین

15-خرید پول اینترنتی بیت کوین

16-سایت خرید بیت کوین

17-صرافی خرید بیت کوین

18-چنج خرید بیت کوین

19-بیت کوین خرید

20-روش خرید بیت کوین

21-اموزش خرید بیت کوین

22-نحوه خرید بیت کوین

23-طریقه خرید بیت کوین

24-سفارش خرید بیت کوین

25-خرید بیت کوین ارزان

26-خریذ انلاین بیت کوین

27-خرید اتوماتیک بیت کوین

28-پایگاه خرید بیت کوین

29-خرید بیت کوین انلاین 

30-خرید بیت کوین اتوماتیک

31-خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک

32-خرید بیت کوین کاملا انلاین

33-خرید بیت کوین کاملا انی

34-خرید بیت کوین سریع

35-فروشگاه خرید بیت کوین

36-اکسچنج خرید بیت کوین

37-خرید فوری بیت کوین

38-خرید بیت کوین فوری

39-خرید بیت کوین به صورت اتوماتیک

40-خرید بیت کوین با ریال

41-خرید بیت کوین با تومان

42-خرید بیت کوین در ایران

43-خرید بیت کوین از ایران

44-خرید بیت کوین در تهران

45-خرید دلار بیتکوین

46-نرخ خرید بیت کوین

47-خرید اینترنتی بیت کوین

48-خرید پول الکترونیک بیت کوین

49-خرید پول اینترنتی بیت کوین

50-انجمن خرید بیت کوین

51-خرید بیت کوین ایران

52-خرید بیت کوین از تهران

53-خرید میلی بیت کوین

54-خرید یک بیت کوین

55-خرید بیت کوین با تخفیف

خرید بیت کوین از ما از لینک زیر

فروش بیت کوین به ما از لینک زیر
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: Bitcoin - طلا ی قرن جدید ، بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت چند مزیت دارد ، بیت کوین: برنامه ای برای این سال ، خرید انلاین بیت کوین ، خرید اتوماتیک بیت کوین ، تبدیل بیت کوین به ریال ، تبدیل بیت کوین به تومان ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 22 فروردین 1396 03:03 قبل از ظهر