تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - تکنولوژی blokcheyn چیست؟ راهنمای گام به گام برای مبتدیان
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

تکنولوژی blokchain چیست؟ راهنمای گام به گام برای مبتدیان

Blokchain اختراع بدون شک مبتکرانه - فرزندان یک فرد یا گروهی از مردم شناخته شده تحت نام ساتوشی ناکاموتو. اما از آن زمان blokchain را به چیزی بیشتر تبدیل شده است، و در حال حاضر بسیاری از علاقه مند به سوال: چه blokchain است؟ 

تکنولوژی Blokchain - اینترنت جدید؟ 
اجازه می دهد اطلاعات دیجیتال به گسترش، اما کپی نشده، تکنولوژی blokchain شکل گرفته بر اساس نوع جدیدی از اینترنت می باشد. تکنولوژی در اصل برای پول دیجیتال بیت کوین توسعه داده شد، اما در حال حاضر جامعه فنی است که به دنبال دیگر کاربردهای بالقوه برای این فناوری است. 

بیت کوین است به نام "طلا دیجیتال"، و بدون دلیل نیست. تا به امروز، ارزش کل ارز در حدود 18.8 میلیارد $. Blokchain می توانید از انواع دیگر ارزش های دیجیتال ایجاد کنید. من لزوما نمی دانم چگونه آن را blokchain به استفاده از آن کار می کند، و همچنین، برای مثال، اینترنت و یا یک ماشین. با این حال، یک دانش پایه از این تکنولوژی جدید کمک خواهد کرد به درک چرا آن در نظر گرفته انقلابی است. ما امیدواریم که شما این blokchain راهنمای لذت ببرید. 

تکنولوژی blokchain چیست؟ 
دان Tapscott (DonTapscott) 

"Blokchain - ابدی دیجیتال مجله توزیع معاملات اقتصادی، که می تواند برنامه ریزی برای ضبط نه تنها معاملات مالی است، اما تقریبا همه چیز است که ارزش،" - دان و ها Aleks Tepskott (دان و الکس Tapscott)، نویسندگان "blokchain انقلاب" (2016). 

پایگاه داده توزیع 
تصور کنید یک جدول است که هزاران بار در یک شبکه کامپیوتری تکرار شده است. سپس تصور کنید که این شبکه به گونه ای است که آن را به طور منظم به روز رسانی این جدول طراحی شده است - و شما در حال حاضر یک ایده کلی از blokchain. 

اطلاعات ذخیره شده در blokchain به عنوان یک مشترک وجود دارد و به طور مداوم در مقابل پایگاه داده بررسی می شود. این روش استفاده از شبکه دارای مزایای آشکار. blokchain پایگاه در هر مکان تنها، که بدان معنی است که آن را نگه می دارد رکورد واقعا عمومی و می توان آنها را به راحتی تایید نگه داشته است. هیچ نسخه متمرکز از این اطلاعات، که می تواند هکر آسیب برسانند. کپی بر روی میلیون ها کامپیوتر ذخیره شده به طور همزمان، و داده های آن در دسترس همگان در اینترنت است. 

برای رفتن به قیاس با یک صفحه گسترده گوگل، من پیشنهاد می کنم به خواندن نظر زیر از متخصص در این زمینه از blokchain. 

Blokchain به عنوان اسناد گوگل 
ویلیام Mogayar (ویلیام Mougayar) در روش های سنتی از برخورد با به اشتراک گذاری اسناد مایکروسافت ورد برای ارسال به یک گیرنده دیگر، و بخواهید آن را اصلاح کند. مشکل با این سناریو این است که لازم است به برای بازگشت از نسخه صبر کنید، قبل از اینکه شما می توانید این تغییرات را ببینید، و یا ایجاد تغییرات دیگر، زیرا شما می توانید آن را تا فرد دیگری که با او کار را ویرایش کنید. این یک مثال از چگونگی پایگاه داده های امروز کار است. دو صاحبان توانید چیزی را با همان رکورد در همان زمان انجام دهد. در راه همان بانک حفظ توازن پول نقد و نقل و انتقالات: آنها به طور خلاصه دسترسی مسدود شده (یا کاهش تعادل) در حالی که معامله انجام شده است، و پس از آن به روز رسانی از طرف دیگر، و سپس دوباره باز دسترسی (و یا دوباره به روز رسانی). با Google Docs (یا ورق گوگل)، هر دو طرف دسترسی به همان سند در همان زمان، و تنها نسخه از این سند است که همیشه قابل مشاهده به هر دو. این تا حدودی شبیه به ورود به سیستم کلی معامله نیست بلکه آن را یک سند عادی است. بخش توزیع به بازی می آید زمانی که استفاده مشترک با تعداد زیادی از مردم در ارتباط است. 

شفاف و غیر قابل خراب کردن 
شبکه Blokchain در حالت اتفاق نظر وجود دارد - به طور خودکار خود را چک می کند هر ده دقیقه. یک نوع از حسابرسی مستقل از اکوسیستم های دیجیتال است. شبکه مذاکره هر معامله در حال وقوع در فواصل ده دقیقه است. هر گروه از عملیات اعتبار سنجی به عنوان "بلوک." از این دنبال دو خاصیت مهم است: 

شفافیت - داده ها در شبکه به عنوان یک کل تعبیه شده، و آنها با تعریف عمومی است. 
این را نمی توان نابود - هر گونه تغییر در واحد اطلاعات blokchain نیاز به قدرت بزرگ محاسبات به جای اطلاعات در کل شبکه. 
از لحاظ تئوری، می تواند امکان پذیر است. اما در عمل، بعید است که اتفاق می افتد. با توجه به سیستم تحت کنترل است، به عنوان مثال، به تصرف بیت کوین به طور همزمان به کاهش ارزش اثر آن منجر شود.

مسئله اصلی 2017: که برای blokchain را می پردازد؟

در طول سال 2016، بسیاری از افراد شد پیروان blokchain. اما چند که علاقه مند به کسانی که مسئول پرداخت خود هستند. در زیر اطلاعات مربوط که باعث می شود پرداخت به سه سیستم عامل blokchain معروف ترین هستند.

بیت کوین

هدف اصلی از بیت کوین - ترجمه و ذخیره ارزش. این است که با کار از کارگران معدن، که بودجه زیرساخت های شبکه تضمین می شود. اگر آنها را به پول، و سپس سیستم معنیش رو از دست و بس به کار گیرند.

بسیاری از کسانی که مسئول برای توسعه بیت کوین خود صاحبان این cryptocurrency به، در نتیجه کار از شبکه حمایت. در حال حاضر، این شرکت در اندازه سرمایه گذاری بیش از یک میلیارد سرمایه گذاری.

اندازه بازار سرمایه از بیت کوین می آید تا 15 میلیارد دلار است. بخشی از آن ناشی از فعالیت های سوداگرانه، اما درصد بسیار زیادی از مردم و کسب و کار موجود با استفاده از بیت کوین است. هر یک از آنها به برق وصل است، آن فراهم می کند پشتیبانی و حمایت می کند.

Ethereum

شبکه Blokchain پردازنده مرکزی، عملکرد مانند یک کامپیوتر. امکان اجاره، شماره و ذخیره سازی داده ها در Ethereum در دسترس همه است. کارگران معدن، مسئول حمایت از زیرساخت های شبکه، دریافت "حقوق و دستمزد" استر، که در طول عملیات خاص به بیت کوین تبدیل شده و آنها به نوبه خود به فیات.

به طور مشابه به پلت فرم قبلی، بسیاری از توسعه دهندگان نیز Ethereum دارندگان اترها، آلدئیدها، ارائه توسعه شبکه می باشد. اما کل بودجه آن بسیار کوچکتر از Bitcoin اخبار. در عوض، Ethereum است که عمدتا در سمت بازار مسکن، که اجازه می دهد تا خرید و فروش از نشانه های ضروری است.

Hyperledger

یکی از مارک های جدید، برای شرکت های درگیر در سیستم عامل نرم افزار. با طراحی، آن را شبیه به بیت کوین است. توسعه آن شامل چند شرکت، از جمله آی بی ام، اینتل و ایرباس.

شبکه مشتریان عملکرد پرداخت و مورد نیاز برای اعمال Hyperledger معنی مطابقت به کسانی که به خرید نرم افزار ابر.

نتیجه

قبل از اینکه شما تصمیم به استفاده از blokchain، مطمئن شوید که به بررسی تمام خطرات، ثبات سیستم شما، و چگونه در مورد اینکه آیا این تنها راه برای حل مشکلات در مقابل شما مشکلات است فکر می کنم.

خرید بیت کوین از ما از لینک زیر

فروش بیت کوین به ما از لینک زیر

لینک های مرتبط

1-خرید بیت کوین

2-خرید دلار بیت کوین

3-خرید سریع بیت کوین

4-خریذ اینترنتی بیت کوین

5-راهنمای خرید بیت کوین

6-سایت معتبر خرید بیت کوین

7-قیمت خرید بیت کوین

8-چگونه با بیت کوین خرید کنیم

9-مرکز خرید بیت کوین

10-خرید واحد بیت کوین

11-خرید ارز الکترونیک بیت کوین

12-خرید بیتکوین

13-خرید بیت کویین

14-خرید پول بیت کوین

15-خرید پول اینترنتی بیت کوین

16-سایت خرید بیت کوین

17-صرافی خرید بیت کوین

18-چنج خرید بیت کوین

19-بیت کوین خرید

20-روش خرید بیت کوین

21-اموزش خرید بیت کوین

22-نحوه خرید بیت کوین

23-طریقه خرید بیت کوین

24-سفارش خرید بیت کوین

25-خرید بیت کوین ارزان

26-خریذ انلاین بیت کوین

27-خرید اتوماتیک بیت کوین

28-پایگاه خرید بیت کوین

29-خرید بیت کوین انلاین 

30-خرید بیت کوین اتوماتیک

31-خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک

32-خرید بیت کوین کاملا انلاین

33-خرید بیت کوین کاملا انی

34-خرید بیت کوین سریع

35-فروشگاه خرید بیت کوین

36-اکسچنج خرید بیت کوین

37-خرید فوری بیت کوین

38-خرید بیت کوین فوری

39-خرید بیت کوین به صورت اتوماتیک

40-خرید بیت کوین با ریال

41-خرید بیت کوین با تومان

42-خرید بیت کوین در ایران

43-خرید بیت کوین از ایران

44-خرید بیت کوین در تهران

45-خرید دلار بیتکوین

46-نرخ خرید بیت کوین

47-خرید اینترنتی بیت کوین

48-خرید پول الکترونیک بیت کوین

49-خرید پول اینترنتی بیت کوین

50-انجمن خرید بیت کوین

51-خرید بیت کوین ایران

52-خرید بیت کوین از تهران

53-خرید میلی بیت کوین

54-خرید یک بیت کوین

55-خرید بیت کوین با تخفیف

خرید بیت کوین از ما از لینک زیر

فروش بیت کوین به ما از لینک زیر
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: تکنولوژی blokchain چیست؟ راهنمای گام به گام برای مبتدیان ، مسئله اصلی 2017: که برای blokchain را می پردازد؟ ، بیت کوین چگونه به وجود می اید ، بیت کوین چگونه است ، خرید بیت کوین ، خرید انلاین بیت کوین ، صرافی بیت کوین ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 22 فروردین 1396 04:07 قبل از ظهر