تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با بهترین نرخ قیمت روز و به صورت انی و خودکار در کمترین زمان ممکن با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - ایفون هفت امکان پرداخت با بیت کوین را مسیر مسازد اتریوم کلاسیک احتمالا باید بعدی باشد
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

ایفون هفت امکان پرداخت با بیت کوین را مسیر مسازد اتریوم کلاسیک احتمالا باید بعدی باشد

درست در روزهایی که شرکت اپل به مدیر عامل Jaxx (یک اینترفیس بلاک چین)، آنتونی دی لوریو (Anthony Di Lorio) اعلام کرد تا Dash را از برنامه کاربردی اش روی سیستم عامل iOS بردارد، این خالقین کیف پولی بلاک جین جهانی اعلام کردند که در هفتمین پلاتفرم متفاوت شان در نرم افزار کیف پولی، اتریوم کلاسیک را خواهند گنجاند.

این اعلامیه شرکت Jaxx زمانی آمد که شرکت اپل در این ماه (سپتامبر) پرده برداری از آیفون هفت را اعلام کرد. در این نسخه جدید تلفن، یکی از برنامه‌های کاربردی (اپ) برای iMeeage  شامل Circle خواهد بود. Circle  شرکتی است که فن آوری پرداخت همتا به همتا را با استفاده از بیت کوین و پول های سنتی اعتباری میسر می سازد.

شرکت سیرکل (Circle) امکان پرداخت بیت کوین دارد. این امر با استفاده از سیستم پیام رسانی اپل احتمالا یاعث افزایش ارسال پول به سراسر جهان از جمله بازار جدید این شرکت در چین شود.

برای شرکت سیرکل، اضافه شدن پرداخت به iMessage، زمان نقل و انتقال پول را کاهش می‌دهد. همانطور که مدیر عامل این شرکت جرمی آلیر (Jeremy Allaire) می‌گوید:

«برای نصب یک برنامه کاربرد روی تلفن هوشمند طوری که من بتوانم به دوستم پول بفرستم و وارد کردن و راه اندازی، مانع وجود دارد. همه این کارها در برنامه کاربردی iMessage راحت تر خواهد بود.»

اگرچه شرکت اپل هنوز افشا نکرده است که آیا اتریوم کلاسیک را هم تحت پوشش قرار خواهد داد، Jaxx می گوید که یک نسخه بروزرسانی شده ای از برنامه کاربردی خود را به مغازه برنامه کاربردیiOS App store  ارسال کرده است و امیدوار است که در روزهای بعدی مورد پذیرش واقع شود.

مدیرعامل Jaxx، گفته که  این شرکت  مجبور خواهد شد که Dash  را از نسخه های روی سیستم عامل iOS در نسخه های کیف پول بعدی (در چهارده سپتامبر ۲۰۱۶) حذف کند.  از آنجایی که نسخه انشعابی اتریوم قبلا توسط اپل پذیرفته شده است، آنها امیدوار هستند که «اپل اجازه دهد تا اتریوم کلاسیک هم افزوده شود، خصوص چون طیف وسیعی از برنامه نویسان از آن حمایت کرده و محبوبیت آن رو به رشد است.»

در بخشنامه منتشر شده توسط اپل در هفته گذشته شش پول دیجیتالی مورد حمایت قرار می گیرند: بیت کوین، داج کوین، لیتکوین، اتریوم، DAO و Ripple.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و روبل یاندکس مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و 


داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو .... از ماجهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما 

 جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       


خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


سایت ارزهای الکترونیک هادی اماده ی خدمات خرید و فروش و تبادل انلاین تمامی پول های ارزهای الکترونیک از قبیل-

 دلار پرفکت مانی- perfact money   خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

روبل یاندکس مانی-yandexmoneyخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
 
دلار وب مانی-webmoney خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 بیت کوین-bitcoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

  
 لایت کوین- litecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران 
  
  مونرو - monero XMR

دوژکوین-dogecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 پاییر - payeerخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

اوکی پی-okpay  خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
  

  داش کوین - dashpay   


 وایرد پی-wiredpay خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

بی تی سی ای-btc-e    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 ایتریوم - Ethereum ETH
 
به مشتریان عزیز می باشد درگاه انلاین فروش یا تبادل ارزهای ذکر شده می باشد.     
                           تشکر بسیار رئیس سایت ارزهای الکترونیک هادی            

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


اگر سوالی در خرید و فروش و تبدیل دارید از پشنیبان سایت ارزالکترونیک هادی سوالتان را بپرسید