خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - ساخت حساب پرفکت مانی
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
ساخت یک حساب پرفکت مانی

گزینه ها را پر کنید، شرایط خدماتی پرفکت مانی را خوانده و موافقت کنید و سپس دکمه 'ثبت نام' را فشار دهید.

یک نام برای حساب خود مشخص کنید. نام حساب زمانی که شخصی در حال انجام یا دریافت پول الکترونیکی به این حساب است نمایش داده می شود. یک تشریح اختیاری می تواند وارد شود

نام حساب 
Examples: "Daniel's account", "ABC Car Inc".
نام كامل* 
نام، نام میانی، نام خانوادگی
شهر *
آدرس
کشور *
کد پستی *
ایمیل * 
شدیدا توصیه شده است که آدرس ایمیل واقعی را قرار دهید از آنجاییکه شماره حساب به آن ایمیل خواهد شد.
تلفن/فاکس

نوع حساب مورد نیاز خود را انتخاب کنید 

حساب های شخصی برای برای اشخاص و تجاری برای کمپانی های تجاری

نوع الحساب Personal  Business

پسوورد بایستی شامل هر دوی حروف و اعداد و تا 6 رقم یا بیشتر باشد

كلمة المرور *Keyboard interface
تایپ مجدد پسوورد *Keyboard interface


به منظور دلیل امنیتی اعداد چرخشی نشان داده شده در تصویر را وارد کنید.

شماره نمایشی *

شرایط خدماتی::

توافقنامه‌ی کاربری و شرایط استفاده از Perfect Money

۱-۱ این توافقنامه تعیین‌کننده‌ی حقوق و مسوولیت‌های کاربران اینترنتی‌ای است که علاقه‌ی خود را برای بهره‌گیری از سامانه‌ی Perfect Money (که از این‌جا به بعد از آن به‌عنوان «سامانه» یاد می‌شود) به‌عنوان مشتری ابراز کرده‌اند.

۱-۲- کاربر حق دارد شرایط ارایه شده‌ای را که بعدن مشارکت یا عدم مشارکت او در سامانه را از پیش تعیین می‌کند بپذیرد یا نپذیرد.

۱-۳- این توافقنامه دو طرفه فرض می‌شود و تعیین کننده‌ی ارایه‌ی خدمات اطلاعاتی به کاربر است بدون‌اینکه در مورد دوم الزامی به سرمایه‌گذاری باشد.

ارایه‌ی اطلاعات شخصی از سوی کاربر

۱-۴- مشتری موظف است برای بهره‌گیری از سامانه‌ی پرداخت Perfect Money هویت اصلی خود را ارایه دهد. این اطلاعات فقط به‌منظور اهدافِ درستی‌سنجی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی‌گیرد.

۱-۵- کاربر با تایید این توافق‌نامه و کامل کردنِ روندِ نام‌نویسی در سامانه، تایید می‌کند که داده‌های او به سامانه ارسال شود و از آن‌ها در روندِ شناسایی، اطلاع‌رسانی و انجام تراکنش‌ها استفاده شود.

۱-۶- مشتریِ سامانه این حق را دارد که داده‌های شخصیِ خود را تغییر دهد.

۱-۷- مشتریِ سامانه آگاهی دارد و می‌پذیرد که بعضی از تراکنش‌های درونِ سامانه توسط اشخاص ثالث، مانند شرکای تایید شده‌ی Perfect Money، انجام می‌شود، و سامانه به‌طور کامل بر روی این فعالیت‌ها کنترل ندارد.

۱-۸- مشتریِ Perfect Money این حق را دارد که استفاده از داده‌های شخصی‌اش را به حداقل برساند. مشتری باید آگاه باشد که به حداقل رساندنِ استفاده از داده‌های شخصی، منجر به کاهش سطحِ امنیت حسابِ کاربریِ او می‌شود.

استفاده از حساب کاربری Perfect Money

۱-۹- حسابِ کاربری، حریم شخصیِ مشتری است که برپایه‌ی داده‌های شخصیِ کاربر کار می‌کند.
۱-۱۰- مشتری در مورد وضعیت حسابِ کاربری‌اش، دسترسی به آن و کنترلِ آن مسوولیتِ کامل دارد.

۱-۱۱- سامانه در قبال استفاده‌ی عمدی یا غیرعمدی کاربر از حسابِ کاربری در تراکنش‌های غیرقانونی مسوولیتی ندارد.

۱-۱۲- با نام‌نویسی در سامانه‌ی Perfect Money، مشتری تعهد می‌کند که از این سامانه برای اهداف غیرقانونی استفاده نکند و در اعمالی که باعث آسیب به سامانه می‌شود مشارکت نداشته باشد.

۱-۱۳- سامانه این حق را برای خود محفوظ می‌داند که بر روی تمام تراکنش‌های انجام شده توسط مشتری در سامانه، عملیات حسابداری و طبقه‌بندی انجام دهد. در صورت شکایت SR & I (که از این‌جا به بعد از آن به‌عنوان «شرکت» یاد می‌شود) یا اشخاص ثالث از مشتری، شرکت حق دارد برای محافظت از منافع سامانه، مشترکینِ آن و اشخاصِ ثالث، به سازمان‌های قضایی در هر حوزه‌ی قضایی مراجعه کند.

۱-۱۴- حساب کاربریِ کاربر، بدون اطلاع مدیر سامانه، در معرض انتقال به هیچ شخص دیگری نیست.

تراکنش‌های سامانه

۱-۱۵- با ورود به حساب کاربریِ سامانه، کاربر در برابر تمام تراکنش‌هایی که توسط حساب کاربری او انجام می‌شود به‌طور کامل مسوول است.

۱-۱۶- با توافق برای تبدیل شدن به کاربرِ سامانه، شما تصدیق می‌کنید که سامانه حق دارد به‌صورت داخلی هرگونه نرخ برابری را برای ارزها و فلزاتی که پول شما در آن‌ها به‌صورت نشان‌های پولی ذخیره شده است تعیین کند.

۱-۱۷- در صورتی‌که هرگونه انتقال یا از دست رفتن دارایی، از جمله آن‌هایی که نتیجه‌ی دسترسی مجاز است، روی دهد، تنها مشتری و نه هیچ کسِ دیگری مسوول این واقعه است.

۱-۱۸- مشتری حق ندارد درخواست کند تراکنشی که توسط او در سامانه انجام شده است برگردانده شود.

۱-۱۹- تنها می‌توان با تصمیم دادگاه یک تراکنش را برگرداند.

۱-۲۰- انجام تراکنش در سامانه از سوی حساب کاربریِ ثبت شده به‌نام کاربر به‌شدت برای دارنده‌ی این حساب امن است و هیچ‌وقت نمی‌توان ادعا کرد مشتری در انجام تراکنش نقشی نداشته است.

۱-۲۱- مشتریِ سامانه همیشه باید توجه ویژه‌ای به دقیق بودنِ اقدامات‌اش داشته باشد چرا که تعدادی از کارها در Perfect Money با یک کلیک انجام می‌شود.

محدودیت‌های مسوولیت SR & I.

۱-۲۲- سامانه و شرکت در قبال از دست رفتن دارایی‌ها توسط مشتری به‌خاطر بدکارکردنِ سامانه، دسترسی غیرمجاز، دزدی، حوادث پیش‌بینی نشده، هرگونه آسیب ویژه، غیرمستقیم، اتفاقی یا پیامدی که ممکن است در ارتباط با اقدامات یا نبود اشخاص ثالث مانند شرکای تایید شده‌ی Perfect Money وارد شود هیچ‌گونه مسوولیتی ندارد.

فسخ قرارداد

۱-۲۳- مشتریِ سامانه حق دارد مدیریت Perfect Money‌ را از تمایل خود برای بستن حساب در هر زمانی آگاه کند. در این شرایط، از بین بردن حساب در سامانه و حذف تمام اطلاعات شخصی که توسط کاربر در زمان نام‌نویسی مشخص شده است پس از پایان احراز هویت شخصِ درخواست دهنده و بررسی انطباق آن با هویت کاربری که این حساب را ثبت کرده بوده انجام می‌شود.

۱-۲۴- سامانه این حق را برای خود محفوظ می‌داند که در صورت رخ دادن هرگونه بدگمانی، تا زمانی که در مورد شرایط تحقیق شود، حساب را به‌مدت محدود یا نامحدود مسدود کند.
 من با شرایط وضوابط مواقم